Opinie o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wsztyt że to dzieje się 21 w.

Shell jedną z najbogatszych firm na świecie.Dochody roczne dochodzą do biliona dolarów .A jest najbardziej dziadowską firmą.Z pracowników ma tanią siłę roboczą.Ale za to najdroższe paliwa.Pracownik dla nich się nie liczy. Liczy się tylko zysk,lizanie dupy,pokazywanie swojej głupiej madrosci.Chodzi o polskich zarządcach w Warszawie. Którzy dla pokazania zarządzającym na samej górze jacy są mądrzy.Jaki dają zysk kosztem zwykłych pracownikow.Czyli swoich rodaków mają w du.....!!!!. To dopiero trzeba być Kan......???. Zarządzających, kontrujących, sprawdzających multi multi. Pracownikom dokładają co miesiąc nowe obowiązki. Żeby mieć coraz większy zysk. Tylko zarobki pracownikom nie rosną. Kierownicy stacji benzynowych nie są winni.Tylko chieny na gorze i system który stworzyli dla większego zysku,żadnej odpowiedzialności za pracowników.Oraz dla większej kasy dla siebie.Przeciesz można by było stworzyć inny system!!!!. Ale wtedy trzeba by było trochę od koryta osób odsunąć.Nie mówiąc o obecnych profitach i zarobkach. Czyli wniosek jest jeden.Szambo,kiła i mogiła.A wstydu,chonoru, przyzwoitości............zero!!!!!!!.Ale za to jest kasa??????

Michael Angelo
@Wsztyt że to dzieje się 21 w.

Trochę dziwne że tam dalej ludzie pracują tyle obowiązków a taka mala kasa ja tam nie pracuje od chyba 6 miesięcy i ciesze się ze zmiany w końcu moje konto bankowe strasznie ucierpiało przez współprace z shell cieli ze mnie jak się dało żeby pokryc straty które sami stwarzali .Potracali bo hotdogi się nie sprzedały albo tamto siamto i tylko ciągłe spotkania które nie były opłacane przychodziłeś z wolnego na 3 godziny kiero ci gadał i innym pracownikom sprzedawajcie hotdogi sprzedawajcie a potem klaster tak samo hotdogi muszą schodzic bo muszą . Jak się tłumaczylismy że klijenci niechcą to odpowidali macie robić tak by się sprzedawały .Kiedy spytałem no dobra a jak to mamy zrobić to klaster mówił jest pan sprzedawcą -kasjerem czyli sprzedaje pan rzeczy więc powinien pan sprzedawać też hotdogi mówił to z taką miną jakby serio wierzyl że mówi jakieś mądrości a sam jest geniuszem .A jak spytalem no dobra ale nie odpowiedział pan na moje pytanie on na to z wyższością spojrzał na mnie z obrzydzeniem i powiedział właśnie panu wytłumaczyłem prosze tę więdze przyswoić .I takie zebrania 2-5 razy w miesiącu .Teatr żenady i robienie z siebie glupka .Nie polecam

domestos

Stacja shell Glębocka 15 to śrut dno wodorosty (usunięte przez administratora) bród dom publiczny zakład dla chorych umysłowo wariatkowo itd itp a kierownika do więzienia za takie zachowanie trzeba by wsadzić ale coś mi się wydaje że dopiero co stamtąd wyszedł i było mu tam dobrze

Robert

Nienawidzę shell jakbym porobił tam dzień dłużej to bym chyba się targnoł na wlasne zycie .Wykorzystywanie i upodlanie nic tam więcej nie ma a jak im się postawisz w czym kolwiek to pytają czy się leczysz .Tak na pewno się lecze bo niedawanie sobie na łeb wejść to najwyraxniej choroba umyslowa .

trea

nikt nie wyplaca pieniedzy za nadgodziny, kase dostaje sie do reki za dodatkowe dniowki ktore przepracowalo sie w danym miesiacu, i nie jest to np 150% jak w wiekszosci normalnych firm tylko dostaje sie normalnie tyle ile wychodzi za jedna dniowke na umowie o prace. smiech na sali. czy wie ktos gdzie mozna zglosic ten (usunięte przez administratora) proceder ?

