Opinie o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. w Czarna Białostocka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. w Czarna Białostocka

panowie mam pytanie do spawaczy. mianowicie mieszkam w czarnej a spawam w tej chwili maszyny ronicze 20km od domu na reke mam 11.2zł/h plus akord tzw. wspołczynnik soboty i nadgodziny sa czyste w miesiau w zaleznosci od przepracowanych godzin wychodzi 2100-2400 na łape. i teraz pytanie czy to dobry pieniadz czy lepiej pracowac na miejscu na wytwórni w promostau konstalu czy instalbudzie. jak u was jest z zarobkami. dodam ze u mnie wypłata sie nie spoznia przychodzi 10 i cala kasa jest na kacie. prosze o odpowiedz

szczery

gdyby to byla wspaniala firma nikt by nie narzekal a tak jest jak jest:) zapewnie udzielaja sie tu "umyslowi" i chca przekonac innych ze firma jest super ale ludzie i tak wiedza swoje wkoncu jest wolnosc slowa i przekonan i kazdy moze pisac to co mu sie podoba,pomijajac niektore osobiste opinie jest tu szczera prawda jak oni traktuja ludzi tak ludzie beda traktowac ta firme..

mily

chyba trzeba zalozyc strone marudzacy z promostalu tylu jest owaznych z nad klawiatury w live nieco mniej w zadnej firmie nie widzialem tyle falszu i oludy wesolych swiat ,,koledzy,, moze wam sie nastroje poprawia i myslenie nastapi

b

(usunięte przez administratora) widać kolego ze masz niesamowity problem z ortografią "nazekac" promostal wie kogo zatrudniać myślę ze szlifierka (usunięte przez administratora) to Ci zostaje w tej firmie. Słyszałem ze zaczyna się jak w starej firmie jedno wielki picie wiec może czas powrotu. A co robi (usunięte przez administratora) dalej nic? to może wyślijcie go na inne zmiany z (usunięte przez administratora)czy moze 20 ludzi to za duzo ?

Spawacz

Pospawanie próbki, rozmowa z jakimś pracownikiem produkcji(chyba brygadzistą). Pracownik obraził się na wzmiankę o tym, że mam inne rozmowy o pracę. Z żadnym kierownikiem nie porozmawiałem, niczego o firmie się nie dowiedziałem, pytań nie miałem komu zadać, ani przedstawić swojej osoby wykwalifikowanemu rekruterowi. Podejście do potencjalnego pracownika od początku lekceważące.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

a ja tam lubie swego kierownika dobry gosc z niego oczywiscie nowa o (usunięte przez administratora) Co tu duzo mowic nie jest źle z 8 godzin 6 spedza siedzac przed komputerem . Berze za to z (usunięte przez administratora) to tak dla 6 ludzi Premia by była . A tak wogole to wyprawcie go na urlop pewnie ma z tamtego roku i ciekawe czy cos by sie zmieniło ? no troche napewno bo ludize by nie gadali ze [usunięte przez moderatora]ma ogon a pracowali by , trzymajcie sie mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy

anonim :)

Tak to jest jak(usunięte przez administratora)bierze się za prowadzenie firmy. Ciekawe kto tam teraz będzie pracował, jak ludzie odejdą. Trzeba zrobić serial komediowy o Promostalu, będzie hit :)

myslacy inaczej

ogloszonko firma przyjazna ludziom zatrudni kazdego zaeobki ponizej minimum socjalnego 0 premij zalety mozliwosc tyrania i obiecanki zarobkow gdy sie nachapia prezesi przyjazna kadra szczery nadzor badania psychiatryczne nie obowiazuja

Ja sobie poradzę, firmy zabijają sie o mnie i moja ekipę. Wy natomiast jeszcze bedziecie zebrać o jakąkolwiek pracę za byle jakie pieniądze. Zobaczycie jak fajnie jest w innych zakładach i na zachodzie. Pozdrawiam na nowej drodze kariery zawodowej.

koty grzesia

(usunięte przez administratora) jesli mozna tak Pana nazwac ,bo moim zdaniem nie !!! (szef? powinien cos dzialac a nie caly dzien przesiedziec na (usunięte przez administratora) kiedy widac co sie dzieje w firmie). Gdzie nasze obiecane pieniazki ...? Premie, wczasowe, zdrowotne, budrzety? Nie ma ? a teraz ludzi jeszcze nowych zatrudniacie ? i to jeszcze jakich :) . Na koniec powiem ze dla mnie jestescie (usunięte przez administratora) ! i jeszcze potraficie ludziom w oczy patrzec zal!!

no to jest fajnie ludize wypowiedzenia składaja ale zapraszam nowych do promostalu płaca mniej niz dla ludzie sprzatajacych czyli tak z 1500 to jest max bedizecie skladac sami te mosty zobaczymy jak wszechwiedzacy [usunięte przez moderatora] zatoczy rekawy wraz z oczywiscie szefem produkcji . Tak lubilem wasze zebranie czemu ich nie ma ? [usunięte przez moderatora] pamietasz o majowej premi z roku 2008 czy zapomniałes? Moze ktos slyszał ze niektorzy firmie dostaja premie jak tak to napiszcie kto to

witam. wszystkich nie zadowolonych zapraszam do firmy Samasz. byłem tydzien po kursie spawacza jeszcze nawet uprawnien nie miałem przyjeli mnie z ziomkami a na reke podkreslam dla swiezego spawacza wyszlo (usunięte przez administratora) do tego dochodza dodatki za noc. codziennie cieple zarcie na stołowce ciuchy dla spawacza co pol roku pralnia co miesiac oraz srodki czystosci. pracuje tam od konca pazdziernika a dzis przeddłuzyli nam umowy na rok. jak na razie lepiej trafic nie moglismy.pozdrawiam wszystkich niedowiarków ;-p

brat sasiad

Macie tam w czarnej tszy zakłady spawające stal. Bieżcie ich w obroty, chyba każdy jest zaintersowany dobrym spawaczem albo ślusażem. masz w czy wybierać i stawki podniosą w górę. Do Biełegostoku można też dojeżdzać - na zachodzie jeżdzą po 100km bo muszą.

nie z jednego pieca

Panowie po fachu. Nie narzekajcie. Dobrze że macie jakiekolwiek święta. Lepiej w Czarnym Lesie lub jakimś tam Kiersnówku przynajmniej coś wam zaprezentowali. Nasza nadzieja INSTAL w Koplanach już obniżył loty do 8.00 zł/godz. Mostostal też bez rewelacji tylko dużo ma roboty i chyba pogonił już spawaczy z polski

oddany muł

Po co do Kiersnowa, w Czarnym Lesie jest też klimat zimowy i można od razu po pracy świętować. Jęśli bedziemy przejedzeni to w święta możemy popracować.

anonim - 2010-12-17 14:19:46 wiglilja w kiersnowie to będą najlepsze twoje święta

ken

podobno z braku unduszy mam zaproszenie na swieta do kiersnowa jako renifery

niezdecydowany

chyba nie ma innego wyjścia, ale i na warsztatowej miodu nie ma premii nie płaca brak pensji na czas, ale przynajmniej dojeżdżać nie trzeba taki plus

bylem

mostostalowcy poromostalu trzyamjcie sie w was cala nadzieja

w promostalu moze a nawet musi :P

czy firma moze zwolnic pracownika z przyczyn ekonomicznych (kryzys itd.) a po dwoch tygodniach dac ogloszenie, ze szuka pracownika na to samo miejsce?

Zostaw merytoryczną opinię o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. - Czarna Białostocka

• Jak się pracuje w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.