Opinie o F.H. Tadar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F.H. Tadar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H. Tadar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Tadar w Poznań

@TADAR JASIN

Miałam nie przyjemność pracować w firmie "Tadar" poprzez wielkopolską agencje pracy przez 3 miesiące. Ogłoszenie, którego treść brzmi "Lekka praca dla kobiet" to ściema jakich mało. Ciągły(usunięte przez administratora), nad głową kamery, kierownik, który wiecznie czai się, żeby tylko zwrócić komuś uwagę oraz ciężkie paczki niekiedy przekraczające 25 kilo. Nie mówiąc tutaj o warunkach w pracy, które sięgają podobno w zimę 5 stopnii na hali (na szczęście tego nie doswiadczyłam) Mogłabym dużo pisać o zaniedbaniach w tej firmie. Sama umowa na ekomie, która juz sama w tresci jest podejrzana (umowa zlecenie z karami finansowymi np. Za nieobrcnosc badz spoznienie do pracy). Na umowie stałej z firmą jeszcze gorzej- sama premia wyrobiona poprzez ostry zajazd normy, smieszne pieniadze na godzine, w przypadku uszkodzenia paczki i koszty ponoszone przez pracownika zaczynające się od 50zł za mały głupi błąd reszta to już 100zł w górę. 20 paczek na godzine- tyle sobie życzy Pan kierownik, przy normie niby 13 paczek na godzinę. Świetny pomysł, aby wyzysk był jeszcze większy na pracowniku to umieszczanie go na ścianie linii z paczkami na samym koncu, pracownice biorą lekkie paczki dla ciebie na koncu zostają same duze gabaryty (gdzie ciężko przeżyć 4 godziny a co dopiero 8) pilnowanie normy, ciągła presja i wyzysk. Zamiast docenić pracownika tylko same nieprzyjemne rzeczy, bądź traktowanie przez ufczesnych pracowników jako gorszy sort no bo przecież jesteśmy z agencji (Ale to już wiadomo, zależy od zmiany) Pełno zawistnych ludzi, stresu i nerwów. Oczywiście nie można tego powiedzieć o każdym, bo też zdarzają się super duszyczki co umieją z spokojem wytłumaczyć i te osoby robią tam potężną robotę, choć nie zasłużyły sobie na taką okropną pracę i takie traktowanie. Życzę pracowniką odwagi na szukanie lepszej pracy, gdzie będą traktowani w odpowiedni sposób. Pracodawca potrafi zwolnić ludzi z dnia na dzień po kilku latach pracy, a później kontaktuje się z nimi aby jednak wrócili (XD) Życzę również im odwagi, aby zgłaszać niektóre nieludzkie sytuację do Państwowej Inspekcji Pracy. Bardzo źle wspominam ten czas- ciągłe zmeczenie i bol pleców oraz rąk przez te kilogramy. Nie polecam. Lepiej sobie oszczędzić takich sytuacji oraz nerwów w życiu.

@Krystek

Są takie dwa wózki elektryczne. Na ecomie i magazynie. Na tym pierwszym na co dzień używają nawet do przewozu palet o wadze 50 kilo, na tym drugim mając pół tony to ci nie dadzą. Ale po co ułatwiać pracownikom pracę jak mogą używać wiekowe pieski. W faworyzującej firmie nigdy nie będzie równouprawnienia. Musisz lizać wiadomo co żeby mieć lepiej od innych.

ktos

Trzeba uważać na donosicielke... z magazynu awans do biura ekomu... niestety nadal te same praktyki... donosiła na magazynie na kolegów i koleżanki a teraz potrafi nawet w biurze donosic na pracowników z magazynu...

Kaziu
@Ktos

I nikt z przełożonych tego nie widzi że ktoś kreci takie afery na boku żeby skłócić pracowników? Przecież to nie sprzyja dobrej atmosferze w pracy? Nie można tego zgłosić że nie było takich sytuacji?

Zainteresowana

Jestem zainteresowana pracą w firmie Tadar . Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, całkiem niezłą stawkę mi zaproponowali . Weekend wolne-fajna sprawa . Tylko przerażają mnie opinie o tej firmie . Hmm .. Wierzyć w te opinie ? Czy one są realne ?

