Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

ADAM

Witam, może ktoś powiedzieć jaka jest atmosfera w pionie logistyki w biurach? Czy sposób zarządzania jest zgony z wartościami firmy czy są to tylko puste slogany?

@ADAM

Atmosfer jak w całej firmie, zasady 70 20 10 tak jak w całej firmie czyli pracowniku rozwijaj się sam, szkol się sam bo nikt Ci nic nie powie :). A i jeszcze wykonuje logistyka, tematy nie ze swojego obszaru bo odpowiedzialny obszar albo nie umie albo nie chce albo ma to gdzieś . I tak logistyka zajmuje się tematami jakościowymi, zaopatrzenia, produkcji, utrzymania ruchu, informatycznymi,podatkowymi, prawnymi i jeszcze wieloma innymi. Także tu logistyka wie najwięcej a najmniej zarabia. Generalnie jest spoko i chyba na tle innych działów to rotacja pracowników mniejsza :)

Zuzanna
@Ewa

Piszesz, że najmniej to ile aktualnie? A co do tego czym się zajmują to akurat normalne, przecież gdyby logistyka nie została wdrożona to wszystko by całkowicie leżało. Ale teraz szczerze zaskoczyłaś mnie tym brakiem docenienia tego w wypłacie

OsobapoKJ

Kontrola Jakości w Pabianicach jest o krok od osiągnięcia dna. Liczebność laboratorium systematycznie zmiejsza się o kolejne osoby, od dawna nikt nowy nie został zatrudniony, praca jest po prostu rozdzielana pomiędzy pozostałe osoby. Zawrotne tempo pracy jest teraz codziennością, naturalnie przy braku osób cele są prawie niemożliwe do osiągnięcia (bez przychodzenia w soboty), co wiąże się z brakiem kart lunchowych. Strona finansowa również nie jest zadowalająca. Poza ogromną ilością pracy na codzień towarzyszą analitykom bardzo negatywna atmosfera, wieczne pretensje ze strony przełożonych, braki w sprzęcie laboratoryjnym (od szkła po urządzenia) i poczucie że nie jest się wystarczającą. Dla dobra Waszego zdrowia psychicznego lepiej omijać to miejsce szerokim łukiem.

Pedro

Witam, ktoś jest w stanie powiedzieć jak dział utrzymania ruchu jest zorganizowany w zakładzie w Pabianicach? Jest ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko mechanika.

KAIZEN

Czy ktoś normalnie możne opisać proces rozliczenia nagrody za Kaizen ? Dlaczego podatek od tej nagrody pobiera się z podstawy pensji pracownika ? Dlaczego kwota za Kaizen nie jest pomniejszona o podatek lub dlaczego pracodawca nie odprowadza podatku od tego?

@KAIZEN

Bo nagroda stanowi przychód pracownika od którego musi on zapłacić podatek. Takie są przepisy.

heh
@KAIZEN

nie rób kaizenow to nie będziesz miał problemów skąd ci odprowadzają :D

Krzak
@KAIZEN

Przychód z tytułu premii czy nagrody, wraz z wynagrodzeniem zasadniczym, pracodawca powinien wliczyć pracownikowi do podstawy wymiaru składek ZUS (społecznych, zdrowotnej i ewentualnie na FP i FGŚP) i naliczyć od niego składki. Nagroda opodatkowana jest zwyczajnym podatkiem dochodowym. Tak jak w przypadku wynagrodzenia, to pracodawca zajmuje się pobieraniem i odprowadzeniem zaliczek na podatek do urzędu skarbowego.

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Majkel

Witam. Jak wygląda sytuacja w dziale technologii pabianice/ksawerów? Jest ogłoszenie na specjalistę ds.technologicznych. jakie warunki, sytuacja itd? Pozdrawiam

onadamed
@Majkel

Dział z którym współpracujemy, zgrany i kompetentny, super szef.

@onadamed

A jak wyglada proces rekrutacji ? Czy jest wieloetapowy?

