Opinie o Airbus Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Airbus Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Airbus Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airbus Poland w Warszawa

Jak długo trwa proces awansu w EADS PZL Warszawa- Okęcie S.A.?

Mati

Zakład produkcyjny że średnią blisko 7tys/pracownik i przewagą WCW nad BCW :)). Szczyt ekonomii i zarządzania(usunięte przez administratora):))

Elu

Jak masz w firmie dobre plecy to od razu cię zatrudnią z awansem, lub najdalej po ok. 3 mieś. A jeśli nie masz znajomości to możesz się nigdy nie doczekać(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) będzie (usunięte przez administratora) na wieki wieków Amen! Tak, nie jesteś taki fajny i wyszczekany jak ci się wydaje. Cała firma nie jest nierobami i mam nadzieję, że już wkrótce ludzie Cię docenią mały groszku :)

Co jaki okres czasu w EADS PZL Warszawa- Okęcie S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Marco bez polo

Ubiegać się możesz nawet co tydzień, ale jedyne co dostaniesz to informację, że są ciężkie czasy i nie dostaniesz nawet 50 zł.

Mieleckie parobki

Tak co tydzień najlepiej przy tabilicy w poniedziałek

@Mieleckie parobki

Tablice by miały sens jakby tematy na nich zgłaszane były rozwiązywane... A ciężkie czasy w firmie już od dawna, ale zawsze można zmienić prace

Łydka Grubasa

Mi nawet obiecali podwyżkę. I to nie raz. Natomiast dostałem ją dopiero w innej firmie.

Biuro

Jak nie wiecie jak zagadać to nie ma co się dziwić. Podwyżka w tym roku była jak co roku. Może bez szaleństwa ale warto pracować dalej.

Natsu

Podwyżki te 20groszy do stawki raz w roku nazywa Pani podwyrzkami

seriuosly?
@Biuro

Nie, to nieprawda. Dostali nieliczni i tylko ci, którzy mienili zmieniane stanowiska lub serio mieli podpisane umowy z konkurencją i dla szefa bylo to jedyne możliwe wyjście, żeby ich zatryzmac. Podwyzki są w maju, po wiosennej ocenie pracowniczej. W teorii. W praktyce nie ma. Nawet dla tych z wysokimi ocenami przełożonych.

Kinia
@Biuro

Może tak jak kilka gwiazdeczek, czyli pod stołem, bo to modne było? :))

kandydat

Czy po strajku sytuacja w firmie uległa poprawie? Jak wygląda praca biurowa (technolog)? Czy stanowisko daje jakieś perspektywy na rozwój? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

@kandydat

Czemu tak negatywnie? Przecież wiadomo, że strajk był. I że w zasadzie nic nie dał.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Ciagle się ukazują ogłoszenia o pracę. Brakuje rąk do pracy? I chyba ze 3 agencje pracy też szukają. Z drugiej strony nie ma co robić. Marazm. O co chodzi?

nick

Składałem CV kilka razy i nikt się nie odezwał. Szkoła o kierunku lotniczym, kwalifikacje i chęci. Why?????????????????

@nick

Między innymi ze względu na to, że rekrutacje są wstrzymane z powodu epidemii. Poza tym może nie ten przedział zarobków?

To jakieś błądzenie w ostrym cieniu mgły. Ogłoszenia są na wielu portalach. To znaczy, że CV zbierają ot do kolekcji.

Ok Ty wiesz swoje a ja wiem swoje i wiem, że rekrutacje są wstrzymane

Ależ nie zaprzeczam Twojej opinii, tylko twierdzę, że zbierają CV. Jedno nie przeczy drugiemu.

Ola

Czy jest dojazd dla pracowników na lotnisko organizowany z centrum miasta albo z miejscowości pobocznych?

Szefo94
@Ola

Tak w Madrycie i Sevilli. W Warszawie zapomnij. W Mielcu nawet autobusu nie ma w okolice firmy.

