Opinie o Microstrategy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Microstrategy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Microstrategy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microstrategy w Warszawa

Ed

Witam, Czy wiadomo coś o boot camp w grudniu? Czy dostał już ktoś jakąś informację po ostatniej rekrutacji?

zdziwiony

Pracuję w Microstrategy już prawie dwa lata, na początku miałem podobne zdanie jak co niektórzy, że jest źle, nie ma możliwości rozwoju itp.. W przeciągu tych dwóch lat, awansowałem, miałem dwie podwyżki, biorę udział w różnych projektach, jedne mniej - drugie bardziej ciekawe. Jeśli ktoś potrafi tylko narzekać i doszukiwać się jak jest beznadziejnie, to niczego dobrego nie osiągnie. Wystarczy nie być zwykłym "szarakiem" i wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, o których nie jedna z narzekających osób zapewnia, a na pewno będzie się docenionym.

piterowski

akurat byłem w firmie trochę dłużej niż okres próbny i egzaminy zdałem. Praca w tej firmie mi się nie podobała, ale to moja osobista opinia z którą możesz się nie zgadzać.

piterowski

nie nie i nie!! szybko zrezygnowałem z pracy . Zdecydowanie najgorsza firma w której pracowałem ze względu na politykę firmy, możliwości rozwoju, zarobki beznadziejne i nie ma co liczyć na szybką podwyżkę

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
jef

Witam, mam prośbe. Czy można poprosić o te pytania z testu?

ferga

accord na stronie podaje najlepsze oferty, moge zapewnic, ze taaakie zarobki jak w linku dla sekretarek i asystentek to rzecz raczej bardzo rzadko spotykana; elita;) a srednia jest duzo nizsza... wiec chyba porownanie nietrafione

Witam, mam pytanie: jak dokładnie wygląda zakres obowiązków Młodszego Konsultanta BI? Trafiłam na test rok temu niejako przypadkiem, zdałam, rozmowę przeszłam, pani była zachwycona, ale niestety wszystko rozbiło się o moją dyspozycyjność. Pani jednak powiedziała (i powtórzyła to kilka miesięcy później), żebym odezwała się jak skończę studia, bo bardzo się spodobałam i chętnie mnie zatrudni jak tylko będę dyspozycyjna. Studia kończę za miesiąc, i nie ukrywam że chciałabym się zgłosić na rekrutację jak tylko pojawi się ogłoszenie (oczywiście biorę pod uwagę, że tym razem mogę nie przejść rekrutacji). Problem polega na tym, że kończę studia typowo humanistyczne, mam 5 lat doświadczenia zawodowego ale w dziedzinach typu obsługa klienta czy sprzedaż. Jaka jest szansa że poradzę sobie na tym stanowisku? To szkolenie wstępne wystarczy? (Zaznaczam że generalnie uchodzę za osobę inteligentną :P)

Ona

Bardzo nieprofesjonalne podejscie do kandydatow ubiegajacych sie o prace w tej firmy. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony działu hr po rozmowie, firma nie odpowiada na maile, nikt nic nie wie. Pani z hr deklarowala odpowiedz niezaleznie od wyniku rozmowy. Duzy minus i brak profesjonalizmu w procesie rekrutacyjnym. Nie polecam.

Micro działa jak każda duża korporacja, wcale mnie nie dziwi, że tak się to skończyło, ja również musiałem wziąć dzień urlopu, by iść na rozmowę, więc trochę mnie rozczarowało, że mimo pozytywnego przejścia rekrutacji nikt się nie odezwał, Źalu do nich nie mam bo prace mam, ale jeśli ktoś bez pracy był zwodzony obietnicami i mówili mu, żeby sie nie rozglądał za innymi ofertami bo ich jest bardzo atrakcyjna to pewnie inaczej bym na to patrzył.

MicroWorker - 2011-02-28 17:29:45 W tym momencie Micro wstrzymało proces rekrutacyjny, odzywac będą się pewnie później. Czy moze orientujesz sie kiedy moze to nastapic, poniewaz od HR nie moge otrzymac takiej informacji? Drugie pytanie, w takim razie poco marnowali swoj jak i nasz czas juz w grudniu?

