Opinie o Airbus Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Airbus Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Airbus Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airbus Poland w Warszawa

Jabcok

Strakujom bardzo dobrze teraz tylko wyrzucić tych żółtych nierobów co umiejom tylko szczękać za uszami .Może cos sie zmieni ale wątpię bo duzo jeszcze pociotow zostalo jestem z wami dawny pracownik i kolega granatowy

zwolnienia lekarskie

jusz przekupili caly FALCK teraz pani pielegniarka daje oswiadzienia do podpisania zeby ludzie nie chodzili na chorobowe jak tam orlik utonol jak casa stara beczka sekcja 13 niedlugo sie zamyka szkoda taki dobry zaklad byl a pensja 2100 fajna praca dla pacholkow mieleckich jak tam nakrus z proa zulty halogen ci majom najlepiej co som w chiszpani reszta (usunięte przez administratora) na szmacie za grosze brawo pzl rozjebaliscie wszystko ajusz nie dlugo bo som nowe oferty pracy w lotnictwie i pani z agencji bedzie stala przed wejsciem i oferowala dobre pieniadze

Były pracownik W-31
@zwolnienia lekarskie

Naucz się pisać po polsku, jak ty tak pracujesz jak piszesz to tylko pogratulować.

Lotnik

Widzę że agencja pracy wzięła je a werbowowanie pasjonatów lotnictwa ale pensja 2200netto to za mało żeby żyć w Polsce .Teraz trzeba usunąć magistrów kurzu majom układy z niektórymi liderami a o co chodzi w przewodnikach żeby przypisywać godzinny na innym osobą to jest fszosanie danych myślę e by się tam przydała jakąś większą inspekcja od strony prokuratury czy ktoś gdzieś już składał na nich skarge.szkoda zakładu i ludzi tych na niebiesko reszta machloja Tak mi przychodzi na myśl Korupcja z tego co wiem od bywało się fałszowanie dokumentów jak y o wiem że niektóre osoby wieczór o co chodzi jeśli wiesz o co chodzi dla lakpke w górę to się dowiedzom

Zenek
@Lotnik

Lotnik - masz racje że przydałaby się tam większa zewnętrzna inspekcja tylko nie taka o której będzie siadomo od miesiąca. Niestety jest tam ogromny wyzysk szarego pracownika który zarabia najmniejsze śmieszne grosze ale bez którego zakład by nie istniał, bo ci magistrzy od wycierania kurzu którzy zarabiają krocie nie poradziliby sobie nawet z 1 nitem. W tym zakładzie są same układy i układziki a do tego po znajomościach i rodzinie ma się dobrą posadkę i kase. A tak wogule to po co te nieroby co chwile mają jakieś beznadziejne spotkania niech sie za robote wezną a nie tyle ludzi traci tyle cennego czasu na głupie pogadanki.

XYZ

To uwazaj zeby za ciebie sie nie wzieli - wszystko w swoim czasie...

PanJacek
@XYZ

Cos czuje ze kolega juz u nas dawno nie pracuje i wylewa swoje zale

pracownikairbusa

Ludzie ale my tu marudzicie! albo macie zaduze mniemanie o sobie albo nie wiem co się z wami dzieje! dwa razy w miesiącu nadgodziny? i to taki problem?? masakra. Praca od 6 do 14?? i tez źle??!!Pewnie zarabiać chcecie niewiadomo ile ale robić się nie chce!Najpierw zastanówcie się nad sobą, zmieńcie nastawienie do wykonywanej pracy a wtedy może ktoś zauważy ze się staracie.A jeżeli nie to po prostu wio i do widzenia.Mam nadzieje ze będzie mi dane zawitać u was i troszkę zmian wprowadzić.

E tam
@pracownikairbusa

Zacznij zmiany szybko od kasy dla robili. Bo sami światło będziecie rano zapalać na hali.

@pracownikairbusa

Następny uzdrowiciel. Przyjdź, zobacz, oceń i wtedy pogadamy.

@pracownikairbusa

Co ty piszesz za głupoty. Starać się? Oni patrzą tylko jak pracownikowi zabrać premię. Wywalić słoików z kierowniczych stanowisk.

