Opinie o sizeer.pl - Marketing Investment Group S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sizeer (praca w salonie). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sizeer (praca w salonie) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sizeer (praca w salonie) w Polska

Emla

czyli sklep skierowal sprawe na policje, no tak ale i tak co nadal z naszymi danymi sa caly czas w ich rekach .

magd_a73

Pisałam maila do siedziby, dostałam odpowiedź, że nie mają nic wspólnego z tym ogłoszeniem, dobrze, że pracowałam w banku i nie wysłałam skanu. Sprawa jest skierowana na policję

emla

Pomóżcie, ja tez dzis wysłałam skan dowodu do firmy sizeer w Arkadii niby mam w poniedziałek na 9 dzien próbny ale widze ze juz sie wkopałam i nie wiem co robic :( Do Alicja jak zastrzegłas dowód w tych bankach?

brooq

Dajcie znać jeśli któreś z Was tam było... masakra, człowiek zdesperowany i chętny do pracy a ludzie to wykorzystują..

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sizeer (praca w salonie)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Alicja

Najlepiej zastrzeżcie dowód w bankach i na policji zgłoscie zagubienie, wtedy wpisują was w księge i ewentualnie brane pożyczki was już nie obejmują gdyż zgłosiliście. Ja tak zrobiłam i pozostało traz wyrobić od dowód od nowa.

sara

no mi też tu śmierdziało czymś tym bardziej biorąc pod uwagę nierealne zarobki i prośbe wysłania dowodu, mam nadzieję, że ludzie się nie przejadą na jakiejś pozczce..

Anka

hmm a jak ja wyslalam im zdjecie dowodu z obu stron a nie skan(bo akurat skanera nie mam) to czy to tez jest takie grozne i moga cos z tym zrobic?;/

Alicja

Kredyty, pożyczki.. o innych rzeczach wolę nie myśleć... Zastrzegłam sobie dowód osobisty w bankach, zastanawiam się czy nie zgłosić na policję. Jak dzwoniłam i prosiłam o poradę to stwierdzili,że nic nie mogą zrobić ;x nie wiem już co myśleć i co robić ;/ Jak widać człowiek musi się przejechać na swojej litości ;/

A1990

ja tez wyslalam im skan;( coza polityka.. ludzie szukaja pracy a ktos na ich nieszczesciu zeruje.. jakie moga byc konsekwencje tego ze maja skan dowodu?

Alicja

Właśnie wysłałam im skan dowodu.. Zanim wczesniej przeczytać wasze opinie ;/ Jestem tak zdenerwowana,że nie wiem co robić. Może ktoś coś poradzi?

NN

na gum**tree ale usuneli to ogłoszenie już , oni też nie weryfikują tak od razu tych ogłoszeń bo jest to fizycznie nie możliwe, facet któóry odebrał w sklepie powiedział tylko że przykro mu ale oni nie oferowali pracy i sami wzieli się za wyjaśnianie sytuacjii bo od wczoraj to dużo takich telefonów mieli...nic dziwnego w sumie.

gaba175

czyli to wszystko okazało sie wielka lipa? do mnie tez wysłali maila. Trzeba to gdzies zglosic. Na jakim portalu bylo to ogłoszenie??

NN

Dzwoniłam do sklepu Sizzer w wawie arkadia i nie dawali taakiego ogłoszenia do internetu takze dajcie sobie spokój jak cos to nr do sklepu:(usunięte przez administratora)

asas

Ogłoszenie zostało usunięte po kilku godzinach. Niewiem co robić, bo jestem umówiona na dzień próbny na poniedziałek, na 9 rano. Pójdę i się okaże, że nic nie wiedzą i takie ogłoszenia miejsca nie miało. Nawet telefonu nie podali !!!

gaba175

a na jakim portalu jest to ogloszenie?

asia

Nie wysyłajcie im żadnego skanu dowodu!!! To jest na pewno zwykły przekręt!! Ktoś chce wyłudzić dane...

MATiiii

Faktycznie coś tu śmierdzi pomijam już sam fakt że piszą iż praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 i co druga sobota od 10-15. Wydaje mi się, że jest to ewidentny przekręt nie wiem jaką firmę (mówie tu w tej chwili o branży odzieżowej i obuwniczej) stać na podpisanie umowy o pracę i wypłacanie pensji w wysokości 2.500 zł NETTO. Nie dziwi mnie też liczba wyświetleń ponad 3 tys. Najśmieszniejsze jest to że w samym ogłoszeniu widnieje adres inny (ul. górczewska 15) od tego w którym docelowo miałoby się rozpocząć pracę - śródmieście nie daleko metra centrum - na ich oficjalnej stronie nie ma żadnej informacji o istnieniu lub powstaniu tam sklepu.

asas

I co najlepsze, odrazu zapraszają na dzień próbny, i do tego życza sobie przeslanie skanu dowodu osbistego. Zero rozmowy kwalifikacyjnej,wszystko załatwiane e-mailowo.

asas

No wlasnie, jest ogloszenie,ze zarobki to 2500 + premie,umowa o prace. Cos mi tu nie pasuje. KTos cos wie na ten temat? Chodzi o punkt w Arkadii

sara

Witam, znlazłam takie ogoszenie w warszawie - (usunięte przez administratora) Ktoś może się wypowiedziec co do zarobków (bo te podane w ogłoszeniu po Waszych wpisach widzę nierealne) i atmosfery? Z góry dzieki.

Zostaw merytoryczną opinię o Sizeer (praca w salonie) - Polska

• Jak się pracuje w Sizeer (praca w salonie)?

Zobacz opinie na temat firmy Sizeer (praca w salonie) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sizeer (praca w salonie)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sizeer (praca w salonie)