Opinie o Microstrategy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Microstrategy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Microstrategy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microstrategy w Warszawa

Pawel

A jak wygląda 2gi etap? Testy z angielskiego i rozmowy?

to ja 2

niewiele powyzej progu najnizszego, jak napisała osoba 2 komentarze wcześniej

ggg

a ile Ci zaproponowali?

to ja

a czy zarobki po 3 miesiącach okresu próbnego pozostaja na tym samym poziomie? na okres próbny dostałem ofertę bez możliwości negocjacji

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Jaryłło

Młodszy konsultant - zarobki między 3500 a 5000. To ile dostaniesz zalezy tylko od tego jak duża kwotę podasz im na wstępie. Jak walniesz im 7000, to Ci dadzą 5000. Jak powiesz, że 5, to pewnie koło 3,5 ;-)

Chciałby się dowiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć na stanowisku Młodszy Konsultant. Nie wiem także co odpowiedzieć na rozmowie o oczekiwania finansowe.

manG

Pytanie o zarobki może paść, ale nie ma ono żadnego znaczenia. Nie masz nawet progu zarobków, po prostu możesz zarobić daną kwotę. Czy Cię zadowoli, czy nie, postanowisz samodzielnie. ;-)

w tym przypadku uczetniczy bo to grafik ale w dziale konsultingu

batman

Chciałbym dowiedzieć się o wysokość zarobków na stanowisku MŁODSZY KONSULTANT. Czy padają pytania na rozmowie kwalifikacyjnej o oczekiwania finansowe.

anik - 2010-07-27 17:29:20 Witajcie Jutro idę na drugi etap rozmowy kw. i jestem b. zestresowana , gyż chcę dobrze wypaść i dostać tę pracę, dlatego zastanawiam się jak sie do niej najlepiej przygotować. Może jakaś podpowiedz :) Zaznaczam , ze kandydyję na stanowisko grafika komp. Drugie pytanie to , jak wyglądają te 5 tg. szkolenia i czy jest to coś super trudnego dla osoby, która nigdy nie zajmowała się inform. profesjonalnie . Z góry dziękuję za odpowiedz grafik nie uczestniczy w szkoleniach 'bootcamp'. to tylko dla konsultantow/technologii

anik

iha

a jak wygląda druga rozmowa rekrutacyjna? po Waszych wpisac doszedłem do wniosku, że jest to dobra firma, aby przekonać się o swoich predyspozycjach i mieć wejście do tej branży. I zgadzam się, że jeśli się komuś nie podoba, to niech zmieni pracę.

EQ

Jak szukasz innej pracy to twoje doswiadczenie z Microstartegy moze sie przydac, tylko nie koniecznie w Warszawie

> jesli wolno spytac, trafiles do malej czy duzej firmy? Średniej. Nie takiej małej, ale mniejszej niż micro. > co jest tam takeigo innego, lepszego niz w micro? Hmm: trochę większa pensja, o niebo ambitniejsze projekty, ciekawe wyzwania dające fajne możliwości poszerzenia wiedzy, jasne i przejrzyste zasady dotyczące rozwoju zawodowego i awansu :).

