Opinie o Airbus Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Airbus Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Airbus Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airbus Poland w Warszawa

XYZ

pracował ktoś w sektorze kosmicznym? mega ciekawie brzmi i się zastanawiam jak trudno się tam dostać i na czym właściwie polega ta praca

ploo
@XYZ

też się zastanawiam, jakie wymagania trzeba spełniać i jak to wygląda od środka

Grzesiek

mam pytanie takie ogólne dotyczące pracy inżyniera, czy to jest praca wyjazdowa? w sensie dojeżdża się do różnych miejsc czy praca w jednej konkretnej lokalizacji? ogólnie mógłby ktoś opowiedzieć coś o pracy jak to wygląda?

@Grzesiek

praca na miejscu, z możliwymi kilku dniowymi delegacjami

@gniotek

a jeśli chodzi o doświadczenie, to trzeba je mieć? jestem dopiero co po studiach i to by była moja pierwsza taka praca, więc nw czy aplikować czy odpuścić, bo wezmą tych, którzy mają się czym pochwalić w CV..

@frank

wszystko zależy jaką sobie kwotę zaśpiewasz na początek, jak masz czym się pochwalić, jakieś fajne praktyki, itp, to tez biorą pod uwagę

@gniotek

Najrozsądniej więc będzie wyeksponować praktyki w CV, a sporo tam robiłem i może to będzie dobry punkt zaczepny; w kwestii stawki też nie wyskoczę z milionami monet, wiem, że doświadczenie mocno na to wpływa i że dopiero zaczynam swoją "karierę", bardziej chodzi mi o stabilną pracę i potem wiadomo, że rozwój itd.

Hadson
@frank

Z ciekawości - po jakich studiach jesteś? To też może mieć znaczenie, bo wykształcenie wyższe inżynieryjne może być konieczne

@Hadson

inż. elektronik

@Hadson

w sumie zastanawiam się czy nie iść w przyszłym roku na magisterke, ale no chciałem coś już popracować, dlatego tu jestem

Kojarzy ktoś może czy przyjmują też aplikacje spontaniczne?

Bo na stronie jest formularz zgłoszeń, myślicie, że jak sie go wypełni i wyśle nawet jak nie ma ofert, to popatrzą na to w ogóle?

jojo

no na logikę, po coś go tam zamieścili

jojo

też branża jest dość specyficzna i to pewnie też taka aplikacja może być cenna dla nich, bo wiedzą, że ktoś tam o takim czy takim doświadczeniu jest chętny tu pracować

jojo

zresztą nic nie szkodzi spróbować, może akurat się uda

Olga

A jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Bo jednak widzę że kilka rekrutacji mają otwartych w tej chwili, może też na te twoje docelowe stanowisko? W ogóle czemu właśnie tą firmą się zainteresowałeś?

@Olga

Widziałem, ale nie o te mi właśnie chodziło. A czemu tak firma, no bo interesuję się branżą lotniczą, a nie ma aż tak dużej konkurencji a tym rynku

@Olga

ta firma*

elek

Jak rozwijana jest technologia elektryczna w Airbusie? Kto się tym zajmuje? Jest to bardzo rozbudowany dział?

Grzesiek
@elek

też mnie to ciekawi, może ktoś opowiedzieć?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno

Airbus Poland poszukuje kandydatów na stanowisko Account Manager. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

air

skoro znalazłeś ofertę to wystarczy w nią kliknąć i przeczytać obowiązki

oneirm

a ja to w ogóle nie widzę takiej oferty, jest szansa, że tak szybko wygasała?

oneirm

a może coś źle szukam, gdzie to znalazłeś konkretnie?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Szef Kuchni można liczyć na 5900 . Czy to prawda?

Szukają szefa kuchni do Airbusa?

Czy to znaczy, że jest jakaś kuchnia pracownicza?

amirka

takiej oferty nie kojarzę, mimo że przeglądam, bo szukam czegoś dla siebie

amirka

pewnie jest jakaś, teraz ro chyba z reguły takie są

Paulina
@amirka

Ktoś może to potwierdzić? Jeśli tak jest to dopłaca się coś za wyżywienie w firmie czy jest za darmo?

