Opinie o Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

wojownik

Are you sure? CO ZA MESSAGE!

ojtam

Mylan chciał kupić Actavis, nie dali rady i teraz kupią Serviera :))))))))

XXX

A co konkretnie się stało?

sru

ciekawy - 2013-02-26 12:39:12 coś się szykuje! w kościach to czuje! ojoj niebawem, niebawem.i się stało...co się miało stać, a to dopiero początek.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
ciekawy

coś się szykuje! w kościach to czuje! ojoj niebawem, niebawem.

pozytywny

Mylan jest ok, wiadomo trzeba zapierniczać ale ludzie są pozytywni w wartościach i mozna sie wiele od nich nauczyć. Klimat jest taki jak kto widzi świat. Firma zrobi skok do przodu dzięki nowym RKS-om i tym co zostali - najtwardsi, to prawda:-). Sama robota niezwykle przyszłościowa. zwlaszcza farma CNS też (Mylan ma dziesiątki lekow do wprowadzenia a substancji chyba ok. 1000)- firma ok.

Witam, mniałam przyjemność pracować w MYLANIE i ludzie są ok ale zasady wspólpracy odbiegają od norm poprawności mam na myśli testy online o 21, zadania domowe tabelki wykresy to jest do bani za dużo preparatów do promocji pozatym nie ma się na co skarżyć pozdrowienia dla Janochy to jest dopiero gość zakręcony ma swój świat.

ELA

Witam, mniałam przyjemność pracować w MYLANIE i ludzie są ok ale zasady wspólpracy odbiegają od norm poprawności mam na myśli testy online o 21, zadania domowe tabelki wykresy to jest do bani za dużo preparatów do promocji pozatym nie ma się na co skarżyć pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] to jest dopiero gość zakręcony ma swój świat.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta)