Opinie o Microstrategy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Microstrategy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Microstrategy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microstrategy w Warszawa

John Jones

Orientujecie się jak obecnie wygląda kwestia zakazu pracy u konkurencji przez rok po zakończeniu pracy w MSTR?

gosd

Tak, jest to bardzo dobra firma na pierwsza prace po studiach. Swietna atmosfera, bardzo luzna, praca w miedzynarodowym srodowisku, bardzo fajne biuro. Jesli chodzi o zarobki to zalezy od tego na jaki projekt sie trafi, masz podstawe plus kwartalna premie, przy tanim projekcie kwartalna premia wynosi ok. 4.2k netto. Oprocz wspomnianych benefitow jest tez ubezpiczenie na zycie.

gh0st

Firma dobra na rok-dwa. Jeśli trafisz na dobry projekt to jest opcja pojeżdżenia trochę po świecie (co, jak wiadomo, poszerza horyzonty). W biurze jest dosyć luźna atmosfera i ogólnie jest miło. Z socjalu to Medicover i MultiSport. Minusem jest oczywiście marna pensja i słabe możliwości podwyżki (ale też zależy co wynegocjujesz). Generalnie polecam jako pierwszą pracę, ale jeśli mija ci 3 rok i ciągle masz "Associate Consultant" to czas się ewakuować.

olek

no wiesz, ale to nie masz zupełnie żadnego doświadczenia w pracy? i nie bardzo rozumiem od czego Ty chciałaś w ogóle odpoczywać? ludzie już będąc na studiach biorą się konkretnie za szukanie pracy i jakos nie narzekają, przynajmniej mają wtedy konkretnie jakiś start zapewniony w tym zakresie jednak.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Anonimowy_analityk

Smieszne, o firmie ktora ma w najblizszym czasie aspiracje aby przekroczyc miliard dolarow rocznie przychodu piszesz, ze zastanawiasz sie z czego zyje :)

on wie
@Anonimowy_analityk

po pierwsze to microstrategy aspiracje takie ma juz od 10 lat i slabo to wychodzi, a po drugie to jezeli juz to mowimy o miliard $ obrotu bo net profit to ostatnio byl na minusie wiec pytanie z czego zyje jest jak najbardziej zasadne!

mr test

chyba faktycznie firma robi soft niszowy bo wielcy gracze raczej innych aplikacji uzywaja..do tego chyba liczy sie tani pracownik, niekoniecznie profesjonalista..dobre dla tych co chca poczuc tzw. korporacje, nie pracujac na poziomie i zarobkach korporacji:)

miszka

plusy: + miła i luźna atmosfera + dobra miejsce na rozpoczęcie kariery + możliwość podróżowania minusy: - nikłe szanse na jakikolwiek awans, podwyżkę - dużo obiecują a szkoleń brak - niski poziom kadry zarządzającej

DXxxx

Pracowalem w Micro w 2012 Egzaminy teoretyczne sa proste ale trzeba na pamiec sie nauczyc pewnych pojec. Praktyczny jest latwy w sumie na czuja idzie zrobic chyba ze ma sie jakies problemy z obsluga komputera.(Jak nigdy nie robiles wykresu w excel a ktos by Ci kazal zrobic i bys sie pogubul to sorry ) Zarobki w wtedy minimalnie 2650 netto + bonus 7000 brutto rocznie wyplacany co kwartal na warszawe ok ale w Irlandi minimalna placa to 1400 Euro wiec co kto lubi :) Microstrategy to niszowy software ani w UK ani w Polsce nikt praktycznie z tego nie kozysta. Warto w tej firmie wystartowac i myslec co dalej. Wielu znajomych znalazlo potem fajne prace nie tylko Polsce.

ona

Mam pytanie, czy ktoś mógłby powiedziec ile zarabia associate consultant (netto)?

MM

A ja jestem po dwuetapowym procesie rekrutacyjnym na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Odnawiania Wsparcia Produktu ( dział sprzedaży). Nie wiem jak będzie wyglądała praca w tej firmie ale z samego procesu rekrutacyjnego odniosłam dobre wrażenie. Na samym początku miły Pan z HR zadzwonił do mnie z zaproszeniem na rozmowę, po pozytywnym przejściu było kolejne spotkanie - całkowicie w języku angielskim, z przyszłym szefem. Obie rozmowy były zarówno merytoryczne jak i sympatyczne ( rozmowa o mnie, o wakacjach, Barcelonie itd...). Otrzymałam propozycję pracy ale ponieważ byłam tym dość zaaferowana nie dopytałam o kilka rzeczy, dlatego później napisałam maila z dodatkowymi pytaniami. Tego samego dnia Pan z HR oddzwonił i wszystko mi wytłumaczył. Wysłano mi również na maila umowę i zakres obowiązków a także dokument z dodatkowymi warunkami pracy ( np godziny pracy itd ) tak abym wcześniej mogła się z nimi zapoznać i umówiliśmy się na termin podpisania umowy. Reasumując z samego procesu rekrutacyjnego można odnieść wrażenie, że firmie zależy na pracowniku.