Karola
@Ciasteczko

I za co te osoby, które są zatrudnione przez firmę otrzymują premię? Gdybyś czasem wiedział, jakie warunki trzeba spełniać, aby ją otrzymać, to napisz. Jeśli chodzi o te kary za błędy, to często się one zdarzają?

@Zainteresowana

No osoba zatrudniona przez agencję ma weekendy wolne. Nawet jak zapytasz czy możesz przyjść to nie pozwolą. Skończy się umowa przez agencję to zatrudnia przez firmę i wtedy zaczną się wysokie kary pieniężne 20-200 zł za błachy "błąd".. zaczną się obowiązkowe weekendy, bo jak nie przejdziesz to zabiorą kasę.

@Ciasteczko

No co ty? Myślałem że pod firmą są lepsze warunki niż przez agencje. Jak weekendy zajęte to wszystkie? Stawka wtedy idzie do góry? Kary są zapisane w umowie czy obciążają jak chcą?

@Ciasteczko

Ale to za co np. płaci się te kary? Możesz wymienić kilka przykładów? Poza tym, czy przechodząc na zatrudnienie przez firmę, można liczyć na większe zarobki?

Ciasteczko

Na odwrót, przez agencję masz lepiej. Nie obciążają za błędy, nie masz liczonej normy. Praktycznie możesz się obijać. Między agencją a firmą jest 0,5 zł różnicy, dodając kary to dostajesz mniej kasy. Jak zatrudniałem się to nie było żadnej informacji o karach. Obciążają jak chcą wmawiając np klient czegoś nie dostał, czy dostał towar z małą ryską czy kropką

Ciasteczko

Jak nie było kamer to kierownik mówił, że za mało lub za dużo towaru zostało wydane. Teraz jak są kamery to mówi, że nie ten towar, bo ten obok powinniśmy dać i masz błąd. Wyślesz zabrudzony towar, tutaj praktycznie tylko taki jest to masz błąd, wyślesz z małą ryską czy kropką masz błąd. Wyślesz niekompletny towar masz błąd. Odpowiadając na drugie pytanie, tak można liczyć. Wzrost stawki o 0.5 zł plus kary 20-200 zł za 1 błąd to zarobisz mniej.

@Ciasteczko

a pracując przez agencję poza podstawowym wynagrodzeniem są inne świadczenia pieniężne? mam na myśli czy są jakieś premie, czy tylko mają je osoby zatrudnione bezpośrednio przez firmę?

Ciasteczko Nowy wpis

Premię mają osoby zatrudnione przez firmę. Ale osoba zatrudniona przez agencję lepiej zarabia niż osoba przez firmę. Bo np nie ma pieniężnych kar za błędy

Karola Nowy wpis
@Ciasteczko

Jaki jest styl zarządzania w F.H. Tadar?

Zainteresowana

Jestem zainteresowana pracą. Widziałam ,że jest ogłoszenie iż potrzebują na dział reklamację. Na jakie zarobki mogę liczyć? Ile zmian? I czy odciągają na tym dziale za popełnione błędy? I czy jest jakaś norma ? Warto składać CV? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

@Zainteresowana

Zanim tam cię dadzą to najpierw musisz na magazynie z pieskiem latać żebyś poznała towar o lokalizacje

Teresa
@Nickomanowomen

Co prawda nie znalazłam tego ogłoszenia, o którym napisała @Zainteresowana, ale widzę, że sklep ma dział obsługi klienta. Czy Ty chcesz z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że osoba przyjęta do pracy w obsłudze klienta, czyli biurowej, musi najpierw popracować jako magazynier? Jesteś pewna w stu procentach tego, co piszesz?

@Teresa

Skądś musisz znać towar jaki jest na magazynie, więc jakiś czas będziesz dygać z paleciakiem

Karpiciątko

Brak życzeń świątecznych ze strony pseudo kierownika. Brak firmowej Wigilii. Rok temu i wstecz były jakieś placki a w tym figa z makiem. W tydzień zrobiliśmy dwu miesięczną normę, pochwalił coś pseudo kieras? Ni chusteczkę, jeszcze wielce pretensje bo coś tam. Dostaniemy większą premię? Ni chusteczkę, za. nam więcej. Brak szacunku wobec pracowników. Traktowani jak jakieś roboty, robić szybciej i więcej za mniej i to jeszcze bez normalnej przerwy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.H. Tadar spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Przyjmują jeszcze na magazyn? W tamtym roku w marcu było takie ogłoszenie Specjalista ds. E-commerce. Oferowali opcje rozwoju, chociaż w sumie nie napisali nic o tym, co na bieżąco oferują. Jak ktoś coś wie o tej pracy to przybliży też właśnie od razu, jak płacą i jakie są premie? Tylko aktualnie