Kasjer

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
hotmoto

Zaniedbane kible ,ogólny bród na stacjach i tak dalej ale nawet nie mam pretensji do pracowników co sa teraz sami na zmianie bo w większości stacji zrezygnowano z podjazdowego .Mam żal do samego shella jako stacja była kiedyś w miarę ok teraz już nawet nie patrze w tamtą stronę bo pogorszyło się wszystko .Kiedyś problemy były ewentualnie z nabijaniem punktów albo dodzwonieniem się na infolinię czasem jakiś dystrybutor nie działał jak powinien bywało że kasjer byl pijany ale to było rzadko .potem to co wymieniłem i inne problemy narastały coraz bardziej i urosły do tego stopnia że to już jest zwykły za przeproszeniem (usunięte przez administratora)

bestia

shell wykorzystuje pracowników i ich upokarza praca tam to męczarnia .Tylko zabierają z pensji pracownikom by pokryć straty które sami powodują np zamawiając rzeczy które i tak nie schodzą a jeśli już to nie najlepiej .Targety są podwyższane pod koniec miesiąca do takiego stopnia by jednocześnie nie wyplacić premii pracownikom i sprawić by pojawiły się straty by im zabrać z pensji czyli nieważne ile sprzedaż na koniec miesiąca target jest podniesiony i bulisz z własnej wypłaty .Kiedy przyjdziesz z pretensją do kierownika to ci powie no nie wyrobiłeś targetu więc o co chodzi i koniec rozmowy i koniec współpracy .W shellu jest miejsce dla ewentualnie ludzi uposledzonych .Uposledzony kasjer powoli inkasuje kase i ma gdzieś krzyki że komuś się spieszy do niego to nawet niedociera powolutku pracuje manka nie ma a jak kierownik mu gada o targetach to pokiwa se głową i tyle .Za plecami usłyszy czasem jak kierownik mówi po cichu (usunięte przez administratora) pier...lony i tyle a podjazdowy tak samo uposledzony stoi sobie w miejscu i się usmiecha do samego siebie nie wymieni opony nie pomorze zatankować ale też nie odejdzie z podjazdu i nie będzie płacił za ucieczki bo był na miejscu pracy .Pewnie nie długo już tylko takich praciwnków bedzie miał shell.No i może jacyś studenci przyjda porobią dwa tygodnie albo jakiś menel porobi trochę bo jedna robótka miesiąc wódka czy jakoś tak

Zuzanna dziewanna

Odchodze mam dość wymagają od ciebie tylu rzeczy naraz jakbyś miał IQ conajmniej 10000 i by chcieli bys łykał wszystkie ich kłamstwa jakbys miał IQ 0. Co jest z wami ludzie ?Człowiek który jest inteligenty ,asertywny , kreatywny i pracowity nie jest jednocześnie skończonym głupkiem co łyka wszystko jak pelikan bez umiaru.Serio myślicie że urodził się ktoś taki co sprosta każdemu zadaniu a przy okazji można mu kit bez końca do samej śmierci wciskać i nigdy się nie skapnie że go okłamujecie ? Chcecie by pracownik wykonywał paręnaście zajęć i wszystkie perfekcyjnie a przy okazji będzie go można mamić premiami które nie istnieją? Jak komuś powiecie no to ogarnij cała stację, przyjmij dostawę, posprzątaj, bądź za kasą, w między czasie sprzątnij podjazd i pomagaj klientom, a o tej godz zmień ceny i zadzwoń ze zmieniłeś pamiętaj o ekspresie do kawy i grillu kawa i hot-dogi mają się sprzedawać jak świeże bułeczki stację zamykasz sam i zadzwoń że zamknąłeś . Jak będzie paliwo wylane to szybko zasyp sorbetem a potem jak wyschnie to szybko zamieć ,wieczorem zapal światło na stacji i pamiętaj ją uzbroić jak się nie uzbroi to dzwoń po kierownika i czekaj przy stacji bo może być kradzież bo stacja nie uzbrojona może to potrwać maks 2 godziny .A jak wszystko będzie ładnie i jak wyrobisz targety i jak kierownik i klaster i klijeńci będą zadowoleni i wszystko będzie super to dostaniesz premie.A premia no dostaniesz taka na jaką zasługujesz.Starasz się jak morzeż wychodzisz z siebie na KONIEC MIESIĄCA taki tekst No nie udało się premi nie ma a no i miałeś ucieczki potrącimy ci z pensji .I patrzysz na konto przysłali ci z shella 1250 zł .Przychodzisz do kierownika a on ci mówi no to teraz w tym miesiącu staraj się bardziej XD .Chore co nie a no chore A potem wielkie zaskoczenie normalnie kurczę Twist jak w filmie, pracownik odchodzi kierownik nie wie o co chodzi dlaczego odchodzisz i zachodzi w głowę co się stało a potem ma to gdzieś bo przychodzi nowy pracownik i teraz to jemu będzie nawijał makaron na uszy.

