Duka Polska

Opinie o Duka Polska

? 2017-03-25 17:37
a może pani sklepy pomyliła????
kimiris 2017-03-26 22:13
a sklep na Górczewskiej jest jakis sponsorowany....ktos go broni ponad wszystko,,,czyzby rodzina jak na targowku?Anetka i Górczewska...ładnie!!!grzes czy inny przydupas?
Saman 2017-03-27 21:49
Jak tu widać zdesperowanych,obłudnych i nie umiejący znieść porażki ludzi.....a tak na marginesie to zorientujcie się lepiej a później opisujcie.......
Weronika 2017-03-28 14:22
Rozważacie podjęcie pracy w Duka Polska? Koniecznie zapoznajcie się z informacjami na temat tego, co oferuje Wam pracodawca! https://dukapolska.com/work-duka
Stały klient 2017-03-28 20:18
Radzę?!! Chyba się zapędziłaś dziewczynko, a raczej jeszcze brakuje Tobie dojrzałości emocjonalnej. Może tego rodzaju żale wylewaj do swoich kolegów, a nie na forum. Powyższy sposób wyrażania się zdecydowanie nie pomaga jakiejkolwiek komunikacji, jeśli taki też prezentujesz na sali sprzedaży, to już się nie dziwię. I pomyśleć, że kiedyś DUKA przodowała w standardach, wyróżniała się spośród innych sklepów. Dzisiaj już tylko pretenduje do półki premium, kiedyś jeszcze nia była.
Była sobie Duka 2017-03-28 20:24
Dagmara i "uświadomić"? Dwa zaprzeczenia.
pr 2017-04-09 22:29
Odradzam duka nic nie oferuje!!!!!
? 2017-04-15 22:05
Kimka ty miałaś kiedyś styczność z Duką?
kimka 2017-04-25 22:08
Tak, wyraziłam moją krótką opinię na ten temat i uważam że jest wyrażona w sposób kulturalny. Nie obraziłam żadnych konkretnych osób tylko podałam przykładowe sytuacje z dnia codziennego w pracy.
kimka 2017-04-25 22:10
Gdybym nie miała to raczej bym się nie wypowiadała na temat o którym nie mam pojęcia.
Weronika 2017-04-28 13:41
@pr, dlaczego odradzasz Duka Polska? Piszesz, że firma nic nie oferuje. Co masz na myśli? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Duka Polska? Uargumentuj swoją wypowiedź.
ki 2017-04-29 21:15
A co ofefuje... Oprocz wyzysku?
ha sa 2017-04-29 21:43
No wlasnie. Co? Moze biuro nasze:)i jakim kosztem?
Jow_ma 2017-05-24 16:14
7 rad jak zniechęcić do siebie pracownika na naszej kochanej firmie?
- nie dawaj mu podwyżek
- pracownikom z długim stażem płać tyle samo co nowym
- olej szkolenia, i tak tego nie lubią
- ciągle powtarzaj: ""za mały obrót, za mały obrót""
- nie motywuj ich, jeśli im się coś nie podoba to niech idą do super marketu pracować
- o socjalu zapomnij. Jak pracownik o to zapyta, tylko się uśmiechaj, zmień temat.
- na każda prośbę, odpowiadaj ""nie"".

