Opinie o OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszcz Fabryczna 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OBI-Superhobby Dom i Ogród. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI-Superhobby Dom i Ogród na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszcz Fabryczna 1

Stary obik

Podwyżki zawsze były w Obi tylko dla cwaniaków. Wystarczy spojrzeć jak tam traktuje się zwykłego pracownika. Zwykły pracownik musi nosić spodnie robocze teraz są w miarę dobre bo kiedyś to syf straszny , oczywiście dziewczyny nie muszą bo powiedziały ,że w takich spodniach nie będą chodzić. Wystarczy spojrzeć na konkurencje tam wszyscy jednakowo w leroy zielona bluzka czarne spodnie wszyscy bez wyjatku , castorama to samo żółte bluzki i niebieskie spodnie od pracownika po kierownika , dziewczyny i chłopacy. W obi jak tylko zostaje się kierownikiem lub zastępcą to już spodnie tylko ładne dżinsy bo w firmowych to pionki chodzą. Do dyrekcji zwykły pracownik musi mówić na Pan natomiast kierownik i zastępca i nieliczne wyjątki już na TY to jasno obrazuje ,że klasa robotnicza jest zerem.

Ktoś
@Stary obik

Czyli czas zatrzymał się jakieś 8 lat temu .Ojjj konkurencie po Co to piszesz?

Vader

Pewnie tak by było :) wiec 100% nie mozna byc szczerym :)

blok

Według Dyrektora możemy wszyscy przyjść i powiedzieć mu w cztery oczy co nam leży na sercu zamiast wypisywać anonimowo na forum jakieś DZIWNE RZECZY :) No ale coś czuje że zaraz dostałoby się wypowiedzenie.

nick

W tłumie zawsze znajdzie się ktoś kto będzie nie zadowolony. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma.

Sprzedawca

Rozmowa przeprowadzona bardzo amatorsko na sali sprzedaży pośród klientów , osoba przeprowadajaca domowe ( kierownik budowlani) totalny amator brak profesjonalizmu. Jedyne co powiedział to płaciły tyle co PAN na to?

Praktycznie zero pytań tylko gdzie pracowlem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ktoś

A ja nie zgodzę się z przedmowca. Niezadowolona jednostka

Anty Jacek
@Ktoś

Oj Jacku śmieszny Jacku czy ty kiedykolwiek zgadzales się z pracownikiem? Nie.

Oświecony

Załamany - a czego się spodziewałeś? Że korporacja da wszystkim pracownikom podwyżki odgórnie po równo? Wiadomo że będzie to w gestii dyrektorów a ci faworyzują swoich ludzi, to normalne. Tak jest w każdej korporacji. Chcesz więcej zarabiać? Zmień prace... OBI jest miejscem gdzie tylko "ludzie szefa" i ładne kierowniczki dobrze zarabiają. Jako stary pracownik powinieneś to dobrze wiedzieć.

Załamany
@Oświecony

Wiem pracę w tym roku zmienię na 100% bo nie należę do ludzi szefa a z tymi ładnymi kierowniczkami to ci wyszło ha ha ha . Tam wszystko jest nie tak jak trzeba. Żeby awansować trzeba na GŁOWĘ upaść i wtedy jest szansa na awans nawet na dział mieszkać.

Załamany

No i mamy nowy rok i znów syf. Obiecywane wielkie podwyżki skończyło się na 250 zł. Wazeliniarze dostali 600-800 zł . Brawa dla dyrekcji dziś nowi pracownicy zarabiają więcej niż starzy . Za kierowników ogrodu , mieszkać i budowlanki także dziękujemy.

PRACOWNIK

No niedługo styczeń już nie mogę się doczekać podwyżki 400 zł którą obiecał dyrektor wszystkim pracownikom A ,że dyrektor jest bardzo zaangażowany więc nie podejrzewam go o kłamstwo i na pewno da ludziom obiecane podwyżki.( Nie tak jak inni dyrektorzy przed nim)

Obi Wan Kenobi
@PRACOWNIK

Już tak się nie ekscytuj :) Podwyżkę bedziesz miał bo we wszystkich będą. A 400 to średnio na pracownika także Ty możesz dostać 100 ( bo to najmniejsza) a Twój kolega 700 :) Znając życie, nie będzie to sprawiedliwie przyznawane.