@Paulina

jest klika automatów z posiłkami, oczywiście płacisz za wszystko sam, nie ma dopłat

@gniotek

To skąd mu się ten szef kuchni wziął?? Może firmy pomylił

gniotek

nie mam bladego pojęcia, kiedyś była mowa o firmowej kantynie, ale jak związki z zarządem zaczęły się przepychać propozycjami, gdzie , za czyje pieniądze , to temat umarł swego czasu przyjeżdżały dwie firmy z kanapkami , deserami i z daniami do odgrzania, ale komuś zaczęły przeszkadzać i się skończyło

@gniotek

Jasne, rozumiem sprawę, ale te automaty jakieś spoko?

gniotek

da się zjeść, spory wybór, nawet coś jest wege ale lepiej się sprawdzają jako alternatywa dla posiłku jak zostaje się po godzinach

Kika

Czy ze stażu jest szansa przejść potem do stałej pracy?

@Kika

Jest oferta, która by mnie interesowała, ale jednak chciałabym mieć możliwość zostania dłużej niż sam staż

@Kika

Powiem tak - to zależy ;)

@Kika

Jeżeli się sprawdzisz na stażu i zobaczą w tobie potejał na pracownika, to jak najbardziej, mogą zaproponować etat

potencjał*

@Kika

Dla nich to też korzyść, że będą mieli już kogoś kto będzie miał jakieś pojęcie o firmie, zamiast zatrudniać kogoś nowego

@chris

Tyle dobrze, że nie jednoznaczne nie

@chris

Okej, czyli to głównie kwestia tego jak się współpracuje i czy robię postępy?

@chris

Racja w sumie, bo po nawet krótkim czasie już jesteś wprowadzony w działanie w firmie

@Kika

Tak, na pewno to będzie brane pod uwagę

Dokładnie

@chris

Okej, upewniłam się w tym co chciałam

Aleksandra
@chris

Mogą, ale nie muszą... Więc ile jest procent szansy, że jednak może się uda?

@Aleksandra

Jak ja ci to mam niby obliczyć?

cn
@Aleksandra

przecież to zależy od kilku czynników, nie da się obliczyć jakiegoś ogólnego procenta szansy

@cn

jak komuś się nie chce pracować, to będzie szukał różnych pretekstów, nawet procentów od procentów

@Aleksandra

no to przecież zależy od tego czy się sprawdzisz no i czy sama będziesz chciała pracować dalej. więc powiem krótko procent szansy sama sobie sprawiasz swoimi czynami i zaangażowaniem

Lis

Praca bardzo w porządku, kasa mi odpowiadała, robiłem na dwie zmiany na produkcji dość długo tutaj. Drogi się rozeszły, ale wspominam dobrze

Kiedy pracowałeś?

@Lis

nie wiesz moze czy firma nadal robi na 2 zmiany czy maja teraz mniej zamowien po pandemii i pracuja na 1?

@wilk

w sumie aż do końca 2021, więc można liczyć 5 lat

@Lis

wow, to niezły wynik i pewnie przekłada się to na wiedzę o firmie no i wyrobionej opinii oczywiście

@Zuzanna

chyba dalej dwie z tego co widzę po forum

@wilk

dzięki, nie wiem czy aż taki imponujący wynik, na pewno znalazłby się ktoś kto dłużej pracował albo pracuje nadal, no ale fakt swoje wiem i opinie zdążyłem wyrobić

kosz

Ktoś wie jak wygląda praca na produkcji?

Masz dwie zmiany i normalnie po 8h pracujesz

@Montana

A tak bardziej pod względem obowiązków?

@kosz

To zależy od stanowiska konkretnego

@kosz

Nie pracuje na każdym więc nie wiem wszystkiego

@kosz

normalnie, pozycjonowanie części, wiercenie i nitowanie tak, to się robi ręcznie , nie na komputerze i trzeba użyć coś takiego jak rozum

@gniotek

Spoko, że odpowiedziałeś, ale obrażanie mnie przy okazji to mogłeś sobie jednak darować...

