OBI-Superhobby Dom i Ogród

Bydgoszcz

Opinie o OBI-Superhobby Dom i Ogród

Pracownik 2017-04-17 11:37
Pozytywny kretynie TAK problem nie tkwi w spodniach tylko w równym traktowaniu skoro dziewczyny mogą chodzić w prywatnych spodniach to dlaczego nie chłopacy?
Chłopacy lato czy zima bez przerwy w tych grubych ciężkich spodniach.
Podaj mi choć jedna firmę gdzie tak dzieli się pracowników wszędzie gdzie się nie spojrzy wszyscy pracownicy ubrani jednakowo od góry w dół.
A w OBI dziewczyny powiedziały ,że nie będą nosić takich spodni i już , chłopakom zakazano nosić swoje spodnie tylko robocze kierownicy jeden dzień po awansie od razu prywatne dżinsy i to jest równouprawnienie.
A na zebraniu nikt nic nie mówi bo wiedzą jakie są tego konsekwencje wystarczy spojrzeć na niedawną sytuację pracownik rzucił tekstem dla żartu a dzisiaj już nie pracuje bo cesarz Jacek tak zarządził.
Jak patrzę jak podchodzi do problemów dyrekcja która zamiata takie sprawy pod dywan jako nieważne to zaraz przychodzi mi na myśl cytat z filmy GLADIATOR " wkrótce twoja chwała przeminie o Panie" .
Pozytwyny 2017-04-17 14:03
twoje wyzwanie mnie przez internet spływa mi jak pot z pleców Łbie ;) kozaczek przez kabel ;) odważny sie znalazł wyzywac przez neta potrafi dyrekcje itp i sie zalić brawo brawo :) wyklikany kolejny przez kabel w oczy powiedz bo co tu odwalasz to zachowanie zerowe twoje hahaha nie pozdrawiam :)
Nick 2017-04-18 12:15
Pot na plecach to czuć ale twoja higiena mnie nie interesuje.
Za to bardzo zdumiewa odporność na wiedzę ale z tym sie juz chyba nic nie da zrobić.
Pozytywny 2017-04-18 16:58
Ciekawe czy w twarz taki wywygadana(ny)Bys był: )zresztą gardze takimi ludźmi co walą żale przez forum a na zebraniu cisza :) smieszna zenujaca nie zadowolona jednostka w pracy :(
obserwator 2017-04-26 21:54
Nic nowego w tej firmie dyrekcja i kierownicy zawsze gardzieli zwykłym pracownikiem. Ale ni ma się czym przejmować będziemy nadal pisać o tym co się dzieje w tej firmie po to by osoby chcące się tu zatrudnić wiedziały na co się pisza. Obraźliwe teksty dyrekcji w stosunku do pracowników typu gardzą czy nieudacznik nie przeszkód za nam w wyrażaniu swojej opinii. A na miejscu dyrekcji zamiast wyzywac pracowników zaczabym wsluchiwac się w ich problemy.
Fanta 2017-04-27 22:31
Na technice kilku jest pracowników co sa obgadywani bo czegoś nie zrobili albo czegoś co nie umia zrobić szkoda trochę ich ale są tez ulubieńcy kierowników co zawsze są chwaleni ale co zrobisz obi tak to robi ale to nie tylko na tym dziale podobnie jest na innych a pracownicy sedza cicho bo wiadomo nie chcą być zwolnieni za swoja wypowiedź w oczy..
Jachu 2017-05-04 23:04
Na jakie zmiany prcujecie?
Każdy dział ma swoje zasady czy każdy ma jednakowe zmiany?
Poszukujaca 2017-05-05 15:17
Pytanie z innej beczki :) Szukam Chłopaka który bawił się ostatnio w Ministerstwie. Był (jest) mega przystojny :) O ile się nie mylę był z działu Techniki. Brunet (Szatyn) ubrany był w szarą bluzę dresowa :) Znacie Go?
Pozytwyny 2017-05-05 17:30
pewnie tak ale tu sie mało dowiesz bo to forum co nie podaje sie danych osobowych wątpię ze czy ktoś ci tu napiszę ;/ musisz inaczej sobie poradzić niestety życzę powodzenia :) trzymam kciuki :)
Poszukujaca 2017-05-05 19:21
Właśnie tego się obawiałam :( Wielka szkoda :( Byłam nawet specjalnie w OBI ale niestety nie spotkałam tego Przystojnego Chłopaka ( Mezczyzny). Będę próbowała dalej może też to przeczyta ;)