Marco

Z jednej strony piszesz - dlaczego doświadczeni nie odejdą skoro są fachowcami a z drugiej strony piszesz że nie odchodzą bo nie mają dokąd . Może byś się wreszcie zdecydował co chcesz napisać ??? A ja Ci odpowiem dlaczego tu pracuję ponad 30 lat - bo lotnictwo to moja pasja , bo mimo wszystko mam nadzieję na lepsze czasy a przede wszystkim dlatego że w moim wieku nie znajdę pracy nawet za te 3 tys. na rękę . (usunięte przez administratora) bo prezes jest u nas 3-4 lata a my dla tej firmy oddaliśmy swoją wiedzę i młodość i żądamy SZACUNKU bo gdyby nie my - tej firmy już dawno by nie było . Chcemy godnie żyć , chcemy by prezes wypełnił swoje obietnice składane na początku swojej pracy - że w Airbusie będą zarobki należące do najlepszych w Warszawie - o to walczymy bo zasługujemy na to.

Spirtfire

Witam, Jaka panuje atmosfera w dziale Jakości ? Jakie są relacje między działami i kontakt z dyrektorami? Poniższe komentarze były głównie na temat działu produkcji? Jak wygląda system premiowy w praktyce? Pozdrawiam,

pracownik PZL

Czytam poniższe komentarze i niestety ale wszystko co piszecie to prawda. Brak poszanowania dla pracownika , zarobki delikatnie mówiąc nędzne , ciągle rozbudowywana kadra menedżerska a ludzie zarabiają grosze. Pracuję w tej firmie już kilkadziesiąt lat i tylko to mnie tam trzyma bo ma dodatek stażowy bo gdyby nie to nie nie miałbym nawet 3 tys. na rękę . Dużo się mówi o poszanowaniu doświadczonych pracowników a prawda jest taka że siedzimy tam głównie ze względu na wiek bo poza zapewnieniami prezesa czujemy się olewani przez zarząd.

Joanna

Czy tą firmę zamierzają zamknąć?

Skorski
@Joanna

Nie zamierzają. Samo tak wychodzi.

Jasfasola

Nie polecam .chcesz nic nie robić ? I nic nie zarobić? To praca dla Ciebie

Renifer

W tej firmie można zarobić 2300. Na zaliczkę 300 i na wyrównanie 300,

A320

Powiedzcie czemu od tak dawna ukazuje się ogłoszenie "monter struktur lotniczych"? W czym jest rzecz?

Piper
@A320

samemu się dziwię, strata czasu to była. Rekrutacja test z 21 pytań wielokrotnego wyboru zdałem 23pkt wynik dobry. Rekrutacja rozmowa, z panią , z HR która nie ma zielonego pojęcia chyba poza tym, że przebiera sobie, w cv i wie jak wygląda C-150 i zna nazwę C-295M Dodatkowe pytanie miałem co to jest 5S, z testu na który odpowiedziałem poprawnie. Ostatnie pytanie ile życzyłbym sobie za pracę. Nie polecam tej firmy poczytajcie sobie o tym ile osób odeszło, z firmy gdzieś na portalach pełno takich informacji się przewija, ale jeżeli ktoś chce się sprawdzić to niech idzie, z własnej ciekawości. Zaoszczędziła mi pani hr czas tylko za który jestem jej wdzięczny ;)

Piper

Uśmieszek lekko przekrzywiony jak się pojawi na tych już nie pierwszej młodości ustach pani z hr co do odpowiedzi na pytanie o zarobki to wiedz, że rekrutacja zakończona :D Co do Airbus-330 i tych drobnych części, które dawny pzl wykonuje, to aż wstyd, w ogłoszeniu o pracę wypisywać dawną historię przedwojennych dokonań. Ja osobiście, ze wstydu bym się spalił, jeżeli byłbym częścią zespołu biurowego, który już chyba tylko historią może się podeprzeć, z salonów lotniczych np Bukareszt (1938? roku)gdzie umowy handlowe na produkcję i licencje pzl-37B/C podpisywali przedstawiciele tej kiedyś pięknej firmy ;)

Bezrobotny

Czy w pzlu bedzie biedronka

Praca MPS

Znalazłem ogłoszenie, ze szukacie specjalisty ds.planowania MPS. Jak wygląda atmosfera w dziale planowania MPS? Czy rotacja w tym dziale jest częsta? Jak dużo można zarobić? Ogólnie, czy warto składać cv?

