Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

cleo

Na radomskim nic nie widać tylko Helena.Nie te czasy panowie .Po komunie ludzi łykali wszystko ,teraz trzeba powoli małą łyżeczką,bo rynek jest ciężki i nie stabilny ,a przede wszystkim szanować klientów- bo zamykają. Nie piszę bzdur , pracowałem tam prawie 5 lat i gdyby nie zmieniła się tzw.góra " to do dzisiaj bym tam pracował . Taki dyrrrr przyjdzie na 2-3 lata narobi syfu i ucieka a zła opinia zostaje.Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności.

rin

Ja się pytam jak długo będą jezdzić PH w jurajskiej,jak dotychczas sklepy się kurczą.U mnie było 125 sklepów a teraz jest 40 sklepów.Te 40 sklepów zamówiło -tylko 5 sklepów -nie ma co robić.A kasa idzie!!!!Pytanie - rok minął - konkretnie jaka wielkość sprzedaży? A na Facebooku Jurajską lubi pod postem aż 10 osób...

donatan

napiszcie co w R-4,ponoć góra nie ogarnia działań poetyckich przedstawicieli...?

mari

Sklepów coraz mniej.Jest nowy uzdrowiciel Firmy z Ustro.Pełno promocji Firma wychodzi na prosta, idzie wszystko!!!sprzedaż rosnie ,ceny jurajskiej coraz niższe.cuda,cuda,cuda powiadam wam!!!!Co za firma :)Pełen szacun dla Dyrekcji i napoju no to teraz będzie sie działo. Będzie jeszcze lepiej -nic się nie sprzedaje ,jak ja widzę jak to w sklepach stoi-teraz będzie wymieniane, ciekawe czy ktoś przyjedzie !!!

wi

Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności. A takich znam tam wielu. ETATOWCY

klis

A sprytny Kazek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

tofi

Powiem krotko że jurajska to teraz porażka. Z roku na rok coraz mniejsze pieniądze a pracy więcej. Pracuje w jurajskiej i mam już dosyć bo tam mają dobrze ale znajomki znajomych na stanowiskach -etatowcy

jogi

Marketing fantastyczny...., dzieki niemu wzrost sprzedazy ... puknij sie w czoło!!!

vig
@jogi

Trzeba aby nad marketingiem popracować ,trzeba jeszcze przyjąć 5 osób żeby jeszcze pozatrudniali jeszcze 5 osób i wysłać ich z długopisami na rynek ,co oni zrobią, wieluńskie tam potrzeba jeszcze dwóch najlepszych PH ,tam leci.

zenek

Tworzenia urzędów i stanowisk. Administracja puchnie !!!

pilny

Jeśli tak pracujesz jak się orientujesz w rynku to nic dziwnego że jurajska słabo przędzie. Firma jest fantastyczna. Marketing jest doskonały i tylko dzięki niemu są ogromne wzrosty sprzedaży.

kontrol

Akurat nowe produkty Jurajskiej to jest coś co może uratować te firmę ,ciekawe co krzyś i tonik ,u mnie w sklepie jest do wymiany ,nie ma zbytu na te produkty.Zobacz jakie ceny są mirandy 2,8 zł 2 litry ,firma ma dużo pod kierowników oni też zarabiają. Z marketingiem niech idą z długopisami i sprzedają .Że na bazowym terenie mamy spadki sprzedaży jeszcze ILE.

JurajskiZbyś

Do PH, szykujta się ludziska bo będą nowe produkty, nowe wyroby, jednym słowem idzie nowe w 2015 roku HoHoHo Wesołych ..!!!

wi
@JurajskiZbyś

Czekamy .Nowe pojadą do Anglii ,ludzie już tego nie kupują ,te napoje chemia.

klis

da

Dział marketingu? Tez obgryzanie paznokci z nerwów?

bur

Może trzeb aby nad marketingiem popracować ,trzeba jeszcze przyjąć 5 osób żeby jeszcze pozatrudniali jeszcze 5 osób i wysłać ich z długopisami na rynek ,co oni zrobią .Jest dużo tańszych napoi już nie te czasy jak szybko schodziło 8 lat temu to był szał, a teraz PH nie wie co czyni. Na wieluńskie tam potrzeba jeszcze dwóch najlepszych PH ,tam leci.

kim
@bur

Za rządów ludzie żyli spokojnie i bezpiecznie. Praca była zapewniona. Nie było szczucia jednych na drugich co wybitnie cechuje zarząd.Dbało się o ludzi ,tworzyło się wtedy zakłady pracy , było wesoło,życzliwie i chciało się żyć....... więc ciemnoty nie wciskaj bo na uczelni ci bajek naopowiadali,jesteś za mały smarkacz żeby to zrozumieć!!! Dział marketingu? Tez obgryzanie paznokci z nerwów?

krzyś

Odsprzedaż jest FATALNA, a przecież jest ciepło, gdzie są wasi przedstawiciele z rej I co oni robią, ja efektów nie widzę.Jak tak dalej będzie to trzeba będzie się wspólnie zastanowić co dalej.

ph

hehe a mi się dzisiaj śmiać chciało jak zobaczyłem jak babka "wyrzuca" PH z jurajskiej ze sklepu bo juz od pół roku na wymiany nie ma współczucia dla sprzedawców wody ;D dobrze ze to nei mój asortyment

tofi

Tylko że taką atmosferę stworzyli nie ludzie z jurajskiej tylko ludzie którzy przyszli z zewnątrz .Wszystko siadło.

tat

Przepraszam , chcesz wypłaty ? A zarobiłeś na wypłatę ?Czy może firma w którym pracujesz dołożyła ? Tylko roszczenia !!! Każdy tylko chce więcej i więcej,-za nić. Rynek spada a wy tylko coraz więcej zarabiać chcecie !!! Załuz swoją firmę to zobaczysz.

michas
@tat

ja zarobiłem na swoją wypłatę tylko góra ją przejada wypłaty zbyt wygórowane no bo przecież to wyższe stanowisko to się należy nie ważne że nic się tam nie robi albo robi się tyle że ktoś inny pewnie robił by to lepiej za mniej " ale przecież mi się należy bo w biurze siedzę "marketing który nic nie robi, imprezy durne szkolenia które nic nie dają dla menadżerów pewnie kupę kasy kosztują jeżeli na to wszystko mamy zarobić na wywalenie pieniędzy w błoto no to raczej nie tędy droga :)

anglik

Ph musi sprzedać tak obniżonej cenie 50.000 tyś na miesiąc -kto to wykona,tylko wieluńskie,tam sprzedawali 2 lata temu jeszcze raz tyle, jeden wpisuje co tydzień co to było z kartki śmieją się- przedstawiciele z hurtowni co on robi !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.