Opinie o Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Rep

Jakie auta w Maylan dla Rep? Czy jest GPS?

mick

Też pracowałem w Mylanie. Nie polecam. Nakręceni na wynik na maksa. Robota 24h na dobę, człowiek nie ma czasu zastanowić się w jakim bagnie siedzi.(usunięte przez administratora)

Johhny

Ogólnie firma OK , maja swój świat i wizje - trzymją się (usunięte przez administratora)

On

Czytam te opinie i sie zastanawiam byłem niedawno na Rozmowie i faktycznie umowa na zastępstwo czego nie pisali w ogłoszeniu rozmowa była ok(usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
mario puzo

Ja zostałem zaproszony na 2- gą finalną rozmowę na KAS-a do Wawy,ale odpuściłem,dostałem robotę gdzie indziej. Etat był na woj.lubuskie,wielkopolskie i zdaję się część dolnośl.lub zachodniopom.

koko

Umowa na zastępstwo mysle ze szkoda czasu. Wystarczy sprawdzić siedzibę firmy która miesci się w bloku mieszkalnym nad pizzeria.(wystarczy wjesc na gogle street viev ul KEN 95 Warszawa) Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i obłudy... Odradzam jako REP z 10 letnim stażem w branży farmaceutycznej...

X

Widzę ze wiadomosci sie pokrywają ja również byłem na rozmowie i co sie okazuje zostałem postawiony przed faktem ze jest to umowa na zastępstwo myśle ze powinno byc to jasno określone w ogłoszeniu. Za dużo informacji nie ma o tej firmie na forum...

koko

Hej, na jaki teren byla ta rekrutacja? (usunięte przez administratora)

trochedziekciu

Znajoma była na rozmowie na Spec.ds.Kluczowych.Okazało sie na rozmowie, ze to umowa na zastepstwo,czego podobno nie pisali w ofercie.Skoro sciemniaja juz podczas procesu rekrutacji,to co byłoby potem w pracy...???Strach do nich iść

ukdubl

Fantastyczni bez gps a tak wogóle . Seeng is beliving

huhu

Może ktoś napisać jak tam jest jacy przełozeni jakie auta i jaka kasa i czy gps waucie jest na stanowisku spec.ds.kluczowych klientów,

tyty

napiszcie jakie sa auta dla pm i czy jest gps.

Banan miastowy
@tyty

To było niezłe . Nic nie robić żeby zarobić

Jaka wynegocjujesz. Im więcej wynegocjujesz tym wiecej bedziesz miała. Pamietaj potem juz Ci nikt nie podniesie pensji w Mylanie. Rozbierznosci są bardzo duże od prawie 9000 do 4000 brutto. Ale jesli masz doświadczenie to szukaj w innych firmach, gdzie Cie docenia i bedziesz miec jasne zasady pracy. A tu nikt nie jest pewny jutra. Mylan szuka ludzi wybitnie uzdolnionych(usunięte przez administratora)

mariolka

Cześć, a na jaką kasę może liczyć PM w Mylanie?Z 2-letnim doświadczeniem?Jaka podstawa,jaka premia,jakie benefity i auto?Plissss napiszcie

iksiński

Biorąc pod uwagę przejecie firmy produkcyjnej (zaklad na Zeraniu) i dotarcie do "7 mld ludzi na swiecie" do duzo wyzwan przed name :)

Anna3

Mam przyjemność pracować w Mylan. Zacznę od rzeczy, które są pozytywne - przede wszystkim, profesjonalna firma z wysokimi standardami pracy - ale UWAGA mówię o Mylan Pharmaceuticals! Tam jest naprawdę amerykański styl zarządzania z ogromnymi wymaganiami, ale też ogromnym szacunkiem dla zatrudnionych. Tym się chwalą. Mają najnowocześniejsze fabryki i międzynarodowe standardy oraz niezwykle charyzmatycznych zarządzających. Niestety nie ma się to w żaden sposób do Mylan Polska. Leki są ok, czyli generyczne - nie pierwsze i nie ostatnie, konkurencja to często kilkanaście odpowiedników. Częste braki utrzymujące się przez tygodnie, a nawet miesiące. Brak informacji o przyczynach i czasie braku. Szkolenia są mierne, prowadzone przez wcześniej przeszkolonych regionalnych, bądź przez wyższą kadrę zarządzającą, dodam nieomylną. Na szkoleniach są scenki, w których nikt nie jest chwalony, tylko krytykowany. Mam 7letnie doświadczenie i dostaję informację zwrotną, robię coś źle. Moim zdaniem, nikt nie umie motywować. Od półtora roku przechodzimy reorganizację, czyli zwalnia się ludzi oczywiście nie za sprzedaż. Tylko inne rzeczy. Jakie? Czasem zaskakujące. Ogólnie jest ciśnienie na sprzedaż, jakość, a my przedstawiciele i tak po cichu spekulujemy, kto zostanie zwolniony. Regionalni często nie mają swojego zdania, tylko wykonują zadania zlecone przez dyrektora, więc nie ma do kogo się zwrócić o pomoc, bo i tak ostatecznie wszystko trafi do wyższej kadry zarządzającej. Premie - czyli system premiowy zagmatwany, niejasny i często niesprawiedliwy. Ktoś kto sprosta założeniom systemu premiowego i tak może nie dostać wyliczonej premii. Takie przypadki zdarzają się na bieżąco. A nietrudno o nich się dowiedzieć, bo osób biorących jest... kilka. Dodam, że prawie zawsze tych samych. Ogromnym plusem byli ludzie, którzy pracowali jako przedstawiciele, bo to naprawdę wyższa półka. Niestety cześć z nich została już zwolniona, cześć sama odeszła. Czy narzekam? Nie, sama tu pracuję, i jakoś boje

Kacha

Sluchajcie, jaka kase moze wynegocjowac z doswiadczeniem?Czy plany sa realne?Jak z premiami?

ojtam

Z mojej pozycji... Nie przesadzajmy, w której firmie z naszego rynku jest podobnie...? - we wszystkich... praca od 8-16 dawno poszła w zapomnienie, trzeba popatrzeć na to z góry i oderwać się od standardów naszych (moich) rodziców, którzy wracali do domu o 15.45, mimo to przynosili robotę do domu (lata 80). Fakt (usunięte przez administratora) jest WYMAGAJĄCY... a jaki ma być...???? A zapomniałbym - rentowny...! I kto się z tym nie zgodzi...? To nie ZUS... i administracja z 13. pensją bo oni mają w roku 13 miesięcy. (usunięte przez administratora)

byly

Ale głupoty , praca od 8 do 23 prawie bez przerwy , zero poszanowania dla pracownika .

Luka

[usunięte przez moderatora]sam wiesz. Stań na stole i zobacz!:-) zostaniemy przy swoich założeniach przy tych 10 -15mln na zawsze. Chyba, że zaczniesz doceniać właściwych ludzi a nie tych co cyganią.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mylan Sp. z o.o. (firma zamknięta)