Fumfel

No to mamy Nowy Rok, pewnie droższy rok ale oby był lepszy . Oby firma zadbała o specjalistów i liderów w biurze w tym roku w Pabianicach tak jak zadbała o dodatkowy grosz dla pracowników produkcji w zeszłym . Mam na myśli jakieś podwyżki a nie tylko obietnice lub losowania, że w tym roku to ta grupa dostanie a ta nie . Ciekawszego Nowego Roku i mniejszej rotacji pracowników w firmie.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ginuro

Marketing internetowy prowadzi okropny Ojciec Dyrektor. Ani wiedzy ani kultury. Pół firmy ma z niego ubaw. To dziwne bo skoro go trzymają to chyba robi robotę. Mi nie pasowały żarty z tego chłopa. Idę swoją drogą ale to słabe strasznie. Grupki jak w szkole podstawowej.

@Ginuro

Czy Adamed troszczy się w jakiś sposób o atmosferę w zespole pracowników? Na przykład organizując wyjazdy integracyjne, spotkania świąteczne?

Opiekun główny
@Agata

Tak. Jesienią za rączki chodzimy do parku zbierać liście a później wklejamy je do albumów

Ai

Kontrola jakości to porażka. Brak elementarnych narzędzi do pracy jak szkło laboratoryjne czy odczynniki. O wszystko się trzeba prosić albo nachodzić. Wymagania ogromne. Coraz większą ilość obowiązków, płacą bez zmian. Odpowiedzialność i ilość pracy nieadekwatna do zarobków. Coraz więcej młodych osób odchodzi, zostają ci co im kilka lat do emerytury zostało. Nie polecam.

iti
@Ai

Tak jest dlatego , że proces zrobienia, zmiany, zakupu czegokolwiek to jest jakaś droga przez mękę . ADAMED upraszczajcie takie tematy bo zniechęcacie pracowników do aktywności a za chwile to nikt nie zostanie w tej firmie ...

Gryf

Firma Adamed chcąc pozyskać nowego pracownika oferuje dodatkową kasę reklamując się że jeżeli polecona przeze mnie osoba przepracuje minimum 3 miesiące. To po 3 miesiącach otrzymam pieniadze. Niestety kasa wypłacana jest około 5 miesiąca. Nie dotrzymują słowa.

@Gryf

Jeśli za nadgodziny wypłacają przez trzy miesiące a premia kwartalna wpływa 1,5 miesiąca po kwartale to czego się spodziewałeś?

Pracownik/czka36
@Gryf

No jak to nie dotrzymują? Przecież wypłacają. Warunkiem jest/było bo nie wiem czy to jeszcze obowiązuje przepracowanie 3 miesięcy. Nie ma mowy ile trzeba czekać za wypłaconym świadczeniem.

Armando
@Gryf

To że nie dotrzymują słowa to ich znak firmowy.... jakiś czas temu na ten przykład, gdy terminy ich goniły obiecali pracownikom 200% za nadgodziny..... skończyło się na 200.... złotych.... hihi.... ..... Takie ulotki swego czasu krążyły...... "chcesz żyć w biedzie, pracuj w adamedzie"!

@Armando

Ale plus 200 zł do stawki normalnej za nadgodziny czy za wszystkie nadgodziny 200 zł? :D Nie do końca zrozumiałam.

Na szczęście byly
@Anna

Ludzie którzy tam pracują są tak zalosni, że tylko potrafią wchodzić (usunięte przez administratora) bez mydła. MISTRZEM jest jeden Pan z regionu na południu, a do tego że preparaty OTC to też nie sa hity to chyba wszyscy wiedza, wystarczy popytać farmaceutów. Na szczęście już tam nie pracuje, a czas tam spędzony uważam za stracony.

Kkk
@Na szczęście byly

Może po prostu tylko Ty esteś żałosny a nie ludzie w adamedzie. Zastanów się zamiast rzygać na innych.

John Garcia

To dość zabawne, jak bardzo Adamed stara się być korpo, jednocześnie wprowadzając to co najgorsze w korpokulturze. Jest całe mnóstwo cyklicznych spotkań, które odbywają się, choćby nikt nie miał nic do powiedzenia. Fałszywe uprzejmości też są codziennością, widać to szczególnie u kierowników i dyrektorów - myślą jedno, mówią drugie, a trzecie robią. O ewentualną podwyżkę można powalczyć raz do roku (w okolicach maja) i nie przekracza ona 200 zł brutto. Ciężko tu wytrzymać, jeśli ktoś jest uczulony na fałsz i mydlenie oczu.

