Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

b

No niestety tak to ktos madry wymyslil ze np. na sortowni Panie zapieprzaja bo im kaza za co maja punkty karne za ktore zabieraja im co miesiac czesc premi,maja duzo wiecej pracy(standardy,pieczatki metki itd.)i na godzine po wielu latach maja 13zl a taki operator uv na poczatek dostaje 13,50zl a stoi caly dzien pije kawke,nic nie robi i puszcza jeszcze bubel.

xyz

Gratulacje dyrektorzy ! Po tylu latach ciężkiej pracy otrzymałam poniżające wynagrodzenie 50 gr . Teraz mam 13 zł za godzinę PO 8 LATACH . Bez pozdrowień .

zxc z

nie dziw się są u nas też tacy co nie potrafią z kwitka policzyć stawki godzinowej, lub ile dostali premii. żal mi ich

x

i nie wszyscy będą chodzić w soboty

KIEDY CIĘ NIE BĘDZIE?

x

jak obiecali dla każdego po 1 zł. podwyżki --tak chodzimy na obiecane "setki" jak ogarniemy 500+ "to dopiero będziemy chodzić w soboty"

mm
@x

kto ogarnie500+ to ogarnie nie dla wszystkich to jest

Zenek
@mm

A cóż w tym takiego ciężkiego do ogarnięcia? Wchodzisz na rządową stronę programu, czytasz jakie są warunki przydzielania świadczenia, i wiesz wszystko. Jeśli są problemy to idzie się do urzędu i panie w okienku chętnie wszystko wyjaśnią i jeszcze wniosek pomogą wypełnić. https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/rodzina-500-plus/wyjasniamy-krok-po-kroku/

Nnn

Setki niby dla chętnych a obowiązkowe.

facet
@Nnn

kobiety sa w porzadku ? w (usunięte przez administratora) wlaza i za kase by wszystko zrobily ,zero szacunku

4bryg

No tak wiem ,ze sa 2 dni wolne na 4brygadach dlatego je wolałem. Tylko ciekawe jak wejda 4brygady to dadza taki sam dodatek do godziny tj.2zl czy mniej..

4bryg

Na 4brygadach pracuje sie tez i w niedziele, wolny weekend jest tylko raz w miesiacu

7 DNI
@4bryg

ale co 7 dni masz dwa dni wolnego i nikt cię nie zmusi żebyś przyszedł w te dwa dni wolne do pracy. a w tygodniówkach system 6/7

aq

Czterobrygadowka= większą wypłata i więcej wolnego

aq

A ciekawe czy tak fajnie będzie przychodzić ci na 14 w sobotę i będziesz mieć tylko niedzielę wolne dla rodziny

zxc z

jestem za 4-brygadówką lakiernia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brygadka
@zxc z

4-brygadówki nie są złe, jestem tylko ciekawy czy tak chętnie będziecie chodzić w niedzielę na 14:00 jak będzie ładna pogoda ;)Ale ja i tak wolałem 4 brygady ;)

w

Masz nr. telefonu ;[

@w

chętnie wezmę nr telefonu do twojej "starej" kiedy ty pójdziesz na nockę

g

Faceci to świnie!!!

paw
@g

a kobiety "święte" krowy!?

abc
@zxc z

kiedy bedzie wypłata?? prosze o odpowiedz

ona87

Podobno miałybyć już z podwyżką. Patrzę właśnie na swoją wypłatę, jeśli już jest ze wspomnianą podwyżką to szału nie ma niestety :(

Podwyzka

Czy te wyplaty byly juz z podwyzka?

Jestem za!

jestem za 4brygadówką! poczuję że żyję...

pic

tak się zastanawiam, kiedy skończą się pytania : "kiedy wypłata?"

Asdf

Dzisiaj

wyplata

Kiedy wypłata?

Haha

Chyba jogę. ...

@Haha

i znow dyrektorstwo straszy czterobrygadowka :/ a niech wprowadzaja ludzie wiecej zarobia i beda mieli wiecej wolnego, wprowadzaja przymusowe setki na popoludnie to kiedy pracownicy maja miec czas na swoje zycie prywatne i dla rodzin? sa madrzy bo oni kazdy weekend maja wolny i zarabiaja wiecej od nas

hhh

Czy to prawda, że będziemy aerobik ćwiczyli przed pracą? Podobno już są wybrane osoby do prowadzenia ćwiczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 456.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 423, z czego 75 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 275 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.