logo Makro Cash & Carry Polska

Makro Cash & Carry Polska

Bydgoszcz

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

2009-03-25 16:18:38
Hala Makro Bydgoszcz jest idealnym miejscem na rozwinięcie skrzydeł kariery zawodowej. Praca wymaga silnej woli ale jest przyjemna. Pracownicy są mili i serdeczni.
anonim 2009-12-21 22:50:20
Tomasz Skrzypiński - 2009-03-25 16:18:38

ale jaja. niezle. mysle po prostu, ze bardzo tomasza ktos tam nie lubi.
anonim 2010-02-12 11:10:10
a ile tam płaca i czy wogóle interesować sie pracą w tym markecie
mmw 2010-07-01 15:22:06
Właśnie ile zarabia netto pracownik w hali makro i czym jesli nie mam auta dojechac do pracy skoro jest otwarte od 3rano?
anonim 2011-08-10 15:09:38
Staralam sie o pracę w Makro bardzo intensywnie, w koncu zostalam zaproszona na rozmowę wyszła Pani z ankietą wiele pytań dlaczego Makro a nie inny sklep co wiem o Makro moje mocne strony, jakie bledy popelnilam w poprzedniej pracy a co zrobilam ze np osiągnelam sukces, czy chcialabym awansować w Makro jesli tak to na jakie stanowisko, jaka jestem itp. Tylko szkoda ze o rozmiar stanika nie pytają. Ja nie rozumie tego calego wywiadu, a na koncu pewnie sie okaze ze wybrali i tak nie odpowiednią osobę. Teraz nie wystarczy że bardzo się chce pracować i zdobywać doswiadczenie. Niby mili uśmiechnięci, zapewniają ze zadzwonią i poinformują o swojej decyzji ale nic z tego telefonu nie doczekalam się. Robimy z siebie debili odpowiadając na te wszystkie głupie pytania a Szanowne Panie mają Cię gdzieś uwazam że tak się nie robi :) Powodzenia dla tych którzy tam sie dostali.
więcej już nie w bydgoszczy 2011-12-15 19:44:17
Ażeby się skontaktować z działem alkohole poświęciłem na to 30 minut wisząc na komórce z wynikiem negatywnym . Ta mał.. , która miala odebrac telefon odrzucała mnie pięc razy , ona myśli że ja na pieniądzach leżę i z komórki będe wydzwaniał tak bez końca . CHAMSTWO TEGO PRACOWNIKA !!!
anonim 2016-03-17 22:10:26
nie ma żadnej oferty w Bydgoszczy na Koordynatora ds. Organizacjii dostaw.
heheszki 2016-03-30 21:30:58
@ewel - rozszyfrowan-a,-y jesteś. jestes osobą piszącą na zlecenie makro takie smutne teksty. i do tego bez sensu składasz zdania, niezrozumiale. no chyba że co gorsza jestes wynająt-ą,-y z indii i z tłumacza wklejasz bezsensowne zdania.

nie opiniuj na tym forum, nie wprowadzaj ludzi w błąd
tu i teraz 2016-05-07 14:04:45
tak, każdy ma prawo do wypowiadania sie na forum. ale jeśli wprowadza w błąd. po co inni maja czytaj ta zakrzywiona rzeczywistośc ?
heheszki 2016-05-27 22:45:40
wiem że nie ma racje. dlatego dobrze kolega napisał wczesniej " tu i teraz" podpisuje sie . jest własnie tak.

nie zakrzywiajcie rzeczywistości - nie wybielicie sie sfałszowanymi wpisami
Zostaw swoją opinię o Makro Cash & Carry Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska