Opinie o OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszcz Fabryczna 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OBI-Superhobby Dom i Ogród. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI-Superhobby Dom i Ogród na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszcz Fabryczna 1

Zosia

Sklep coraz gorszy w asortymencie pokazują gazetki jedziesz do sklepu i nic nie ma idziesz do kasy to na doniczkach nie nawet kodów potem każą do informacji A tam kolejka kilometrówka A jedna kobieta tak powolna i do tego mało ogarnięta szok sklep zszedł na psy

Samuel
@Zosia

Droga Pani, tak to jest niekiedy, że etykieta odlepi się od towaru, wiedziałaby to Pani, gdyby pracowała Pani w handlu.... A co do powolnej Pani z obsługi zapewniam, że takie tam nie pracują.

izydor

Obi Bydgoszcz ogłasza się ze szuka Młodszego Pracownika Przyjęcia Towaru. Ogłoszenie pojawiło się już kilka krotnie w tym miesiącu.

Teresa
@izydor

To prawda - w OBI-Superhobby szukają w ty momencie kogoś na to stanowisko. To, że - jak wspomniałeś - ogłoszenie pojawiło się już kilka razy w tym miesiącu, nie oznacza niczego złego. Może jeszcze nie znaleźli idealnego kandydata. Może sam chciałbyś objąć tę posadę? Daj znać, jak postanowisz aplikować!

rafał

Stanowisko Młodszy Pracownik Przyjęcia Towaru . Na jaką pensję może liczyć nowo zatrudniona osoba na tym stanowisku ? Jakie warunki panują w pracy ?

Podziękowanie.

Pragnę podziękować Pani Monice za jej perfekcyjne podejście do klenta.Wczoraj dokonywalismy wraz z mężem zakupy tj armaturę do łazienki wraz meblami wlasnie pani Monika bardzo szybko jednocześnie fachowo pomogła nam wybrać towar.zrobiła to w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy bardzo zadowoleni Również pan Tomasz pomógł nam wybrać płytki robiąc projekt naszej łazienki. Pani Monika i pan Tomasz to lpracownicy godni pochwały.Zakupy zrobilismy z przyjemnoscia.Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy Małgorzata Z.

Alicja
@Podziękowanie.

To super, że OBI ma dobrą obsługę klienta. Dzięki za opinię, tylko może unikajmy pisania imion pracowników. A co myślisz o ich produktach?

@Podziękowanie.

Ja również dziękuję za miłą współpracę

Sprzedawca

Rozmowa przeprowadzona bardzo amatorsko na sali sprzedaży pośród klientów , osoba przeprowadajaca domowe ( kierownik budowlani) totalny amator brak profesjonalizmu. Jedyne co powiedział to płaciły tyle co PAN na to?

Praktycznie zero pytań tylko gdzie pracowlem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Franek kimono

Gdzie sa obiecane spodenki pewnie dojdą zimą żenada wstyd

Gruny kobra
@Franek kimono

Spodni nie bedzie materiał został zużyty na białe koszule hahahahaha.

Alicja
@Gruny kobra

Piszecie o jakichś strojach pracowniczych na lato? Nadal ich nie otrzymaliście? Ile pracujecie w OBI godzin miesięcznie i z jaką wypłatą?

@Alicja

Alicja, piszesz, że nie ma spodni. Co masz na myśli? Czy to znaczy że nie przyszły, czy nikt z pracowników nie potrzebował? Czy rozmawialiście z dyrekcją sklepu na temat potrzeb takich spodni?

Najgorszy sklep w jakim byłam. Punkt obsługi klienta to same niesympatyczne i leniwe baby... Pracownicy wcisną każde badziewie, a o zwrot to mają wiele ale. Zamówione akcesoria były niekompletne i uszkodzone,a baby w punkcie miały ale że u nich to niemożliwe. Farby sprzedawane wgniecione,a oddać takiej nie można bo oni takich nie sprzedają. PORAŻKA POLECAM INNE SKLEPY W BYDGOSZCZY...ALE NIE TEN...

