logo amsort

amsort

Opinie o amsort

ja 2010-04-15 13:06:47
przestrzegam przed ta firma a w szczegulnolci przed (usunięte przez administratora)pracujacymi na montarzu(usunięte przez administratora)
anonim 2011-08-05 10:15:33
Pracowałem kilka lat szkoda słów(usunięte przez administratora) na każdym kroku.
Tomek 2011-09-06 14:10:24
a mozesz napisac cos wiecej o tej firmie???
Ernest Lemingway 2012-09-14 21:35:54
Przepracowałem kilka lat w tej rodzinnej firmie. Obecnie mieści się w Jawczycach. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i montażem urządzeń przenośnikowych, oraz handlem częściami do przenośników.

Firma zatrudnia ok 20 osób. Bardzo fajni, sympatyczni pracownicy.

Pensje szeregowych pracowników uczciwe, lecz bez rewelacji, pensje na wyższych stanowiskach odpowiednio wyższe, lecz znowu bez rewelacji. Firma płaci uczciwie w stosunku do swych dochodów.

Praca wypełniona obowiązkami, ciężko liczyć na chwilę odde [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Serwisanci mają szansę dorobić nadgodzinami na wyjazdach. Prace w delegacjach są dosyć ciężkie, praca po 12 godzin to norma, zdarzają się pełne doby, trudy wynagradza wypłata nadgodzin. Integracja ogranicza się do wieczerzy wigilijnej i wielkanocnej, sami pracownicy również nie integrują się ze szczególną gorliwością.

Zarządzanie i organizacja kuleje, więc panuje nieład organizacyjny i tzw. wolna amerykanka. Trój osobowy zarząd nie interesuje się dobrą wolą i pomysłami pracowników, pomimo, że sprzężenie zwrotne jest ważnym aspektem zarządzania. Dwie osoby zarządu sprawują tradycyjny styl zarządzania (niczym niewyróżniający się), trzecia sprawuje twardy-wojskowy styl zarządzania.

Firma stosuje uczciwy, czysto biznesowy stosunek do pracowników.
Pracownicy właściwie nie mogą liczyć na szkolenia, chyba, że proste jednodniowe o niewysokim budżecie.

Pracę w amsorcie wspominam dobrze, firma ma możliwości rozwojowe przy bardziej świadomym mniej impulsywnym zarządzaniu.
Ogólnie w porównaniu do innych firm otrzymujecie dobrą pensję za uczciwą pracę. Nie jest to koncern, lecz nieduża firma. Stosunki w pracy są w porządku, choć okresowo zdarzają się zgrzyty. Wszystkie firmy mają jakieś wady, więc ta wypada całkiem nieźle.
Ernest Lemingway 2012-09-14 22:24:34
Komentarz:
- odnosząc się do pierwszej wypowiedzi jako inżynier i były przełożony. Serwisanci to stu procentowo pewni, koleżeńscy, rzetelni i uczciwi ludzie.
Zarówno pracownicy biura jak i serwisu są jak najbarzdziej spoko-fantastycznymi-normalnymi-w-porządku osobami.
Komentarz napisał pracownik tymczasowy, który został odesłany do domu, z powodu całkowitego braku ochoty do pracy, za tzw, kombinowanie-leserowanie w czasie gdy inni ciężko pracowali.

- odnosząc się do drugiej wypowiedzi, nikt nikogo nie (usunięte przez administratora)", wszystko jest zgodnie z umową, a zarząd w pełni i terminowo wywiązuje się z zobowiązań wobec pracowników. Nie ma żadnych przekrętów i krzywych akcji. Akurat uczciwość wobec pracownika jest najwyżej ocenianą przeze mnie cechą byłego pracodawcy, firmy amsort sp. z o.o.
e. 2012-10-20 20:31:36
nie kojarzę (usunięte przez administratora), który pracował kilka lat... Skoro tak \(usunięte przez administratora)to po co pracowałeś tam kilka lat?
pvc 2016-04-13 17:53:33
"ale to już trzeba mieć wiedzę o systemach przenośnikowych i ich działaniu"
Dobre :)
Bydle 2016-07-23 18:09:05
Słyszałem, że amsort wchodzi na giełde i zmieniają nazwe na Ajm'Sorry ;)
Jacek 2016-08-08 22:09:43
Warto wspomnieć, że to jedna z lepszych firm z tej branży w skali europejskiej. Branża też ciekawa, bo bardzo nowoczesna i ma przyszłość. Mają bardzo dobre referencje i nowe kontrakty bez przerwy. Szybko można zdobyć doświadczenie. Praca intensywna, zwłaszcza przy montażach, ale pieniądze sensowne też. No i umowy o pracę bez zarzutu. Jeżeli ktoś lubi podróżować, to w ramach podróży służbowych może zwiedzić kawał świata. Ciągle się rozrastają - niedawno przenieśli się do nowych budynków z większym biurowcem i halą na Bemowie. Warto przesyłać podania, nawet jeżeli nie prowadzą w danej chwili rekrutacji, zwłaszcza na monterów ..bo przy nowych inwestycjach (których jest sporo)zaglądają do archiwum cv i się kontaktują
Miron 2016-08-09 13:32:33
amsort poszukuje kogoś na stanowisko młodszego specjalisty więc to chyba dość jasne, że tak ma być i nie powinno nikogo dziwić, że jest jak jest, wszystko się układa w coraz jaśniejszą układankę i z tego trzeba się cieszyć i tyle kochani, ja polecam.
Zostaw swoją opinię o amsort - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie amsort