Ciasteczko

Przyjąć może i przyjmą, ale po okresie próbnym nara będzie jak roboty nie będzie. O rozwoju zapomnij, to nie tutaj

Łanonim

Teraz to firma patrzy kto ile razy wychodzi siku, maksymalnie można wyjść 4 razy na 8 godzin pracy. Wiadomo, że jak się pije w pracy to potem się chce siku. Przyszły pracowniku, jeśli chcesz tu pracować zaopatrz się w pieluchę, która nie przemoknie ;) #codziennesukcesy

Hela

Widze ogloszenie o prace, ile mozna zarobic?

Hela

Mozesz sprecyzowac? 5 tys na reke zarobie?

@Hela

Zarobisz około 22 zł na rękę jako pracownik zatrudniony przez agencję. Natomiast pracownik zatrudniony już przez firmę po 3 miesiącach pracy zarobi 22,5 na rękę. Jeśli chcesz tutaj pracować a nie polecam to zaopatrz się w prywatną ciepłą odzież. Jest już jesień i temperatura może spaść do około 8 stopni. A jako kobieta nie będziesz chodzić i szykować towaru lecz będziesz pakować paczki na taśmie i będzie ciężko wytrzymać niską temperaturę.

@Ciasteczko

Nie ma ogrzewania że aż taka niska temperatura? Nie dają odzieży firmowej tylko trzeb pracować w prywatnych ciuchach? Trochę słabo. Ile godzin dziennie praca na taśmie? Więcej niż osiem?

Ciasteczko

Ogrzewanie jest ale tylko 2 małe wiatraczki działają, one są przy samym wejściu na magazyn. Idziesz dalej około 20m i od razu czuć różnicę temperatur. W najcieplejszym miejscu około 8 st, naj zimniejszym nawet 0 (może dojść na minus). Ciuchy dostaniesz dopiero po 2/3 miesiącach pracy. Na taśmie 7;30 (przerwa śniadaniowa i sprzątanie 30m). Nadgodziny są niemożliwe, ta firmą nie zapłaci więcej a raczej bardzo chętnie ci zabierze.

@Ciasteczko

Coś mi tu wygląda na temperaturę niższą niż dozwolona. Czy powiadamialiście odpowiednie służby o tym? Były kontrole i co przyniosły?

Ciepły

Temperatura jest nadal na plusie, więc o co robisz aferę ?

Xxxxx

Niestety nie czytając wcześniej opinii zatrudniłam się w firmie TADAR, nie wiedząc również o minusach jakie tutaj są (bo plusów praktycznie jedno wielkie 0). Kierownik posiadający swoich ulubieńców, jak nie jesteś młoda i piękna to nawet z tobą nie zamieni słowa :) Godziny pracy zmieniane jak rękawiczki, tutaj już była każda możliwa zmiana XD Jeśli raz się przeziębisz to możliwe ze wyzdrowiejesz dopiero jak zacznie być ciepło. Przeciągi, temperatura tak niska ze ciężko normalnie pracować- to tutaj standard. Brygadziści posiadają farelkę a ty marzniesz :). Kary- jeden wielki żart. Nieestetyczne zapakowanie- 50zł Nie spakowałaś łyżeczki wartej 5zł? Również dadzą Ci karę 50zł. Jedna kara potrafi sięgać 200zł, przy 10 karach nie otrzymujesz premii, a karę niestety bardzo łatwo tutaj uzyskać. Nie dostajesz kar drugi miesiąc? To dowalą ci 5-6, bo przecież to dziwne ze 2 miesiące nie miałaś kary. Taka tutaj niestety polityka. Kolejna sprawa- rozmiary paczek. Na dziale ecom jak stoisz na tzw „ścianie płaczu” to wracasz do domu ledwo żywy. Na sam koniec taśmy trafiają te najcięższe paczki, które musisz spakować stojąc na końcu, przykładowa paczka- 400 kufli, które na prawdę są ciężkie :) Totalnie nie polecam tu pracować, tak jak szybko Cię przyjęli tak szybko odejdziesz, jest tutaj taka rotacja ludzi że jak wrócisz z dłuższego urlopu to 3/4 osób pierwszy raz widzisz na oczy. Z plusów to jedynie to że niektóre osoby tam pracujące są mega sympatyczne i pomogą ci ze wszystkim

XLD
@Xxxxx

Ja tam nie narzekam, ja przychodzę do pracy wypoczęty i radosny nie zwracając jaki jest dzień tygodnia a wracając z niej dziele się z innymi jak to było fajnie spędzić tutaj dzień pracując z uśmiechem na twarzy Pozdrawiam serdecznie #codziennesukcesy

@XLD

Robisz codziennie praktycznie to samo, że nie zwracasz nawet uwagi na dzień tygodnia? Jakie to stanowisko, jaki to zakres obowiązków? nie zdaje Ci się to monotonne? Czy Twoja praca umożliwia jakikolwiek rozwój? to na niego obecnie liczę, dlatego weryfikuje temat skoro zadowolony jesteś

Ann
@XLD

Wnioskując po twojej wypowiedzi, będąc mężczyzną może i tak być. Z reguły i natury mężczyzna ma więcej siły i podniesie więcej od dziewczyny. Niestety, tutaj dziewczyny więcej się namęczą i nadźwigają. Tylko nie rozumiem dlaczego przy rozmowie o prace mowa jest o LEKKIEJ PRACY DLA KOBIET, jednak nie przekłada się to faktycznie na wykonywaną pracę:)

XLD
@Ann

Inne kobiety nie narzekają ze im ciężko we firmie

Zapytka

Ile zmian jest w firmie? Jakie godziny pracy? Ile trwa przerwa? Możliwe nadgodziny? Weekendy pracujące? Praca na akord? Są jakieś kary pieniężne? Jest możliwość uzyskania podwyżki/awansu? Jest dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Jakie są dofinansowania? Ile płacą w firmie? Praca ciężka czy lekka? BHP i ppoż jest przestrzegane? Jaka panuje temperatura w firmie? Jakieś posiłki regeneracyjne? Jest firmowa wigilia czy spotkania integracyjne? Jaka jest atmosfera między pracownikami a kierownikiem?

Ktoś inny
@Zapytka

Dodatkowo firma po 20 latach przepracowanych wysyła na darmowy miesiąc w sanatorium

Wercia
@Ktoś inny

Ale to chyba nie firma wysyła do sanatorium tylko lekarz? Mam rozumieć, że praca jest ciężka? Chyba, że opłacają prywatny pobyt? To okej, można uznać jako super benefit :D

Ktoś inny
@Wercia

Praca jest lekka jak coś polecam i zapraszam

@Zapytka

Ile zmian jest w firmie? 2 zmiany Jakie godziny pracy? 6-13:45 oraz 14:15-22 Ile trwa przerwa? 15 minut Możliwe nadgodziny? Nie Weekendy pracujące? Jeśli są to są obowiązkowe bo zabiorą kasę, a jak przyjdziesz to zachowasz kasę. Na miesiąc zabiorą 200 zł, więc trzeba przyjść 2 dni w weekend (niedzielę) Praca na akord? Tak, zależy jaki dział Są jakieś kary pieniężne? Są od 20 zł do nawet 200 zł za jeden błąd Jest możliwość uzyskania podwyżki/awansu? W życiu Jest dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Nie ma Jakie są dofinansowania? Brak jakichkolwiek Ile płacą w firmie? 29 zł brutto/godzina Praca ciężka czy lekka? Zależy dla kogo. Karton/towar może nawet ważyć około 23 kg BHP i ppoż jest przestrzegane? Nie Jaka panuje temperatura w firmie? Zimą około 4 stopnie, latem 16 stopni Jakieś posiłki regeneracyjne? Nie ma żadnych Jest firmowa wigilia czy spotkania integracyjne? Wigilia jedynie w postaci kawałka placka, który można zjeść podczas przerwy. Ile złapiesz to zjesz Jaka jest atmosfera między pracownikami a kierownikiem? Jeśli jesteś lizusem czy młodą damulką to super między wami, takich uwielbia. Istna faworyzacja

gerber
@Ciasteczko

Jakie są tam działy i na których jest praca na akord? Czy te obowiązkowe niedziele są płatne 100%? (usunięte przez administratora)