Pablo

Ciekawe czy Ty zostajesz dluzej? ??? Bo nawet w niedzielę juz peacuja

luck

ile zarabiają kontrolerzy jakości?

Kretyn
@luck

do 3200 zł netto

Lisek Lucek
@Kretyn

jak dobrze zagadasz i będą potrzebować to dostaniesz 3400 "na rączkę" :]. Ps. Nie idź do (usunięte przez administratora)

Kolo

Ludzie uciekajcie z Airbusa puki jest zapotrzebowanie w Polsce na pracownika bo jak rynek się zapcha to będziecie charować za te marne 2000 tysie w wielkim mieście Warszawa.

lolek
@Kolo

a gdzie uciekać?znasz jakieś firmy z tej branży?

Kolo
@lolek

A czy tylko ta firma i ta branża daje możliwość pracy - chyba nie. Przecież nie musi być to przemysł lotniczy jeśli kiedyś się zdaży że ta firma upadnie np. z powodu kiepskich rządzących to stwierdzisz że musisz siedzieć w domu jako bezrobotny bo w żadnej innej firmie się nie odnajdziesz ?Jeśli chodzi o firmy, zakłady produkcyjne to przecież jest ich wiele, ale i nie tylko na produkcji świat się kończy. W każdej dziedzinie jest dużo możliwości wystarczy tylko troche chęci i poszperać w internecie.

@Kolo

Kolega ma rację. Unikajcię tego zakładu. Pracowałem tam 11 lat. I najwięcej wiem co się tam dzieje. Przyjęli słoików na kierownicze stanowiska. Firma spada na psy

@lolek

Najgorsze wydziały w tym zakładzie to OPBG , manager na tym wydziale to słoik, kierownik to alkoholik. S-13 manager to słoik. Taka prawda o tym zakładzie pracy

Aleksander
@Mario

Rozumiem Twoje zdanie o firmie EADS PZL Warszawa- Okęcie, ale jako długoletni pracownik mógłbyś napisać więcej informacji na temat warunków pracy? Czy spokojna i merytoryczna rozmowa z przełożonym mogłaby - według Ciebie - coś zmienić i poprawić atmosferę w pracy? Komunikacja miedzy pracownikami to podstawowa sprawa. Jak wyglądała sprawa z umowami o pracę dla nowo przyjętych pracowników? Można było liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Pojawiły się nowe ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska: technolog, kontroler jakości i specjalista do spraw kadr, płac i raportowania. Może ktoś będzie zainteresowany?

Stary

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dyrekcja firmy podejmuje działania, które mogą być odbierane przez pracowników jako celowe doprowadzenie do upadku przedsiębiorstwa

@Stary

Najlepiej wyrzucić słoików ze stanowisk kierowniczych. Wtedy firma przetrwa

vadinko

Lubię atmosferę w EADS PZL Warszawa- Okęcie S.A. za: Atmosfera ok, ale dajcie żyć ludziom i ich rodzinom, za 1900zł na rękę ,to nikt porządnego obiadu rodzinie nie ugotuje i rachunków nie opłaci.W Mc donald uczniowie mają więcej!!!!Litości, każdy chce godnie żyć.

@vadinko

Tyle zarobisz jak będziesz kierowników w tyłek całować.

Ta firma idzie na dno. Pogrążana powoli acz skuteczni przez niekompetentną kadrę, w większości chamów z grójca i okolic. Dla tych tzw. białych kołnierzyków głównym punktem dnia pracy jest przyjazd Mr Rollo (katering dietetyczny). Obiecywali złote góry, a pensje pracowników produkcji coraz niższe. No, ale trzeba skądś wziąć kase na coraz większą armię nierobów z góry. Jak zwykle pod koniec roku zaczyna się szukanie dziury w całym. Szczucie pracowników i szukanie oszczędności tzn. komu by tu zaj.bać premię. Kogo nic nie trzyma ten (usunięte przez administratora) za granicę gdzie jest przyjmowany z pocałowaniem ręki i doceniany jako fachowiec. Bo tutaj jesteś nikim.

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej, która odbyła się na Okęciu. Dział HR - bardzo pozytywny, potencjalny przełożony - również super wrażenie. Ludzie, z którymi miałem rozmowę byli bardzo przyjaźnie nastawieni i uśmiechnięci. Na rozmowie trochę pytań technicznych, później kilka zdań po angielsku. Z samej rozmowy byłem bardzo zadowolony, wyszedłem z uśmiechem na ustach. Firma wyraziła chęć zatrudnienia, ale niestety nie na "moich" warunkach, a pensja mocno poniżej średniej dla mojego stanowiska.

Ym.

Czy możesz przybliżyć co to za stanowisko ? ? Odświeżam temat zarobków na stanowiskach specjalistów - wszystkie informacje mile widziane.

@Ym.

Rekrutacja na stanowisko Technolog. Nienegocjowalna kwota netto jaką mi zaproponowano, to 4k. Część kwoty jako płaca zasadnicza, a część w formie premii - co też mnie nie zachęcało. Jeżeli chodzi o pytania techniczne, to duża część odnosiła się do mojej obecnej pracy - co robię, jakie technologie itd. Standardowe pytanie - dlaczego zmieniam pracę. Po angielsku trochę o swoim hobby, trochę o pracy.

@Ym.

Dodam, że rozmowa odbyła się pod koniec 2017 roku, prawie rok temu. Być może coś się pozmieniało.

Weronika

@Pracownik, mógłbyś napisać na jakie stanowisko aplikowałeś? Nie zdecydowałeś się na pracę ze względów finansowych? Napisz o co dokładnie pytano Cię na rozmowie o pracę. To będą ważne informacje dla osób przygotowujących się do rozmowy rekrutacyjnej. Aktualnie firma szuka młodszego księgowego, technologa i specjalisty do spraw systemu jakości i audytów. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem?

Nic nowego

Na początku Ci co bramką tego zakładu są żałośni i chyba tam nie pracują albo są 1 z miliona geyzipiórków obsadzonych na fikcyjnych nie i potrzebnych do niczego stanowiskach i umysłowych i. Pracowałem tam 6 lat jako monter płatowców nie polecam . Fakt nie zaprzeczam można się tu nauczyć ślusarki oraz jest socjal i terminowe wypłaty to tyle z plusów. Brak możliwości rozwoju jest tu hasłem przewodnim . Nie masz możliwości na awans bo albo dane stanowisko dostaje ktoś po znajomości albo jakiś podpadziocha bądź słoikowy Mielec który za 20 groszy podwyżki własną rodzinę by oddał na stracenie . Zatrudnianie hołoty z Mielca jest wielkim fopa tego zakładu . Zero pojęcia o dobrej robocie (choć są wyjątki ale są to jednostki) , ukrywanie bubli chleb powszedni tak samo jak pijaństwo i zabawy w pirotechników i wmawianie że się skaleczono . Można zatrudnić miejscowego i zaoszczędzić kasy na choćby opłacaniu mieszkań tym"fachowcom" i przeznaczyć te środki na normalne podwyżki dla pracowników a nie max 50gr do stawki co jest już nie śmieszne a żałosne . Stare narzędzia już wyeksploatowane albo ich brak to norma . Trzymanie wielokrotnie podpadziochów za wódkę, leserów i wiecznie chorych co 3/4 roku są na zwolnieniach doprowadzi ten zakład do upadku . Ktoś się pyta o pensje 1500zł na rękę na początek, z nadgodzinami do 2800 można dobić przyczyn brak życia prywatnego a praca jest na swój sposób szkodliwa i wyczerpująca. Atmosfera prawie jak w domu jednakże trzeba uważać co się mówi bo oko saurona czuwa , a Mielce są wszędzie i czekają na Twój błąd by zameldować mistrzuniowi i pozbawić cię premii ,awansu a nawet pracy . Ogólnie sumując chcesz się nie narobić i coś zarobić to jest oferta dla ciebie . Jesteś ambitny pracowity i zdolny człowieku zmarnujesz się tam .

goblin
@Nic nowego

Aktualnie pracuje w Mielcu i potwierdzam wszystko co powyżej. Mielec to stan umysłu.