On czyli ja
@Zuzanna dziewanna

Jako były pracownik muszę przyznać że wszystko się zgadza dno i wodorosty

Jan
@On czyli ja

Rozumiem, że zgadzasz się z przedmówczynią, ale dobrze by było gdybyś napisał jakie Ty miałeś doświadczenia z pracodawcą. Czy też były problemy ze zrobieniem targetów i uzyskaniem premii. A inne benefity, mogłeś na nie liczyć? Każda informacja będzie ważna.

bezimiienny

Kierownika nie było zastępcy też nie kasjer powiedział że mogę napisać skargę na kasjekę mordy na darłem bo było mi jej szkoda zreszta to nie jej wina została sama bez pomocy .Skargi nie napisałem bo po co skoro już na shell nigdy nie pojadę a czytając opinie na temat tej stacji guzik by to dało .Może się i nawet uniosłem w poprzednim komentarzu ale nie bezpodstawnie mogłem conajwyżej mogłem sobie darować niektóre przykre słowa które mogą kogoś zranić.

Mistrzu master pan i władca

Stacja shell powinna się nazywać Stacja Pussy wiecie bo muszelka XD (usunięte przez administratora)e bardzo odradzam .

JAJAJAJAJa

Na shellu jest (usunięte przez administratora) i handel ziołem kierownicy i pracownicy to dranie tylko się czepiają o głupoty już ze 2 razy widziałem jak się dwóch kolesi pobiło o grafik mam dość dziś mój ostatni dzień w tym chorym miejscu

Biznesman

Odradzam tankowanie na Głebockiej 15 .To nie jest stacja a dom publiczny a za kasą nie ma kasjera tylko (usunięte przez administratora) do dymania .Drogo a paliwo do kitu jakoś ten wyjeżdze bo myslałem czy nie wypompować ale dałem se spokój niepotrzebnie tam pojechałem hotdogów tam też niekupujcie mój kolega tam dzieciakowi hotdoga kupił to potem dzieciak się porzygał pewnie parówka była po terminie sam rzuciłem na nie okiem jak się kręcą nie wygladaja jak parówki a jak pomarszczone penisy wyschniętych trupów .

Frank

Ostrzeżenie : nie kupujcie cda-action na shellu większość ludzi co tam pracuję to dupki i spisuja sobie kod na grę dodtakowo jakbyście cheli kupić kupić jakąś gazete z dodtakiem dokładnie ją obejrzyjcie czy jest bo pracownicy wyciągają na stacjach nie mowię że na wszystkich kradną nawet takie figurki kucykow z mlp a jak kupujecie sobie wudę to sprawdzcie że metka między butlną a kapslem nie jest uszkodzona jak jest to chcijcie inną na jedenj ze stacji popijają i dolewają wody w szzególności miejcie się na baczność na stacjach gdzie jeszcze sa podjazdowi bo ci to zazwyczaj menele a shell przyjmuje każdego nawet osoby upośledzone pracowałem z taką osobą i calą zmiane gadała o męskich i kobiecych narządach płciowych w bardzo zbereźny sposób czasem nawet sama do siebie .Nie polecam pracy tam nawet nie polecam tym co by chcieli sobie uśiąść i nic nie robić bo jak klijent nie zapłaci za paliwo a wy będiecie kimać na stolowce to oddajecie z pensji a kupowanie wręcz odradzam z powyżej wymienionych powodów dodatkowo paliwo maja coraz gorszej jakości bo oszczdzędzają nie tylko na pracownikach .Ja odeszłem po paru miesiącahc jakiś czas temu bo to nie na moje nerwy