@gerber

Dział: Reklamacji ecomu Reklamacji spedycji Montażu Magazyn Ecom Przyjęć/rozładunku. Akord jest tylko na magazynie i ecomie. Jeśli jest pracujący weekend (sobota i niedziela) to one są obowiązkowe. Jak nie przyjdziesz to zabiera firma zarobioną kasę, a jak przyjdziesz to "odzyskasz" tą swoją kasę.

@Ciasteczko

Na reklamacjach dużo osób pracuje? Często są jakieś rekrutacje do nich? W ogóle czy to praca w pełni z biura czy zdalnie też pozwalają czasem pracować?

Ciasteczko

Po dwie osoby są. I raczej nowych na ten dział nie szukają

Dajcie jakiś przykład tych błędów w pracy. Już i kwoty podaliście, ile można przykładowo stracić w ramach kary za nie, ale wciąż nie wiem, za co.

Sziksa

Ale sztos, woda leci z sufitu na regały i nic z tego kierownik nie robi. Towar zamknięty i weź takie coś wyślij do klienta. Brudny i śmierdzący aż wiocha lol

Czy zdarzają się nadgodziny w F.H. Tadar?

@TADAR JASIN

Brrr
@@TADAR JASIN

Nie wiem skąd masz takie newsy, ale z tego co się dowiedziałam firma na umowę zlecenie nie zatrudnia. Też jestem przez agencje zatrudniona i mi się praca podoba. Takie opinie to dają ci co nie są pracy nauczeni.

JONAS
@@TADAR JASIN

Ja z kolei miałam i mam nadal przyjemność pracować w firmie Tadar. Najpierw poprzez agencję a obecnie bezpośrednio przez firmę także mam doświadczenie trochę większe. Po moich obserwacjach mogę śmiało podzielić ludzi z agencji na tych, którzy tylko chcą przyjść do pracy odbić kartę i to wszystko oraz tych, którzy potrafią dać coś od siebie i myślą o dalszej możliwości zatrudnienia. Co do wagi paczek to na pewno nie przekraczają 25 kg - są to zamówienia internetowe, a rzadko się zdarza aby klienci zamawiali serwisy obiadowe, które faktycznie mogą być trochę cięższe, ale na pewno nie powyżej 25 kg - no chyba, że klient zamówi dwa :) - zdarzyło mi się parę razy :)Kamery nad tzw. głową nie raz uratowały mi życie, kiedy klient twierdził, że nie otrzymał czegoś w paczce a faktycznie było spakowane - temu mają one służyć i jestem za tym aby były - z drugiej strony skoro ktoś pracuje to nie ma się czym przejmować - idąc do sklepu na zakupy jestem również cały czas po kontrolą kamer - no chyba , że chciałabym coś ukraść ze sklepu - to wtedy miałabym się czym martwić. Reasumując ja jestem zadowolona z pracy mając doświadczenia z wielu innych poprzednich firm- tutaj mam kasę zawsze na czas oraz pewność stałej pracy. Pozdrawiam.

OSSSSA
@@TADAR JASIN

Skoro wytrzymałaś 3 - m-ce to nie musiało być aż tak źle ??? Ja bym zrezygnował od razu i przekazał swoje zastrzeżenia a nie wylewał swoje złości anonimowo - (usunięte przez administratora)

@@TADAR JASIN

Zgadzam się w dwustu procentach. Co do tej temperatury to te 5 stopni to w najcieplejszej porze dnia jak wszystkie bramy są pozamykane a tak to nawet może dochodzić do 0 stopni. Trzeba nosić podwójne rękawiczki, grube skarpety, ciepłą czapkę czy nawet swoją prywatną bluzę no i kalesony. Od firmy można dostać tandetne buty co w nich stopy bolą, cienkie spodnie, koszule flanelową i w miarę ciepły polar bo na więcej nie ma co liczyć. O posiłkach regeneracyjnych zimą nie ma co nawet wspominać czy latem o napojach bo wszystko trzeba mieć swoje. Co do ilości kilogramów to zdarza się, że jest nawet powyżej 25 kg na stanowisku pakowania, na magazynie nawet może dojść do 40 kg a na przyjęciach jeszcze więcej. Więc praca idealna do humanoidalnego robota.