zenek

To ja tez cos napisze! Cos czuje ze bylby z tego maly elaborat :), wiec może w punktach: 1.Obecne podejscie do duzej czesci aktywu pracowniczego :) wg sporej grupy osob trafnie /choc nieelegancko/ opisuje Kazimierz Staszewski: „Dalej jazda do roboty, (.*.*.), i co ty na to powiesz” 2.Zdaje sie ze splynal glos z gory szukajacy glosow z dolu… to juz naprawde cos, wszak od czegos trzeba zaczac. Na razie ostrozne, ale jednak – brawo. 3.Ja tez juz w Micro nie pracuje. Zeby nie bylo, ze agituje, albo ze jestem z radia z Torunia. 4.No ale wez czlowieku i cos tu zmien… Ucho od sledzia, czyli dac wiecej kasy – to każdy umie wymyslec, wiec to zostawmy. 5.No to może taki przykład: Kto zna hiszpanski, niech jedzie na projekt do Hiszpanii! A kto nie zna, albo zna troche? Jesli chce, niech idzie na hiszpanski, niech już ma, firma mu 50% kursu zaplaci, a jak w rok zrobi takie DELE to doceni zaangazowanie i sypnie i drugie 50%. Zwiazek z wykonywanym zawodem sam sie w tym przypadku akurat wykazuje, wiec siup! kaske w koszty az sie samo prosi. a.Firma inwestuje w lepsze zasoby b.Zasoby widza przed soba jakis namacalny i osiagalny w niedalekiej przyszlosci realny cel rozwojowy /wazny po pierwsze dla siebie samych/ i to ze owszem, wiosluja, ale galera doklada sie do mocniejszych wiosel ktorymi konkretny zasob bedzie w stanie za rok domachac do cieplejszych wod upragnionej ojczyzny torreadorow. Jest wyzwanie. Widac nagrode, jak dynda na sznurku… c.A teraz sztuczka – ten trick da sie powtorzyc tez z innymi jezykami! d.A teraz juz prawdziwa magia – da sie tez z podyplomowkami, certyfikatami etc., w koncu rozne rzeczy ludzie chca ze soba robic, co tam hiszpanski… e.I kiedy juz juz sie wydawalo ze mozna, ze jest pieknie, nagle ZONK! …przeciez po jakims czasie takiego rozwijania trzeba będzie takiemu rozwinietemu podsypac wiecej pieniedzy bo zwieje… dammit! To po co firmie taki rozwoj…? f.Wszystkim tym ktorzy doszli do podobnego wniosku proponuje zastosowanie w Micro modelu rozwoju wg Panow z TEYa /kto nie widzial, niech sunie na youtube’a/. 6.A juz tak zupelnie od siebie – moze da sie zwiekszyc czestotliwosc wystepowania zjawiska owocow w kuchni? To by było mocne posuniecie! :)

hej, ale odpowiedzcie, ile czekaliscie na kontakt od nich...

jesli wolno spytac, trafiles do malej czy duzej firmy? co jest tam takeigo innego, lepszego niz w micro? a takze pytanie do 'maruderow', co dokladnie Wam sie nie podoba w MSTR (wylaczajac zarobki) i jakbyscie to zmienili - jak krytykowac, to konstruktywnie.

DJ Bobo

Po kolei: >moze i pojechalem, ale taka jest brutalna prawda... myslicie, ze co, >zatrudnia 500 osob i cale 500 bedzie robilo super ambitne projekty i >cala 500-tka bedzie miala cos do powiedzenia i wszyscy beda sie >liczyc z ich zdaniem? na galerze potrzebny jest jeden kumaty >czlowiek za sterem i 20 nieskomplikowanych (usunięte przez administratora) do wioslowania. Porównanie do galery bardzo trafne trochę tak to właśnie wygląda. Jedyna uwaga z mojej strony jest taka, że można by otwarcie mówić o tym na rozmowie kwalifikacyjnej zamiast obiecywać gruszki na wierzbie. Byłoby uczciwiej. Gdyby wtedy powiedziano: "słuchaj, będziesz na początku (usunięte przez administratora), ale jak się wykażesz to przy odrobinie szczęścia pójdziesz nieco wyżej" - byłoby ok. Człowiek wiedziałby czego się spodziewać. Ale jak się od razu obiecuje złote góry i na (usunięte przez administratora)wybiera ludzi utalentowanych z bardzo dużym doświadczeniem w branży, to mozna się domyślić że taki pracownik będzie rozczarowany konfrontując to z rzeczywistością. >.. a jezeli na prawde macie pecha i nikt nie dostrzega jak dobra >robote odwalacie (doskonale sobie zdaje sprawe ze sa i takie >przypadki), Doskonale pewnie też zdajesz sobie sprawę, że takich przypadków jest baaardzo dużo ;) >droga wolna... w warszwie nie ma problemu z praca dla ludzi ktorzy >cos potrafia... no chyba ze ktos z 1-2 letnim doswiadczeniem >oczekuje 6-cyfrowych miesiecznych zarobkow... :) Tu się akurat w 100% zgadzam i osobiście nie rozumiem ludzi którzy marudzą, a mimo to siedzą w firmie już 2-3 lata. Masochizm ??? Ja tam uciekłem bo paru miesiącach ;).

ktos

tak troche z innej beczki... czy ktos, kto zostal zaproszony na testy/rozmowe, moze powiedziec, ile czekal na kontakt od nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Microstrategy - Warszawa

• Jak się pracuje w Microstrategy?

Zobacz opinie na temat firmy Microstrategy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microstrategy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Microstrategy?

Kandydaci do pracy w Microstrategy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Microstrategy
  • Przyokopowa 31