John Rambo
@John Garcia

Korporacja powiadasz? Tylko tu ciągle brak organizacji pracy,chaos i widoczna bieda ale fakt jak ktoś odejdzie to i tak niewielka strata bo nikt nie wie czym naprawdę się kto zajmuje :).

Fr3e

Witam, jaka jest kasa na stanowisku operatora wózków systemowych? I jak wygląda ta praca w Pabianicach?

@Fr3e

Kasa niewiadomo pewnie taka jaką wynegocjujesz co do pracy magazyn systemowy ruszy od stycznia więc nikt nic nie wie

@Talib

Czyli stawki są do negocjacji, tak? Co jest brane pod uwagę przy ich ustalaniu?

@Anna

Umowa o pracę na 7 miesięcy potem przedłużają bodajże na stałe,co do stawki możesz negocjować na pewno zaproponują minimum dla stanowiska więc jeśli są zdesperowani a na 100% są bo "tylu ludzi miało przyjść w lipcu"a przyszły dwie to jak zaczniesz kręcić nosem to pewnie coś dorzucą

Robert

Jak wygląda teraz praca w Adamed.? Ile tabelek i raportów trzeba robić tygodniowo? Co ile wizyty podwójne i z kim? Jakieś trapery?

byly zainteresowany

Miałem rozmowę rekrutacyjną na stanowisko operatora technicznego. Posiadam wykształcenie wyższe techniczne i 10 lat stażu pracy w zakładach produkcyjnych jako operator maszyn oraz kierownik zmiany. Poinformowano mnie ,że jedną z czynności jest dzwiganie worków z granulatem ważących 30 kilo do maszyn( w ofercie pracy tego brak ).Zrozumiałem, dlaczego na stronie firmy pod zakładką "kariera" jest opis cyt."W Pabianicach organizujemy zajęcia z jogi i zdrowego kręgosłupa." Opis tej oferty pracy oferował "kafeterię szkoleń" i benefity "dofinansowania szkoleń i kursów", więc zapytałem o możliwość rozwoju i ewentualnie awansu w przyszłości. Odmowa.. i zmiana na lekki wabik cyt."Może za rok ..a może za 10 lat." Obłuda zniknęła, więc te kursy( o ile istnieją ) są potrzebne jak (usunięte przez administratora) majtki, a mnie ta praca jak ślepemu album fotograficzny.

Znaczy
@byly zainteresowany

Bezpieczny :)

Janusz z Bolkowa
@byly zainteresowany

To dobrze, że nie widziałeś wewnątrz jaki skansen jest. ????

Szuruburu

A czy ktos wie jakie zarobki maja specjalisci w Adamedzie?

spec

Leo
@spec

To żarty co?

@Leo

Niestety to prawda. Zarobki bardzo niskie szczególnie jako specjalista w R&D

Agata

Jest tutaj na forum obecny jakiś pracownik z długim stażem pracy w Adamed Pharmie? Zastanawiam się, czy sumienna praca może zostać nagrodzona podwyżką, lub awansem? Znacie takie przypadki?

BAMBO

Dziwne to bo z informacji jakie przekazuje HR . Ludzie są zadowoleni z wynagrodzenia, premii i benefitów . Więc o co chodzi ?

długoletni pracownik
@Agata

Tak, jest. Sam nim jestem. uważam że jeśli ktoś chce się rozwijać i jest zaangażowany to firma daje takie możliwości. Wiem ze przeważają tu osoby niezadowolone, taka specyfika tego "forum".

@BAMBO

Mogę dopytać o te premie i benefity? Jakie obowiązują w Adamed Pharmie? Za co można dostać premie i ile one wynoszą? Czy są miesięczne czy może kwartalne/roczne? Co wchodzi w skład benefitów?

@Agata

Sumienna praca na pewno nie,ale włazidu...two klakierstwo udawanie że się jest super zadowolonym i posługiwanie się korporacyjnym bełkotem już tak

faja
@Anna

Benefity takie, że obecnie owocowy wtorek nie będzie realizowany bo wakacje są ! Karte przedpłaconą z myBenefit jak weźmiesz- nic innego się nie opłaca bo na nic cię nie stać lub nie możesz kupić - to dopiero porażka . Na samą kartę czekasz 3 tygodnie po czym na doładowanie tej karty kolejne 2 tygodnie a doładowania 2 razy w roku, kwota strasznie niska zależy od wynagrodzenia . Ogólnie Benefity to jakiś śmiech na sali tutaj :)...Premie? jakie premie ???