@kosz

ups, przepraszam, nie wiedziałem , że nie używasz

@Montana

6-14, 14-22 ? czy jakos inaczej te zmiany ?

@gniotek

Wypraszam sobie, to są już szczyty nie znając drugiej strony

Lemon
@gniotek

Dobrze, że ty używasz, świetnie ci idzie.

@Lemon

sorry, ale przeprowadzając w ciągu dnia 6 rekrutacji i każda to gość , który po za zabawą myszką komputerową nie wbił nawet gwoździa i opowiadasz na czym ta robota wygląda mówisz , że montaż struktur, to manufaktura , trzeba używać miarki, wiertarki i nitownicy, a jak mu pokazujesz rysunek techniczny to myśli, że to mapa skarbów to czytając tu co poniektórych wypowiedzi , zastanawiasz się czy ten gość nie wydłubie sobie oka ołówkiem i cię szlag trafia bo na warsztacie mogłeś zrobić coś pożytecznego jak kogoś uraziłem to przepraszam i spójrz na to ze strony osoby zarządzającej częścią tego grajdołka

@gniotek

Wypowiadanie się w ten sposób do kandydata i szufladkowanie to duża przesada nie znając osoby zadającej pytanie

lindt
@Montana

Na jakim stanowisku pracujesz?

@lindt

A co?

@gniotek

ej ej ej, ja rozumiem, że prowadzenie rekrutacji jest frustrujące, bo sam to kiedyś robiłem i faktycznie można do głowy dostać jak się rozmawia z niektórymi kandydatami, ale moim zdaniem nie powinno się jednak obrażać ludzi na forum, bo to też buduje opinie o firmie i pokazuje jaka atmosfera panuje w środku

@gniotek

tak że rozumiem wkurzenie, ale tworzy się błędne koło, bo to odstrasza potencjalnych fajnych kandydatów

@gniotek

ale kończąc już mój wywód to wierzę, że nie miałeś nic złego na myśli i pozdrawiam w ten ładny dzień, kiedy słonko nam ładnie świeci

tito

mam takie pytanko. jak wpisuje w wyszukiwarke Airbus Polska to wyskakuje mi tylko strona po angielsku, nie wiecie może czy mają polską wersję stronki?

@tito

trochę wstyd się przyznać, ale słabo u mnie z angielskim i nie za wiele rozumiem z tego, a chciałbym się coś dowiedzieć o firmie zanim aplikuję

@tito

A na jakie stanowisko chcesz aplikować? Jeśli jakaś obsługa klienta, to zgaduję że raczej angielski będzie potrzebny..

qbik
@tito

Spróbuj sobie dać automatyczne tłumaczenie strony albo przekopiuj do tłumacza

qbik
@tito

Jeżeli chcesz aplikować, a język będzie Ci na stanowisku potrzebny to może być ciężko

@Adam

nie no, gdzie tam na obsługę klienta, ja chciałem tylko na malarza, więc raczej komunikować się za bardzo z wieloma osobami chyba nie będę musiał

@tito

Szukaj pod PZL Warszawa – Okęcie ;)

i to jest to samo?

@Lis

dzięki wielkie, teraz wreszcie coś rozumiem, bo z tymi tłumaczami w internecie to wiadomo jak jest, tłumacz jeść tłumacz pić haha

Zgadza się

warka

Pracowałem jako ślusarz przez dobre kilka lat, ogólnie fajna firma, ciekawa praca, szczególnie jak ktoś się interesuje lotnictwem

@warka

A możesz powiedzieć dlaczego odszedłeś? Chcę kandydować i chciałbym wiedzieć co cię skłoniło do odejścia.

@warka

Jeśli to zbyt prywatne pytanie, to przepraszam, rozumiem, ze możesz nie chcieć odpowiadać, po prostu jestem ciekawy

@snake

powody osobiste, gdyby nie to dalej bym pracował myślę

@snake

Ogólnie pracę polecam, ciekawa jak dla mnie

@warka

A, rozumiem, nie będę drążyć w takim razie

@warka

Grunt, że to nie coś wewnętrznie z firmy cię wygnało.

