Opinie o duka.com - DUKA INTERNATIONAL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Duka International S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Duka International S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duka International S.A. w Warszawa

Damian

Czy są tu osoby które mogłyby się wypowiedzieć na temat pracy w biurze? Jaka atmosfera, zarządzanie, szanse?

Maja
@Damian

Będziesz się zatrudniać czy dopiero rozważasz zaniesienie cv? Dobrze że pytasz, bo miałam pisać to samo, też jestem zainteresowana pracą tam.

Petra
@Maja

właściwie wszystko co złe możesz sobie wyobrazic o pracodawcy to tam znajdziesz :)

@petra
@Petra

Możesz powiedziec cos wiecej, jakies konkrety?

Firma Duka International S.A. rekrutuje właśnie na stanowisko Sprzedawczyni. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

pracowałem

jeśli trafisz na sklep z fajnym zespołem owszem, przejdź sie po sklepach zobacz jaka jest atmosfera pogadaj z sprzedawcami, ja byłem w sklepie w który super sie pracowało mega zgrany zespół

Nowy23pracownik

Hejka. Złożyłem swoje cv i mam w przyszłym tygodniu rozmowę o pracę na stanowisku zastępca kierownika. Jak się tam pracuje ? Jaka panuje atmosfera? I najważniejsze ile płacą na takim stanowisku? Jaką kwotę mogę zaproponować w razie takiego pytania?

pracowałem
@Nowy23pracownik

nie wypowiem sie za wynagrodzenie ale wypowiem sie o warunkach pracy tam, tak wiec jest ciężko, jako zastępca kierownika masz niewiele więcej do powiedzenia jak sprzedawca, rządzi kierownik. wieczne braki kadrowe na sklepach, tam trawa wieczna rekrutacja sprzedawców. zależy jeszcze jaki sklep czy TOP czy B czy C w każdym są inne pieniądze. dodatkowo codziennie zmiana ceny, ceny w Duce zmieniasz codziennie, promocja potrafi sie zmienić 2 razy dziennie bo wyniki sklepu nie są zadowalające dla Biura ( pana G.)

Stary pracownik

Pracowałam przez kilka miesięcy w tym sklepie. Zero jakiegokolwiek przygotowania do pracy. Zamiast szkolenia dostalam kartki, na ktorych bylo wypisane co mam robic w danej sytuacji. Malo tego, w 3 dzien zostalam juz sama na calkiem duzym sklepie. Kolejka kilometrowa, zwroty, reklamacje i ja stojaca z kartkami, zeby czegokolwiek sie nauczyc. "Wyszkolilam" nowych pracownikow, a sama zostalam zwolniona. Ta firma to jakis zart.

Heh
@Stary pracownik

W tej firmie takie sytuacje są na porządku dziennym :)

Kierownik Sklepu

Rekrutacja w kawiarni w galerii, nie rozmawiałam z osobą, która byłaby ewentualnie moim zwierzchnikiem (dziwne!), pani regionalna wyręczyła się koleżanką po fachu. Mam mieszane uczucia: umowa o pracę owszem, ale bez podania warunków finansowych trudno jest się jakoś ustosunkować do oferty, potraktowałam to raczej jako rozmowę towarzyską aniżeli rozmowę kwalifikacyjną z prawdziwego zdarzenia. Niczym mnie nie zachęciła ta rozmowa, wróciłam do domu z wrażeniem, że straciłam tylko czas. A jeszcze pani, która ze mną rozmawiała poprosiła, że gdybym się rozmyśliła żebym dała znać, potem otrzymałam informację, że wybrali kogoś innego. Mało profesjonalne podejście.

Jaki powinien być idealny kierownik? Beznadziejnie głupie pytanie, Jak motywuję pracowników poza finansowo? Następne durne pytanie - w sieciach kierownik sklepu tak naprawdę niewiele może zrobić bo w gruncie rzeczy o wszystkim decyduje regionalny. Standardowe pytanie o współczynniki podejście do klienta, czy zgodzę się na wyjazd do innego miasta na szkolenie, w sumie nie wiem czy miałabym sama za to zapłacić czy jak? Generalnie słabo to wyglądało

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Grześ

ta firma to (usunięte przez administratora) specjalnie zmieniane ceny kilka razy w tygodniu żeby dać łaskawie 20 % rabatu, dziwie sie że klienci jeszcze tego nie ogarnęli, braki wszystkiego, największe braki w pracownikach,

@Grześ

Skąd wiesz, że sztucznie zmieniają ceny żeby potem opuścić na promocji? Zauważyłeś to, czy tylko ci się wydaje? Bo możesz kogoś niesłusznie oskarżać, a to trochę słabe, nie uważasz?