Czesław
@Talib

A jak z zarobkami w Adamedzie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Podwyżki się zgadzają? Co ma wpływ na wynagrodzenie? :) Czekam na Twoją odpowiedź! :)

Ja :)
@Czesław

To Twoja pierwsza praca ?? ,bo jeśli tak to cie jeszcze jakoś usprawiedliwia ,ale jak nie ,to powinieneś wiedzieć, że jak chcą z doświadczeniem to jest najczęściej napisane w ogłoszeniu

@Czesław

Zarobki zależą od stanowiska i tego jak bardzo HR jest zdesperowany żeby cię zrekrutować,podstawa zależy od stanowiska a ostatnio biorą jak leci np na magazyn masz ręce nogi i umiesz czytać i pisać to przychodź za 3500 brutto

Pracowałem na produkcji

Po kilku latach odszedłem pracować za płotem. Zarobki są bardzo słabe chyba że robisz w weekendy. Ludzie są zmęczeni i odchodzą. Jak odchodziłem to ze 30 ludzi brakowało. Nie polecam tego miejsca, chyba że lubicie być wykorzystywani...

sławomir
@Pracowałem na produkcji

No właśnie z zewnątrz firma wygląda na porządną , przemysł farmaceutyczny więc myśli o pracy tutaj są pozytywne , a niestety finansowo i zaawansowanie to koszmar i przepaść. Ciekawe co na dużą rotacje mówią właściciele, jakie maja informacje o stanie firmy i opiniach o tym co się dzieje? Kiedy dotrze do góry, żeby mieć fajną firmę trzeba w nią inwestować i doceniać pracowników ale nie owocowym wtorkiem ...

Kmpmem

To mam pytanie czy istnieje jakaś firma w której można pracować bez stresu i z przyjemnością te 8h dziennie? Czy we wszystkich firmach jest taki wyścig szczurów i praca od rana do nocy?

Tola
@Kmpmem

Tak. Każda w urzędzie

@Tola

Nie w każdym urzędzie.

HSmack
@Anonim

Zalezy od urzedu, ale nawet jesli 8 h to z reguly w polskim piekielku, frakcje, wojenki podjazdowe, dowalic komus o cos, czy jest sens czy, nie.. Ludzie ludziom zgotowali ten los (Z. Nalkowska)

takijeden

Czytam te komentarze i chyba to jakiś matrix? Zobaczcie ilość ogłoszeń o pracę w Pabianicach! Chcecie wiedzieć co mówią pracownicy o Adamed? "Wiesz..covid a tu przyjmowali bez problemu".. Praca w biurze? Nikt Ci nie pomoże, stary pracownik idzie na emeryturę i ma to gdzieś a nowy ucieka po miesiącu! Tak miesiącu. Podwyżka 100pln, jogurt owocowy we wtorki nadgodziny i ogólne układy.

@takijeden

Hej @takijeden, czy dobrze rozumiem, że rotacja pracowników w Adamedzie jest duża? Ciekawi mnie w jaki sposób dowiedziałeś się o firmie i co wpłynęło na Twoją decyzję rozpoczęcia z nimi współpracy?

Janusz z Bolkowa
@Agata

Jak każdy z nas zaaplikował z ogłoszenia. Zachłysnął się zewnętrzą otoczką i wysłał CV. Na rozmowie wypadł dobrze i otrzymał potwierdzenie warunkow zatrudnienia które zakceptował. Niestety wewnątrz wygląda to gorzej i zmiany w firmie idą jak po grudzie. Jest wiele osób które nie widzą problemow i potrzeby zmian.Są na stanowiskach kierowniczych,samochodzik, kasa. Zajmują się tematami pobocznymi a reszta się sama kręci. Zmiecie nawyki. Polfa to już przeszłość trzeba ulepszać i iść do przodu.A po co komuś auto służbowe jeżeli ma 2-3 km do pracy i nie ma częstych wyjazdów?To jest marnotrawstwo.

@Janusz z Bolkowa

Polfa to przeszłość ...ale w Polfie to był prestiż pracować .Tam sie liczyli z pracownikami.Tam były zarobki,premie,fajne relacje a robota szła zadowolony był i pracodawca i pracownik ... Adamed dłuuugo w oczach innych ,widziany był przez pryzmat Polfy (długo kojarzono go że to to samo) ...szybciutko wszystko zweryfikowało ... jestem w szoku że wytrzymałam tam całe 7 miesięcy pierwszej umowy

Cześć, jak wygląda praca w logistyce? Czy ktoś z obecnych pracowników tego działu może podzielić się przemyśleniami?

ktos
@Kandydat

Jestem pracownikiem nowym w Adamed Pabianice , zaskoczyło mnie bardzo to co zobaczyłem . Podejście do nowego pracownika jest takie, radź sobie sam a firma wewnątrz to obraz poprzedniej epoki, ludzie z długim stażem myśleniem i działaniem to też miniona epoka. sprzęty , wyposażenie biur to jakaś masakra . Śmiech na sali . System operacyjny w magazynie a raczej systemy to fantazja nie wiem kogo i nie wiem jak ktoś długo myślał, żeby tak komplikować a nie upraszczać. Nadal króluje papier i długopis, a zorganizowanie czegokolwiek to droga przez mękę, dotarcie do kilku osób, które muszą coś potwierdzić ale mają to gdzieś lub sie nie śpieszy...w samym magazynie brak miejsca na takie ilości, bardzo długi czas zajmuje zwalnianie towaru do przyjęcia, do tego próbkowanie. dochodzi przewożenie, wywożenie towaru w inne lokalizacje. Słabo to wyglada i powoduje frustracje kogoś kto przyszedł z poukładanej firmy . Benefity praktycznie żadne , owocowy wtorek, jabłko lub wafelek , jogurt... Opieka medyczna , ubezpieczenie to jest teraz standard wszędzie tej wielkości firmy . Karta multisport za którą płacisz lub mój hit mybenefit doładowywaniem raz na poł roku 200 pare złotych . :). Ocena pracownika i system premiowy to jest dopiero wynalazek :). Tak wyglada cały Adamed. Zdobyć najlepszego pracownika najniższym kosztem, który w efekcie coś zacznie robić , spotka się ze ścianą i odchodzi... HR jest matriksem tutaj, nie mówiąc juz o osobach ze sprzedaży, które pojęcia nie mają co się dzieje w innych działach firmy :). Jest plus, anim to szkolenia , niestety wewnętrzne prowadzone przez pracowników, można dowiedzieć się czegoś jednak widać małe doświadczenie tych ludzi i zatrzymanie na dłużej w Adamed. Pewnie jeszcze nie raz mnie negatywnie zaskoczy ta firma , powoli czuje frustracje bo widzę napływ i odpływ pracowników. Moze otwarcie i uruchomienie nowego magazynu i systemu coś zmieni .

@ktos

My benefit 200pln?więc zarabiasz powyżej 5000 tyś brutto i jeszcze płaczesz?postaw się w sytuacji ludzi z magazynu którzy po 20 latach dostają 3200 brutto

piękny Roman
@Talib

Talib, jeżeli tak dobrze znasz zarobki wszystkich w Adamed to może ktoś Tobą z compliance tej firmy powinien się zająć?

@piękny Roman

Do poszczególnych kwot w my benefit są odpowiednie widełki zarobków każdy pracownik to wie a dane te są ogolniedostepne

Agata

Na stronie internetowej Adamed Pharma jest zakładka z "spontaneous applications":https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5ecbecf934a34b8ab3899b7c2b906b63. Powiedzcie, czy ktoś z Was aplikował w ten sposób i faktycznie firma się z Wami skontaktowała?

On333

Witajcie, Prośba do stałych, wieloletnich pracowników. Jaka aktualnie jest możliwa do osiągnięcia podstawa dla pm z wieloletnim doświadczeniem? Czy premie są realne i na jakim poziomie brutto ? Czy polecacie ogólnie firmę? Jak wam się pracuje? Czy jest stabilnie i czy istnieje duzo wymysłów korporacyjnych typu szkolenia , tabelki , itp .

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.