Opinie o OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszcz Fabryczna 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OBI-Superhobby Dom i Ogród. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI-Superhobby Dom i Ogród na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszcz Fabryczna 1

Mobbing

W tej pracy poznalem co to znaczy mobbing ze strony dyrektora i jego zastepcy. Totalnie niezorganizowane osoby do pelnienia funkcji dyrektorskiej. Jak cos jest nie po ich mysli od razu zastraszaja. Ale jak podkablujesz kolege/kolezanke rosniesz w ich oczach.

Do Joanna

@Joanna Czytajac opinie widac jasno i wyraznie ze na ten moment nikt nie poleca pracy w Obi Bydgoszcz pod skrzydlami obecnego dyrektora i jego zastepcy.

Trener

Obi w Bydgoszczy ma jeden plus. Przez swoja polityke szkoli pracownikow do pracy w leroy i castoramie przez co konkurencja nie traci pieniedzy na szkolenie swiezakow.

Joanna

@byly pracownik czy w OBI-Superhobby Dom i Ogród nie ma możliwości, aby dostać awans? Taki awans to też wyróżnienie. @Heh czy pracujesz w Obi? Co możesz powiedzieć na temat pracy? Jakie doświadczenia masz związane z firmą?

Sprzedawca

Rozmowa przeprowadzona bardzo amatorsko na sali sprzedaży pośród klientów , osoba przeprowadajaca domowe ( kierownik budowlani) totalny amator brak profesjonalizmu. Jedyne co powiedział to płaciły tyle co PAN na to?

Praktycznie zero pytań tylko gdzie pracowlem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Heh

Okret budowlany tonie Jacku :)

...
@Heh

O czymś nie wiemy?

nicki

Niestety ale poprzedni post to 100% prawda.

byly pracownik

Ja nie pracuje w obi juz kilka lat i powiem tak każdy kto tam pracuje chciałby zmienić prace ale malo kto jej szuka naprawdę. Ile razy słyszałem , ze teraz mam wolne to IDE roznosic podania a kończy się tak wolne mija a podania nierozniesione. Dzisiaj z perspektywy czasu wiem , ze nikt kto zmienił prace z obi na inna nie pogorszył sobie sytuacji. Masa ludzi mówi o odejściu a jak dostanie jakąś podwyżkę jakieś grosze 100-200 zł to juz zadowolona i znów dwa lata przsiedzi zanim zrozumie ,ze trzeba szukać pracy. Dobrze radzie wezcie się za siebie i szukajcie pracy bo jest jej tyle na rynku , ze nast w czym przebierać. Powodzenia

lox
@byly pracownik

Ktoś wziął sobie do serca to co napisales bo juz jedno wypowiedzenie z pracy zaraz poszło . Zobaczymy ile jeszcze osób cie posłuchać. Oby jak najwięcej. Pozdrawiam wszystkich szukajacych nowej pracy.

Ludzie co wy marudzicie? Bezrobocie w Bydgoszczy trochę ponad 4% a wy nie szukacie innej pracy? Olejcie OBI, niedługo zostaną sami kierownicy i dyrektorzy. Jest mnóstwo lepszych ofert w Bydgoszczy niż OBI.

AA

Podejrzewam że większość z nas szuka ale nie chce się przyznać.

do nowy

te które Jacku/Tomku wprowadzacie niszcząc atmosfere na sklepie

@do nowy

Konkretnie. I pudło, je jestem żadnym z nich :)

Mistrz Jacek

Po ostatnich super zmianach jakie następują dni tego marketu są już policzone.

nowy
@Mistrz Jacek

Niby jakie zmiany następuja?

Tutu

Pytanie z innej beczki gdzie są koszulki letnie dla pracowników które rzekonu miały być i nie ma co dopiero w zimę będą?

obik 2

hahahaahha przerwy to jakaś masakra tylko do 18 moga chodzić pracownicy bzdura taka ktoś dobrze napisał na górze ze obóz pracy sie robi znowu :) a taka sugestia dyrekcja mówi ze duży ruch sie robi o 18;00 i do tej 18 bedzie klient olewany troszkę bo pracownik bedzię chciał wykorzystac przerwę isc przed 18 a nie o 20;30 bo 20;30 co najwyzej to mozna do wc iść wiec będzie ruch np o 17 40 a pracownik ktory nie byl na przerwie to 99% bedzię miał wylane na ten ruch i bedzie szedl na przerwe zeby tylko zdążyć przed tą 18 wiec slaby pomysł z tymi przerwami ale obi bydgoszcz tak to robi chce dobrze a jest słabo

D

Wszyscy źli, którzy mają klimę xD Kierownicy, Dysponenci, Systemowiec, Administracja, Dyrekcja, techniczny, szok xD

@D

No źli. Wystarczy wyjść z biur na sklep i od razu czuć różnicę w temperaturze. Bucha żar tropików. Klienci sami się pytają jak wytrzymujemy cały dzień w tej duchocie.

