Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

oko

a sprytny Kazek z Tarnowa R-4 robi gości w konia od RSS przez krajowego a skończywszy na prezesie i się kręci!!!!!!!!!!

klis

A sprytny Kazek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

giz

Im więcej się angażujesz tym szybciej dostaniesz wypowiedzenie. Tak było właśnie w moim przypadku. Łowiłem w małym bajorku duże ryby, tak mnie szkolono, ale dnia pewnego zjawił się GoScIu najpierw rks i stwierdził, że mam krzywą wędkę i mnie za to zwolnił. Pytam NO JAK TO ZA CO że łowię duże ryby ? Nie, za to że masz krzywą wędkę. Firma sie zmienia zatrudnimy młodych z prostymi wędkami będą się nimi okładać będzie się działo. Duże ryby zostaw kolegom z konkurencji(k

tat

R-1 to pisarze kciukowcy najlepszy wieluński ,piszą jak chcą nikt nie sprawdza. Wieluń w czołówce .Żal mi tych kciuków i farbowanych lisów a tak żarło???????? Wiesz gdzie ma klient ciebie i twoje napoje.

Smakosz

Wasza woda jest OK

Smakosz

Wasza woda jest OK

VIP

Wrocław bez Czesława ?.. zapomnij

Nicki Romero

Mam rozmowę o pracę jako ph w jurajskiej,teren Wrocław , jakie plany ? czy premia o której mowa w ogłoszeniu jest możliwa do zrealizowania ?

aleks
@Nicki Romero

pewnie jest ale nie w czasie 8h pracy :) będziesz musiał po 10 walić a nie mówiąc co w lecie jest żeby ogarnąc te wszystkie ekspozycje regały bloki itp... nie wiem jak ci tam powiedzieli odnośnie kasy ale odlicz sobie od tego zus telefon księgową i prace na działalności na najniższym opłacanym ZUS'ie masz 26 dni przerwy w świadczeniu usług ale wykorzystujesz to także jak jesteś chory, itp. jeżeli święto wypada w sobote nie martw sie tobie nie należy się dzień wolny za to :)

oto
@Nicki Romero

Są tacy w rejonie I co robią 5 godzin i mają wszystko.

rer
@Nicki Romero

Tak jest-MUSISZ MIEC GRUPE O NIEPELNOSPRAWNOSCI !!!

VIP

SAk - nie przejadła się marka to kwestia fatalnego zarządu i pracy w nieustającym stresie- drodzy PH nie wszędzie tak jest, znam jeszcze stare dobre czasy jak w Jurajskiej byliśmy jak jedna rodzina,

tofi

Jak nas trenerzy w marcu wytrenują to każdy z nas po 20 zgrzewek dziennie i wywózka z hurtowni bo tam rotacji nie widać,tylko narzekanie.Jak każdy z nas wywiezie x palet to i premika będzie,nie tylko dla nas ,ale szczególnie dla góry,bo coś drgnie!!!!!! ( na sklepach) masakra!!!!!!!!

wi

Jak tak dalej będzie to trzeba będzie się wspólnie zastanowić co dalej. Odsprzedaż jest słaba,fatalna a przecież zrobiło się ciepło, gdzie są wasi przedstawiciele z rejonu I,II , co oni robią, ja efektów nie widzę.

sak

Się tak zastanawiam nad rentownością tych sklepów i w ogóle... tobie ,tylko kasa leci .Zrobią jak Żywiec.PH z rej, I nic nie zbiera zamówień tylko przepisuje z faktury co musi wpisać -to jest praca!!!!!tak mówią sklepowe. Taka praca jaka płaca !!!Napoje coraz tańsze marka przejadła się.

oko

klis

qwer

nowy rok trzeba zacząć no tak ciekawe czy podniosą wam podstawę bo hmm no tak w tym roku znowu ZUS poszedł w górę inflacja itp. a w jurajskiej dalej to samo od tamtego roku

kontrol

Jak to teraz wygłada widzicie afera za afera. Tu potrzeba ludzi z poza układów a nawet może i z zewnatrz bo przygladajac sie temu z boku to zatrudnienie nawet .... nie pomoże. Jest nowe pokolenie i zatrudnić je .Ja wiem jak ci starzy robią,koło komina.

anglik

R-1 to pisarze kciukowcy najlepszy wieluński ,piszą jak chcą nikt nie sprawdza. Nieprawda .Wieluń w czołówce .Żal mi tych kciuków i farbowanych lisów a tak żarło???????? Wiesz gdzie ma klient ciebie i twoje napoje .

gor

Nareszcie ktoś kto dokładnie widział pracę ,,od środka ''P.H. Heh racja racja . . jednym słowem jurajska tonie we własnym głów....nie. . życze im klęski tak chcieli mieć dodrze !!!! P.H.

sprytny zbyś

Jurajska udaje że płaci to pracownicy udają że pracują.

wi
@sprytny zbyś

TAK JEST-nikt nie robi-a jurajska płaci-szkoda gadać.

bąk
@sprytny zbyś

Ile pracują-jest na sklepie i po 9.05 jedzie na inny parking i czeka 5 min i wpisuje innym sklepie,ale co innego , tam nie ma sklepu -to jest praca PH jurajska z pamięci ,a kasę chcą.A w sklepie nic nie ma.

fachowiec
@bąk

proponuję awansować na PH Jolantę D. (od tego z Solidarności). Będzie 500 aktywnych sklepów i 550 ekspozycji paletowych. Nie wspomnę też o 1000 stojaków.

anglik

Ja pracuję w takim sklepie co 3 razy w tygodniu jest P.H z tego miasta ,a drugi z tego samego miasta też jest 3 razy ,z tego co wiem ,te 2 osoby pracują dla 1 hurtowni -ja nic nie zamawiam bo jurajska słabo idzie ,a wpisują ile się da-nie wiem czy to ktoś sprawdza.

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.