Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

dd

Tu widzę, że same debeściaki !!

warka

Zmiana A sortownia najlepsza .

@warka

Chyba w plotach ? Hehehehe

Admin

Hmmm... A nie moderator? Czy murator? hehehe głąbki!

Bidny
@Admin

Jeśli nie wiesz kto to taki ten moderator to zapraszam na Wikipedię

@Bidny

Jak poprawisz pisownie. To może luknę ;) "Bidny" Nie tylko nick!

Admin

Bo zaraz usunę znowu. Cicho tam!

bidny

kieeedy będzie wypłata

abc

Czy będzie premia za październik?

czarek

Witam serdecznie piękne i te mniej piękne panie , na imię mi czarus jestem miłym niestety samotnym kawalerem , posiadam auto marki niemnieckiej uwielbiam sporty ekstremalne np szachi , jestem operatorem dobrze zarabiającym. Alko nie pije bo jestem po nim agresywny,petów tez nie jaram,czy poznam tu jakoms mila koleżankę . By wspólnie zagłębiać tajniki kamejsutry , szukam tylko pracującą a tem zakładzie . Pozdrawiam

kobieta
@czarek

Jest tu mnustwo kobiet z dziecmi , ktore szukaja pocieszenia u faceta bo niby zostaly skrzywdzone i rozwalaja soje zwiazki bo mysla ze nigy drugi bedzie leszy

ciekawy

Po co robi się badania wysokościowe miał ktoś jeszcze

@ciekawy

owe badania pokazują z jakiej wysokości ktoś rzyga na swoją robotę

Zka
@zxc x

W tym roku paczek dla dzieci nie będzie

Ed
@Zka

Po co ci paczka masz 500+

zxc x

trzynastka przez "nasz mózg naczelny" jakże głośno obiecywana była z ławki żeby wszyscy słyszeli. Dwa lata minęły a "sławna" trzynastka, im większy upał na halach topniała bardzo szybko. Obiecanki cacanki "cieszcie się że setki są" Jakoś "pierwszy grubas związkowy" milczy , czyżby i jemu obietnica dana tamtego dnia na ławce przed wejściem kością stanęła. AMEN.

xyz

Co z ta trzynastka. ? Mozna liczyć na coś. ?

Jojo
@xyz

Umiesz liczyć licz na siebie. Ha ha ha

Szkoda ze ta dziewczyna ze zmiany A zwolniła sie z pracy miło było popatrzeć na jej piękny uśmiech

Koleszka

Która to?

zxc x

jeśli powyższa informacja nie jest jeszcze zrozumiała to mogę podać nr. kom. do dyr nacz. 512-585-37 .... A jeśli nadal ktoś czyje się niedopieszczony tą informacją to niech zadzwoni do "ojczyma" on tak chętnie opowiada o finansach i itp.

ona87

Nie ma jeszcze wypłaty w Banku Spółdzielczym. O co chodzi ? Niektórzy mieli już wczoraj.

Jsks
@ona87

Kto ma konto np w PKO to mial wypłatę planowanego dnia a w banku spółdzielczym wypłata była.dzien później. Zależy o której godz został wysłany przelew

A kto to?

Kiedy wypłata ??

Jsks
@A kto to?

Nie ma walą coś. Powinna być.

Dyrektor
@A kto to?

W związku z ciężką sytuacją fabryki, wypłata tym miesiącu będzie wypłacana ratach i nie dla wszystkich tym samym czasie. Osoby, które nie wiedzą kiedy wysyłane są przelewy, połowę wypłaty za październik dostaną 20 listopada o pozostałą część wraz z wypłatą za grudzień. Osoby nie pytające się co miesiąc kiedy będzie wypłata, kasę już mają na koncie. Wszelkie zażalenia do obecnej sytuacji, spisujcie na kartkach w kartkę i wrzucajcie do skrzynki "na bramie". Pozdrawiam i życzę spokojnej pracy.

Czy ktoś dostał już wypłatę ? Np w banku milenium.

Om

Byłam już wypłata dziś ?

Xxxxx

(usunięte przez administratora) Ile można walkowac kiedy jest wypłata??!!!!! Proszę wbić sobie raz na.zawsze to pustej głowy że jest czwartego dnia każdego miesiąca. Tylko proszę odliczyć sobie dni wolne sobota niedziela i dzień w tyg jeśli wypada jakieś święto. Trudno zapamiętać że jest tak co miesiąc? No chyba dla kogoś myślcego to łatwe. Ale widać niektórzy mają problem

robol

(P)olak odejdzie?

Dlaczego w poniedziałek ?

aq

Co miesiąc ktoś pyta kiedy wypłata

bo

co miesiąc każdego czwartego dnia roboczego nie licz soboty i niedziel czyli--------w poniedziałek

albi89celestyn

bo to (usunięte przez administratora) zakład i niedługo wypłata będzie na raty i po 15-stym

ciekawy

Do czego robi się badania wysokościowe

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.