1/10

jak to mówią historia lubi sie powtarzać i znów pracownicy będą sie zwalniać jak dyrekcja cała się nie zmieni swojego zachowania i zacznie szanować każdego pracownika a nie swoich ulubieńców co tylko wybili się tylko na kablowaniu, a po drugie obi robi się na obóz pracy :)

nick

Witam wrócę do tematu juz wielokrotnie poruszanego ale wtedy dyrekcja i wazeliny kierownicy potrafili tylko szydzic. Tak jak napisał poprzednik w sklepie gorąco ,ze nie idzie wytrzymać i jak wyglądają ciuchy pracowników dziewczyny noszą sobie krótkie spodenki rybaczki natomiast chłopach te same spodnie co zima długie ,grube i niewygodne . Tak wygląda w tym sklepie rownouprawnienie ale ci to dyrekcje i kierowników obchodzi skoro siedzą cały czas u gory w biurze a tam klimatyzacja.

AA

Prędzej czy później będą sami nowi. Jak ktoś już wspomniał grafiki to jakaś paranoja, gorąco jak ch***ra, po jednym (może dwóch) pracowniku na działach na popki gdzie jest najwięcej klientów. Przychodzi tajemniczy klient i sklep nie przechodzi badania bo jest źle obsłużony. A potem wielkie zdziwienie.

obik

Praca w obi Bydgoszcz jest nieporozumieniem co tu dużo pisać wystarczy poczytać co na forum pisza pracownicy.Tyle wpisów co za tej dyrekcji to chyba wszyscy poprzedni dyrektorzy razem wzięci tyle nie mieli.Ale co się dziwić starzy pracownicy odchodzą bo maja dość takiego traktowania a młodzi mają wszystko gdzieś. Brawo dla dyrekcji robocie tak dalej to w końcu centrala do bierze się wam do du.. .takiej rotacji pracowników nie miał chyba w tym roku nikt w Polsce.Przynajmniej w czymś jesteście najlepsi bo o robieni kasy dla firmy to nie macie pojecia. Banda amatorow.u

Joanna

A możecie powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda system pracy w firmie? Z jakim wyprzedzeniem jest ustalany grafik? Czy można mieć duży wpływ na wybór godzin, w których się pracuje?

szczera
@Joanna

Witam mogę szczerze powiedzieć ,ze w tej firmie nie ma żadnego systemu.Grafik teoretycznie powinien być robiony trzy miesiące do przodu w praktyce dostajesz na miesiąc dwa dni przed końcem miesiąca. Wpływu na grafik nie masz , a jeśli będziesz pracować na kasie to juz zapomnij o jakiejkolwiek logice w grafiki. Ogólnie bardzo dużą rotacja pracowników w ciągu ostatniego roku około 40% nowych pracowników bo starzy się pozwalniali sami bo mieli dość pracy z taka dyrekcja. Jeśli mam cos do radzić to na twoim miejscu szukała bym czegoś innego. Pozdrawiam

Obik

To jeszcze pani nie znalazła tego naszego kolegi słabo się pani stara Hehe :) :-D

Poszukujaca

DROGI Kolego :) Mam nadzieję że to przeczytasz. Niestety nie mam możliwości w inny sposób się z Tobą porozumieć, co wpadnę do Waszego sklepu to Ciebie nie ma ! Jeśli wiesz kim jestem proszę o reakcję :) Pozdrawiam Serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o OBI-Superhobby Dom i Ogród - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w OBI-Superhobby Dom i Ogród?

Zobacz opinie na temat firmy OBI-Superhobby Dom i Ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI-Superhobby Dom i Ogród?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI-Superhobby Dom i Ogród?

Kandydaci do pracy w OBI-Superhobby Dom i Ogród napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI-Superhobby Dom i Ogród
1.5/5 Na podstawie 101 ocen.

OBI-Superhobby Dom i Ogród