@goblin

To chyba jednak nie pracujesz w Mielcu. Mielec to typowe miasto lotnicze a stan umysłu ludzi tam mieszkających jest OK. Polecam zwiedzić rejon Podkarpacia a na pewno zmienisz zdanie. W Rzeszowie na Politechnice Rzeszowskiej jest wydział lotnictwa proszę go skończyć a wtedy porozmawiamy twarzą w twarz. Pozdrawiam bardzo mądrego goblina .

Ot co
@Nic nowego

Kiedyś zastanawiałem sie czy tam nie aplikować.Potrzebowali kogoś ,z moimi rzadkimi kwalifikacjam.Nikt nie chcial pisać o zarobkach.Jak teraz czytam jakie tam są płace, to cieszę się ze sobie odpuściłem.

Weronika

@KOLO, jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś napisać swoją opinię na temat warunków pracy i zatrudnienia? Interesują mnie szczegóły dotyczące dodatków do wynagrodzenia i umów jakie są zawierane z pracodawcą. Obecnie pracodawca szuka pracowników na stanowiska: konstruktor do spraw zabudowy zespołów napędowych, konstruktor do spraw obliczeń aeromechaniki, konstruktor do spraw struktur lotniczych, pilot doświadczalny, starszy specjalista do spraw etyki i zgodności oraz bezpieczeństwa, konstruktor do spraw systemów hydraulicznych i pneumatycznych. Oferują przeszkolenie w miejscu pracy, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, grupowe ubezpieczenie na życie, dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży. Jesteście zainteresowani pracą w firmie. Jeśli ktoś z Was będzie aplikował niech da znać jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna.

@Weronika

Jeśli chodzi o rekrutację to na pewno ją bym startował , wszystko zależy od umiejętności oraz swojej pasji. Jeśli chodzi o pilotaż to na bank polecam szkolenia na małych samolotach w Mielcu. Cudowna i pełna profesjonalizmu grupa szkoleniowa. Chyba jedna z tańszych ale bardzo dobrych. Co do Warszawki to też polecam staż oraz pracę wszystko zależy jej się sprzedaż oraz co chcesz robić. Na bank polecam silnym zdolnym ludziom odpowiednią rozmowę kwalifikacyjną. Obecny prezes Manuel to człowiek otwarty na młodych zdolnych ludzików , jak również wykwalifikowanych pracowników. Poprostu musisz być konkretny i wiedzieć co chcesz w życiu robić. Jeśli stwierdzisz , że nie jest tak jak Ty to widzisz możesz poprostu odejść. Nie wiem jak teraz płacą ale w HR zmieniły się osoby czy są dobre czas pokaże , oby były ludzkie i umiały w profesjonalny sposób dbać o firmę i ludzi. Ja bym spróbował w PZL nie gryzą, ale jak wszędzie trzeba umieć współpracować z ludźmi. Ja kocham lotnictwo to moja pasja i nigdy nie zamieniłbym swojej pracy na inną. Dlatego zachęcam wszystkich zdolnych, mądrych do spróbowania swoich sił w tym zawodzie. ZUA to moja ukochana firma to moje całe życie i nigdy za żadne pieniądze nie zamieniłbym jej na inną firmę. Z lotniczym pozdrowieniem.

Tez sloik ale normalny
@KOLO

Lepsze czasy to ta firma ma juz dawno za soba. Nowy prezes otwarty na ludzi ? Chyba nie wiesz co piszesz....obczail na poczatku kto jest kim a teraz wywraca firme do gory nogami i wstawia "swoich" ludzi z zewnatrz. Totalna dezorganizacja. Ludzie z Mielca sa zli ? Chyba nie miales do czynienia z warszawiakami - przepraszam sloikami z okolic warszawy bo faktycznie to malo kto tam jest "z warszawy". Podpierdzielanie u nich to chleb powszedni , zra sie wzajemnie non-stop nawet na forum. Zwiazki ida na noze z zarzadem i prezesem na czele. Jak mowilem na poczatku: lepiej to w tej firmie dawno juz bylo i sie skonczylo....