@snake

Pracę ślusarza mogę polecić bardzo jeśli się zastanawiasz

@snake

Atmosfera była dobra, ludzie tak samo

Śmiało składaj cv

Dzięki za informacje

@warka

wysłałem cv przez weekend, może się uda z pracą

@snake

to powodzenia, daj znać czy się udało

@snake

to czekaj może zadzwonią akurat, też jak wysyłałem to czekałem, a w cierpliwość trzeba się uzbroić na pewno

@kenta

A długo czekałeś na odp?

@kenta

Pewnie z 2 tygodnie to zajmie, tylko zwykle było

Leks

Jak to wygląda ze szkoleniami organizowanymi przez firmę (nie chodzi o szkolenie do pracy)? Musi się zebrać jakaś grupa chętnych, czy są prowadzone indywidualnie?

@Leks

na montażu jesteś przydzielany do konkretnego gniazda oraz lidera i on prowadzi szkolenie

Paulina
@gniotek

A długo trwa takie szkolenie?

@Paulina

masz trzy miesiące na opanowanie podstaw, czyli oczywiście bezpieczeństwo , aby nie zrobić sobie kuku wiertarką lub młotkiem pneumatycznym lub prasą potem czytanie rysunku, pozycjonowanie części, wiercenie , rozwiercanie, nitowanie na początek to i tak będziesz wykonywać jakieś drobne podmontaże

@gniotek

ale to mówisz o początkowych szkoleniach? takim wdrożeniu do pracy?

@gniotek

a co z jakimiś szkoleniami w trakcie pracy?

@gniotek

są? jak wyglądają? grupowe czy indywidualne?

Borsuczy Kwik

Zatrudniłem się w tej firmie jako osoba bez konkretnego doświadczenia zawodowego i teraz kiedy już w niej nie pracuje i od 6 lat zdobywam doświadczenie w innych firmach pozwolę sobie na małe podsumowanie. Airbus Polska to firma która: -posiada liczne wydziały oraz dużą ilość pracowników co pozwala na wygodne rozłożenie obowiązków; (w przeciwieństwie do wielu firm które do granic możliwości wykorzystują swoich pracowników zostawiajac po nich jedynie cień dawnych siebie) -bezinteresownie inwestuje w rozwój i szkolenia pracowników; (w przeciwieństwie do wielu firm w których w natłoku obowiązków nie ma po prostu na to czasu a jak już odbędziesz płatne szkolenie to musisz być dozgonnie za to wdzięczny); -oferuje, promuje i dba o work-life balance (co jest coraz większą rzadkością); -ma osobnego człowieka od każdej czynności. ( nie musisz być wielozadaniowy jak to teraz pracodawcy sobie wymyślili); -zapewnia pracę w najwyższych standardach socjalnych; -posiada własne zaplecze medyczne na użytek pracowników (ewenement na szeroką skalę); -zapewnia pracę wśród specjalistów wysokiej klasy. Firma ta nie oferuje jedynie zarobków na poziomie innych podobnych firm ale uwierzcie mi, że w zamian za nawet i 2000 zł więcej netto inne firmy zabiorą wam spokój, czas wolny i zdrowie. Jeśli możesz pozwolić sobie na niższe zarobki a możesz zaoferować sobie spokój, wspaniałą jakość pracy, spokojne weekendy, Święta i urlopy to pozwól sobie na to. W innych firmach nie czeka Cię rozwój a nowotwór spowodowany przez stres.

Mik
@Borsuczy Kwik

Lepiej bym tego nie ujął

Tru
@Borsuczy Kwik

Nie powiem, że z ust mi to wyjąłeś, bo ja bym tego aż tak nie opisał, ale zgadzam się, że to porządna firma

Kurek
@Borsuczy Kwik

w airbusie to jest głęboki (usunięte przez administratora)

On

W firmie źle się nie pracuje. Wiadomo, każdy by chciał zarobić a się nie narobić, ale czasy (usunięte przez administratora) już minęły

@On

aż dziwne, że większość o tym zapomina

@On

że do pracy to idzie się pracować

No niestety

@nik

A roszczeniowych ludzi nie brakuje

Kamila
@nik

Pracować ale nie harować? O tym tez się zapomina czasem :) chociaż nie wiem jak tam jest ale to reguła uniwersalna. Bo czy serio tak ciężko jak mówicie?