Witajcie w świecie DUKA...
Ela 2017-05-25 09:57
Lepiej bym tego nie ujęła. Bardzo dobrze, znam te odpowiedź uśmiechem... właśnie koncze rok pracy w Duka i nie był to dobry czas w moim życiu.
M. 2017-05-25 10:00
@Weronika - 2017-03-28 14:22
chyba sobie żartujesz - to są zwykłe PRowe ściemy. jakie są realia poczytaj na forum
B 2017-05-25 10:11
moim zdaniem 3 gwiazdki to o dwie za dużo!
Michal 2017-05-25 12:57
I dlatego ludzie nie chcą tu pracować.
Julianna 2017-05-25 13:59
Cała prawda, zbyt dużo ludzi ma takie samo zdanie o tej pożal się Boże firmie.... Ja też uważam, że to shit... moja przyjaciółka pracowała 3 miechy... nie dało się z kierowniczką wytrzymać...
Wojtek 2017-05-25 14:05
Nie ma co się dziwić, trzeba być głupim, żeby pracować tam dłużej niż miesiąc. W mniejszych miastak trudniej o prace, ale nie rozumiem dlaczego ludzie się tak męczą w dużych miastach, przecież jest tyle pracy.... wręcz to praca szuka człowieka...
Karol 2017-05-25 15:37
Duka schodzi na psy... ja po miesiącu podziękowałam.. teraz pracuje w innej sieciówce i jestem zadowolona, wiecie, czasami jest beznadziejne a czasami nawet [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale to tak jak w każdej pracy, ale DUKA to najgorsze co wspominam... naprawdę...
Karola 2017-05-25 15:41
z tego wszystkiego to "A" zjadłam, ale naprawdę denerwują mnie takie "super" corpo, które nie szanują pracowników!!! Grrrrrrrrr
Zniechecony 2017-05-26 10:55
Niestety pracownicy musza zaczac dbac o siebie ....
-egzekwowac zeby nadgodziny byly placone tak jak w innych firmach,
- praca w dniu wolnym byla oplacalna a nie charytatywna
- pensja byla na " jakims" poziomie a nie na najnizszym bo zle prawo polskie nakazuje AZ 2000 zl brutto....
- premia byla motywatorem (realne zalozenia)
- zwykly usmiech i dziekuje w dzisiejszych czasach nie wystarczy....
Kiedy to firma zrozumie?To dzieki nam to wszystko funkcjonuje. ...Dzieki pracownikom sa utargi, istnieje biuro , kadra menagerska ,marketingowa etc...
Jagoda 2017-05-26 13:35
Oni się chyba nigdy nie nauczą, nic na to nie poradzimy. A jak widać powyższy pracodawca, robi ludzi w pospolitego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Tylko szukać innej pracy.
pracownik duka 2017-05-26 19:03
Też pracuję w duce, ponad dwa lata. I w tym czasie dużo się zmieniło na lepsze: pensja i podwyżki (ok. 300 brutto od pełnego etatu), wyższe premię (do porównania premia grudzień 2016 ok 70 zł, premia kwiecień 2017 ok. 300 zł). Miła atmosfera, świetny regionalny na śląsku To zdecydowane plusy.
Minusy: PANI IZA! Pani, która nie nadaję się do niczego. Zmieniająca promocję tak szybko jak swój humor. Wymyślająca chore statystyki, tabelki itp. I jej ulubione promocja do odwołania i tłumacz tu klientowi co to znaczy i kto takie terminy wymyśla! Kolejne minusy: brak szkoleń dla pracowników, zbyt mało pracowników na zmianie przy dużym ruchu, praca po kilka godzin samemu na sklepie, zamawianie towaru który się nie sprzedaje zamiast tego co jest HITEM, podnoszenie cen...
Co do kierowników - to tylko ludzie i wystarczy trafić na złego kierownika wtedy każda praca będzie najgorszą!
kala0809 2017-05-31 11:30
Zazdroszczę! Ja już nie pracuje w Duce, ale mam sporo znajomych, którzy jeszcze się męczą to dalej narzekają... Z tymi podwyżkami to jest tak, że niby są a nikt ich nie widzi... Dlaczego nic z socjalem nie zrobią. Zatrudniają samych studentów... a te kobiety, które maja trochę więcej lat muszą się męczyć. Nie którzy mają już rodziny i muszą sobie jakoś radzić. A 70zl podwyżki przy takiej dużej firmie to jakiś śmiech na sali.... 300zł? o tym nie słyszałam, może tylko na śląsku mają tak dobrze?
Marta_Sk 2017-05-31 13:26
Serio zatrudniają samych studentów? No to słabiutko. Najtaniej jest zatrudnić kogoś nie wykształconego w danym kierunku, wtedy i grosze mogą płacić. Interesowałam się ostatnio pracą w tym sklepie, bo pracuje w sieciówce z ubraniami, ale z tego co czytam na forum, nie mam co narzekać. Biorąc pod uwagę to jakie mają ceny w tym sklepie to w sumie nie dziwie się dlaczego tak stresują pracowników. Jak sprzedać osłonkę na doniczkę za 60 zł, gdzie normalnie podobna a nawet taka sama kosztuje połowę taniej w innych sklepach.
