Opinie o Airbus Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Airbus Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Airbus Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airbus Poland w Warszawa

Dexter

Można robić nadgo?

Dexter
@Dexter

Jeśli tak - są płątne czy do odbioru?

grom

Płatne

Hevy
@Dexter

Zawsze można robić jeśli tylko się chce tym bardziej jak Ci trzeba dodatkowej kasy no to spoko opcja dla ciebie jakby nie patrząc

Maluma

a jeśli chodzi o projekty i organizację ogólną pracy to też się odbywa wewnętrznie w firmie tzn. jest jakiś zespół czy sztab projektowy który się tym zajmuje, czy może takie rzeczy przychodzą odgórnie z zewnątrz??

odp
@Maluma

jest w firmie osobny zespół projektowy który się tym zajmuje.

@odp

a jeśli chodzi o rekrutację do tego zespołu? pojawiają się jakieś oferty? szczerze mówiąc nigdy mi się nie rzuciło w oczy, ale może coś mnie ominęło

@Maluma

Do tego zespołu aktualnie rekrutacji nie ma. Jest kilka ofert na pracuj, no ale to nie to czego szukasz najwyraźniej.

@Edi

a kiedykolwiek spotkałeś się już z takimi ofertami? Może ogólnie mają stałą ekipę?

@Maluma

Nie spotkałem się, bo się w ogóle nie rozglądałem. Niestety nie wiem jak to wyglada.

@Maluma

Oj, ja dosyć dawno nie kojarzę tego typu ofert

Nick nie może być pusty
@odp

Da się "migrować" między stanowiskami? tzn. zatrudnić do biura i później przenieść się na inny dział?

@Nick nie może być pusty

to zależy na jaki inny dział chcesz się przenosić i czy masz pojęcie na temat jego pracy

Opiniotwórca.

Na portalu pracuj pl jest oferta na stanowisko Tokarz rewolwerowy.4tys brutto.Mieliście tam tokarza w zeszłym roku, z tego co się dowiedziałem.Trzeba było go szkolić.A to ciągle pytania o szkolenia i podwyższanie kwalifikacji.Jedna ściema widzę.Dowiedziałem się ze wpisów o częstych zwolnieniach niż przyjęciach z pracy.Tak więc tam nie jest praca stała.Widzę problem w kwestii zarobków.Duże rozpiętości między robotnika i pracownikiem biurowym.Za 3 netto to tam nikt nie przyjdzie.W stolicy?

Okoń

Jest gdzie tam zaparkować pod firmą?

seba
@Okoń

tak, jest parking na terenie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy lokalizacja w Mielcu ma swój osobny profil? Czym się tam zajmują pracownicy?

Shriek

Nie ma tam produkcji, tylko działalność usługowa ogólnie, usługi agrolotnicze, szkolenia pilotów, gaszenie pożarów z powietrza, tego typu rzeczy

Shriek

Ale czy mają profil to nie wiem

@Shriek

chyba nie mają, a przynajmniej ja nie znalazłem profilu

@Shriek

A to do takich rzeczy, to już raczej zatrudniają osoby doświadczone?

@Shriek

A i jeszcze jedno pytanie, czy tam dużo osób jest zatrudnionych czy to raczej mniejsza ekipa?

@Alek

Nie powiem konkretów, ale zdecydowanie mniejsza ekipa. Poniżej stówki myślę.

Robik
@Alek

Na pewno jest dużo dużo dużo mniejsza niż tutaj w Warszawie

Jak wygląda rekrutacja?

@Moris

W sensie jakie są etapy i ile ich, czy to długi proces, czy szybko można się uwinąć?

@Moris

Jakie stanowisko? ludzie podawajcie konkrety, bo tak to czas zajmie nam żeby się dowiedzieć o co chodzi, a dopiero potem można udzielić poprawnej odpowiedzi.. no chyba że totalnie wam na czasie nie zależy.

jimmi
@Moris

A Ty nigdzie nie pracujesz, że taki preszer? Jakiś okres wypowiedzenia czy coś?

Moris

Interesuje mnie stanowisko Referenta ds. obsługi klienta, czyli raczej biurowe sprawy, coś w tej okolicy innego też by mogło być

@jimmi

A tego jak mówisz preszera nie mam, nie o to chodzi, zresztą ofert i tak nie ma w tej chwili z tego co widze, no a przynajmniej nie ma na to co by mi odpowiadało. Pytam przyszłościowo, żeby w razie czego mieć jakąś wizję czasową tego jak to się może potoczyć

I jak, dostałeś się? :)

Fast
@Peter

Jak mógł się dostać skoro z tego co zrozumiałem tutaj, to pisał że w zasadzie nie ma takiej oferty pracy jakiej on szuka???