@Kamila

ja nie mówię, że jest ciężko

@Kamila

stwierdziłem tylko to, co można zaobserwować w wielu firmach

@On

Co tam było pod cenzurą?

@Kamila

A kto tu napisał, że jest ciężko, bvo nie widzę?

Bo*

@allen

no nic złego nie było, normalne stwierdzenie

nik

nie przytoczę, bo raczej nie ma sensu

@allen

standardowe przeinaczanie tego, co powiedziane albo czytanie bez zrozumienia

monki

Typowe na forach

monki
@nik

Raczej należy się przyzwyczaić, bo wątpię, żeby mogło się to zmienić

Karo

Hej, jestem ciekawa czy jest tu ktoś z działu księgowości. Szukam pracy na tym stanowisku, ale nie mam jeszcze zbyt wiele doświadczenia. Właściwie są to tylko praktyki, więc myślę nad aplikacją na wsparcie działu księgowości, bo zauważyłam, że to stanowisko do przyuczenia. Czy można się tu faktycznie rozwijać w tym obszarze?

@Karo

Nie wiem czy ktoś się tu pojawia w ogóle z takiego działu, ale tak z ogólnej perspektywy to raczej nie ma problemu z tym jeśli ktoś chce się rozwijać w firmie

@Karo

Wydaje mi się, że na tego typu stanowiskach tym bardziej dobrze widziana jest chęć rozwoju

Kamila
@Irra

Pytanie czy pracodawca na nią odpowiada, jakie są opcje?

@Kamila

Nie znam szczegółów, niemniej skoro przyjmują do przyuczenia, to na pewno z czasem można stać się niezależnym specjalistą. Ale nie jestem księgową, więc nie chcę rozszerzać informacji, co do których nie jestem pewna

@Irra

No cóż, ogólnie też dobrze wiedzieć, że tak jest

To na to właśnie liczę

@Karo

To zawsze warto dopytać na rozmowie

Gosia

Cześć! Mam pytanie dość bezpośrednie. Na jakie wynagrodzenie można liczyć po odbytym stażu, już na zatrudnieniu na UoP?

peks
@Gosia

to zależy, bo nie wiem nawet jakie stanowisko, a trudno znać wszystkie możliwości. Na pewno będzie adekwatne do twoich umiejętności

kass
@Gosia

Myślę, że najrozsądniej będzie o to zapytać bezpośrednio

kass
@peks

Jednak góra wie najlepiej co i jak jak chodzi o stawki

@kass

jest jakiś bezpośredni numer do rekrutacji?

@kass

czy dzwonić na ogólny w razie co i przełączają bez problemów?

Lumino

Dzwoń na ogólny, przełączą

@Lumino

dzięki, w sumie już ogarnięte

Lumino
@kik

A faktycznie, trochę czasu minęło, nie patrzyłem na daty

vyse

czy można tu liczyć na stabilną pracę na dłużej?

hemi
@vyse

nie jestem tu jakoś długo, ale według mnie można

eoras

Jak najbardziej

@hemi

a co ci tu najbardziej leży, że jest okej?

hemi
@vyse

ogólnie dobrze mi się pracuje, to jest coś czym się interesuje, więc praca mnie nie męczy

@hemi

to takie dobre połączenie pracy z zainteresowaniami

@hemi

sam bym właśnie tak chciał

@vyse

co cię zatrzymuje zatem? ;)

@kik

brak rekrutacji, to przede wszystkim

@vyse

no rzecywiscie, nie ma tutaj zadnych ofert teraz, ciekawe dlaczego, bo nikt sie nie zwalnia, nie ma pracy dla wiekszej ilosci osob i ta ktora jest starcza ?

@Zuzanna

nie wiem, nie pytałem, ale najwyraźniej nie ma zapotrzebowania

@Zuzanna

kończy się jeden z programów i trzeba najpierw rozdysponować ludzi z tego programu, a dopiero potem uzupełnić braki etatów

Leming
@gniotek

Jakiego rodzaju to program, o co chodzi?

