Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

el

Jak tam na atmosfera na lakierni ? nikt nic nie pisze więc pewnie jest w porządku miło i przyjemnie.

Skutki

A bledne kolo sie toczy. Popieram. Skutki sa takie ze ludzie po wieloletniej wspolpracy mysla o zwolnieniach. Firma stawia na jakosc , dbalosc o pracownika i komfort jego pracy. uwierzcie mi ludzie odplaciliby Wam tym samym gdyby te normy stosowali wszyscy Ci ktorzy mysla ze pozjadali wszystkie rozumy skoro zajmuja troche wyzsze stanowisko. Robota jak robota nie jest zla wyplata na czas, socjal i to sie liczy , kazdy ma rodzine , zobowiazania ale tez swoja godnosc. Pozdrawiam.

zxc z

i znowu wszyscy mają rację!!! BRAWO !!!

Monterze te maszyny maja juz kilka lat a ja niemam czasu mierzyc kazdej sztuki,popros gore o wymiane maszyn.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
on

na każdym dziele czy zmianie jest to samo każdy o każdym plotkuje czasem dobrze czasem negatywnie nieraz to z czystego egoizmu lub zazdrości, zdarzają się też miłe komentarze najważniejsze to się tym nie przejmować i być tym kim się jest bo chamstwo szerzy się z ust tych co są zwykłymi tchórzami co zazdroszczą innym wszystkiego i ich odwagi a w duszy pragną choć w połowie być tacy jak ci których zle opisują bo oni przynajmniej mają odwagę robić to na co mają i żyć tak jak chcą nawet łamiąc przy tym wszystkie zasady bo najważniejsze jest by to właśnie było jemu dobrze i przy tym wysoko podnoszą głowę szacunek im że nie ulegają presji otoczenia i są sobą, pamiętajcie nie zmieniajcie się i nie zawracajcie sobie głowy to są osoby którzy jeszcze niewiedzą czym są

zxc z

praca uszlachetnia a "robota' tworzy

aq

Czy już coś wiadomo na temat drugiego mają? Pracujemy czy mamy wolne i później odrobek?

gg
@aq

Pracujemy, nie ma odrobków. Po bożym ciele w piątek też pracujemy.

asd

wariatka
@sd

Właśnie że jesteś........

Pit

Szczęśliwo - ręce opadajo..

wark

Ta urocza pani jest szczesliwo meżatko

jgfg

jak dobrze pobajerujesz będzie szybka

albercik

Panie i panowie. Koś z was wie coś na temat tej wiecznie uśmiechniętej blondynki z ochrony, która wita nas gdy wchodzimy na teren zakładu? Głównie chodzi o to czy jest wolna ( ͡º ͜ʖ͡º)

md

Pozdrawiam Jacka S.:-) Wielkiego mechanika i cwaniaka. Zostaw coś dla innych.

hji

odpowiedzi do B. jeśli myślisz że operator UV nic nie robi to zapraszam na linie zobaczysz czy tak fajnie jest być operatorem. a punkty karne operator też ma widzę że mało wiesz o operatorach z UV. operatorzy stoją po wiele lat i mają 12,50 na GODZINĘ

wsp

Mamy bardzo dobre liderki na zmianie A i żadna interwencja kierownika nie jest tu potrzebna. Szkoda ci to wskakuj na jej miejsce zazdrośnico.

jad

Co ja widzę? Znów sortownia sławna na forum

Kierowniku weź się za te liderki ze zmiany A z sortowni bo to kary godne następne kobiety dręczą niedługo to każdą po kolei będzie karetka pogotowia wywozic jak tak dalej będzie a szczególnie jedna z nich co niedawno była jedną z sorujących a właściwie gadających bo tylko gadała i swoją poprzedniczke obrabiala tak że aż się jej pozbyla i sama wskoczyla na jej miejsce

wytrzeszcz
@Nowy

Taka pani nie powinna zostać liderem ! od tego trzeba zacząć. Czy tego nikt nie widzi ?

abcd

pewnie samiwezma urlopy a ludzie niech zapieprzaja bez odpoczynku

x
@abcd

Mogę jeszcze coś zrobić?

abc

Kiedy odrabiamy za 2 maja?

iks
@abc

Nie odrabiamy. 2 normalnie do roboty a 3 setka ;)

Ggg

"Wiejta" ludzie jak mozecie sama wiocha przy korycie to nie liczcie na podwyzki. Zazdrosc, plotki , zero pojecia , doswiadczenia i obiektywizmu w sprawie zarzadzania ludzmi ...

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 456.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 423, z czego 75 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 275 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.