Poszkodowana

Piszę to bo jestem bardzo wkurzona przez obsługę stacji shell Głebocka 15 przy targówku zostałam potraktowana jak bym była szmatą niewiem czy ich niepozwać jak mozna tak ludzi traktować przeciesz wszyscy jestesmy dziele Boga ręce mi się trzęsły jak odjeżdzałam już nigdy tam nie pojadę nienawidze ich oni nie są dziećmi Bożymi to są (usunięte przez administratora) diabła upadłego aniola kuszący ludzi na potępnie ciała i duszy oni nie mają prawa żyć oni powinni się smazyć w piekle

Antman
@Poszkodowana

no niestety wiem o czym pani piszę niestety to smutne że tacy ludzie są wśród nas jak ludzie którzy tam pracują

chłop
@Poszkodowana

No żeby chociaż trzeźwy byli a niestety nie są kasjer sobie posiorbuje piwko bo kto mu co zrobi jak go wywalą z roboty to żadna dla niego strata bo praca z tego co wiem na shellu to dno i gó.no

STefan

jak jest ucieczka to zabierają z pensji wyobraź sobie że tam pracujesz i idziesz do środka niewiem ręce umyć czy coś tankują za 3 stówy i uciekają niebylo cię na podjeździe więc bulisz z wałsnej kieszeni taka roboota że lepiej iść pod latarnie jak tam robiłem to może i nie miałem ucieczki ale słyszałem jak inni mieli i zabierali im z pensji ja z kolei miałem takie sytuacje że przyjezdzały jakieś lobuzy i krzyczeli jeden przez drugiego wchodź do środka właż tam ty ku... właż idź z podjazdu bo cię zaje... ty taki owaki i tak dalej ja ich miałem za kazdym razem gdzieś a to jakieś byczki a to jakieś dresy bywalo że podchodzili i mówili cicho że mam wejść do środka bo chcą zatankować na mój koszt do pełna a jak nie to mi w morde zaj... ja na to a wal się ty (usunięte przez administratora) pare minut wyzwisk i odjeżdzali .Nigdy nie płaciłem za ucieczke bo stawiałem się tym bajarzom co straszą że głowe mi urwą gołymi rękami i inne bajki tego typu.Wiem z rozmowy z innymi że jeden kolo poszedł do WC bo go przycisneło to przyjechało kilka aut i we wszystkich jakieś łyse dresy zataknowali łącznie za jakieś 9 stów jak się kolo dowiedział ile mu zabiorą pensji to dostał zawału i karetka przyjechała .Nie zatrudniajcię się tam a jak tam pracujecie to się zwolnijcie tak ze zdrowego rozsądku

Gladys
@STefan

Oddałam tej firmie sporo lat i basta. To co w tej chwili dzieje się na Shellu przebija wszystko. Kierownicy rezygnują, bo mają masę roboty, nie mają ludzi do pracy, nie mogą decydować o premiach a cm ich ciągle ciśnie. Kiero nie może na basen iść po pracy bo jak przyjdzie zmiana cen i nie da znać do iluść tam minut to musi usprawiedliwienie pisać a za trzecim razem płaci(sic!). Pracowników chcą mieć po jednym na zmianie, ale jak ktoś z niedorajdów klientów rozleje olej to sprzątaj na już, ceny zmieniaj na już, o wc czy jedzeniu nie ma kiedy pomyśleć. Ciągle cisną na wyniki, każą zbierać kontakty euroshella a potem świecisz oczami przed klientem bo biuro się nie kontaktuje. Jak masz urlop to nawet przy wynikach ponad 100% nie licz na premie bo współczynnik godzin jest niski. W sumie mała strata bo jak już ją dostaniesz to za inwenturę czasem płacisz więcej. Bez urazy ale nowi przychodzący to takie głąby że modlę się żeby nie zalali bo nie mam kiedy tego załatwiać. Jeśli ktoś szanuje siebie to niech omija shella czy to jako pracownik czy kierownik