Nickomanowomen

Kodeks pracy mówi jasno ile powinno dźwigać a tu ta norma jest cały czas przekraczana. Takie ciężary we dwóch powinno się dźwigać a nie samemu. Lodowy wiadomo, że liżesz wiadomo co i komu i dlatego wszędzie pozytywy piszesz ale ile można okłamywać ludzi.

Aaa
@Nickomanowomen

To nie ma w firmie wózków widłowych żeby pomóc w przenoszeniu takich ciężarów? Nie ma nikogo z BHP kto pilnuje takich spraw żeby aż tak nie przeciążać pracowników bo faktycznie kręgosłup może wysiąść.

@Aaa

Owszem są paleciaki ale sam fakt, że musisz sam na tego paleciaka wrzucić taką wagę towaru. Zdarza się, że codziennie jednorazowo przewozisz kilkaset kilo a takich palet może być nawet kilka. Przy takiej masie plecy, ręce i nogi wysiadają. Wyprzedzając już pytanie czy są elektryczne wózki. Są ale nie dla naszego użytku. Są dla vip czy jak to nazwać

Krystek
@Nickomanowomen

A kto to jest vip? Zwykły pracownik tylko mający jakieś znajomości? Dziwne że jeszcze nikt tego nie zgłosił. Chyba powinien być równy dostęp do sprzętu uławiającego prace, nie?

@Krystek

Łanonim

W Tadarze liczy się tylko pieniądz, nie pracownik tylko pieniądz. Pracownicy mają ciężko pracować niczym roboty bez przerwy. Mimo odwalonej roboty nadal jesteśmy tymi najgorszymi nierobami, nygusami i (usunięte przez administratora) (słowa kierownika). Istna faworyzacja od strony kierownika, dział ecomu oh ah, chichy śmiechy (większość to młode kobiety). My magazyn mamy iść na ecom im pomóc bo mają dużo roboty a jak my potrzebujemy wsparcia to tego już nie widzi i mogą iść pościemniać z wymówką, że muszą pooklejać. Jest system akordu na magazynie i ecomie. Są również kary pieniężne za błędy. Przeważnie kierownik daje na maxa błędy na koniec miesiąca żeby pracownik wykonał za darmo pracę bo premia wybiegana zostaje zabrana. Jest monitoring i pokazuje kierownik danemu pracownikowi gdzie błąd zrobił ale tu również jest faworyzacja i nie każdemu pokazuje dowody na błąd. Na firmie zdarzają się nieduże wypadki pracowników w ciągu roku. A jeśli coś się stanie to kierownik nawet nie zainteresuje się pracownikiem tylko zrąbie czemu robota nie jest wykonywana Atmosfera między pracownikami jest super, da się dogadać, pośmiać. Kończąc. Dział magazyn i ecom mają więcej i szybciej pracować za mniej nie otrzymawszy od kierownika żadnej pochwały za odwaloną robotę. Ecom mimo, że robi największy bajzel na wydawcach tzn porozrywane kartony, pootwierane oryginalne opakowania z towarem kierownik ma na wszystko wywalone. Dział przyjęć/rozładunku tam raz na ruski rok kierownik chodzi jakby nie istniał dział. Tam nie ma akordu, robią ile chcą i mają więcej kasy za nic od reszty. Kontenery może i są niektóre ciężkie a niektóre lekkie, że można opykać w godzinę. Obojętnie jakie są ale i tak można w kulki polecieć i wydłużać czas bo nikt nie goni. Inaczej żyć nie umierać. Wózkowi emm mimo źle wyłożonego towaru na wydawali, wypadków z paletami bo np spadła w regał na wysokości to kierownictwo ma klapki na oczach Uwaga!! Wszystko to nadrabia wyjątkowo bardzo długa przerwa bo to aż 15 minut. Tak to nie pomyłka, 15 minut. Skrócili ją bo była za długa oznajmił nam to kierownik z szyderczym uśmiechem na twarzy. Po prostu wstyd A co do jakości towaru to szkoda gadać, najważniejsze jest ilość towaru na magazynie niż jakość Pozdrawiam, buziaczki misiaczki

Antek
@Łanonim

Z tą pracą bez nawet przerwy to mnie zaniepokoiłeś. Serio jest tak ciężko tam? A co z kodeksem pracy, gdzie przerwa każdemu przecież przysługuje? Wspomniałeś też coś o tych karach pieniężnych za błędy. Coś więcej jesteś w stanie napisać jakie one są i konkretnie przedstawić? No i w sumie nie napisałeś, czy na tym magazynie chociaż zatrudniają na podstawie umowy o pracę?