Fast
@Peter

No chyba że w międzyczasie zdążyło się coś pojawić i sie zarekrutował. Jeśli tak to sam chętnie poczytam jak to wyglądało

Grujcok

Kiedy powstanie tam biedronka

@Grujcok

serio uważasz że takie pytanie jest tutaj potrzebne????

@Grujcok

trochę Ci pomogłem i w nicku od razu zawarłem Ci odpowiedź jakbyś miał problem

@nie

E no czemu? Biedra pod ręką to dobry deal

@Edi

no nie mówię że nie, ale raczej ani my ani nikt inny w firmie nie odpowiada za to gdzie ona powstanie

@Edi

no bo już bez żartów... takie rozterki to nie tutaj

@nie

Najpierw sprawdź "rozterki" w słowniku ;) Poza tym, to chyba nie jest aż tak poważne miejsce, że trzeba się trzymac jednego konkretnego tematu. Pogadać chyba można?

@Edi

Edi nie przejmuj się, można, ale wiadomo, że lepiej się trzymać najważniejszego tematu, tj pracy

Darren

jak wygląda rekrutacja na produkcje, ile trwa?

Gif
@Darren

Na produkcję przyjmują wszystkich jak leci, problem w tym że wszyscy zaraz uciekają

Koro
@Darren

na produkcje szybka sprawa 1 etap i do tygodnia jakoś dają odpowiedź czy przyjmują czy nie, może jak się spodobasz to jest nawet szansa ze od razu

Darren
@Koro

to spoko, nie lubię jak się ciągnie w nieskończoność to wszystko

Koro
@Darren

nikt nie lubi, szczególnie jak potrzebuje szybko zmienić pracę. no to jeśli faktycznie się nadasz i spełniasz wymagania to nie będziesz długo czekał

@Darren

U mnie poszło bardzo sprawnie, z tego co pamiętam

Waldemar

Nie chce pytać stritce o stawki ale interesują mnie takie dodatkowe rzeczy. Czy są jakieś premie, dopłaty, dofinansowania czy jak to tam można jeszcze nazwać.

@Waldemar

No i wszelkie jakieś inne dodatki dla pracowników jeśli są to jakie?

@Waldemar

stawki to i tak są zależne od zbyt wielu czynników żeby ktoś tu tak po prostu to podał bo to niekoniecznie musi się tyczyć wszystkich i potem się robią problemy z takich sytuacji. lepiej sobie tego zaoszczędzić. Jeśli chodzi o jakieś tam dodatki finansowe no to np. jest premia roczna, jest też coś takiego co nazywa się stażowe i w tym chodzi o to, że wraz z każdym rokiem jest podwyżka o 1 % i to jest automatyczne dla każdego. Jest też tutaj taka opcja że można poprosić raz w roku o taką ocenę ogólną pracownika i wtedy na jej podstawie jest szansa na dostanie podwyżki. No i wiadomo np też można robić nadgodziny co też jest lepiej płatne

@Zeus

Wiem, dlatego nie proszę, żeby ktoś mi podawał jakiekolwiek liczby. Czyli coś tam się znajdzie, dziękuję

@Waldemar

to był po prostu taki wstęp, jest tego trochę i może nieźle z tym wyjść ;)

Cezik
@Zeus

A często prosicie o takie oceny pracownika czy nie ma takiej potrzeby?

@Cezik

Kwestia indywidualna

słoń
@Cezik

no jeżeli tylko wiesz, że pracujesz wystarczająco dobrze, to raczej korzysta się tak często jak jest możliwość, nikt chyba nie pogardzi możliwością ewentualnej podwyżki

Proszę o pomoc

Witam, wiem że airbus ma oddziały na całym świecie i tu powstaje szereg pytań. Jako, że dorosłem do decyzji o wyjeździe z naszej cudnej Polski zaraz jak skończę studia (kierunek inż lotnicza), więc jeszcze chwile mam. Sprawa wygląda tak, że chce pracować w zawodzie i pomyślałem że gdybym się zakręcił w Polsce teraz na rok czy więcej to później jest możliwy transfer (łatwiejsza zmiana lokalizacji) czy np. tutaj staż i od razu aplikować za granicę. Jeśli się da stąd zostać przeniesionym to z jakimi krajami współpracujecie?