Pracownik od 2 lat

Pracuje od 2 lat na shellu. Z początku pezejmowalem się bardzo krytykujacymi klientami bo była to moja 1 praca w życiu, później zaczynałem już to olewac a teraz już się z tego śmieje. Klienci przychodzą psychiczni, kierownicy klastrowie też mogliby iść do psychiatry, okienko nocne be bo jak klient wejdzie to sobie coś wybierze, będzie większa sprzedaz a co z naszym bezpieczeństwem? Żadnego ubezpieczenia grupowego, dostanę wpier....dol albo kose w zebro i co? Przedpłaty były 2miesiace po czym ogarneli że jest za dużo skarg od klientów i nie jest to regulowane prawnie(przyjęcie gotowki/przelewu/platnosci karta) wiąże się z wydaniem natychmiast paragonu bądź faktury... Sami nie wiedzą co robią i czy mogą. Pełno skarg że to ze tamto oczywiście pracownikowi się obrywa mówisz fajfusowi żeby pisał skargę do shella bo ja nic z tym nie zrobię po czym on ci odpowie "ale ja nie mam czasu"... To na ch się udzielasz? Nie pasuje nie tankuj, oczywiście nowa zenujaca promocja z motocyklami, zebranie o naklejki PAN DA PAN DA MAM HOROM CURKE nie dasz? Ale jesteś CHYTRUS już piszę na ciebie skargę. Nie ma klientów chcesz usiąść, wypić kawę kur.. Nie możesz bo paniusia ma coś z rękąmi tankowac nie może, kobieto a jak kierujesz auto? XD po 2 latach szukam nowej pracy bo już po prostu mam tego dosyć tymbardziej, że nowy pracownik przychodzi i dostaje na start 2zl więcej niż ty pracujący robiący wszystko od A do z przez 2 lata. Premie? Jaka to premia 100 zł? A inwentaryzacja co 3msc za którą trzeba oddać bo cię zwolni? Ciągle dzwonienie bo ktoś nie przyszedł, zrezygnował z pracy masz przyjść do z tego ze jesteś 50km od miejsca pracy na wolnym ale musisz przyjść bo inaczej się rozliczymy bez premii. Śmieszne zadania w aplikacji kiedy masz to zrobić podjazdowy nie pomoże ani nie stanie na kasie bo on nie ma takiego obowiązku lub nie umie. Chcesz się dosłownie wysrac? Wywieszasz kartkę przerwa techniczna. Chore, Shell banda idiotow,większość typów z góry nigdy nie stali na podjeździe ani na sklepie, wymóg noszenia na kasie długich spodni, butów bhp a na podjeździe nie wspomnę 35 stopni Celsjusza a ty kiś się w słońcu w długich nieoddychajacych spodniach i butach bhp najlepiej stój tam 12h bez przerwy bez wody i jedzenia. Woda? Jaka woda, w czajniku jest herbatkę sobie zrób. Jedzenie? Najlepiej kanapeczki albo hotdoga bo w żadnej lodówce nie można trzymać jedzenia bo to nie estetycznie wygląda, o zgrozo w lodówce od hotdogow bo audyt przyjedzie.

Byłem durny

Pracowałem sumiennie i byłem w porządku dawałem 100 procent od siebie jak miałem wypadek samochodowy to nie tylko dali mi połowę pensji kiedy byłem na L4 ale jeszcze nie przedłuzyli umowy zostawiając mnie z uszkodzonym kręgosłupem samemu sobie żebym zdechł z głodu albo z bólu bo tabletki przepisane od lekarza były drogie .Shell i ci co mają tam jakakolwiek władze to (usunięte przez administratora) i wiem teraz że mieli od samego początku gdzieś wykorzystywali jak mogli i nie szanowali dajesz z siebie 100 procent i przychodzisz jak ktoś olał robote i nie przeyszedł zabrana premia bo klijent wywalił peta kiedy byłeś w WC a powinien zniknąć z podjazdu zanim dotknoł ziemi .KIedy doszłem do siebie i byłem w pełni sił i gotowy do rozpoczęcia nowej pracy miałem 5 telefonów od nich że mam wrócic i już czeka umowa do podpisania napoczątku spokojnie muwiłem że nie bo niechciałem się denerwować ale za 4 i 5 razem już rzucałem przekleństwa że teraz dzwonicie a jak byłem połamany to (usunięte przez administratora) mnie zostawili na lodzie .Nie zatrudniajcie się w shell bo tam są źli i podli ludzie o ile są ludxmi bo z mojej histori wynika że nimi nie są .