@Leming

chodzi o kontrakty, napisałem programy bo tak to jest nazywane w kontroli i planowaniu kończy się jeden kontrakt i trzeba z niego rozdysponować ludzi, nie ma sensu zatrudniać górką a następnie zwalniać chociaż to jest dobry moment aby odświeżyć załogę na innych kontraktach

kemzi

Czy kandydat znajdzie tu miejsce parkingowe czy trzeba szukać gdzieś w okolicy?

Letgo
@kemzi

Są miejsca parkingowe, zgłoś na rozmowie telefonicznej, że będziesz samochodem i będziesz potrzebował gdzieś zaparkować, to myślę, że nie będzie problemu

Julia
@Letgo

Parking dla aut, a dla rowerów? Jest jakas wiata czy stojak aby się podpiąć?

@Letgo

A no to spoko, tak zrobię

@Julia

Rower to chyba mniejszy problem, zawsze coś się znajdzie myślę

Kierownik
@kemzi

Jest dedykowana wiata rowerowa

@Kierownik

A to też spoko jak o tym pomyśleli

@Kierownik

to w jakimś monitorowanym miejscu? raz mi zawinęli z pakringu podziemnego, więc zawsze mam obawy

parkingu*

Kostek

Witam, chciałbym z ciekawości podpytać co może zawierać pakiet relokacyjny, bo znalazłem taką informację w ogłoszeniu. Czy ktoś z tego skorzystał może? I drugie pytanie odnośnie języków. Mile widziany jest angielski i hiszpański ze względu na dokumentację techniczną w tych językach. Angielski znam, ale hiszpańskiego nigdy się nie uczyłem. Czy jest może dofinansowanie do nauki tego języka w firmie dla blacharza?

@Kostek

Z tego co wiem, to jeżeli ma się "uzasadnienie biznesowe" to wszelakie kursy i szkolenia są dofinansowywane, więc musiałbyś zagadnąć do przełożonych - ale to jak już się zatrudnisz

@Kostek

Ewentualnie zagadnij na rozmowie, może rozwiną temat jak poprosisz

@Elox

Z tego wynikałoby, że uzasadnieniem biznesowym mogłoby być właśnie rozumienie dokumentacji. Przynajmniej tak mi się wydaję

@Elox

Zagadnąć zagadnę, zawsze to wyjdzie na plus że coś chcę robić dodatkowo no nie?

@Kostek

Tak by się wydawało przynajmniej, bo raczej lepiej dla nich jak będziesz rozumiał o co tam chodzi

@Elox

No właśnie w tym rzecz. A dla mnie to były by też dodatkowe możliwości

Kierownik
@Elox

Pracownicy warsztatowi nie muszą znać języka hiszpańskiego i raczej nie ma finansowania takiego kursu - kiedyś nauka języków była organizowana przez firmę

Okej, dzięki

bass

Czy są tu prowadzone rekrutacje wewnętrzne?

tak

@bass

ogólnie jak chodzi o rozwój w strukturach, to jest taka możliwość

@pigson

A to brzmi dobrze, a jak to wygląda? Jest jakaś ścieżka pod to?

@bass

w sensie, że jakaś konkretnie wyklarowana z dokładnymi wytycznymi co trzeba, żeby otrzymać awans? bo jak tak, to nie ma jakoś sztywnie wyznaczonych takich rzeczy, po prostu można awansować jak się wyróżnisz swoją pracą

Renata
@pigson

A często ludziom tutaj tego typu awanse się zdarzają? Wyróżniać się tzn., robić wszystko ponad normę, tak?

@pigson

Tak, o to chodziło. A to nawet lepiej, że nie tak na sztywno, bo tak to prościej o docenienie z różnych względów

@Renata

nie jest to takie zero-jedynkowe. a co do częstotliwości, nie notuje statystyk, więc cieżko mi wskazać

Zostaw merytoryczną opinię o Airbus Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Airbus Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Airbus Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Airbus Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Airbus Poland?

Kandydaci do pracy w Airbus Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Airbus Poland