Ewelina.08 2017-05-31 15:16
Co do cen, to faktycznie przeginka. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej, kobieta, która mnie rekrutowałą była strasznie nie miła, jakby robiła mi łaskę, że w ogóle tutaj przyszła. Szczerze, po tej rozmowie, nie wyobrażałam sobie nawet współpracy z nimi, więc od razu podziękowałam. Kolezanka tam pracuje i mówi, że masakra jest z nimi, kierownik jest bezczelny, a wspólpracownicy tylko rywalizują o to kto wiecej sprzeda, a raczej jeśli w ogole coś sprzeda.
Miro 2017-06-01 10:00
cokolwiek dobrego usłyszycie o tej firmie, nie bedzie to prawdą. sklepy wyglądają pięknie, ale prawa pracowników i etyka w tej firmie to jest skandal!
Maliina 2017-06-02 11:48
Niestety to prawda, że w sklepach z pracownikami źle się dzieje, nikt ich tam nie szanuje.
Katarzyna 2017-06-02 13:36
Ktoś z Was pracował w Warszawie w DUCE? Jakie macie opinie?
Klaudia09 2017-06-02 13:39
Ja pracowałam w Warszawie, i jest podobnie jak wszędzie. Mała kasa, nieprzyjemna atmosfera i duże wymagania mim, że nikt Cię nie szkoli.. No nie polecam...
Krystyna_ 2017-06-02 20:48
Nie polecam.
Misia 2017-06-07 18:42
Wiec ja bylam w duce na stazu. Niby godziny pracy jak wszedzie ale traktowanie jest nie do pomyslenia. Zero szacunku ze strony kierownika. Jak cos zrobie zle to krzyk i pretensje a przeciez od tego jest staz zeby sie nauczyc.
R 2017-06-08 16:33
Czy jest tu ktoś kto kiedykolwiek otrzymał obiecaną premię w D?
ricardo 2017-06-08 17:27
LOL #obiecanapremia cos takiego nie istnieje w tej firmie xd
Marel 2017-06-08 17:43
Jak to obiecana premie?motywacyjna?czy za budzet?
jest tak 2017-06-10 21:38
ludzie to jest sklep!!!!!!!!!!!!gary i nic wiecej kariery tam nie zrobicie, chyba ze po znajomości...tak jak ania s wynagradza anete z ch targowek:) Zreszta ona tez pracuje tylko w tej firmie kilkanaście lat ..co juz jest chore same w sobie..ni to lizusostwo ni to doświadczenie:)chore wymagania i chora atmosfera!!!!!!!!!!!!Dziwne ze tacy ludzie tyle pracują i tylko szkodzą firmie. Co na to właściciel?osoby na nie odpowiednich stanowiskach ,dobrze ze dagmare zwolnili, bo działała na szkodę pracowników!!!!
Alicja 2017-06-11 18:30
Za wyrobiony budzet jest co miesiac z pensją wg terminu,a jaką Ty mialeś obiecaną premie i za co to nie wiem????
? 2017-06-12 17:54
a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda!
Jagódka 2017-06-13 11:29
Firma do du... Marna płaca, cisną jak się da, mimo, że nikt tego i tak nie kupuje. Mimo, że sklep jest niby z lepszej jakości produktami a niszczą się tak samo szybko jak z Auchan.. Dajcie spokój, wymagają od na Bóg wie jeden czego...
PRACOWAŁAM_WIĘC_WIEM 2017-06-13 11:30
Idąc do tej firmy licz się z tym, że kariery nie zrobisz. Taka prawda.
Klementyna 2017-06-13 11:35
Do przodu ciągle szłam, liczyłam na awans i co? zwolnili mnie. Zajebiście.
Pracownik Duka 2017-06-13 16:20
Pracuje w duce w Warszawie i polecam. Nie jest to praca do końca życia, ale dla młodej osoby która chce dorobić - idealna. Byłam na zmianach w innych sklepach i zawsze spotkałam się z miłymi kierownikami jak i resztą załogi. Premie są wypłacane zawsze, jeszcze nigdy nie miałam sytuacji że premia miała być, a w końcu jej nie było. To nie do pomyślenia. Nigdy też nie słyszałam, aby ktoś z pracowników miał taką sytuacje. Pani Iza owszem jest surowa i ma rożne pomysły, ale robi wszystko aby ta firma działała dobrze. Zawsze gdy mamy jakieś prośmy i sugestie, to jesteśmy wysłuchiwali i często za naszymi prośbami idą konkretne ruchy. Jakiś produkt dobrze się sprzedaje? Mówimy o tym biurze, jeśli dużo osób z innych sklepów też tak powie, to gdy tylko będzie taka możliwość to produkt wróci na pułki. Jako pracownicy wszyscy tworzymy ten sklep, ale prościej narzekać, prawda? Płaca wyższa niż w sklepie typu Empik czy Saturn, więc tez nie widzę powodu do narzekania. Pora przetrzeć oczy i przestać narzekać, a wziąć się do roboty :)
Pechowy Klient 2017-06-13 18:51
Do sklepów stacjonarnych nic nie mam. Tam gdzie kontakt między ludźmi jest z góry wymuszony jest OK.