Honorata
@Byłem durny

Dziękuję, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi - trzeba powiedzieć przykrymi - doświadczeniami z pracą w Shell Polska. Nie ulega wątpliwości, iż zostałeś potraktowany przez tego pracodawcę w sposób po prostu niewłaściwy. A powiedz mi jeszcze, bo to dosyć istotna kwestia, na podstawie jakiej umowy byłeś tam zatrudniony?

Byłem durny
@Honorata

zwykła umowa na czas określony przepracowałem 3 lata zdaje się bez jednego miesiąca

Miodek

Nie tankujcie na Głębockiej 15 naprawdę. Są problemy z fakturami i wszystkim innym .

dzbanek

Gdybym miał ocenić shella to musiałbym używać przekleństw a nie klnę, także napisze tylko że shell to chała i daje ocenę 0/10 a jak można minusowe to -100/10 .

Piwosz

CZasem przychodzę na głębocką 15 by im oblewać podlogę moczem i podrzucać smieci a obok jest biedra kupuje tam piwo a potem wchodzę do kibla na tej stacji i piję 6 paka i jest zabawa pare razy muwili kibel jest platny ja na to ni mom kasy i leje na trawnik to się nauczyli dawać klucz bez płacenia hehehehe raz się tak w tym kiblu najebałem że aż spuściłem wodę po sraniu a w ogóle stacja jest do (usunięte przez administratora) niech ją zlikwiduja tylko niech kibel zostawią żeby bylo sgdzie się odlac i wypić piwerko

Nadoti
@Piwosz

I bardzo dobrze ze ich tak jedziesz THATS my boy kocham cię dowal im jeszcze ode mnie mistrzu

Objektywny

Shell nie tak dawno sam sobie strzelil nawet nie w stope ale chyba w glowe swoimi durnymi decyzjami dotyczacymi organizacji pracy na stacjach.Bo w glowie sie nie miesci zeby nakazywac redukcje zatrudnienia,na nie ktorych stacjach nawet do jednej osoby na zmianie w srodku dnia.Zwykli klienci niemoga uwierzyc bo pewnie mieli shell za powazna firme,a tu sie okazalo co innego.Ale swiadczy to nie tyle co o glupocie i braku profesjonalizmu,co o totalnej ignorancji wynikajacej z patrzenia tylko na czubek wlasnego nosa.

Rafał
@Objektywny

Czy redukcja zatrudnienia dotyczy wszystkich stacji Shell Polska? Skąd masz takie informacje? Wbrew temu co piszesz firma poszukuje cały czas nowych pracowników stacji na stanowiska: ekspert obsługi klienta/kasjer, doradca paliwowy/pracownik podjazdu, kierownik stacji paliw. Co sądzisz o tych rekrutacjach?

Objektywny
@Rafał

Poszukuje bo sa braki kadrowe,coraz mniej ludzi chce tam pracować,od tych ekspertów obsługi jak to nazwałes po samych kierowników, i siła rzeczy będzie jeszcze więcej poszukiwać.to sądzę.pozdr.

Tadek
@Rafał

Z jednej strony zwalniają ludzi lub sami odchodzą z drugiej nie ma tam kto pracować więc szukają ludzi, potem ich szkolą, a oni z powodu zbyt dużej ilości obowiązków odchodzą. Błędne koło