Lodowydeserek
@Łanonim

Nikogo nie obchodzą twoje zażalenia jakie tu napisałeś/aś jak masz jakiś problem to do góry jest szefostwo lub nasz ukochany kierownik Pan Marek którego serdecznie Pozdrawiam gorąco i powiedz prosto w twarz te słowa wypowiedziane tutaj a nie wyżalasz swoje niezadowolenie w internecie XD Beczka z takiej osoby Pozdrawiam wszystkich pracowników

Annn
@Łanonim

Szkoda tylko, że nie wspomniałeś, że skrócenie przerwy do 15 minut powoduje o 15 minut szybsze wyjście do domu….

Annn
@Antek

Przerwa śniadaniowa jest, umowa o prace normalnie też. Nie jest źle.

@Lodowydeserek

@Lodowydeserek Odezwała się osoba co liże mu wiadomo co, że oh ah Byłam tam i myślisz, że coś zrobią z tym? Nic mu już nie zrobią bo jest na ochronce i teraz wszystkich faworyzuje, robi co mu się podoba byle on sam miał jak najlepiej nie przejmując się losem pracownika.

@Antek

Kodeks pracy? Szefostwo nawet nie wie co to jest. Na to wychodzi,może właśnie nie każdemu przerwa przysługuje. Masz ciężko pracować i więcej za mniej. Upadniesz ze zmęczenia to masz wstać i dalej robić, kierownik nawet się nie zainteresuje tobą. Co do kar pieniężnych to od 20 do ponad 100 złotych. Zrobisz 11 błędów za błache "błędy" i premii nie masz mimo, że cały miesiąc ciężko pracujesz, mimo, że masz dobrą normę ale zabiorą premie i odwalasz praktycznie za darmo robotę. Zatrudniają przez agencję jak i normalnie przez firmę.

Nowaja

Niedawno byłam na rozmowie o prace. Budynek z zewnątrz jest w miarę spoko jak i dojazd. Schodząc z biura z kadr na magazyn o mało nie spadłam ze schodów, brak oznaczeń na schodach o krawędzi i trzeba patrzeć gdzie stawia się stopę. Pod tymi samymi schodami wali się jakiś towar, tak samo pod ścianą wzdłuż. Kierownik oprowadziła kawałek po hali. Da się zauważyć gołym okiem pełno kurzu na pułkach czy towarze. Prawdopodobne przeszliśmy pół hali i w każdej alejce stały palety z towarem i widziałam ludzi przeciskajacych się na wdechu przez nie. Wszyscy ciągną albo pchają ciężkie a niektóre głośne wózki. Widać, że są już wiekowe. Szacuneczek dla osób co to wytrzymują. Weszliśmy gdzie pakują paczki, masakra. Głośno, że trzeba zatyczki do uszu kupić i nieład bo słowo (usunięte przez administratora) nie jest odpowiednie. Poszliśmy na przeciwko tego, do większego pomieszczenia. Pełno palet z towarami, obok walają się puste kartony na oko jakieś 9m3. W poprzedniej pracy kurz był niedopuszczalny, a kartony jak były jakieś to musiały zostać rozłożone. Jednak odpuszczę sobie tą pracę.