Przedstawiał się Nam wiem jak ma na imię ale tu tego nie napiszę :)
Obik 2017-05-05 21:25
To jak znasz imię to połowa sukcesu: )
Poszukujaca 2017-05-05 21:38
Niekoniecznie ale będzie trzeba sobie poradzić w jakiś inny sposób :) A mogę wiedzieć o której kończą się i Was zmiany? W sensie o której konczycie pracę ?
Obik 2017-05-05 22:43
A to różnie 21. 15. 19 .16
Poszukujaca 2017-05-06 08:26
Jak już jesteś tak miły/a to jeszcze trochę po męczę Cię pytaniami :) Jak konczycie pracę powiedzmy o 21.00 to od razu wychodzicie czy musicie jeszcze ogarnąć to i owo?
Pozytwyny 2017-05-06 14:01
Jak tu powoli się spotted robi , ale przynajmniej coś nowego a nie ciągle narzekanie itp życzę powodzenia Poszokujaca :) trzymam kciuki a wracając do twojego pytania :) 21 jest zamykany sklep a 21:20 21;15 tak pracownicy wychodza i idą do domku :)
Poszukujaca 2017-05-06 15:28
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi. Napewno cos wymyślę żeby osiągnąć swój cel (jak kolwiek to brzmi xD)

Jeśli znasz TEGO Pana (w szarej bluzie z kapturem i dżinsach bruneta/szatyna mega przystojnego i charakternym spojrzeniu pozdrów Go serdecznie) !!!!

Jeszcze raz Dzięki :* :* :* !!!!!!
Pozytywny 2017-05-06 17:23
Nie ma za co :) powodzenia życzę: ) może ci się uda
OBCY 2017-05-10 17:19
O widzę ,że zamiast rozmawiać o prawdziwych problemach jakie są w firmie urządza sie tu portal matrymonialny.
PrAcOwNiK 2017-05-11 06:48
Wylewanie żalu w Internecie nic Tobie nie da. Takie są realia polskiego zatrudnienia. Pod przymusem nie pracujesz, nikt nikogo w pracy na siłę nie trzyma. WYSTARCZY zmienić pracę próbować dalej szczęścia.

Narzekanie, nic nie pomoże, tym bardziej jeśli się to robi tu !

NoWy 2017-05-12 13:02
A jakie są problemy w firmie? Wydaje się, że to Ty masz problem a nie firma. Chyba, że Ty jesteś tym problemem.....
Pozytywny 2017-05-12 19:39
O problemach to się rozmawia na zebraniu a nie na forum :)
Były pracownik 2017-05-13 01:40
Ja o problemach rozmawiałem z Jackiem w 4 oczy i o to jestem byłym pracownikiem :-P Jacek dużo mówi o tym ze można do niego ze wszystkim przychodzić i o wszystkim mówić ale tylko pod warunkiem że reprezentujesz jego punkt widzenia. Jakakolwiek sugestia sprzeczna z jego zdaniem to zwolnienie. I to takie zwolnienie na zasadzie: Monia przez radiowęzeł prosi do biura marketu a tam zastępca wręcza wypowiedzenie i do widzenia pakuj się, już nie pracujesz. Bez słowa wyjaśnienia, pożegnania i podziękowania. Jak podludzia Ciebie traktują.
Arogancki, nie liczący się z niczyim zdaniem despota. Dyrektor.
Piszę to żeby wszyscy potencjalni pracownicy OBI wiedzieli jakiego będą mieli szefa.
Nick 2017-05-20 02:53
No muszę powiedzieć ,że masz rację w 100% .
Tego nieudacznika który obstawił się bandą nieudolnych kierowników którzy mają klapki na oczach i wykonują posłusznie każde polecenie swojego Pana bojąc się o własną d....
Przykre ale prawdziwe.
aku 2017-05-24 23:28
Przykro czytać te wszystkie twoje wypowiedzi. Widzę, że w głowie Ci się poprzestawiało> Jesteś kierownikiem czy menagerem zapewne lepiej brzmi:) Widzę, że masz wysokie mniemanie o sobie, ale pamiętaj kierownik w OBI nie podejmuje żadnych decyzji, większość zapada w biurze dyrektora na zebraniu z kierownikami, na obchodach działu na których dyrektor mówi co trzeba zmienić a ty tylko zapisujesz aby potem przekazać to pracownikom, zamówienia centralne na które nawet nie masz wpływu. Kierownik jest od tego aby budować atmosferę na dziale a nie być kimś wyższym. Pamiętaj, śrubie kiedyś kończy się gwint i wtedy efekt jest odwrotny, to pracownik cię uwali a nie ty jego. Dzięki temu, że Polak traktuje Polaka tak jak traktuje to nie może być dobrze. Jesteśmy krajem Buraków, ponoć same się już sieją, myślę, że reprezentujesz właśnie pewną odmianę buraka. Słoma z butów Ci wystaje. Przykro to pisać ale taka jest rzeczywistość. Jak żyłbyś w komunie (ale chyba nie) to malował byś wszystko na czerwono, teraz nic się nie zmieniło z tą różnicą, że malujesz wszystko na zielono .
Poszukujaca 2017-06-24 22:13
DROGI Kolego :)
Mam nadzieję że to przeczytasz.
Niestety nie mam możliwości w inny sposób się z Tobą porozumieć, co wpadnę do Waszego sklepu to Ciebie nie ma !
Jeśli wiesz kim jestem proszę o reakcję :)

Pozdrawiam Serdecznie
Obik 2017-06-26 22:07
To jeszcze pani nie znalazła tego naszego kolegi słabo się pani stara Hehe :) :-D
Joanna 2017-06-27 13:38
A możecie powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda system pracy w firmie? Z jakim wyprzedzeniem jest ustalany grafik? Czy można mieć duży wpływ na wybór godzin, w których się pracuje?
szczera 2017-07-13 23:17
Witam mogę szczerze powiedzieć ,ze w tej firmie nie ma żadnego systemu.Grafik teoretycznie powinien być robiony trzy miesiące do przodu w praktyce dostajesz na miesiąc dwa dni przed końcem miesiąca. Wpływu na grafik nie masz , a jeśli będziesz pracować na kasie to juz zapomnij o jakiejkolwiek logice w grafiki. Ogólnie bardzo dużą rotacja pracowników w ciągu ostatniego roku około 40% nowych pracowników bo starzy się pozwalniali sami bo mieli dość pracy z taka dyrekcja. Jeśli mam cos do radzić to na twoim miejscu szukała bym czegoś innego. Pozdrawiam
obik 2017-07-15 00:02
Praca w obi Bydgoszcz jest nieporozumieniem co tu dużo pisać wystarczy poczytać co na forum pisza pracownicy.Tyle wpisów co za tej dyrekcji to chyba wszyscy poprzedni dyrektorzy razem wzięci tyle nie mieli.Ale co się dziwić starzy pracownicy odchodzą bo maja dość takiego traktowania a młodzi mają wszystko gdzieś. Brawo dla dyrekcji robocie tak dalej to w końcu centrala do bierze się wam do du.. .takiej rotacji pracowników nie miał chyba w tym roku nikt w Polsce.Przynajmniej w czymś jesteście najlepsi bo o robieni kasy dla firmy to nie macie pojecia. Banda amatorow.u
AA 2017-07-15 13:01
Prędzej czy później będą sami nowi. Jak ktoś już wspomniał grafiki to jakaś paranoja, gorąco jak ch***ra, po jednym (może dwóch) pracowniku na działach na popki gdzie jest najwięcej klientów. Przychodzi tajemniczy klient i sklep nie przechodzi badania bo jest źle obsłużony. A potem wielkie zdziwienie.
nick 2017-07-22 06:14
Witam wrócę do tematu juz wielokrotnie poruszanego ale wtedy dyrekcja i wazeliny kierownicy potrafili tylko szydzic. Tak jak napisał poprzednik w sklepie gorąco ,ze nie idzie wytrzymać i jak wyglądają ciuchy pracowników dziewczyny noszą sobie krótkie spodenki rybaczki natomiast chłopach te same spodnie co zima długie ,grube i niewygodne . Tak wygląda w tym sklepie rownouprawnienie ale ci to dyrekcje i kierowników obchodzi skoro siedzą cały czas u gory w biurze a tam klimatyzacja.
1/10 2017-07-23 00:54
jak to mówią historia lubi sie powtarzać i znów pracownicy będą sie zwalniać jak dyrekcja cała się nie zmieni swojego zachowania i zacznie szanować każdego pracownika a nie swoich ulubieńców co tylko wybili się tylko na kablowaniu, a po drugie obi robi się na obóz pracy :)
D 2017-07-27 21:57
Wszyscy źli, którzy mają klimę xD Kierownicy, Dysponenci, Systemowiec, Administracja, Dyrekcja, techniczny, szok xD
obik 2 2017-07-27 22:38
hahahaahha przerwy to jakaś masakra tylko do 18 moga chodzić pracownicy bzdura taka ktoś dobrze napisał na górze ze obóz pracy sie robi znowu :) a taka sugestia dyrekcja mówi ze duży ruch sie robi o 18;00 i do tej 18 bedzie klient olewany troszkę bo pracownik bedzię chciał wykorzystac przerwę isc przed 18 a nie o 20;30 bo 20;30 co najwyzej to mozna do wc iść wiec będzie ruch np o 17 40 a pracownik ktory nie byl na przerwie to 99% bedzię miał wylane na ten ruch i bedzie szedl na przerwe zeby tylko zdążyć przed tą 18 wiec slaby pomysł z tymi przerwami ale obi bydgoszcz tak to robi chce dobrze a jest słabo
Tutu 2017-07-29 20:37
Pytanie z innej beczki gdzie są koszulki letnie dla pracowników które rzekonu miały być i nie ma co dopiero w zimę będą?
Mistrz Jacek 2017-08-02 12:38
Po ostatnich super zmianach jakie następują dni tego marketu są już policzone.
nowy 2017-08-02 17:10
Niby jakie zmiany następuja?
do nowy 2017-08-02 22:52
te które Jacku/Tomku wprowadzacie niszcząc atmosfere na sklepie
Były pracownik 2017-08-02 23:56
Ludzie co wy marudzicie? Bezrobocie w Bydgoszczy trochę ponad 4% a wy nie szukacie innej pracy? Olejcie OBI, niedługo zostaną sami kierownicy i dyrektorzy. Jest mnóstwo lepszych ofert w Bydgoszczy niż OBI.
Nowy 2017-08-03 20:42
Konkretnie. I pudło, je jestem żadnym z nich :)
AA 2017-08-09 23:07
No źli. Wystarczy wyjść z biur na sklep i od razu czuć różnicę w temperaturze. Bucha żar tropików. Klienci sami się pytają jak wytrzymujemy cały dzień w tej duchocie.
AA 2017-08-09 23:12
Podejrzewam że większość z nas szuka ale nie chce się przyznać.
byly pracownik 2017-08-22 09:33
Ja nie pracuje w obi juz kilka lat i powiem tak każdy kto tam pracuje chciałby zmienić prace ale malo kto jej szuka naprawdę. Ile razy słyszałem , ze teraz mam wolne to IDE roznosic podania a kończy się tak wolne mija a podania nierozniesione. Dzisiaj z perspektywy czasu wiem , ze nikt kto zmienił prace z obi na inna nie pogorszył sobie sytuacji. Masa ludzi mówi o odejściu a jak dostanie jakąś podwyżkę jakieś grosze 100-200 zł to juz zadowolona i znów dwa lata przsiedzi zanim zrozumie ,ze trzeba szukać pracy. Dobrze radzie wezcie się za siebie i szukajcie pracy bo jest jej tyle na rynku , ze nast w czym przebierać. Powodzenia
nicki 2017-08-23 09:04
Niestety ale poprzedni post to 100% prawda.
lox 2017-08-30 09:06
Ktoś wziął sobie do serca to co napisales bo juz jedno wypowiedzenie z pracy zaraz poszło . Zobaczymy ile jeszcze osób cie posłuchać. Oby jak najwięcej. Pozdrawiam wszystkich
szukajacych nowej pracy.
Heh 2017-09-11 15:04
Okret budowlany tonie Jacku :)
... 2017-09-11 15:24
O czymś nie wiemy?
Joanna 2017-09-11 15:46
@byly pracownik czy w OBI-Superhobby Dom i Ogród nie ma możliwości, aby dostać awans? Taki awans to też wyróżnienie. @Heh czy pracujesz w Obi? Co możesz powiedzieć na temat pracy? Jakie doświadczenia masz związane z firmą?
Trener 2017-09-12 09:47
Obi w Bydgoszczy ma jeden plus. Przez swoja polityke szkoli pracownikow do pracy w leroy i castoramie przez co konkurencja nie traci pieniedzy na szkolenie swiezakow.
1\12 2017-09-14 00:05
No niestety ale taka jest prawda jak JAcek i jego szanowany dupowlaz Tomek robią sobie z ludzi jaja to niestety ale ludzie odchodzą. Kierowników porobili sobie z największych wazeliniazy którzy nie maja o niczym zielonego pojęcia ale gdyby teraz ich zmienili to by oznaczalo , ze się mylili a do tego trzeba mieć jaja których najwyraźniej im brak.
Zostaw swoją opinię o OBI-Superhobby Dom i Ogród - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI-Superhobby Dom i Ogród