@Tadek

W rzeczy samej zwalniają bo nowi maja gdzieś obowiązki wolą się gapić w telefon albo palić papierosy bywało też że byli zwalniani za picie alkocholu i ćpanie ci którzy chcą pracować są zasypywani takimi obowiązkami że nie dają rady do tego dochodzą wiecznie niezadowoleni klijeńci i ajenci klijenci bo wciska im się hotdogi a ajenci że niewpchało się klijentom hotdogów ja już tam nie robie od prawie roku bo kierownik mi nieprzedłuzył umowy bo mialem swoją godność i niedawałem z siebie zrobić niewolnika co bedzie robił nadgodziny za (usunięte przez administratora) i będzie przychodził do roboty mimo iż ma grype żołądkowa albo gorączke od stania na dworze w zime od 6 do 22 o ile się alarm uzbroi bo jak nie to i nawet do 23 ale oprócz napiwków to za niczym nietęsknie ludzie w większości to głupki do kwadratu co poniektórzy niebezpieczni kierownicy cisną pracowników i krzyczą bo mała sprzedaż czegoś tam i telefony że ktoś nieprzyszedł i nieodbiera więc musisz przyjść .Ja miałem dość i pracowników i klijentów i firmy i wszystkiego tam firma upadnie zobaczycie

Rafał
@Michael Angelo

Ciężko uwierzyć, że tak duża firma mogłaby upaść, ale na podstawie opisanych przez siebie doświadczeń masz prawo tak sądzić. Zastanawia mnie, czy firma Shell Polska z uwagi na braki kadrowe próbuje w jakiś sposób zachęcić potencjalnych pracowników? Wspomniałeś o tym, iż tęsknisz za napiwkami, które otrzymywałeś, pracując tam. Mógłbyś napisać, czy często się one zdarzały?

@Rafał

Ja dostawalem dużo czego nie mozna powiedzieć o moich wspołpracownikach moim rekordem było 96 zł w ciągu dnia na stacji która była połozona obok głównej tarsy którą sporo majętnych ludzi na stacji do której byłem przypisany bywało róznie ale zwykle mogłem liczyc na 2-4 dychy w ciągu dnia ludzie w robocie pytali jak to robię ja odpowidałem że znam sie na samochodach , nauczyłem się wszystkiego z neta co mi się przyda do pracy na stacji bo szkolenie było o kant wiadomo czego i jestem kulturalny mówili że ściemniam i pewnie żebrze u klijentów .Współpracownicy mi najzwyczajniej zazdrościli umiejetności ze dwa razy chcieli mnie okraść jeden kasjer powiedział żebym mu rozmienił a że miałem dobry dzień to miałem 7 dych w drobniakach powiedział że to teraz jego i mam byc cicho przystawiłem mu pięść do brody oddał i przeprosił innym była podobna sytucja z innym kasjerem na innej stacji wstawili się za mną drugi podjazdowy i jakiś klijent .Także napiwki były spoko ale sam widzisz jakich tam ludzi mozna spotkać .Ale są gorsze przypadki niż (usunięte przez administratora) co chce cię okraść .widziałem dziewczyne co kłocila się przez telefon o to co mu wolno z nią robić a co nie i tak chodzi o te sprawy , dwie dziewczyny miały blizny od cięcia się jedna z nich często mówiła o smierci druga płakała czsem w kiblu itd itp shell zatrudnia dosłownie każdego więc jak ktoś chce się tam zatrudnić musi się liczyć że może mieć zmiane z kimś kogo będzie żałowal że poznał i będzie jednym z powodów o ile nie głównym by odejśc z shella .