Marecki
@Proszę o pomoc

Dopnę się, czyli rozumiem, że są organizowane staże? Gdzie można się na taki zgłosić? Ma ktoś jakiś kontakt, wskazówkę?

abc
@Marecki

Możesz wypełnić formularz aplikacyjny ze strony, jest też numer do HR dotyczący konkretnie staży i praktyk, jak wejdziesz na stronę w oferty pracy to znajdziesz.

Sonic
@Proszę o pomoc

Transfer jest możliwy, więc opcja z przepracowaniem roku, a potem zawnioskowaniem o przeniesienie wydaje się niegłupia

Leslie
@Proszę o pomoc

Dokonałeś wybory wiesz już coś? Bo rozważam podobną sytuację, może mógłbyś mi pomóc?

Uzar
@Leslie

a jakiej tutaj pomocy oczekujesz? w sensie zastanawiasz się czy faktycznie jest to możliwe do wykonania? Czy chodzi o pytania odnośnie jakiegoś stanowiska.

Leslie
@Uzar

Interesują mnie właśnie kwestia krajów, z którymi firma współpracuje, bo na to nie było odpowiedzi

Uzar
@Leslie

Na pewno Hiszpania z tego co wiem

nick

fajne miejsce dla pasjonaty

Wikt
@nick

pod warunkiem że oprócz bycia pasjonatem ma też jakąś konkretną wiedzę i umiejętności na dane stanowisko ;)

nick
@Wikt

wiadomo. jedno drugiego nie wyklucza, a wręcz z reguły się łączy, jeśli mówimy o prawdziwej pasji.

Wikt
@nick

czy ja wiem, może i masz trochę racji, ale też pasja nie zawsze łączy się z praktyczną wiedzą pozwalającą na pracę, ale ogólnie rozumiem zamysł, może jeszcze nie spotkałem nikogo z aż taką pasją

@Wikt

Często jednak się łączy

Pasjonat
@Edi

Prawda, ja jestem tego przykładem. Też z pasji przyszedłem tu do pracy już dawno i temu i w sumie ta pasja jeszcze się rozszerzyła dzięki temu ile rzeczy się tutaj dowiedziałem, nauczyłem.

Pasjonat
@Edi

Chociaż oczywiście to nie jest żadna reguła, bo różni ludzie tu pracują i nie każdy ma na ten temat takie zdanie :) ale to w niczym nie przeszkadza

Kronk

Pracujecie też na nocki?

Anto
@Kronk

Mogą się zdarzyć, ale rzadko.

?
@Anto

tyczy się to wszystkich stanowisk czy jakiś poszczególnych które mają nocki?

Anto
@?

Nie no, wszystkich nie. Nikt jako tako z zasady na nocki nie pracuje. To tak jakieś szczególne, rzadkie przypadki.

Kaliber

Swego czasu miałem okazję tutaj pracować. Nie powiem żebym źle to wspominał bo to byłoby kłamstwo. I też dlatego tu wróciłem żeby zostawić dwa słowa od siebie bo widzę czasem co dzieję się w sieci jakie słowa padają, a tak rzadko pojawia się ktoś żeby powiedzieć "no mi ta praca odpowiada". Także tak, mi odpowiadała. Co prawda nie była to moja pierwsza praca w takiej branży więc nie przyszedłem z niczym ale i tak firma była w stanie mnie jeszcze czegoś nauczyć i coś pokazać. Plus za ludzi tam pracujących, to są naprawdę świetne osoby, które stoją za sobą i są w stanie pomóc kiedy przyjdzie na to potrzeba. Takie wartości ceniłem i cenił będę zawsze pomimo iż nasze drogi się rozeszły to jednak złego słowa bym na nich nie powiedział.

meksiko
@Kaliber

wiesz co? w sumie to się z tobą zgadzam, dobrze to ująłeś

Oako
@meksiko

Ja jestem w szoku, że da się z fasonem przyjąć odmowe i jeszcze wykazać się jakimś krytycyzmem w stosunku do siebie. Takie rzeczy nie występują w przyrodzie

Laborant

Pojawiła się oferta pracy dla laboranta. Może ktoś coś więcej powiedzieć? Czy praca na tym stanowisku jest ciężka itp?

jap
@Laborant

i jakie są w przybliżeniu zarobki na tym stanowisku ?

Hox

Jest jakieś stanowisko w biurze dla młodego człowieka bez doświadczenia? Może być jakiś staż (płatny)?