Pracamarzeń

Zacznę od podstaw, podstawa to szacunek do swoich pracowników w Tadarze szacunek do pracowników jest na tak niskim poziomie, że praktycznie go nie widać. Pracownicy którzy pracują tam przez dłuższy czas przyzwyczajają się do takiego traktowania przez co zaczynają normalizować taki stan rzeczy zamiast się temu sprzeciwiać. Pracownicy muszą na prawdę się narobić by zarobić godne wynagrodzenie, szukają ludzi z których wycisną ile się da, a następnie odbjerają im z uczciwie wypracowanych wypłat za kary, które są nieproporcjonalne do "przewinień" (50 zł za najmniejszy "błąd") przy tak dużej ilości zamówień, te kary za błędy to jeden z wielu żartów pracodawców. Na terenie firmy panuje rygorystyczna atmosfera pracownicy boją opuścić się zakład kilka minut przed godziną zakończenia pracy mimo, że wchodzą do niej przed ustalonym czasem (chodzi tu o nawet 2-3 minuty) Co więcej kolejna podstawa szkolenia bhp, podpisywane wyłącznie na papierku, dlatego zapewne nie są do końca przestrzegane lub sami pracodawcy nie są z nimi zaznajomieni. Lekka praca dla kobiet przy max 12 kg podnoszonych przez kobiety zapisanych w kodeksie pracy to dla pracodawców żart, a dla pracownic codzienność i to bardzo mocno naruszana wbrew pozorom (sklep internetowy, lekka praca dla kobiet haha). Tworzenie podziału pracowników na zatrudnionych z agencji i tych przez firmę i ich nierówne traktowanie to kolejny naruszony puknt z kodeksu pracy, przy czym tak na prawdę niewiadomo którzy traktowani są w gorszy sposób. Wypowiedzi kierownika naruszające cechy prawnie chronione wypowiedziami ksenofobicznymi (odnośnie jego własnych poglądów, które szerzy na forum) i niektóre bezczelne wypowiedzi pracowników biura odnośnie kar i swoich spostrzeżeń wynikajacych z siedzenia i oglądania kamer znad głów pracowników są zahaczające o mobbing, a już na pewno pozbawione w większości szacunku. Nie rozpisując się bardziej, bo szkoda czasu, a jednocześnie szkoda ludzi którzy mogliby wybrać tę pracę jako opcję i szkoda osób które tkwią tam nie widząc innej opcji podkreślając, że nie chodzi tu o żaden brak cywilnej odwagi, bo ten portal jest bo to by ostrzec ludzi rozwajacych podjecie pracy w tym zakładzie przejdę do krótkiego podsumowania. Jeśli chcesz utrzymywać pazernych, (usunięte przez administratora) sprowadzających towar z Chin tandetnej jakości, nabawić się ciągłych przeziębień przez większość roku od temperatur panujących w zakładzie, bólów mięśni i stawów wymagających rehabilitacji oraz psychicznego wyniszczenia od atmosfery i ciągłego hałasu, to ta praca idealnie sprawdzi się dla ciebie... W innym wypadku omijaj ten zakład szerokim łukiem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi pracodawców udających pracowników, mówiących że w tym zakładzie wszystko jest super, a te opinie to być może pomówienia, jednak to oni kłamią nawet w ofertach pracy, a co dopiero w opiniach na gowork-u haha

ktos

Zuma
@ktos

Domyślam się o kogo chodzi i raczej chyba komuś się (usunięte przez administratora) pali pod krzesłem,że takie bzdury pisze i oczernia . Ludzie byli i będą zawistni.

Ktos
@Zuma

Nie wydaje mi się żeby konstruktywna krytyka była powodem palenia się pośladków... poprostu każdy powinien robić to co do niego należy a tutaj o tym mocno zapomniano... rzeczona pani zamiast pracować chodzi i szuka aferek potem chodzi i przekazuje... tylko jbok prawdy to nie leży.. Ciekawe ile osób się jeszcze nabierze na ten fałsz!!! W tyłu miejscach firmy była... to t3z o czymś świadczy...

Kaziu
@Ktos

@kajda54

Cześć, jak wygląda praca na magazynie? Jakie są działy? Podstawa+premie? Doceniają dobrego pracownika?

Julia

Co myślicie o pracy w dziale e-commerce? Widzę, że firma kiedyś szukała specjalisty właśnie do tego działu. Są nastawieni tylko na specjalistów, czy jest szansa na uzyskanie stanowiska juniorskiego lub stażu? :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w F.H. Tadar?

Witold

To co? Nie ma pozytywnej atmosfery czy odpowiednich wyników? Bo z tego co czytałem to ludzie się dogadują. Ty masz inne zdanie? Weź wytłumacz.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Tadar - Poznań

• Jak się pracuje w F.H. Tadar?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Tadar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. Tadar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H. Tadar