Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

A czy kierownictwo w końcu ujawni ile jest przypadków koroniwariusa w Tyco? Bo jak narazie cisza nic oficjalnego niema, a dużo osób z pozytywnym wynikiem.

Nowa

Brygadzistka z kabli też jest zarażona a robole dalej pracują

Max
@Nowa

Która proszę jaśniej

Ogłosili 39 przypadkow w Tyco

Koronka
@Max

Widzę znów tanią sensację. Nie ważne jak się czuje tyle najważniejsze- która? A co Ci da ta wiedza? No ale skoro ciekawość Cię zjada to odpowiadam. Chora jest ta ... która jest na chorobowym.

whatamess

Jakość nie została wymieniona w komunikacie, że ma pracować na home office, ale w ogólnym bałaganie tej firmy, Ci sciemniacze sami sobie zarzadzili pracę w domu. Pytanie, co oni właściwie robią na tym home office, bo chyba trudno czuwać nad jakością będącę daleko od produkcji.

Mgr Biurowy
@whatamess

Pracując w biurze mamy duże prawdopodobieństwo zakażenia się. A na produkcji można pracować. Tam wirusów nie ma prawie żadnych!

Mgr produkcyjny
@Mgr Biurowy

Rozumiem, że powyższy wpis bardziej ma służyć fejkowi niż merytorycznej wypowiedzi. Niby dlaczego na produkcji nie ma być wirusów? Czekam na ciekawe wypowiedzi poparte naukowymi badaniami

@whatamess

Ci biurowi sciemniacze wykorzystają każdą okazje, zeby tylko nie pracowac, pierwsi pouciekali na chorobowe. A jak na produkcji ludzie choruja to robi sie z tego wielka afera. O Jakosci nie wspomne, bo jest ich o polowe za dużo i w większości to obiboki, z malymi wyjatkami.

Dokładnie

aga
@Mgr Biurowy

Skoro na produkcji mozna pracowac, to może przenieść tam biurowych.

Misiek

Zgadzam się z tym bo jak chorujesz to już nie pracujesz

Misiek

Chory zakład agencyjnych przyjmują a doświadczonych pracowników zwalniają,szok

Wqrw

Piękna gazetka zakładowa. Pan Dyrektor na większości zdjęć podnosi morale pracowników. Szkoda że przez rok czasu na hali widziałem go może raz, oczywiście z okazji jakiegoś audytu. Fajnie wiedzieć jak wygląda, bo można zapomnieć,że w ogóle ktoś taki tu jest :D

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Dagmara

Tak! Bardzo zadowoleni! Wełniane czapeczki to było to o czym zawsze marzylismy! Dzięki Naszej firmie marzenia się spełniają!

Czy to prawda ,że jeden brygadzista na wtryskarkach ma COVID 19??

Pracownik Tyco

Sezon grypowy. Testy zawsze pokażą covid. Nie panikuj.

Wqrw

Ma ma, no ale jak wiadomo tania siła robocza musi być i pracować dalej ;)

Ola

Te maseczki na 8 godzin to śmieszne a jaj ktoś ma astmę nie wspomnę o parowaniu okularów

Eng

Witam,Czy na hali produkcyjnej obowiązuje zasłanianie ust i nosa? Na hali zapewne panują wysokie temperatury,co utrudnia oddychanie Proszę o poważne odpowiedzi Pozdrawiam

B-
@Eng

Tak są wysokie temperatury, a od dziś mamy obowiązek noszenia maseczek cały czas... Przestrzeń na której musimy pracować jest niewielka, a często pracuje na niej zespół powyżej 5 osób. Kierownictwo nakłada obowiązek maseczek i ma wywalone, ale co oni moga wiedzieć o pracy w maskach kiedy połowa na Home offOffice siedzi...

@B-

Bardzo dobrze niech wszyscy noszą maseczki wszędzie panuje strach i wirus SARS-Cov-2 który atakuje z nienacka ale tylko w biurach. Dobrze że nie atakuje pracownikow produkcji wiec my chyba nie musimy się bać ????

Tłocznia

Hałas, smród, słabe wynagrodzenie, praca na 3 zmiany, do tego żałosna i fałszywa "góra", bo jak inaczej nazwać... Pracownicy fizyczni, czyli ci którzy naprawdę coś robią mają pieczątki. Operatorzy, czyli ci najniżej ze wszystkich, ci co obsługują te prasy muszą codziennie podbijać na każdej maszynie karty sprawdzeń, niby prosta rzecz a zdarza się tego nie zrobić, "góra", a raczej ich pionki w każdy poniedziałek, środę i piątek chodzą o 12 po hali i sprawdzają wszystko jak na jakiejś kontroli, każdą pieczątkę, czystość, czy jest jakiś przedmiot, który nie powinien być w danym miejscu, jak jest jakiś problem (dla nich prawie wszystko jest problemem) to od razu robią zdjęcie, sami nie powiedzą ci nic w twarz, jedynie jak przyjdą to powiedzą cześć mając na twarzy fałszywy uśmiech. Zrobione zdjęcia ładują u kierownica za pomocą maila. Co roku jest ocena pracownika, nie tylko te zdjęcia są brane pod uwagę, ale też brygadzista robi sobie notatki z każdego, nawet najmniejszego i najmniej istotnego błędu operatora. "chcę podwyżkę", "jak ty możesz chcieć podwyżkę, nie pamiętasz jak zrobiłeś 'to' lub 'tamto'?", "ale nic nie mówiłeś, że to jakiś problem, mówiłeś, że luz...", po prostu obłuda i czepianie się byle czego. Gdyby chociaż dobrze płacili to by można było to znosić, odradzam.

