Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

fgt

Jakie zamówienia na 7tyś???? i to jeszcze do GS-u,teraz nie ma kto zamówić za 50 zł!! gdzie ten kontroling? skoro wpisują takie głupoty w system i nikt tego nie widzi!!!-i to wszystko w R-1 pod okiem najlepszego RMS !!??P.P dzwonią do hurtowni żeby coś było,a hurtownia nie wysyła bo Pani nie chciała i tak jeden drugiego zamyka, a pani pracuje dalej.

ghj

Kiedyś to była Jurajska Spółdzielnia Pracy a teraz jest- Jurajska Sp. z o.o.wszystko idzie !!!!

sdf

Czasy bezpośredniej dystrybucji dobiegają końca.

@sdf

Tak, to koniec....Nie będzie już niczego....

Eleonora
@Zioło

Tak! Niczego nie będzie! Ostanie się tylko ZIOŁO....

fgh

przez 5 lat uczciewej pracy miałam zgodności sprzedaży , nie wiedząc że ph pracujący x lat również wykazywał sprzedaż pod tę hurtownię nie pokazując się w niej nawet i kto mu to udowodni

fgh

Najprostszy sposób to porównanie wykazywanej w pantopie sprzedaży z wydrukami faktycznej sprzedaży na hurtowniach. Zdarzało się że przedstawiciel wykazał sprzedaż jaką zakłada plan a hurtownia w tym okresie nie zamówiła wogóle towaru przy tym sprzedaż wg wydruku grubo odbiegała od wykazanej przez przedstawiciela.To jest praca !!!- jurajska płaci !!!! Tak robi rejon I !!! TAK WSZYSTKO IDZIE NIE WIEM Z CZEGO !!!

kr

A do sprzątania półek zawsze ktoś się znajdzie.

DR

Marketing nich weznie sie do roboty!!!Zadnego wsparcia...

qwer

a tak ogólnie kto świe co w jurajskiej słychać ?? jak firma jak sprzedaż jak z dyrektorem z ustronia daje rade ??

mikk
@qwer

Daje!!!!!!

elo

Geniusze z ustro rozłożyli jurajską...... brawo

Zly

Jaka atmosfera nie ma tu czegos takiego jest proznia...

VIP

Woda w szkle 1 l to strzał w dziesiątkę o możliwościach sprzedażowych wie ten kto ma tak szeroką wiedzę o jej produkcji i historii jak ja :-)...i uwielbia Hasiora ;-) Pozdro Jurajska

wrt

Czytam o tej jurajskiej i widzę ze prezes nie wie że małe sklepy zostały zamknięte,--- Aktualności --- aktualnych wynikach sprzedażowych oraz o innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak niedostępne wcześniej w Polsce wody mineralne w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 1 litra, które znaleźć można od niedawna w małych sklepach spożywczych.Niech napisze gdzie te sklepy są.

elf

Czasy bezpośredniej dystrybucji dobiegają końca.

End
@elf

tak, to koniec!!! nie będzie już niczego!!!

dfg
@End

Kto to jeszcze zamawia -prezes nie wie że małe sklepy zostały zamknięte,niech napisze gdzie te sklepy są. Tak jak Żywiec- . Czasy bezpośredniej dystrybucji dobiegają końca.

@dfg

Tak, to koniec!!! Nie będzie już niczego!!!

dfgm
@Zioło

Nie będzie łażenia 5 godzin dziennie i brania kasy, jak nic nie idzie.

@dfgm

Nie będzie!

Ms.Ktoś

Ostatnio atmosfera w pracy robi się bardzo napięta. Chyba czarne chmóry się zbierają i święci się coś niedobrego

fachowiec
@Ms.Ktoś

zapewne szykują się do zmiany władzy po sezonie....

w

Najprostszy sposób to porównanie wykazywanej w pantopie sprzedaży z wydrukami faktycznej sprzedaży na hurtowniach. Zdarzało się że przedstawiciel wykazał sprzedaż jaką zakłada plan a hurtownia w tym okresie nie zamówiła wogóle towaru przy tym sprzedaż wg wydruku grubo odbiegała od wykazanej przez przedstawiciela.To jest praca !!!- jurajska płaci !!!! Pani dzisiaj była tylko spisywała ja nic nie zamawiałem,ale sprzedaż była u niej.

Sprytny Kazek

No i planik maja zrobiony!Dziękuję Ukochanemu Przywódcy Dyrektorowi za świetną strategię , wskazówki i fantastyczne narzędzia! Bezu-bezu-bez-bez-bez!

Sprytny Kazek

Ale super idzie sprzedaż! Znowu planik będzie zrobiony ! Bzyk-bzyk-bzyk-błogie!

kon

Co to za planyyyyyyy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.