(usunięte przez administratora) Stażysta w dziale Wiązek Kosmicznych Warszawa, Mazowieckie, Włochy Dodane o 14:12, 14 listopada 2019, ID ogłoszenia: 568366248 Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Praktyka / staż Typ umowy: Umowa zlecenie Wymagane: Status studenta Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego Airbus 330 oraz wojskowego C295. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy. Dołącz do zakładów lotniczych Airbus Poland w roli: Stażysty w Dziale Wiązek Kosmicznych Miejsce pracy: Warszawa-Okęcie Do twoich głównych zadań będzie należało: Praca przy produkcji kosmicznej w warunkach Cleanroom. Utrzymanie czystości stanowiska wg instrukcji Wypełnianie dokumentacji około produkcyjnej Wprowadzanie danych do logbook Wprowadzanie narzędzi i ich czyszczenie Przygotowanie narzędzi, dokumentacji i materiałów do produkcji Ciecie rurek na maszynie Pomoc przy rozkładaniu wiązek Przygotowywanie kabli do lutowania ( rozkręcanie żył) Pomoc przy cięciu kabli Pomoc przy owijaniu wiązek taśmą Czyszczenie połączeń lutowanych Pomoc przy testach elektrycznych i przygotowywanie osprzętu. Pakowanie wiązki i przygotowywanie materiałów do wysyłki Poza pasją do lotnictwa, fajnie gdybyś mógł/mogła pochwalić się: wykształceniem wyższe techniczne, średnie techniczne lub ostatni rok studiów komunikatywną znajomością języka angielskiego (mile widziana znajomość języka technicznego); podstawową umiejętnością posługiwania się i czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim (normy, rysunki, specyfikacje) dobrą organizacją pracy oraz zdolności manualne Co oferujemy w zamian? Zatrudnienie na umowę zlecenie ze stawką godzinową 14,70 PLN brutto/h Nawiązanie współpracy trwającej między 3 a 6 miesięcy Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie bezcenną dumę i splendor  Jak będzie wyglądać rekrutacja? Zaprosimy Cię na rozmowę z rekruterem i przyszłym przełożonym. Poznamy się bliżej, odpowiemy także na wszystkie pytania i poinformujemy Cię o naszej decyzji. Czekamy więc na Twoje CV. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.pzlwarszawa.com To chyba przyszłość...

XD

Zgłosiłem się na to, ale dopiero na jakimś innym portalu niż pra...peel pokazali płacę. Jeśli mam fizycznie po studiach kręcić druty za taką stawkę to pzdr. XD

Czym się zakończył strajk?

Czy w EADS PZL Warszawa- Okęcie S.A. panuje luźna atmosfera?

Xxx

I całym zarządzie chyba

Czy to prawda, że w Piasecznie jest firma zewnętrzna produkująca wiązki i kokpity do casy? Czy to jest oddział?

Eh $

Ludzi brak, a wystarczy jeden zabieg. Podpowiem: płaćcie więcej.

Karol
@Eh $

Ile aktualnie można zarobić będąc pracownikiem firmy EADS PZL? Sugerujesz, że pracodawca powinien płacić więcej, dlatego chciałbym zweryfikować aktualną wysokość zarobków.

@Karol

Ogloszenia przez Jobhause 4200 brutto. Czyli ok 3500 netto. Przez HR 18-22 brutto. Czyli sporo mniej.

ABC

Niby sa duze rozbieznosci w zarobkach wiec trzeba zrobic nowy taryfikator. Tylko po co skoro dalej sie zatrudnia ludzi za wyzsze stawki niz maja obecni pracownicy i tez na roznych warunkach w zaleznosci czy przez HR czy przez firme zewnetrzna... wiec co chcemy zmienic i poprawic?

MIETEK
@Karol

Na początek 2000 tyś po 3 miesiącach w porywach do 2300 szał (usunięte przez administratora)

@MIETEK

Zgodnie z ogłoszeniem: splendor :) Ale czy splendor da się ugotować?

@ABC

Ja to bym sie3 bał, czy nie będą pensji odcinać. Skoro można tak traktować etatowych pracowników produkcji, na których spoczywa odpowiedzialność za jakość produktów, to czemu nie zmniejszyć im pensji. Powód np. slaba kondycja firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Airbus Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Airbus Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Airbus Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Airbus Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Airbus Poland?

Kandydaci do pracy w Airbus Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Airbus Poland