Sklep internetowy to pomyłka, brak kontaktu lub kontakt znikomy, paczka została wysłana z opóźnieniem. Nikt ze sklepu on-line nie informował o opóźnieniach. Zgłosiłam reklamację, bo otrzymałam produkt wadliwy, natomiast serwis klienta ją zwyczajnie zignorował, nie udziela żadnych odpowiedzi. Infolinia czynna jest od pon do pt do godziny 16h00, też ciężko się dodzwonić. Jedyne co zadziałało dobrze to system wysyłania spamu z reklamami, ten moduł Duka Polska dopracowała do perfekcji.

O ile w stacjonarnych sklepach nigdy nie spotkało mnie nic niemiłego, to Sklep Internetowy radzę omijąć szerokim łukiem.
Ira 2017-06-23 23:44
Buuuuhahaha..... tyle z mojego komentarza o tym co piszesz..
ormi 2017-07-25 20:42
a co wymagasz od pracowników na 3 miesiące?Duka kiedyś była marka dziś tyko sieciówką..chociaż sieciówki dają większą stabilizacje niż DUKA. Praca tam to szkoda czasu nawet dla studentów!
Weronika 2017-08-08 09:13
@ormi mógłbyś napisać jakie warunki DUKA oferuje właśnie studentom? Dla każdego mogą one oznaczać coś innego więc niektóre osoby poszukujące pracy mogą się zainteresować, np. rodzajem umowy, godzinami pracy, urlopem?
;) 2017-08-11 09:37
Pracowałem jakś czas w Duka. Zarobki marne, regionalne cisną na każdym kroku,wiedzą zawsze najlepiej a w realnym zyćiu nigdy na sklepie nie pracowały, nie wiedza nawet jak wygląda praca z klientem a pouczają jak wciskać te słabej jakości produkty za które potem ty swiecisz oczami podczas gdy klient wydziera sie na ciebie składając reklamacje ).Klient czuje sie osaczony przez pracowników no ale cóż ...takie zasady obsługi ma Duka,jeśli lubisz latać do klienta po 5 razy no to pokochasz tą robote.
Firma oszukuje pracowników robiąc fałszywe konkursy.
Duka bardzo oszczędza na pracownikach,jednak ludzie otwierają oczy i nie chcą tam pracować co widac po rotacji pracowników.

