Opinie o Makro Cash & Carry Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Makro Cash & Carry Polska . Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash & Carry Polska w Bydgoszcz

kierowca Nowy wpis

Warto iśćdo Makro jako kierowca kat B ? znalazlem oferte pracy z zewnetrznej firmy przeowozowej, zaproponowano mi prace jako dostawca, wynagrodzenie? - 12zł od jednego punktu dostawy + 35gr za kilometr, pracodawca mowi ze miesiecznie wychodzi kolo 4500, natomiast rozmawialem z kierowca z warszawy ktory tez pracuje zewnetrznie,i ma stałą pensje 4800 na kat. B a nie jakies od punktu dostaw i kilometrów

jan Nowy wpis

MAKRO Bydgoszcz NIE POLECAM DOSTARCZAĆ TEJ FIRMIE TOWARÓW AUTA UZIEMIONE NA KILKANAŚCIE GODZIN PODJECHAŁO POD ROZŁADUNEK WE WTOREK WIECZOREM NADAL STOI NIE ROZŁADOWANE , BRAK ORGANIZACJI PRACY POTRZEBNE SĄ TAM KONTROLE INSPEKCJI PRACY . NIE POLECAM !!!!!

Żałość...

...ta firma to typowy januszex. 3100 brutto, 3 zmiany, po 22:00 nadal klienci są na hali i nikt z przełożonych nie chce im powiedzieć, że sklep już zamknięty bo klient jest najważniejszy haaaaa. NIE POLECAM.

Aneta
@Żałość...

Masakra... To co, przełożeni chyba lubią pracować całą dobę? :D A do tej wypłaty to chociaż można liczyć na jakieś premie?

Żałość makro Nowy wpis
@Aneta

Jakieś premie są ale uznawane pewnie sporadycznie. Dodać, że pierwsza zmiana zaczyna się od 4 rano także jeśli ktos mieszka daleko i nie ma auta to raczej na tą 4 rano nie zdąży bo busy zaczynają jeździć od 4:20 haaa. Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów na tą firmę w której oczywiście nikt nic nie wie.

Małgorzata Nowy wpis
@Żałość makro

No właśnie z tymi autobusami to bez sensu jest. Oni są świadomi tego co nie? To co wpływa na to, że się tym problemem nie zainteresują?

Nie mogę Ci powiedzieć

Najgorsza praca jaka ktos może sobie wyobrazic. Pracownikow traktuje sie tu jak robotow albo jak G***O, jak kto woli. O wypłacie nie wspomne, bo jest jej tak malo,ze w ogole zapomnialam,ze ja otrzymuje. Ps do klientow: jezeli sklep jest otwarty do 22, to oznacza,ze o tej porze Was nie powinno juz byc na hali. Nie, nie jestescie wyjatkowi dla ktorych warto zostal dluzej w pracy. Jezeli macie problem z czasem to proponuje cofnąć się do przedszkola na kurs obycia z zegarkiem.

@Nie mogę Ci powiedzieć

Taka jest prawda że gdyby dawali komunikat jak w innych sklepach o 21:45 to by nie było o 22 nikogo na hali. W innych sklepach jest tak że o 21:45 nie wpuszczaja już nikogo. Dają czas do 22 tym co są na hali. A nie człowiek później z wywieszonym jęzorem leci na autobus .

Maria
@Anonim

A próbowaliście porozmawiać z kierownikami, żeby nie wpuszczać klientów przed 22 i żeby był ten komunikat?

Małgorzata
@Anonim

Widzę, że mają otwarte tutaj od 5:00, to wtedy klienci też już z zapartym tchem czekają jak tylko otworzy im ktoś wrota?xd I na którą Ty masz ten autobus? Bo chyba nawet jak do 22:00 jest to trzeba sklep zamknąć i ogarnąć trochę, czy wy tak nagle rzucacie wszystko przebieracie się jak w Simsach i do domu?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Makro Cash & Carry Polska ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
heheszki

wiem że nie ma racje. dlatego dobrze kolega napisał wczesniej " tu i teraz" podpisuje sie . jest własnie tak. nie zakrzywiajcie rzeczywistości - nie wybielicie sie sfałszowanymi wpisami

tu i teraz

tak, każdy ma prawo do wypowiadania sie na forum. ale jeśli wprowadza w błąd. po co inni maja czytaj ta zakrzywiona rzeczywistośc ?

heheszki

@ewel - rozszyfrowan-a,-y jesteś. jestes osobą piszącą na zlecenie makro takie smutne teksty. i do tego bez sensu składasz zdania, niezrozumiale. no chyba że co gorsza jestes wynająt-ą,-y z indii i z tłumacza wklejasz bezsensowne zdania. nie opiniuj na tym forum, nie wprowadzaj ludzi w błąd

nie ma żadnej oferty w Bydgoszczy na Koordynatora ds. Organizacjii dostaw.

więcej już nie w bydgoszczy

Ażeby się skontaktować z działem alkohole poświęciłem na to 30 minut wisząc na komórce z wynikiem negatywnym . Ta mał.. , która miala odebrac telefon odrzucała mnie pięc razy , ona myśli że ja na pieniądzach leżę i z komórki będe wydzwaniał tak bez końca . CHAMSTWO TEGO PRACOWNIKA !!!

Staralam sie o pracę w Makro bardzo intensywnie, w koncu zostalam zaproszona na rozmowę wyszła Pani z ankietą wiele pytań dlaczego Makro a nie inny sklep co wiem o Makro moje mocne strony, jakie bledy popelnilam w poprzedniej pracy a co zrobilam ze np osiągnelam sukces, czy chcialabym awansować w Makro jesli tak to na jakie stanowisko, jaka jestem itp. Tylko szkoda ze o rozmiar stanika nie pytają. Ja nie rozumie tego calego wywiadu, a na koncu pewnie sie okaze ze wybrali i tak nie odpowiednią osobę. Teraz nie wystarczy że bardzo się chce pracować i zdobywać doswiadczenie. Niby mili uśmiechnięci, zapewniają ze zadzwonią i poinformują o swojej decyzji ale nic z tego telefonu nie doczekalam się. Robimy z siebie debili odpowiadając na te wszystkie głupie pytania a Szanowne Panie mają Cię gdzieś uwazam że tak się nie robi :) Powodzenia dla tych którzy tam sie dostali.

mmw

Właśnie ile zarabia netto pracownik w hali makro i czym jesli nie mam auta dojechac do pracy skoro jest otwarte od 3rano?

a ile tam płaca i czy wogóle interesować sie pracą w tym markecie

Tomasz Skrzypiński - 2009-03-25 16:18:38 Hala Makro Bydgoszcz jest idealnym miejscem na rozwinięcie skrzydeł kariery zawodowej. Praca wymaga silnej woli ale jest przyjemna. Pracownicy są mili i serdeczni. ale jaja. niezle. mysle po prostu, ze bardzo tomasza ktos tam nie lubi.

Tomasz

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash & Carry Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Makro Cash & Carry Polska ?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash & Carry Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Makro Cash & Carry Polska