PRACOWNIK
@Obi Wan Kenobi

Jak tu się nie ekscytować skoro Obi przechodzi tak duże przemiany. Nie ma już prawie starych pracowników bo już się prawie wszyscy zwolnili. Kierownikiem może zostać byle kto wystarczy spojrzeć na budowlankę i sprawa jasna. Dyrektor powierza kierowanie działem osobie której normalnie nie dano by nawet skosić trawnika przed domem. Także nie mów ,że nie będą podwyżki sprawiedliwie dzielone 100 zł dla normalnego ciężko pracującego pracownika a 600 zł dla wazeliniarzy zaangażowanych w wielkie działo dyrektora. A tak poza wszystkim sądzisz ,że jeśli wszyscy dostaliby podwyżki 400 zł to by było sprawiedliwe??? to cytat pewnego debila.

SZCZERY

2300 brutto to zapłata za : nienormowany czas pracy ( dzisiaj przychodzisz o godz 8 do 18 czyli 10 godzin pracy a jutro na godz 15 do 21 czyli 6 godzin -nic zaplanować) praca w weekendy bez żadnego dodatku , brak palarni ( dyskryminacja palących) , bieganie po 4-5 działach bo musisz obsługiwać wszystko np ( farby , wykładziny , elektryke , tapety , i to wszystko jeden pracownik - chore)

Szukam pracy
@SZCZERY

No to padaczka pensja głodowa za mniej niż 2700 brutto nie przyjdę pracować.

Stary tam chętnych do pracy szukają cały rok ale nie można tego nazwać ciekawym zatrudnieniem tyrasz jak wół za nędzne grosze bez szans na awans i podwyżkę.Chyba ,że lubisz donosić wtedy możesz zostac nawet kierownikiem budowlani. Dobra rada szukaj pracy gdzieś gdzie cie będą szanować i zarobisz godne pieniądze .Bydgoskie obi do takich firm nie należy.

Jacku a może Tomku nie wiem który to z was napisał ten głupi tekst. " A ,ŻE LUDZI ZAWSZE MAŁO?" - no człowieku rusz makówą i pomyśl dlaczego tak jest.Przeczytaj post obserwatora i dobrze się nad nim zastanów , nie na darmo ma 7 łapek w górę . PŁACE , PŁACE I JESZCZE RAZ PŁACE ludzie już mają dość was oszustów chcą godnie zarabiać a nie co rok słyszeć obietnice bez pokrycia. Ciekawe jak się wymigacie od dania tych MEGA DUŻYCH PODWYŻEK które obiecaliście dać ludziom po nowym roku czyli już w styczniu. Jak tym razem oszukacie ludzi to połowa się zwolni a druga straci wszelkie chęci do pracy. No ale zawsze możecie liczyć na poparcie kilku lizusów których z nie wiadomo jakich przyczyn zrobiliście kierownikami lub zastępcami . Być dyrektorem to jest poważne wyzwanie które jak widzę przerosło was . To co dotychczas robicie tak zachowują się MŁODZI - rozumiem ,ze mogliście się pogubić ,to jak być pełnoletnim i zacząć jarać szlugi. Poczytajcie Posty tak sumiennie JACKU ZAANGAŻUJ SIĘ w to mocno i może jeszcze coś z tego będzie , bo jak wszyscy wiemy zaangażowanie to jest podstawa.

Nowy opiniodawca

Jak wygląda praca w OBI Bydgoszcz nie trzeba dużo komentować wystarczy spojrzeć na szybę przy wejściu do marketu . Ogłoszenie przyjmiemy do pracy wisi i wisi w ogóle nie jest ściągane bo pracowników jest ciągle za mało . Ludzie zwalniają się z tego marketu w takim szybkim tempie a chętnych do pracy brak. Ostatnio zgłosili się dwaj młodzi do po 2 tygodniach jeden już podziękował i powiedział ,ze za takie małe pieniądze nie będzie pracował w tak nienormalnych warunkach. Ale taktyka dyrekcji wciąż ta sama obiecanki fajnych zarobków i na tym koniec . Jeden z pracowników przyprowadził swojego syna do pracy normalnie szok. Jeśli chce go jakoś ukarać to są inne sposoby zakaz oglądania telewizji, nie dawanie pieniędzy a nie od razu PRACA W OBI. Co ten dzieciak musiał przeskrobać Ciekawe?