Jajaj
@Łukasz

Jestem pracownikiem. Dziennie dostajemy minimum 3 maile z informacja o zmianie ceny jakiś produktów. Przed „black week” lista miała 5 stron (o ile dobrze pamietam) ze zmiana ceny produktów z oferty regularnej.

Klient
@Łukasz

Ja widziałem że ceny się nie zmieniają tzn na promocji jest tyle samo co bez.

Ona

Pracuję ..jeszcze ..w Duce. Dziwi mnie,ze kierownictwo nie widzi pewnej prostej zależności.. Ludzie zwalniają się na na potęgę..a dlaczego?? BO KIEROWNICY NIE MAJA Z KIM PRACOWAĆ! Swojego czasu na sklepie był kierownik i choć jedna osoba z umową.Teraz zlecenia,zero motywacji by ,,robić ''wyniki bo niby czemu pracownik na zleceniu ma mieć jakąkolwiek motywacje by sie starac? ..Więc kierownicy idą i każdy kolejny chwilę popracuje i zrobi tak samo. Często ważniejszy święty spokój niz zarabianie kokosów.. To nie te czasy,ze ludzie szukają pracy ,ale praca szuka ludzi. Praca w Duce jak praca.. nie jest zła,trzeba robić to co do ciebie nalezy i tyle i jako kierowniczka zarabiam ok..choć zawsze można więcej ;-/,ale złozyłam wypowiedzenie tylko z jednego powodu-nie ma z kim pracować.Żenujace i psychicznie wykańczajace jest wydzwanianie po sklepach i szukanie kogoś do swojego , Nie rozumiem jak można nie dbac o ludzi ,którzy kilka lat pracują w danej firmie,trzymac ich zwłaszcza jesli sa dobrzy ,tylko rotacja i rotacja. Wyniki dobre dla firmy przychodza wtedy kiedy pracownicy moga pracować spokojnie i skupić się na pracy a nie na rekrutacjach czy szukaniu ludzi do swojego punktu.

@Ona

Gdyby firma stawiała na swoich pracowników i dawała normalne umowy + jakikolwiek socjal to pracowałoby sie zupełnie inaczej. Pracownik by z miłą chęcią pracował, a pracując tylko na umowę zlecenie niestety nie ma żadnej motywacji.

Oh
@Ona

Z tego samego powodu odeszłam. Kierownik z 3,5 letnim stażem.

@Oh

Też miałaś umowę zlecenie? To nikt nie dostaje normalnej umowy nawet na kierowniczym stanowisku? Nie da rady negocjować?

@.

Brak socjalu to bardzo słabo. Myślałem, że chociaż na święta są jakieś paczki albo bony. Ale przy zleceniu faktycznie nie przysługują żadne benefity. Głównie to wina umowy.

Niccolò Machiavelli

nowy sklep, stary sklep, zatrudnijmy na miejsce kierownicze żonę/męża kogoś kto pracuje w biurze.... NEPOTYZM jak w polskim rządzie.

Gabriela
@Niccolò Machiavelli

Ale wiesz, tu są komentarze o wielu sklepach i jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszędzie kierownikami są żony i mężowie królika :D Ale z drugiej strony nie ma teraz naborów na kierowników, więc możesz mieć rację...

Sewek
@Gabriela

(usunięte przez administratora). Poza tym ta firma to paroda. Specjalnie zawyżane ceny żeby dać rabat.

@Sewek

Ceny w sklepie to już inna sprawa. Pracownicy przecież nie mają na to wpływu. Ile ten rabat wychodzi procentowo?