MicroWorker

anonim - 2010-12-23 08:26:00 Bylam na rozmowie na poczatku grudnia, powiedziano mi, ze szkolenie rusza na poczatku stycznia. Po rozmowie dostalam odpowiedz pozytywna, ale do tej pory nie dostalam zadnych dokumentow, napisalam maila z zapytaniem kiedy moge sie ich spodziewac, ale nie dostalam odp. Chcialam zapytac was czy ktos juz dostal zaproszenie na szkolenie? Witam, czy dostalas odp. od MS? Czy do dzisiaj cisza? Moze ktos inny byl w podobnej sytuacji?

byłem, doświadczyłem, radze- a) nie... nie dla ludzi ambitnych, mających wyznaczone cele, indywidualistów mających hobby b) tak... jeśli ktoś nie ma co ze sobą zrobić, nie ma na siebie pomysłu, chce mieć za co sie utrzymywać i dalej się zastanowić nad swoim przeznaczeniem, chce sobie podszkolić język angielski, chce wejść w ten sektor Życzę mądrych wyborów :)

Bruno

> Zapewne firma zabezpieczyła się na wypadek pracowników którzy po przejściu boot campu, będą chcieli jak najszybciej odejść i wykorzystać wiedzę u konkurencji. Nie zabezpieczyła się :) Znam ludzi którzy odeszli tuż po okresie próbnym i pracują w BI (choć z samym produktem microstrategy doczynienia nie mają). Generalnie firm wykorzystujących Micro w Polsce jest niewiele, więc wiedza ta przyda Ci się pewnie tylko jeśli myślisz o pracy na zachodzie. > Swoją drogą mam pytanie do byłych/obecnych pracowników i dotyczy samej ścieżki szkoleniowej: jak oceniacie jej jakość /przydatność? "Ścieżka szkoleniowa" brzmi dumnie. Generalnie jest tylko szkolenie na początku; na dalsze szkolenia nie masz co liczyć. W ogóle o tym zapomnij. Natomiast szkolenie początkowe oceniam bardzo pozytywnie. co do przydatności natomiast to patrz: moja odpowiedź na 1 pytanie ;-)

interesuje mnie oferta events associate. mam doświadczenie w tym obszarze. na jakie zarobki mogę liczyć? jak wygląda taka praca w tej firmie?

stefan

Będę aplikował do Microstrategy w najbliższym czasie, mam pytanie bardzo zbliżone do tego które już padło na forum. Mianowicie ciekawi mnie jak wygląda kwestia lojalki: po jakim czasie można najwcześniej odejść z Micro bez ponoszenia dodatkowych konsekwencji? Zapewne firma zabezpieczyła się na wypadek pracowników którzy po przejściu boot campu, będą chcieli jak najszybciej odejść i wykorzystać wiedzę u konkurencji. Pytam ponieważ planuję wyjechać za rok za granicę i nie wiem czy mogę brać Micro pod uwagę przy zmianie pracodawcy. Swoją drogą mam pytanie do byłych/obecnych pracowników i dotyczy samej ścieżki szkoleniowej: jak oceniacie jej jakość/przydatność? Pozdrawiam

xxx

Kto przeprowadzał rozmowę? Generalnie jest tam syf w HR, no i to że przeoczyli jakiegoś maila wcale mnie nie dziwi... Pisz, dobijaj się, etc. a jak Ci się uda to pochwal się na forum :)

mstr

jeśli nie jesteś w stanie chociaż zaryzykować powiedzenia o swoich umiejętnościach angielskiego jako "biegle", to nie wystarczy.

Witam, mam zamiar aplikowac do MS, i chciałam się dowiedzieć czy poziom intermediate znajomości języka wystarczy? Dzieki za odp. Ula

Zostaw merytoryczną opinię o Microstrategy - Warszawa

• Jak się pracuje w Microstrategy?

Zobacz opinie na temat firmy Microstrategy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microstrategy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Microstrategy?

Kandydaci do pracy w Microstrategy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Microstrategy
  • Przyokopowa 31