Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

MINI

Czesław pracuje na lakierni i zapewniam cie że głupoty piszesz.

Koljuhv
@MINI

Na zmianie A na Lakierni jest tylko jedna kobieta i sie uczy na operatora zmiana A najlepsza najlepsi operatozy. Mistrz spoko liderzy rowniesz. Atmosfera rownierz zajebista najlepsza zmiana jaka moze byc pozdrawiam inne zmiany

@Koljuhv

Mam wrażenie że napisał to jakiś pupil Pana MM gdyż nie wszyscy się z tym zgadzają a co do liderów to prawda są spoko ale mistrz do zwolnieni bądź wymiany na innego . Pozdrawiam całą zmianę A z lakierni . Trzymajcie się :)

mar

Mówicie dużo o zmianie A to prawda nie jest źle mówię o maszynowni ale dziewczynom rewolucję zrobili po przenosili co nie które ale czemu nie wszystkie ta jak np. Jedna pani co na poczatku stoi ona nie zmieniła stanowiska a miały przecież wszystkie..

bhg

kto to jestMM

Czesio hej

W du*ie byłeś , gów** wiesz ! Ej mini watpię żebyś była z lakierni , pierd*lisz głupoty jak najęta . Sam widzę co tam sie dzieje , kobiety gorzej tyrają niż faceci a to chyba powinno byc troche na odwrót . Nie pozdrawiam Pani Lider z Lakierni zmiana A .

AA
@Czesio hej

Ale której ?? pani M. czy pani Z ?

Czesio hej
@AA

Nie wiem jak ona sie nazywa , ale ta na lakierni ..

Jokichama

Najlepsza pod karzdym wzgledem najlepszy Mistrz. Najlepsi liderzy super atmosfera nic dodac nic ujac. Polecam zmiane A. Inne zmany. Sie nie licza

mini

Pracuje na zmianie A , obecnie na lakierni i nie zgadzam się z Czesławem .

Pawel

Kochan Kamile. Pawel z ff

E ten teges a co z naszą 13stą pęsją coś wszystko ucichło.

Olaf

2.5 premii

XSZBIS

Ja kocham Sroke z lakierni.

Kolo

Zmaiana A lakiernia najlepsza. Ktos cos?

abc
@Kolo

najlepsza? chyba w upodleniu przez MM

jj
@abc

I darciu mordy przez mistrzunia. Na to naprawdę nie ma bata ?

Jajak

Kocham czesia z lak Jadzia

abc
@Jajak

podpowiedż dla Jadzi-poproś Czesia niech ci wsadzi

Tak

Mobing mobingem to codzienność jest przykład dnia dzisiejszego pani K co ona dziś pokazała to aż żal na to patrzeć kultury trochę a nie robić z siebie ale i omeg a w głowie wiatr wieje

pytacz
@Tak

O jaka panią K chodzi bo trochę nie jestem w temacie

@pytacz

Słynna pani krysi lid co na szyi napewno nie nosi głowy

kwas

ciekawe ile jeszcze drzew do przerobu dla ikei zostało w okolicy? jak wytną to pokończą się kariery, mobingowanie ludzi i

to ja

prosiak chodzi na stołówkę z korytkiem w torbie, trochę się jeszcze czai, ale głód robi swoje

Tak

A czemu ktoś usuwa wpisy

qwerty

Wiadomo może coś o premii za październik ? na tablicach działowych już nie jest wyświetlana jaka jest jej wysokość na chwilę obecną tak jak to było do tej pory, czyżby to kolejny trik psychologiczny naszych przełożonych tak jak z wyświetlaniem temperatury na halach ?

Pit
@qwerty

1,50 zł

aq

Właśnie wie ktoś czy będzie premia za październik?

Dfg

Będzie premia za październik?

zxc x

debeściaki- nieroby, podrywacze i pijaki !

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.