Jutro dzwonię do sanepidu jest kilka osób z dodatnim wynikiem a ci co mieli z nimi kontakt normalnie chodzą do pracy

Sanepid
@19

Życzę powodzenia z tym sanepidem.To tylko wygląda tak pięknie w telewizji.W rzeczywistości te organy państwa kuleje na całej linii

@Sanepid

Jest jeszcze TVN24 mają nawet aplikacje do zgłaszania

@24

Dlaczego wszystko zamiatane jest pod dywan??? Przecież tutaj chodzi o Nasze zdrowie i życie!

@Paweł

W Tyco chodzii o kase a nie zdrowie i bezpieczeństwo. Oczywiście o kase tych z góry.

miś

ostatnio jak go widziałem chował się za maszynami, boi się czy co?

Wqrw

Gdzie jest informacja o chorych ma Covid? Bawicie się ludzkim życiem? (usunięte przez administratora)

Covid
@Wqrw

Niestety nasze góru potrafi tylko karać i uprzykrzać życie ludzią w tym zakładzie po prostu nie dają rady. Gdzie ludzie odseparowani od tych co mają covid co z nimi kwarantanna ? Rodziny też? Nie maja pojęcia co zrobić pewnie. Trzeba chyba sanepid powiadomić moze im pomogą.

franek
@Covid

Zgadza się, żadnych konkretów. A ja mam obawy przed powrotem po pracy do domu. Żona, dzieci, i mam wszystkich pozarażać. Jest taki jeden, co od kilku dni był już w grupie ryzyka, to pazerna (usunięte przez administratora) wieśniak jeden dopiero od dzisiaj poszedł na urlop. Być może nie jest dodatni, ale ryzyko zarażenia innych było. Dyrekcjo, więcej informacji, bo ci się załoga wykruszy. Biurowi mogą pracować zdalnie, a co jak zabraknie fizoli i maszyny staną. Kto zarobi na pensje?

Chlopiec

Dla tych co przychodzą z ulicy mogą dostać szoku, Firma istniejąca od czasów Pana kleksa, i tak samo funkcjonuje w środku, np żółty budynek,,, żadzi Bolek i Lolek, a prezes schowany w dziupli i nawet boi się wychylić, chyba że też już przeprowadził się do Pruszcza

Tęcza
@Chlopiec

Bo to jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Jeden nie wie nic, za to drugi wie dużo. Ten co nie ma pojęcia o produkcji dowiaduje się od Bolka a Lolek krzywdy nie da mu zrobić! I tak się kręci....

Koronatyco

Hej ludzie, w zoltym budynku za duzo robi sie grubasow (nierobow). Niech dyrektor wkoncu otworzy oczy, a nie lyka ich (usunięte przez administratora) z podworka wziete, ktos musi to zatrzymac bo zaraz nie bedzie na wyplaty dla uczciwie pracujacych, ktorzy ta firme jeszcze utrzymuja. Czarno to widze!

Piotr Stawski

Jakie zarobki na stanowisku "buyer" ? Proszę o wiadomość, Piotr

TE Minion
@Piotr Stawski

Stawki jak stawki. Tu trzeba lepiej zapytac o atmosfere i styl pracy ludzi. Co z tego ze beda pieniadze jak wspolpraca z ludzmi dookola jest jak syzyfowa praca polaczona z wieczna gonitwa i tlumaczeniem sie wszystkim naokolo z wykonywanej pracy.

Antonio Banderas

OK

Wytrysk

Jak tam na wtryskarkach skoro nie można tel używać jak brygadzista będzie robił zdjęcia ?? I donosił Panom z góry ?

sdsf
@Wytrysk

Jak nie można, przecież "góra" ma telefony służbowe, oni mogą korzystać, no a w razie czego zawsze mogą powiedziec ze im sie słuzbowy z osobistym pomylił, a że zdjęcie juz zrobione to cóz....

Jan*****

Już nie pracuję i całe szczęście a nie piszę bo nie przesiaduje tu godzinami jak co niektórzy,a po za tym właśnie przez takich ciekawskich w tym zakładzie jest taka atmosfera.Pozdrawiam

Zero

Witam, czy może ktoś mi odpowie czy Te zbliża się ku końcowi? Bo w sumie wszędzie brak pracy ????

Proponuję dodatkowe lekcje z j.polskiego ! :-)

Gabi

No proszę nauczyciel się znalazł tu jest produkcja i pracują ludzie z różnym wyksztalceniem nawet po szkole podstawowej a ty może minąłeś sie z powołaniem i szkole j polskiego powinieneś uczyć a nie w Tyco pracować

I przez takich ludzi jak Ty budzi się agresja, faktycznie nie zauważyłam moich błędów za co przepraszam

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics