Opinie o sizeer.pl - Marketing Investment Group S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sizeer (praca w salonie). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sizeer (praca w salonie) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sizeer (praca w salonie) w Polska

hent

Masakra, przeczytałam Wasze opinie - również dostałam ten lewy mail...zgłosić mogę dopiero jutro rano, oby nie było za późno :(

iron

ile czasu potencjalni pracodawcy mieli zanim wyrobilas? Ja teraz dzwonie po pozyczkach online i pytam czy wzieli na moj dowod cos;/

iwona

tak, wyslałam niestety.Ale już byłam w odpowiednich miejscach i nowy wyrabiam...

iron

@iwona iwona a tez wyslales skan dowodu? zablokowalas dowod? Ja wlasnie wrocilem z banku... bedzie trzeba nowy wyrobic i sie bac czy cos nie przyjdzie do splaty... Po jakim czasie od wyslania zastrzegliscie dowod osobisty?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sizeer (praca w salonie)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
iwona

masakra jakaś....(usunięte przez administratora)...mam nadzieję, że nie będzie za późno...dobrze, że trafiłam na tą strone, troche po fakcie, ale chociaż wiem co dalej robić

alek

Ja również dostałam od nich takiego maila. Od razu wydało mi się to dziwne. Nie wysłałam im nic, dajcie znać, jak coś się wyjaśni w tej sprawie. Czy zajęła się tym policja...cokolwiek.

megg

Tu nie trzeba myśleć, tylko musicie działać

hjeda

dzwonilem do banku powiedziano mi ze po skanie mozna wziac pozyczke w interowych uslugach. ;/ Czyli trzeba udac ze sie zgubilo dowod i go zastrzec by nie byc ciaganym po sadach i komisariatach. co wy myslicie o tym?

yanek

Myslicie ze jak zastrzege dowod to bedzie spokoj ?

awrq

megg masz racje bylem wlasnie w banku. czyli trzeba dzwonic i zastrzegac jak najszybciej lub osobiscie chyba 10 zl pobieraja bo bylem w pekao

megg

Może się obyć bez konsekwencji, ale na dowodzie macie pesel, nr dowodu i wasz wzór podpisu, najmniejsze konsekwencje to założone konto w banku na potrzeby zrobienia planu, w najgorszym podrobienie DO i wzięcie kredytu

awrq

Co zrobic jak wyslalem skan/zdjecie dowodu? ;/ Czlowiek uczciwej pracy poszukuje a tu o....;/

datf

JAKIE KONSEKWENCJE WYNIKNAC MOGA POPRZEZ WYSLANIE TAKIEGO ZDJECIA/SKANU DOWODU?

megg

z doświadczenia wiem, że lepiej osobiście i może to być pierwszy lepszy bank

Emla

do megg: powiedz mi jak zastrzec ten dowod w banku czy musze byc osobiscie czy przez tel tez da sie to zalatwic

megg

(usunięte przez administratora) a jeśli chodzi o ten skan dowodu to, żeby mogli sprawdzić niekaralność to musieliby mieć wypełniony formularz i podpisany przez was. Praca pracą, ale czujnym być!!! Taka mała podpowiedź, bo CV wysyłamy bardzo często nie wiadomo dokąd, ja w swoim nie mam dokładnego adresu i date urodzenia też mam trochę zmienioną, myślę że dla przyszłego prawdziwego pracodawcy nie będzie miało to znaczenia. Szkoda, że człowiek uczy się na błędach

ann

Boże... wlasnie przeczytalam te opinie... tez mi cos smierdzialo ale (usunięte przez administratora)... jutro z rana ide na policję skoro widze ze nie jestem sama.;/

michel224

oooooo kurcze dobrze ze jestem czujny i poszukałem informacji o tym ogłoszeniu no i proszę co znalazłem (usunięte przez administratora).Mi też przysłali na pocztę taką wiadomość żeby im wysłać dowód osobisty !!!! i to już mnie zaniepokoiło no i ta pensja 2400 netto poprostu nierealne.Tak naprawdę to każdy może utworzyć konto na gumtree i lipne konto pocztowe i może na legalu doić ludzi bo wie jaka jest sytuacja na rynku i że ludzie są zdesperowani.Ludzie nie dajcie się naciągnąć ,przed wysłaniem czegokolwiek najpierw dokładnie sprawdżcie w necie e-mail, nr telefonu , adres firmy czy fizycznie istnieją jeśli niema takich informacji to najlepiej nie odpowiadajcie na takie ogłoszenia.Nie raz mi przysłali ankiety do wypełnienia a w ten sposób nabijałem im punkty !!!!! Ten kraj jest chory i schodzi na psy !!!! przepraszam za ortografie ale pisałem na szybkiego :) ŻYCZĘ POWODZENIA !

Emla

a jak zastrzec dowod w swoim banku i czy oni dadza znac innym ze taka sytuacja miala miejsce czy sama bede musiala dzwonic po bankach, i co do tej policji to czy ci ze sklepu zglosili tez ta sprawe na policje

magd_a73

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, oby nie zostały wykorzystane. Może Ci co wysłali skan powinni przejść się na policję po poradę, czy zastrzec i zmienić. Ale tak na przyszłość, nawet jak zostajecie gdzieś zatrudniani pracodawca nie może kserować/ skanować dowodu. Co najwyżej dostaje się formularz do wypełnienia i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Sizeer (praca w salonie) - Polska

• Jak się pracuje w Sizeer (praca w salonie)?

Zobacz opinie na temat firmy Sizeer (praca w salonie) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sizeer (praca w salonie)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sizeer (praca w salonie)