Opinie o Damian Trombała Dt Max w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Damian Trombała Dt Max. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Damian Trombała Dt Max na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Trombała Dt Max w Łódź

micha

tam sekretarka zarabia 1200zł, plus prezenty od szefa [usunięte przez administratora]. tak jest. pracowałem tam dwa miesiące to wiem

Jak znajdziesz osobę zadowoloną to ci pogratuluje ;) A tak serio każdy przedstawiciel handlowy ci powie, że jak tam sobie dasz rade i zarobisz to każda posada PH będzie dla Ciebie łatwizną, bo Akwizycja jest hardkorem w handlu ;)

P.A.

Dzisiaj byłam tam na rozmowie, na ul. Rewolucji 44 w łodzi na poziomie -1. Z ogłoszenia na gumtree wyczytałam, że firma rozwijająca się poszukuje 50 osób na różne stanowiska. Poszłam tam, stresowałam się, ludzie przede mną wychodzili z rozmowy po minucie.. i nikt nie wiedział co to za firma. Wkurzyłam się i zapytałam a facet na rozmowie odpowiedział "DT MAX".. nie wiedziałam co to.. rozmawiał ze mną o moim kierunku studiów, ile chciałabym zarabiać itp. a ja pytałam co to za firma i w ogóle.. a on "jestesmy firma z oddzialami w calej Polsce" ale tak naprawde nie dowiedzialam się nic... Po 18 dziś zadzwonila do mnie sekretarka że jutro na 11.15 mam przyjsc na szkolenie... mi chłopak radził, abym poczytala opinie o tej firmie, ktore znalazł w necie... to jakaś masakra!!!!!!!! Rzeczywiście nie mają swojej stałej siedziby, tylko wjakis piwnicach uczelnii.. Zapytałam sekretarki, czy szkolenie będzie na miejscu czy w terenie.. bo wiedzialam, ze jak odpowie ze w terenie, to że chodzi o akwizycje a Ona: nie wiem, ja tylko dzwonie ze pani przeszla pomyslnie rozmowe kw. TO JAKAŚ ŻENADA! Ludzie nie nabierajcie się!!!!!!!

Szybki 18

Firma DT MAX to tylko i wyłącznie sprzedaż, kiedyś C+ teraz NC+ czyli akwizycja- chodzenie po domach. Umowy o pracę tzw."dyrektor" firmy może i obiecywać ale nikt takiej umowy nie dostał odkąd pamiętam i nie dostanie. Miałem okazję tam niestety pracować i wiem jak on działa. Nie wypłacał wszystkich należności tłumacząc że montaże zostały nie zamontowane, jak się okazywało po czasie były zamontowane. Gdzie te pieniądze??? Odradzam każdemu pracowania w DT MAX na Piłsudskiego141/143. Brak rozwoju a 12 godzin w terenie to....... i jak nic nie zrobisz to jesteś bez pieniędzy. Już nawet gazety nieźle opisały działania podobnej firmy też z Łodzi, wtedy "dyrektor" wyjechał do innej placówki do Katowic, bał się nagonki prasowej. Jeżeli firma by działała uczciwie to został by w Łodzi.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Damian Trombała Dt Max? Czy kandydat na stanowisko Mechanik - Serwisant Wózków Widłowych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
chocolatte

czytam te opinie ze zgrozą... koleżanka właśnie dostała tam pracę i jakaś śmeszną niby umowę.Teraz obawia sie czy może zrezygnować z tej pracy czy czekają ją jakieś konsekwencje,kara,oddanie pieniedzy za to niby szkolenie bo tak ja poinformował pan "menager"...

naiwna

Firma otwiera kolejne biuro w Łodzi! Adres do ustalenia by ostrzec kolejnych, którzy szukają normalnie pracy i wynagrodzenia! Akwizycja w Cyfrze+ się rozwija czy....????

naiwna

Firma dała ogłoszenie że przeszkolą 30 osób,praca stała itp. Wysłałam c.v,przysłali mi maila kiedy jest rozmowa kwalifikacyjna. Pojechałam, odbyłam bezsensowną rozmowę,nawet mi nie powiedzieli na jakie stanowisko rekrutują. Wracam do domu a o 18 telefon że mam się stawić na szkolenie następnego dnia w stroju biurowym. Szkolenie w tym samym budynku gdzie rozmowa, nawet nie było żadnego logo firmy,nic,oprócz dwóch pomieszczeń, w jednym biurko gdzie zasiadał \"niby\" szef w drugim biurko i sekretarka,która doskonale grała swoją rolę. Sprawdziłam w necie po adesie e-mailowym a tu czytam że szukają akwizytorów do cyfry+.Żenada,nie wspomnę o tym że \"niby\" szef ściemniał mi że firma maja kilka oddziałów w kraju . Na szkolenie nie pojechałam oczywiście,napisałam im że z neta umiem korzystać. Teraz przeglądam ogłoszenia i patrze a oni teraz poszukują ludzi do prac na Euro 2012. Bezczelni oszuści. Ostrzegam przed tą nieuczciwą firmą z Łodzi wszystkich bezrobotnych. No chyba że odpowiada wam praca akwizytora cyfry i odpowiada wam zakłamany szef,który z ludzi robi idiotów.

alban

ten pan to menadzer [usunięte przez administratora] jakos tak juz nie pamietam. Kazdemu naobiecuje zlote gory a jak przychodzi co do czego to nawet umowy o prace nie ma. Placa tylko za podpisane umowy ktore sie zamontuja. To wazne bo klient moze zrezygnowac nie wpuscic montazystow, a tak jest z chyba wiekszoscia osob ktore sie kapna albo ktos im wytlumaczy ze zostaly zrobione w bambuko i konsultant wtedy nie ma nic placone. Znam chlopaka ktory rzucil wczesniejsza normalna prace i przeniosl sie do nich do lodzi bo oczywiscie menago naklamal ze dostanie umowe o prace z pensja stala i prowizja. Zapierniczal dla nich 2 tygodnie lacznie z sobota po 10-12 godzin dziennie a nic nie zarobil nie mowiac juz o tym ze jest stratny na paliwie bo dojezdzac musial. A wogole apropo dojazdu to jak masz auto to na 100% bedziesz przyjety i Cie nie zwolnia bo potrzebny im frajer co wozic ich bedzie wlasnym autem. Na paliwo tez sie nikt nie dorzuci bo oni przeciez tylko tak po drodze sie zabieraja. Fajne mi po drodze skoro wielki wodz szkoleniowy bogdan mowi Ci gdzie masz jechac. Najdalszy wyjazd o jakim slyszalem to jakies 80km od Łodzi w jedna strone oczywiscie auto i paliwo chlopaka ktory niedawno sie zatrudnil. Wracajac do szkoleniowcow to fajnie ich gadka brzmi ze oni tu tylko na szkolenie przyjechali i jakie sa stanowiska i na jakie pojdziesz, jakie zarobki to nie wiedza skoro niektorzy to juz chyba 2 lata tu po Łodzi biegaja.

tosemja - 2010-10-25 22:17:08 Jeżeli to ta firma DT MAX z Łodzi z ul. Tramwajowej to od razu mówię, że chodzi tu o pracę w Cyfrze + Już ich tam nie ma wyprowadzili się w okolice wifamy

oooooo

Dajcie znac jak zmienia nazwę firmy i na jaka bo czesto to robią

Ta firma juz nie jest na tramwajowej przenieśli sie na okolice wifamy a firma to szkoda o niej wogóle mówić

chojnow23@wp.pl

wITAM DOSTALEM SMS NA ROZMOWE NA 15.12.2010 W LEGNICY NIE IDE ALE PROSZE OSOBY KTORE TAM POJDA O MAILA chojnow23@wp.pl aplikowalem tam 2 miesiace temu ale nie poszedlem przez prace ktora mam obecnie, ale liczac na wieksze zarobki wyslalem znowu podanie i znowu automat wyslal sms ha ha ha ale firma, gdyby nie wy to bym sie nadzial, pozdrawiam

hehhe"

"Chcesz dobrze zarobić, jesteś ambitny a dodatkowo chcesz przeżyć niezłą przygodę? Nie zwlekaj tylko wyślij nam swoje CV. Zmotywowanych zatrudnimy. Nie musisz jechać za granicę!!! U nas jest to samo." dobre żarty w tych ogłoszeniach pisze ta firma zwłaszcza z tą niezła przygodą - biegac jak głupek p[o domach i zawracac im d-u-p-e:)

asia

Ja też się dałm nabrać na te prace w biurze poszłam na rozmowę a tam w biurze dyskoteka czekałam na szkolenie a potem 10 godzin latałam po mieście jak durna nie marnujcie czasu na takie rozmowy kwalifikacyjne bo to nie jest fajne.

DOrotaBłazka

Kurcze ja też sie ucieszyłam że zaakceptowali moje cv , a tu tak lipa . [usunięte przez admina]!!!!! Własnie tego nie lubie ,czlowiek szuka pracy i cieszy sie że coś sie w końcu udało a tu lipa. Ja pójde na spotkanie ale taką zrobie im obore za nie profesjonale traktowanie ludzi. [usunięte przez admina]!!! Rozumiem ,że nie którzy chcą pracować w akwizycji , prosze bardzo ale w ogłoszeniu powinna być informacja o tym .[usunięte przez admina]!!!!

Tak, też dostałem dziś SMSa z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Dwie rzeczy dyskwalifikują tę firmę: SMS zamiast telefonu czy e-maila, oraz brak podpisu w SMS (!). Czyli nie wieadomo kto nas zaprasza na tę rozmowę. Lipa i to straszna!

kicia

poraz drugi dostalam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna:)

gggg

strasznie wkrecaja ludzi, zamiast podac w ogloszeniu ze chodzi o akwizycje a nie o prace na roznych stanowiskach jakie niby tam oferuja Jakby z gory zaznaczyli ze chodzi o akwizycje to mieliby mniej rozmow kwalifikacyjnych

:-)

no ja właśnie dostałem sms'a z zaproszeniem na rozmowę, dzięki za podzielenie sie info bo nie mam blisko do ich siedziby zaoszczędzę czasu i kasy na bilety, pozdrawiam

doniu

szkoda pisać o tej firmie. nie idzcie na rozmowe kwalifikacyjna, a zwlaszcza na te ich "szkolenie"

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Trombała Dt Max - Łódź

• Jak się pracuje w Damian Trombała Dt Max?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Trombała Dt Max tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Trombała Dt Max?

Damian Trombała Dt Max
1.3/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Rewolucji 1905 R. 44
    90-213 Łódź