Ja nie polecam.
mały ktoś 2017-08-11 10:38
Ile ludzi, tyle opinii. I każdy ma do niej prawo i pewnie większość z nas tutaj ma racje.

Ja powiem tak, można wiele, naprawdę bardzo dużo zarzucić DUKA. To, że nie przywiązują wagi do przeciętnego pracownika to raz, to, że wymagają od Ciebie rzeczy niemożliwych to dwa, to, że dział produktu wpycha co rusz nowe produkty które się nie sprzedają w ogóle to trzy, a skoro się nie sprzedają to znajdźmy nowy produkt i włóżmy go do asortymentu i tak w kółko, pensja, ciągłe pretensje, szpiegostwo. Słuchajcie, wyliczać można godzinami, ALE. I tutaj pojawia zakończy się ten negatywny wywód, ja tą pracę bardzo, ale to naprawdę bardzo mocno lubię. Większość z pracowników (sklepowych) DUKA to naprawdę świetne ekipy dzięki którym naprawdę chce się przychodzić do pracy, jeżeli chodzi o osoby z biura to wiadomo, różnie bywa, są ludzie którzy zawsze staną po Twojej stronie a są ludzie którzy pierwszy rzucą kamieniem uznając własnie Ciebie za winnego. Ale to chyba wszędzie tak jest. Oczywiście, patrząc na Warszawie, są sklepu w których jest łatwiej, w których "pracuje się" łatwiej, a których stanie za kasą to szczyt obsługi, ale są sklepu które naprawdę ciężko walczą o to żeby nawet wyrobić jakiś tam dzienny budżet żeby usłyszeć jakieś dobre słowo (co w niektórych przypadkach nie zdarza się bo szczerze są sklepy i Sklepy). DUKA to przede wszystkim pracownicy sklepowi. Często niedoceniani, często besztani, zwalniani nawet, ale mimo wszystko gdyby nie każdy z osobna i wszyscy razem to ta "sieciówka" przestała by istnieć kilka lat temu.

No ale, jeśli chodzi o umowę to, DUKA (jeszcze) daje Ci wybór, umowa zlecenie lub umowa o pracę. Jak Ci pasuje tak wybierasz, z tym, że na umowie zlecenie nie osiągniesz nic szczerze mówić, chcesz awansu musisz mieć umowę o pracę. Jakaś logika w tym w sumie jest. :) Często po miesiącu czy dwóch na umowie zlecenie możesz już przejść na umowę o prace, czasem nawet szybciej w zależności od długości pierwszej umowy jaką podpisujesz.

Jeśli chodzi o zarobki to zależy, wiadomo, kokosów nie ma, nie ważne jakie stanowisko, póki nie jesteś kierownikiem to chyba nie ma co liczyć na konkretne wypłat, tak mi się wydaję, ale są premie, i tutaj już można czasem zgarnąć konkretną kwotę, czasem nawet połowę miesięcznej wypłaty, więc jest o co walczyć,

Powiem Wam tak, na pewno nie dajcie się podporządkować. Zawsze trzeba mieć swoje zdanie i o nim mówić.

Kończąc esej wrócę do pierwszego zdania, ile ludzi tyle opinii, jeśli sam nie spróbujesz pracy w DUKA to się nie przekonasz, jedni lubią cole inni pepsi.

Powodzenia i być może do zobaczenia. :)
Zostaw swoją opinię o Duka Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duka Polska