Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

ka

Uważam, że jurajska nie zaistnieje już nigdy na nowych rynkach, paląc za sobą mosty, zostanie zawsze dobrą wodą Regionalną.{Myszków}

kawo

Jak tak dalej będzie to trzeba będzie się wspólnie zastanowić co dalej. Odsprzedaż jest słaba,fatalna a przecież zrobiło się ciepło, gdzie są wasi przedstawiciele z rejonu I,II , co oni robią, ja efektów nie widzę.

mio

Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności. A takich znam tam wielu. ETATOWCY .Praca w sklepach w Wieluńskim to CZYSTY WOLONTARIAT!! R-1 to pisarze kciukowcy najlepszy wieluński ,piszą jak chcą nikt nie sprawdza.

oko

Sprytny Kazek z Tarnowa R-4 robi gości w konia od RSS przez krajowego a skończywszy na prezesie i się kręci!!!!!!!!!!

R.
@oko

Kolego nudny jesteś

tabu

A sprytny Kazek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

xce

Jakie zamówienia na 7tyś???? i to jeszcze do GS-u,teraz nie ma kto zamówić za 100 zł!! gdzie ten kontroling? skoro wpisują takie głupoty w system i nikt tego nie widzi!!!-i to wszystko w R-1 pod okiem najlepszego RMS !!??

vip

To nie kwestia "ludzi z ustronianki" tam pracuja wspaniali ludzie az zaluje tych 5 lat w jurajskiej

elf

To juz nie ta firma co była jest coraz gorzej ,rządziciele z Ustronianki temu winne!!!!!!!!!!!!!!! zwolnić ich !!!!!

dr

To własna działalność -musisz nieć grupę to zarobisz.

der

Witam .U mnie smakowe do 20.03.2015r .P z jurajskiej nie wie co robić,szkoda mówić ona jezdzi jak kierownik.Czy firma ich szkoli co mają robić,czy tylko jezdzić i wpisują co się da.Ja już więcej nie zamawiam. To własna działalność -musisz miec grupę inwalidzką to zarobisz.

kim

Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności. A takich znam tam wielu. ETATOWCY .Praca w sklepach w Wieluńskim to CZYSTY WOLONTARIAT!! Pisarze kciukowcy najlepszy wieluński

gerwazy

to znaczy że nie warto aplikować do tej firmy na ten teren sącza? Faktycznie tak słabo z tą odsprzedażą??

zez

klis

baza

Święta racja sam byłem i nawet jestem w chwili obecnej doskonałym tego przykładem. Człowiek się poświęca dla firmy charuje jak wół od świtu do wieczora jestem rekordzistą w miesiącu rezygnuje z życia prywatnego nie wybiera urlopu tylko karze go sobie wypłacić jak rok długi nie chodzi na chorobowe a zacny Pan pracodawca tego niedocenia i po kilku latach pracy we firmie wylewa Cię na zbity pysk bez podania konkretnego powodu ot tak poprosru redukcja etatów tylko dlaczego na drugi dzień przyjmuje na Twoje miejsce kogoś innego skoro jest redukcja.Wielu polskich pracodawców nie docenia pracowników. Bez mrugnięcia okiem żegna się nawet z najbardziej oddanymi i zaangażowanymi członkami zespołu. Skąd ta łatwość? Bo, jak twierdzą, za drzwiami czeka kolejka chętnych.

gerwazy

ukazało się ogłoszenie szukają znów ph na sądecczyznę.. ciekawe dlaczego tam jest taka duża rotacja ph.. zna ktoś może temat??

df
@gerwazy

Tam nic nie idzie !!!!mają lepsze wody.[Wysowa]

protazy
@gerwazy

rotacja w R-4 (Tarnów)zawsze była jak na centralnym w Warszawie,pytajcie sprytnego Kazka...!

dr
@gerwazy

musisz miec grupę inwalidzką to zarobisz .

Obserwujacy

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze bo czy to spółdzielnia czy spółka to i tak wiadomo kto żądzi. A czy za starego Prezesa było tak źle, pewnych mechanizmów się nie zatrzyma, wrony krocza a karawana jedzie dalej.

kon

Zatrudniać młodych ,bo ci starzy wszystko wiedzą i oni kasę biorą , pracownicy staży robią koło komina u mnie.

wrt

Masz priorytet to układanie półek na sklepach i jazda z kierem 6 kroków wizyty musisz robic jak nie to po premii dużo roboty jazda po kolei jak ominiesz sklep tez po premii czasy wizyt na każdym sklepie określona liczba minut zależy od wielkości sklepu

VIP

Kiedyś kiedyś, teraz żyjemy tu i teraz nie KIEDYŚ, cena jest wyższa?,asortyment jest mało znany? ,, to nie jest ani dobre ani złe ,,Zadaj sobie pytanie co zrobić żeby było jak chcesz i to zrób. Sprzedaż jest grą która w swojej logistyce podsuwa nam coraz to nowe pomysły, a ja tylko te lubię , nie lubię jak wszystko sprzedaje się łatwo ...

qwer
@VIP

moim nowym pomysłem są reklamy w TV bo tylko to pociągnie w takiej ilości jakby sobie dyrekcja chciała ale gdzie marketning ??

er
@qwer

Ja mam pomysł !!!

anglik

Starzy wszystko znają ,a nowi poznają.!!!-psychika kiedyś była.

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.