KOLO

Po przeczytaniu komentarzy na temat pracowników ZUA jestem odmiennego zdania. Zuowcy to lotnicza brać fantastyczni piloci , mechanicy i bardzo mądrzy ludzie , pracujący w różnych warunkach. Każdy , kto pluje na tych ludzi nie ma zielonego pojęcia ile i jaką pracę wykonywali w warunkach ekstremalnych. Jestem pełny podziwu i szacunku dla nich. Każda duża ,mała firma zewnętrzna z całej Polski jak również duże firmy zagraniczne współpracująca z ludźmi z ZUA oddawali szacun dla ich wiedzy oraz wykonania pracy pod względem jakości. Byłbym ostatnim draniem gdybym nie napisał tego bo to co piszę to prawdą. Szkoda , że kończy się era ZUA bo przyszedł czas robienia kariery w Polsce w PZL Warszawa a Oni poprostu ciężko pracowali.

Weronika

@Berka, wszystko zależy na jakie stanowisko będziesz aplikować. Na stronie firmy widziałam ogłoszenie o pracę ślusarz-mechanik. Na to stanowisko potrzebne jest odpowiednie wykształcenie, ale w ogłoszeniu zapewniają też przeszkolenie. Jesteś zainteresowany tą pracą? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej, napisz czego oczekuje pracodawca i jakie warunki zatrudnienia proponuje? To bardzo ważne informacje dla osób szukających zatrudnienia.

Weronika

@Fortuno, kiedy będziesz już po rozmowie o pracę napisz na forum jak Ci poszło i czy się dostałeś? Przybliż jakie pytania Ci zadawano, jakie warunki pracy zaproponowano i jakich kwalifikacji oczekiwał od Ciebie pracodawca na stanowisko montera. Te informacje będą bardzo ważne dla innych osób, które będą chciały aplikować do tej firmy. Czekam na Twoja opinię.

Berka
@Weronika

Zastanawiam się czy zatrudniają ludzi bez wykształcenia, aby tylko ktoś pracował czy może na odwrót, ludzie którzy dają pracę powinni się doszkolić.

Fortuno

Witam Mam rozmowę w poniedziałek na stanowisko monter w tej firmie Warto tu pracować i za jakie pieniądze czy ktoś coś podpowie .Dzieki

Weronika

@solo, nie jestem pracownikiem firmy. Jestem moderatorem tego wątku, więc nie znam szczegółów zatrudnienia i nie mam żadnych powiązań z firmą której dotyczy wątek. Na forum Gowork.pl umieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Dlatego interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą aplikować do tej firmy. Każda opinia zostawiona przez Ciebie jest mile widziana i ważna i nie ma znaczenia czy jest pozytywna, czy negatywna. Najważniejsze jest, by wnosiła coś do wątku i pozwalała innym osobom poszukującym pracy wyrobić sobie opinię o pracodawcy.

Weronika

@Państwowy zakład leczniczy, @ Nie idź tom drogom, przypominam Wam, że znajdujecie się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Was do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli macie do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zróbcie to. Pomożecie innym osobom, które poszukują pracy.

solo
@Weronika

Weronika może niektóre wpisy są lekko obraźliwe ale to wszystko to prawda bo ludzie tam pracujący mają oczy i uszy i wiele rzeczy widzą i słyszą. Więc wiadome jest że większość lepszych stanowisk jest po rodzinie i znajomości a co z tym idzie oczywiście pensja która na tych stanowiskach jest wielokrotnie wyższa od zwykłego Kowalskiego , który pracuje tam na warsztacie za marne grosze i nikt nawet się z nim nie liczy. I to właśnie wszystkich drażni co skutkuje wpisami na tej stronie bo w zakładzie musi siedzieć cicho. ale rozumiem też Ciebie bo pewnie pracujesz w zakładzie w rekrutacji lub tp. i nie chcesz wpisów które dają złą opinię zakładowi i zmniejszy się ilość zatrudnień - dajcie ludziom lepsze pensje na dzień dobry a nie tylko grosze to i ludzie przyjdą

Zostaw merytoryczną opinię o Airbus Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Airbus Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Airbus Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Airbus Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Airbus Poland?

Kandydaci do pracy w Airbus Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Airbus Poland