kkkk

Zdecydowanie odradzam pracę w tej korporacji. Ze względu na dobro osób trzecich nie podaję konkretnych argumentów. Pozdrawiam.

karola

Witajcie, Widziałam że Microstrategy rekrutuje na stanowisko Associate Consultant, czy mógłby ktoś zdradzić jak wygląda i na czym polega praca na tym stanowisku? No i jak mniej więcej przebiega proces rekrutacyjny, czy są jakieś testy logiczne numeryczne itp? Będę bardzo wdzięczna za info :)

kozaczek

Wiecie możeczy są już wyniki naboru na boot camp grudzień 2012? Rekrutacja jest już zakończona, może dzwonili już do was z decyzją z Microstrategy?

:P

Tak - o ile sam przysiądziesz i się pouczysz (tak jak w sesji, tylko 2 razy mocniej).

nowa

A jak tam prowadzący szkolenia ? Na podstawie wiedzy przekazanej przez nich , da się zdać egzaminy ?

manolete

mozesz liczyc na ok 4000 brutto plus bonus kwartalny. bootcamp jest platny tak jak normlana praca tylko ze musisz zaliczyc wszystkie egzaminy. jak zalliczysz to podpisujesz umowe na czas nieokreslony jak nie zaliczysz to out. ....a swoja droga jezeli nie zrozumiales o czym mowi pani z hr i nie jestes pewnien co slyszales to moze warto jednak poszukac innej pracy bo logiczne myslenie i wyciaganie wnioskow to podstawa w tej pracy!

MezmerizeStudios

Byłem święcie przekonany, że mój angielski jest na stopniu komunikatywnym. Teamleader grafików uświadomił mi, że tak nie jest :D Nie doszliśmy do tego etapu, wcześniej zakończyliśmy rozmowę. Ale powodzenia. To też są ludzie, więc pytając nic nie tracimy. Jeśli dobrze pracujesz to bierz się za negocjacje. Pozdrawiam.

Gather

Też jestem zainteresowana, tematem zmiany oczekiwań finansowych. @MezmerizeStudios - jak przebiegły dalsze negocjacje na temat wynagrodzenia?

magik

Witam, czy orientujecie się może jak trudne są egzaminy po szkoleniu wstępnym i czy szkolenie prowadzone jest w języku polskim czy angielskim. Pozdrawiam

MezmerizeStudios

Witam wszystkich, pozwólcie, że trochę odświeżę. Na poniedziałek 26.III zostałem zaproszony na rozmowę kwalfikacyjną na stanowisku powiązanym z grafikiem. Moje CV firma ta miała wcześniej, gdyż składałem na stanowisko grafika jakiś czas temu. Wtedy się nie odezwali. Dobre wrażenie wywarła na mnie Pani z HR przez telefon zbierając informacje czy jestem dyspozycyjny i wstępnie o moje wykształcenie (student zaoczny PJWSTK - Informatyka). Widać, że szanują swój i mój czas. Przejdę do meritum. Przez telefon do końca nie zrozumiałem jak to jest z tym boot-camp. Pani powiedziała, że jest to 6 tygodni szkolenia. Powiedziała coś takiego (i tu nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem), że najpierw podpisze umowę na okres próbny i w okresie próbnym jest to szkolenie. Powiedziała (nie jestem pewien) także, że jest to liczone jak normalny czas pracy. Czy mogę tę informację traktować jako prawdę czy przesłyszenie? Szczerze powiem, że nie stać mnie na 6 tygodni szkolenia 8 godzin dziennie bo pieniądze są na gwałt potrzebne. Co mnie zdziwiło (i z czym się jeszcze nie spotkałem) Pani HR zapytała o oczekiwania finansowe (oczywiście po krótce przedstawiając mi stanowisko). Zdezorientowany powiedziałem minimum 2500 zł NETTO (kwota przyjęta ze spokojem i komentarzem "ok będziemy w stanie o tym rozmawiać". Czy mogę na rozmowie powiedzieć, że podwyższam stawkę do 3200 NETTO i nie zostanę "źle przyjęty"? Czy może już zgodzić się na to 2500 choć to za mało jak na tę korporację? Wypowiedzcie się, proszę. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Microstrategy - Warszawa

• Jak się pracuje w Microstrategy?

Zobacz opinie na temat firmy Microstrategy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microstrategy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Microstrategy?

Kandydaci do pracy w Microstrategy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Microstrategy
  • Przyokopowa 31