Dark
@anonymous

Jeśli jest na półce pełnowartościowy towar, po co brać wgnieciony? Bezsens. Zwrot towaru to dobrowolna polityka sklepów. Polskie prawo konsumenckie nie nakazuje przyjmowania zwrotów. Nie ma takiego obowiązku. Klient ma obowiązek sprawdzić kompletność towaru skoro podpisuje lub zgadza się na odbor towaru. Podobnie jak przeczytanie instrukcji. Najprostszym rozwiązaniem można wiele uniknąć zamiast bezsensownie i bezproduktywnie narzekać.

Lukasz
@Dark

Racja, myślę że poprostu lepiej kupować w Castoramie bo tam przyjmuja zwroty, zawsze się może zdarzyć jakieś niedopatrzenie typu klamka nie z tej strony. Hmm lepiej niech Polacy będą wzajemnie sobie pomocni bo będzie jak w DE, przyjdą obcokrajowcy i wezmna te stanowiska za pół ceny a oni to już nie będą mieć żadnej jakości pracy.

Banda mściwych i zawistnych ludzi. Obgadują sie zawsze i wszędzie. Liczy się żeby kogoś zgnębić. A potem wielkie HALO że komuś sie nie podoba i odchodzi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć się

Pan baba
@:/

Oj Dominik dominik

Spejson
@:/

Dokładnie????

Joanna

Jak pracuje się w OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszczy? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może wystarczy przynieść CV do danego sklepu, aby zostać zaproszonym na rozmowę? @Obi dobre się skończyło, czy faktycznie w tym miejscu atmosfera pozostawia wiele do życzenia? Może wystarczyłaby szczera rozmowa z odpowiednimi osobami? Nie używaj proszę imion i nazwisk wskazujących na konkretne osoby trzecie - to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ).

pracownicy głodni premii
@Joanna

To co się tu dziej, to nigdy jeszcze nie było. Wódz, który wie wszystko, nie pozwala nam pracować, wróciliśmy do komuny, gdzie nie słucha się pracowników a jedyny niemylny jest tylko ON. Brak szacunku, rozmowy i chęci zrozumienia pracownika. To straszne ale nie mamy nic do powiedzenia. Nawet kierownicy są zniesmaczeni tym co się wyrabia. Zejdz wreszcie człowieku z góry i choć przez chwilę pochodz po sklepie. Nie da się zarządzać z biura. Może coś pomożemy, bo Twoje pomysły nie dają nam zrobić premii. Nie chcemy tak dłużej, chcemy zarabiać i być wysłuchani i ważni. Nie traktuj nas jak prostaków, zejdz wreszcie a nie tylko w wizyty DR

@pracownicy głodni premii

Wódz będzie schodził jak niedługo połowa z nas odejdzie.

@:)

Wspulczuje pracownikom pracować w takiej duchocie, sprzedają klimatyzacje a sam sklep jej nie ma. Tragedia klienci spoceni, pracownicy również przy takiej temperaturze na dworzu ,podziwiam cierpliwość do klientów.Tyle lat i Obi nie stać na klimatyzacje na sklep,no biura mają a Ci biedni pracownicy poca się i mają być uśmiechnięci, doradzić dobrze i być cierpliwi do czasem trudnych klientów współczuje takich warunków pracy.

Były klient

Najgorszy market w Bydgoszcz, dodzwonić się jest niemożliwe. Znaleść obsłógę na sali graniczy z cudem, a jeżeli już cud się zdarzy to i tak na poradę ciężko liczyć. Proponuję szkolenie w Castoramie. Tam aż się chce robić zakupy

Bartek

Niestety jakość stanowiska pracy w tym roku znacznie sie pogorszyla. Ta firma ma potenciał jednak ludzie nie szanują siebie wzajemnie, nikt sie z nikim nie liczy. Jeszcze całkiem niedawno z checią przychodzilo sie do pracy. Atmosfera jest nieczysta. Firma ma sporo problemów ale zarząd nie chce ich widzieć albo nie potrafi ich rozwiązać. Zakazy i nakazy bardzo zniechecają. Brak wolnych świąt, majówki, nakaz brania urlop w odpowiednich dla pracodawcy okresach, zakaz parkowania samochodem na parkingu,brak miejsc rowerowych dla pracownikow. W ostatnim czasie nawet woda butelkowa została zabrana, została tylko ta w canistrach do ktorych nigdy nie ma kubkow. Sporo tych wad. Grafik to jakiś kosmiczny wynalazek. Każdy dzień inny. Finansowo niestety jest kiepsko. Pensja nieadekwatna do obowiazkow. Robisz za 3 dostajesz za jednego. Firma nie stosuje zasady dłuższy staż lepsza pensja. Z plusów : szkolenia na wózki, paczki na święta, luxmed. Wedlug mnie praca w OBI to jedynie opcja przejściowa na 6-12 miesiecy.