Obserwator

Panie Marcinie dla Pana wiadomości w Obi już nic nie dają nawet z tych śmiesznych premii które były już się wycofali. Normalnie (usunięte przez administratora) pensje można śmiało nazwać głodowymi bo starczają tyko na jedzenie i opłaty a o odłożeniu czegoś można tylko pomarzyć. No ale OBI TAK TO ROBI

emil

taka nadzieje ma pół marketu napewno

Obserwator

Człowieku czy ty wogóle wierzysz w to co piszesz ??? Praca za nędzne pieniądze nawet po kilku latach pracy. Premie haaaaaaaaaaaaaaa - koń by się uśmiał . Socjal wczasy pod gruszą starczą tylko żeby kupić dobrą flaszkę i wypić ją pod gruszą bo jeśli ktoś chce się wybrać nad morze to nawet na paliwo nie starczy. Ciągły brak pracowników bo nikt nie chce tam robić , no i ciągłe okłamywanie pracowników jak to będzie cudownie po nowym roku, więc może powiesz mi skąd brać pozytywne nastawienie do pracy

Koniszuła
@Obserwator

Zostawcie konia w spokoju. On już też opuścił OBI

EMIL

4x4 to nie rozłożenie napędu w samochodzie tylko wynik mojego czwartkowego wypadu za praca. Złożyłem 4 podania i tu szok w ciągu 2,5 godz wszystkie 4 firmy umówiły się ze mną na rozmowę. Byłem na razie na 2 i obie oferty lepsze niż to co mam w obi tak więc niedługo trzeba będzie zrobic OBI PA PA. Ale w Obi to normalka w ciągu ostatnich 6 m-cy uciekło z Obi tyle osób co przez ostatnie 5 lat łącznie. Brawa dla DYREKCJI

@EMIL

Nie zgadzam się

EMIL

No to już jest żenada nie zgadzać się z faktami .

OBI

nbu a raczej Jacku żal mi ciebie obsługi mało wybór śmieszny większość to śmieci z Luxa a ceny błagam kilka produktów w niskiej cenie a reszta na marży wysokiej jak Pałac Kultury w Warszawie.

obserwator

Możliwe ,że juz nie ma ofert pewnie zatrudnili jakis młodziaków po 18l za 2tyś brutto którzy rzucą ta pracę przy pierwszej lepszej okazji . Więcej zarabija ludzie na roznoszeniu ulotek niż w Obi na ciężkiej niezorganizowanej pracy. Ale nie ma co się dziwić "OBI TAK TO ROBI " tyraj tak długo aż wyciągniesz nogi .

ktoś ale kto?
@obserwator

Kultura wymaga mówienia na per Pan. Ciekawe czy do Pana technicznego który ma już swoje lata, mówicie na pan? Masz 25 lat a do gościa który ma 2razy więcej mówisz na TY czyli o co chodzi? A mi nowy dyrektor J. pasuje ma jakieś swoje jazdy ale nikt nie jest święty... Po nazwiskach to przegięcie żeby wypisywać z kogoś strony. W obi nie jest źle tylko się duuuużo chodzi. Trzeba było skończyć studia ha ha

obserwator

Przyjdzcie zobaczyć jak teraz wygląda praca w obi to się przekonacie i dlatego mnie nie dziwi że nie ma chętnych do pracy w tym markecie.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI-Superhobby Dom i Ogród - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w OBI-Superhobby Dom i Ogród?

Zobacz opinie na temat firmy OBI-Superhobby Dom i Ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI-Superhobby Dom i Ogród?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI-Superhobby Dom i Ogród?

Kandydaci do pracy w OBI-Superhobby Dom i Ogród napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI-Superhobby Dom i Ogród
1.5/5 Na podstawie 101 ocen.

OBI-Superhobby Dom i Ogród