Doradca

Jak zawsze w duce - Braki kadrowe, nieustanna praca ponad siły przez śmiesznie małą liczbę etatów na sklepach (przygotujcie się na siedzenie samemu na sklepie przez całą zmianę i obsługę tłumu klientów gdzie każdy coś chce), kompletny brak szkoleń produktowych (już na porządku dziennym jest studiowanie instrukcji z klientem). Wszystko to przy ogromnych wymaganiach, walce z czasem, nieustannych zmianach cen i obowiązku wyrobienia budżetu, z niewykonania którego trzeba się tłumaczyć. Te atrakcje za minimalną krajową i umowie zlecenie na miesiąc.

hahah
@Doradca

ogólnie zgoda, ale szczęściarz z ciebie, że mogłeś siedzieć - w niektórych sklepach to niedopuszczalne!

Moon
@hahah

Na prawde w jakiś sklepach mozna siedziec?! U nas całą zmianę trzeba stać. Posiedziec to mozna na przerwie .

@Moon

Właśnie. Sprzedawca zawsze musi być w gotowości. Głupio wygląda jak ktoś za ladą siedzi. A ile trwa ta przerwa żeby sobie odpocząć?

Łukasz

Chce kupić dobry ekspres do kawy ze stylowym wyglądem i na duka.pl znalazłem sporą ofertę. Czy urządzenia AGD są objęte kilkuletnią gwarancją? W Polsce jest serwis sprzedawanych ekspresów i w razie uszkodzenia naprawa będzie szybka? Od ręki załatwiają wymianę sprzętu lub zwrot pieniędzy jeśli zrezygnuję z zakupu lub będę chciał wziąć inny model? Poradźcie proszę, jeśli macie doświadczenie.

Alik
@Łukasz

Masz 2 lata gwarancji nie mniej nie więcej. W duce masz mapy wybór.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Duka International S.A.?

haha

nigdy

Hsbsj

Po 3 latach

Oooo

Jeżeli będziesz na stanowisku kierowniczym, innej opcji nie ma, pomimo tego, ze to niezgodne z prawem pracy.

Nika07
@Hsbsj

Pracowałam w Duce 3 lata i się nie doczekałam, dodatkowo z powodu pandemii umowy z pracownikami były i nadal są podpisywane na miesiąc.

@Nika07

Jest to nieprawda, już można podpisywać dłuższe umowy, proponuję skontaktować się z kadrową i zapytać się o to

Nataniel

nie no jasne że można umowa zlecenie podpisana na 3 miesiące zbytek łaski DI, i ta stawka... musze uważać żeby nie przesadzić z zakupami... i ciągle idiotyczne maile od regionalnych ze słabo ze wyniki nie takie, ze bluzka zła ( może dacie więcej niz 2 na pół roku)

Nika07

Jako były pracownik mogę wypowiedzieć się szczerze co się odstawia w tej firmie. Po 3 latach pracy w Duce jestem zawiedziona i rezygnacja z dalszej współpracy była jedyną słuszną decyzją. Kierowniczka i cały zespół to jedyne co mnie tam trzymało. Niestety w Duce jest totalny wyzysk pracowników, jedna osoba robi za pięciu i jeszcze dostaje po głowie, że coś nie tak. Ale jak ma być tak, jak pracownicy są wymęczeni, jedna osoba na zmianie na tak duży sklep to żenada, kolejka do połowy sklepu i pakowanie porcelany samemu na 12 osób. Ale dają radę, więc o co chodzi... Nowe osoby uciekają bardzo szybko widząc co się dzieje i jak traktowany jest pracownik. Od razu wrzucany na głęboką wodę bez przejścia odpowiedniego szkolenia. Ciągłe zmiany cen to już na porządku dziennym. Milion różnych promocji, których nie da się zapamiętać. System, w którym zazwyczaj jest coś nie tak, coś nie działa, coś się zacina i radź sobie jakoś. Podsumowując, firma nie daje nowych etatów mimo, że ludzi jest jak kot napłakał, robiących wszystko co tylko się da za marne grosze i bez słowa dziękuję i docenienia starań i takiego wysiłku.

Ciekawa

Co sie dzieje że takie braki w ludziach??

Zadowolona klintka

Chciałam bardzo, bardzo pochwalić panią Natalię z Duki w Galerii Bałtyckiej. Kompetentna, rzeczowa osoba, świetnie doradziła nam w sprawie doboru produktów. Aż miło wracać do sklepu gdzie jest się obsłużonym przez kogoś tak sympatycznego i znającego temat.

adel

Pracuje juz w DUCE już dobry kawałek czasu... pracuje bo na razie nie zmalałam nic lepszego. I muszę się z Wami podzielić tym co zauważyłam od jakiegoś czasu. *ciągłe ciśnięcie "góry" o traget.... no bez jaj. płacicie 18.30 butto umowa zlecenie czego wy wymagacie, nikt nie będzie spalał sie za taka kasę *ciągłe braki kadrowe i wieczna rotacja pracowników... może trzeba zacząć dbać o pracowników. *ciągłe zmienianie cen... już nawet klienci to widzą i komentują, *i pytanie do "góry" jak mam sie zajmować klientem kiedy mam milion innych pierdół na głowie dostaw, zmiana VM i za kazda niewykonaną dostaję opr *brak kasy na wszystko!!!

No i fajnie
@adel

masz racje dziewczyno, mówisz jak jest a wy korsarze i łachudry z góry macie wierszyk - > jak chcecie by sie budzet dopinal, to ogarniajcie by był możliwy do realizacji i po co ta spina?

Jak to się dzieje, że kierownik warszawskich sklepów dostaje kasę na wyjście integracyjne i piwko dla swoich 2 sklepów od dyrektora?? Gdzie tu sprawiedliwość?? Inne miasta są gorsze? Co za porażka!!! Wszyscy walczymy o budżety, staramy się tak samo bardzo.

Kierownik

O czym ty mówisz!? No ja piernicze. Chyba wiem o kim mowa. Warszawska gwiazda i pupilek szefa. Tfu.....

Ok
@Kierownik

Aha oki ;)

amelka

o boze wielkie rzeczy jakby nie wiem pić trzeba umić a nie sie bawić w szarady pozdro nara bracisie nie traci duka to super sklep kupuje tam krog i jest ok pozdro ps parobcy wstaliscie??? i do chleba???? nie ma milosci bez zazdrosci, wasza krytyka mnie nie dotyka

Lato

Ooooo... ciekawa sprawa. Dobrze wiedziec, ze niektórzy zapierniczają za najniższą krajową, a inni sa wyróżniani :/ . Żenada...

Hajak

Co w koncu z podwyzka dla kierownikow?!najnizsza krajowa poszla w gore w my mamy 600 zl roznicy miedzy doradca klienta. Jaka placa taka praca nie zamierzam sie wiecej wysilac.

Jaki dress code obowiązuje w Duka International S.A.?

Be yrself

Czarny jak na stypie. Dostajesz koszulkę albo nową albo po kimś i fartuch. A spodnie już musisz swoje i buty też. Oczywiście Black. Ma być elegancko żeby zakryć że sklep drogi a ty w nim tyrasz za marne grosze

xDxD

Co to za pomysł na tak skąpą wyprzedażą. Czyj to pomysł?? Przecież kasy na tym nie zrobimy ???? paranoja!

Czy wszystkie KO tak się czepiają o wyniki?? Codziennie wydzwaniają i wiecznie im mało!? To nas demotywuje i wnerwia, a nie nakręca do tzw „działanie”

Haha

Czy w tej "firmie" motywacja kończy się na dobrym słowie???

XYZ
@Haha

W tej "firmie" nie doświadczyłam nigdy motywacji, nawet dobrego słowa. (usunięte przez administratora) za troje to i tak mało, a jak Ci się noga powinie to problem roku. Jedyne co można od tej firmy dostać to rozstroju nerwowego, bo na motywację ($$$) bym nie liczyła. :)

Kazik

Przecie premie wracają!

Słońce
@Kazik

Przy tych budzetach to o premiach można zapomnieć xD

Kierownik
@Haha

Dobre słowo od regionalnej i chyba tylko od niej, pomiędzy zjebami, że budżet nie jest wyrobiony. Biura tylko narzeka! Tylko!

Zostaw merytoryczną opinię o Duka International S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Duka International S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Duka International S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duka International S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duka International S.A.?

Kandydaci do pracy w Duka International S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duka International S.A.