ubaw :)

ci co nie zadowoleni widziały gały co brały więc nie narzekać na obi sie nie podoba rzucic wypowiedzenia jak kilka osób i tyle bo te wasze żale nic nie dają na tym forum dziękuje nie pozdrawiam :)

das
@ubaw :)

obyś ty szukał?a pracy i miał takich nie kompetentnych przełożonych to zobaczymy kogo będziesz pozdrawiać.

Robol
@das

Tak piszą właśnie tutaj cyniczny panie ,,kochane kierownik, jedna wielka pajacerka nie liczą się z ludźmi nawet tutaj to widać nie pozdrawiam a takim to tylko życzę najgorzej

Obi dobre się skończyło

I co niby obi się robi dobrze ? Już tylko liczyc dni jak pracownicy będą rzucać wypowiedzenie umowy o pracę bo atmosfera zbudowana przez bylego dyrektora Pana Jacka już dawno zostala zniszczona przez wiadomo kogo same zakazy nakazy taka atmosfera się robi narzekaliscie na Dyrektora Pana Jacka Ale on zbudował taka atmosfere w pracy co się nawet miło przychodziło do pracy a teraz robi się tak źle że atmosfera zbudowana przez ostatnich dyrektorow może wróci za 2lata jak się zmieni dyrektor bo ten dyrektor jest zniszyczyl i będzie co raz gorzej;)

zzz

Najgorsza to jest ta pani blondynka z działu kadr której chyba się już w głowie po przewracało i myśli że rządzi całym sklepem jest cyniczna i wredna oraz mysli tylko własnej (usunięte przez administratora) i potrzebach ludzi którzy siedzą u góry nie na dole.

W koncu

Przestaliśmy pisac bo zmienił sie dyrektor i zastepca. Wiec jezeli w koncu jest dobry zarzad i nie ma dwoch glownych problemow firmy to po co pisac?

O_o
@W koncu

Zastępca jest super. A co do dyrektora to zobaczymy

Haha
@O_o

jeśli zastępca jest super to dyrektor tez. ale sie usmiałam :) siebie warci, fałsz i brak szacunku

Może nowy
@Haha

Tak jest w obi że zwalniają bez powodu itp ;(?

Xyz

Noo jest (usunięte przez administratora) wywala cie bez slowa wytlumaczenia dlaczego a kierownik ci nawet w oczy nie spojrzy.

teodor

No to jest dobrze, PAN rządzi. bbuuuhahahhaaa... z jakiej planety go przysłali?

gość

wystarczył jeden artykuł żeby wszyscy się przestraszyli. zgodnie z prawem: ustawa o wolności słowa, możemy pisać opinie dopóki kogoś nie pomówimy lub obrazimy. no chyba, że naprawdę już jest tak dobrze?

zabawne
@gość

dobry zart ze jest dobrze cisza przed burzą że tak powiem

panna

A kiedyś było zle?

?
@gość

Jaki artykuł? W śmiesznej pseudogazedce? :)

Sylwia

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że przestaliście pisać?

panna
@Sylwia

Tak. :)

Szef2

Tak szef.

Szef

Tak Szef

Zostaw merytoryczną opinię o OBI-Superhobby Dom i Ogród - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w OBI-Superhobby Dom i Ogród?

Zobacz opinie na temat firmy OBI-Superhobby Dom i Ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI-Superhobby Dom i Ogród?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI-Superhobby Dom i Ogród?

Kandydaci do pracy w OBI-Superhobby Dom i Ogród napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI-Superhobby Dom i Ogród
1.5/5 Na podstawie 102 ocen.

OBI-Superhobby Dom i Ogród