Kolo i jest wesoło
@Tadek

Ja to potwierdzam błędne koło nic więcej zamiast zachęcić nowego pracownika to go zniechęcają no ok żeby nie było jest zniżka na kawę ,hot dogi nawet na paliwo ale te zniżki są marne po za tym jeśli coś kupisz jako pracownik po zniżce nie zalicza się do sprzedaży czyli nie ma z tego premii . Zniechęcają stale rosnącymi obowiązkami jak ja robiłem to miałem swoje obowiązki plus kilka innych i spoko ja lubię pracować, się spocić .Wiele osób z mojej stacji odpadało w czasie rekrutacji albo kilku pierwszych dni ,na mnie spadło multum obowiązków ale spoko ja lubię potem doszło do tego przychodzenie z wolnego żeby szkolić.Już zaczęło się niefajnie ale myślę zapłacą za szkolenie Ukrainki.Przez cały przerobiony na szkoleniu Ukrainców wolny dzień dostałem 6 piw i trochę kasy w foli zwanej kopertą myślę nooo dobra potem było coraz więcej ukrainców niby placili ale ja mogę lubieć pracować ale te 6 dni wolne w miesiącu muszę mieć muszę to odespać odreagować pobyć z rodziną. Jak to powiedziałem kierownikowi to miał żal mimo iż mogłem i chciałem pracować mając tylko 6 dni wolnego .Weź pszyjeżdzaj z wolnego bo jeden ukrainiec powiedział że nie chce tu robić więc przylazł następny i go szkol i jeszcze ta bariera językowa dla mnie to nie problem znam angielski ukrainski rosyjki japoński i niemiecki ale klijenci nie. Nawet jak znają jakiś język to swój własny i to słabo .Miałem dość wykończyli mnie ja chciałem tylko być doceniany dać z siebie sto procent a zewsząd za mało pan nic nie umie ja umiem wszystko na tej stacji daj mi narzędzia to dystrybutor naprawie ale co ja się denerwował będę jak chcesz tam robić to najlepiej nic nierób pij pal ćpaj spij albo jak jeden z moich znajomych z którymi się zatrudniłem baw się napiwkami układaj w wieże albo baw się jak kapslami a na pewno się nie staraj dla nich zawsze za mało. Tyle wymagają to niech się cmokną i tyle.Rozpisałem się ale jestem teraz w nowej robocie zarabiam 6 tys rodzina przekonała do zmiany pracy chłop z takimi talentami się marnuje popatrzyłem na shell i przyznałem im racje.Tyle.Wal się shell i ch ci d tyle ode mnie fajansie

Elżbieta
@Kolo i jest wesoło

Jesteś już kolejną tu osobą, która wskazuje na to, że sytuacja w Shell Polska jest coraz gorsza. Wypadałoby zatem spróbować zrobić jakiś konkretny krok w celu jej zmiany na lepsze. Może wobec tego należałoby zwrócić się do osób nieco wyżej postawionych opowiedzieć im, co aktualnie dzieje się w Shell. Myślisz, iż takie rozwiązanie miałoby sens?

@Elżbieta

Nie ma sensu. Juz była taka akcja, próba protestu. I zakończyło się zwolnieniem buntowników

Prosto z mostu
@Elżbieta

szefowie mają to po prostu gdzieś ostatecznie mogą sprzedać stacje innej stacji co sobie logo zmieni i niebędą stratni za pieniądze ze sprzedanej stacji mogą sobie zainwestować w sieć sklepów czy coś a puki co to się kręci dzięki ludziom którzy dają się wykorzystywac i nie mają szacunku do samych siebie .Doją głupków puki są a tacy się zawsze znajdą a jak nawet zabraknie to nieszkodzi wystarczy ogłosić upadek firmy ukraść rzeczy biurowe , niewypłacić pracownikom ostatniej pensji i cześć kto się będzie z nimi sądował pracownicy którzy się skkładają w większości z meneli ,ćpunów, nieudaczników , osób chorych psychicznych i paru studentów którym sie nic niechce prócz grania w tetrisa na komórce XD .Już to widzę jak ta grupa ludzi co ma problem żeby wodę w kiblu spuścic wymierza im sprawiedliwość poprzez drogę sądową jak mimo to chcą jakiejś sprawiedliwości to niech się zwolnią jeszcze dziś i pójdą pracować w sporzywczaku w sklepach jest dużo przyjęć i zazwyczaj placą całkiem nieźle .

gosc wsród gosci
@Elżbieta

zlikwidować CM i zaoszczedzoną kase dać szeregowym pracownikom

Marian
@Rafał

Tak poszukuje tam gdzie jest jedna osoba na nocy lub na dziennej zmianie bo nikt nie che sam pracować i robić wszystkiego za troje szukajcie dalej (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) i oszednosci żeby się nachapac to ta Shell owska wagina szybko zniknie z mapy Polski

Honorata
@.

Rozumiem i dziękuję Ci za odpowiedź. Trzeba zatem powiedzieć, że sytuacja w firmie Shell Polska na prawdę nie przedstawia się najlepiej. Wspomniałeś, iż już wcześniej była jakaś próba protestu. A mógłbyś coś więcej powiedzieć na ten temat? W jaki sposób właściwie protestowaliście?

Bogdan
@Rafał

prze miesiąc uzbierałem jakieś 30 zł. żenada, nie ma w Polsce zwyczaju dawania napiwków

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 3 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.