Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

der

Napiszcie co w R-1 ,ponoć góra nie ogarnia działań poetyckich przedstawicieli...? Ja się pytam jak długo będą jezdzić PH w jurajskiej,jak dotychczas sklepy się kurczą.U mnie było 100 sklepów a teraz jest 20 sklepów.Te 20 sklepów zamówiło -tylko 5 sklepów -nie ma co robić.A kasa idzie!!!!Pytanie - rok minął - konkretnie jaka wielkość sprzedaży? A na Facebooku Jurajską lubi pod postem aż 10 osób...

VIP(odp na R)

Pozdro dla Grzegorza profesjonalisty w pełnym zakresie

ciekawski
@VIP(odp na R)

dla Grzegorza skąd?

Romeo

Jakoś dziwnie się czyta o problemach w Firmie Jurajska. Jeżeli sprzedaż zadowala Prezesa i on sam nie narzeka to czym ma się martwić i otwierać oczy. Współpracuje z Jurajską na zasadzie taniej kupić drożej sprzedać... Ceny mają kosmicznie niskie jak na realia i podwyżki korporacji dookoła. Są może i kiepskim dystrybutorem bo gdyby byli lepsi pewnie byliby tacy jak Giganci na rynku. Kluczem do sukcesu nie są, ale niedługo gdy sprzedadzą udziały bo o tym głośno jest już za granicą będą mieli problemy z głowy raz na zawsze. Cena odsprzedaży rynku wraz z markami własnymi i produkcją oscylują na ok 100 mln PLN

fg

Mam pytanie co robią PH ja czekam 1 miesiąc i nic.Chyba już nie pracują.Mam stare napoje !!!.

sprytny

Ale mamcie problemy, za chwilę jurajska sprzeda się koncernowi i wszyscy będziecie zakinkszać za miskę ryżu dla francuzów, angolów lub innych kozo...ów. Udziałowcy będą się cieszyć, bo dostaną po bańce.

Atomek
@sprytny

Po to są udziałowcami, aby dostac kasę . A ty sprytny na ryżu i kozach wychowany?

baza

Firma powinna dla wszystkich zrobić tak jak mają w innych firmach rozpoczęcie pracy o 8.00,a nie jak jest teraz o 6 albo wcześniej to paranoja chyba spać nie mogą.

kon

Pracowałem w tej Firmie kilka ładnych lat .Jak to wszędzie raz lepiej raz gorzej , ale byli ludzie z którymi można było porozmawiać , rozwiązać problemy , dogadać się BYŁO ZROZUMIENIE ZE STRONY DYREKCJI I ZARZĄDU !!!!!. Odszedłem z Jurajskiej , ponieważ chciano ze mnie zrobić matoła który tylko przytakuje i mówi że jest super . Bardzo przykro mi że prawie 7 lat mojej pracy ktoś rozpieprzył w ponad rok . Ja mam tylko nadzieję że Pan Prezes otworzy oczy i sięgnie po rozum i będzie próbował ratować spółkę .Z czego ucinać?? z najniższej krajowej?? Ale nie ma się co martwić , za chwilkę będą zatrudniać Chińczyków za miskę. Czytam te wpisy i nie mogę UWIERZYĆ,na produkcji zarabiamy ,a PH zarabiają taką kase (za przepisywanie zamówień z hurtowni)to ile zarabiają ludzie na wyższych stanowiskach??? MY ludzie z produkcji też mamy internet(o dziwo)i zaczniemy pisać(też umiemy)-do klawiatur!!!

Bomba
@kon

kon , to sensacyjna informacja , że ludzie na produkcji wiedzą co to internet!

der

A gdzie ta ekspansja zapowiadana, Anglia miał być nasza? I nic z tego -Na własnym rynku plama!!! Odsprzedaż jest FATALNA, a przecież jest ciepło, gdzie są wasi przedstawiciele z rej I co oni robią, ja efektów nie widzę.Jak tak dalej będzie to trzeba będzie się wspólnie zastanowić co dalej. Widać że napoje coraz tańsze owocowe już 1.49 zł, a woda 0,60 gr-ileż tego sprzedać[sklepy nie chcą}. Czasy pośredniej dystrybucji dobiegają końca.

Ble
@der

der - Tak ! Wszystko się skończy. Nie będzie już niczego! Jaka głęboka i perspektywiczna myśl.

Sprytny Kazek

Bezu-bezu-bez-bez-bez ! Plan kwietnia zrobiony!

elfetka

Czasy pośredniej dystrybucji dobiegają końca.

der

Tylko że taką atmosferę stworzyli nie ludzie z jurajskiej tylko ludzie którzy przyszli z zewnątrz .Wszystko siadło.

elf

Czasy bezpośredniej dystrybucji dobiegają końca.

Bziu
@elf

Tak! To koniec, nie będzie już niczego!

w

A sprytny R-1 dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

ciota

A sprytny Waldek(R-6 Wawa)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

pycia

Sprytny Zenek (R-5 Kielce)robi gości w konia od RSS przez krajowego a skończywszy na prezesie i się kręci-z błogim bzyk bzyk!!!

cleo

Sprytna Asia (R-7 Wlkp)robi gości w konia od RSS przez krajowego a skończywszy na prezesie i się kręci-z błogim bzyk bzyk!!!

rico

A turbanek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a Sprytny Kazek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

cleo

Sprytny Kazek z Tarnowa R-4 robi gości w konia od RSS przez krajowego a skończywszy na prezesie i się kręci-z błogim bzyk bzyk!!!

rico

A sprytny Kazek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

lka

Czasy bezpośredniej dystrybucji dobiegają końca.

Precz
@lka

bezpośredniej , czyli jakiej ?

yabadoo
@lka

tak Ika, to koniec.

df
@yabadoo

Będzie tak jak coca cola !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.