@Hox

płatne staże się ogólnie odbywają jak najbardziej ale cięzko określić czy akurat w tym konkretnym momencie znajdzie się dla Ciebie miejsce. oferty nie ma, więc pozostaje tylko dzwonić albo iść osobiście i dowiadywać się czy będzie miejsce dla stażysty

Hox
@Qwe

Hmm, mówisz, żeby się dobijać i tak? W sumie z braku laku cefałkę mogę podesłać, jeżeli to może pomóc..

@Hox

no próbować zawsze możesz, jeśli nie teraz to może za jakiś czas dadzą znać że jest miejsce i jeśli dalej jesteś zainteresowany no to przychodź

@Hox

tak czy tak lepiej coś robić niż czekać z założonymi rękami, no chyba że Ci się nie spieszy i mozesz czekać

Jest tylko jeden oddział firmy w Polsce, tj ten w Warszawie?

Kolar
@Marek

Jeszcze ma drugi oddział w Mielcu ale to taki malutki w porównaniu do Warszawy

@Kolar

A, rozumiem, coś mi się właśnie obiło o uszy, dzięki za rozjaśnienie

Kolar
@Marek

no prawie 700 osób w warszawie i chyba około 80 w mielcu także to jest naprawdę duża różnica

@Kolar

No dobra, to kolosalna różnica ;)

andy

CZeść, jak wygląda praca laboranta? i jakie są warunki pracy na tym stanowisku?

@andy

chodzi o stanowisko z tego ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/laborant-laborantka-warszawa,oferta,1000306959 Chyba że pomyliłem pracodawców. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

derek
@andy

Nie pomyliłeś, to się zgadza. Niestety raczej nie widziałem, żeby osoby z tego działu się tu wypowiadały, ja niestety nie mam pojęcia o tej pracy, ale może ktoś właściwy poczuje się wywołany do tablicy.

żenada

Przypominam, że na tym forum, aby dodać opinię należy zaakceptować regulamin, który wcześniej wypadałoby przeczytać. Z pamięci nie trzeba umieć wyrecytować RODO ale świadomość, że takie coś istnieje również dobrze wiedzieć. Zaczekaj aż sam padniesz ofiarą braku myślenia przed działaniem. Brak elementarnych zasad kultury wraca rykoszetem :)

andy

W każdej pracy są konflikty a przełożeni jednemu pasują drugiemu nie. Moje pytanie bardziej dotyczyło warunkó finansowych i rodzaju wykonywanej pracy

Cox

Nie mogę nigdzie znaleźć cennika szkoleń, dla początkującego zupełnego nowicjusza o jakich kosztach mówimy?

?
@Cox

Ale z czego te szkolenia??

Cox
@?

Kurs pilotarzu

TADZIO

Jak kształtuja sie zarobki,ile można można zarobić?

Natsu
@TADZIO

Kolego dla świeżaka to na ręke jest 2200 zł na start potem jakaś premia wyrobienie i 2600 2800 jest szału nie ma w biedronce dają lepsze pieniądze i brak jest chemii i wibracji hałasu itp

Karol
@Natsu

Uważasz, ze pensje nie są zbyt wysokie, jednak premia, o której wspominasz podnosi wynagrodzenie. Napisz jakie jeszcze inne bonusy mogą zachęcić przyszłych pracowników do pracy? Mam na myśli pakiet socjalny lub szkolenia. Liczę, że o tym napiszesz.

@Karol

To było z premią.

Mati
@TADZIO

Zarobki bardzo dobre nawet do 30k na miesiąc, tylko trzeba na umowę zlecenie udawać fachowca. Jak nie masz "zaplecza" to 30k na rok zarobisz.

Cześć. Interesuje mnie praca w tej firmie. Gdzie najczęściej udostępniane są oferty pracy? I czy takie aplikacje faktycznie przynoszą efekty?

noo np na pracuj pl aktualnie jest oferta najnowsza z tego roku no ale niestety na ten moment tylko ta jedna. specjalista ds zakupów. to lezy w kręgu twoich zainteresowań?

Zainteresowań jeszcze może, ale umiejętności już nie ;) No nic, dzięki w każdym razie za info.

może wraz z nowym rokiem stopniowo pojawi się więcej ofert, ale sam nie wiem jak to będzie, nie da się niczego zagwarantować. trzeba czuwać jeśli Ci zalezy na tej jednej konkretnej firmie, bo to sie moze pojawić w każdej chwili , powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Airbus Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Airbus Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Airbus Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Airbus Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Airbus Poland?

Kandydaci do pracy w Airbus Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Airbus Poland