Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Obserwator

Ta Monika z lakierni liderka zm A to znow wrocila ? Ja juz pewny byłem ze sie zwolniła w końcu by był spokoj a tu powrót ze zwolnienia , szkoda mi tych dziewczyn tak sie męczą tam z nią. Jak można tak tępić je . Nie to ze maja ciezka prace ( najgorszy dział dla płci żeńskiej) to jeszcze ona wjeżdża na psyche . Dziewczyna nic mi osobiście nie zrobiła ale juz na jej widok nóż w kieszeni mi sie otwiera ... kobiety tam pracujące pewnie boja sie odezwać ale ja bym to zgłosił wyżej . Dziękuje

bb
@Obserwator

Taki spokoj to nie byl bo dwie inne lataly jeszcze gorzej.Na psyche to nikomu nie wjezdza i dziewczyny nie boja sie odezwac akurat do niej! Prawda najgorszy dzial najwiecej pracy, odpowiedzialnosci a najmniej na godzine!

góra
@Obserwator

dajcie tej dziewczynie spokój i zajmijcie się pracą ona nic zlego nie robi a jak nie znacie to nie oceniajcie

góra
@góra

Dziewczyna tylko wykonuje swoje obowiązki cicha spokojna nie krzyczy nie lata ,miła uczynna dajcie jej żyć spójrzcie się dokoła mylicie osoby i pojęcia

odp
@Obserwator

ty durna babo gdyby nie było sortowni to gdzie by te kobiety znalazły pracę ?zastanowiłaś się weż sie za robotę ,a nie siedzisz w telefonie i głupoty wypisujesz .a wakaty pojawiają się co jakiś czas tylko zazwyczaj problem jest ze znalezieniem kogoś konkretnego na stanowisko lidera .Jeśli wydaje ci się to takie proste to gwarantuję ci po jednym dniu byś beczała.Tak jak teraz beczysz i głupoty wypisujesz nie umiesz dogadać się z liderem to nie nadajesz się do pracy w zespole,załóż sobie firmę i pracuj na własny rachunek ,a nie myślisz że jesteś to się cieszcie a mi zapłaćcie za to że smsy piszesz ,a inne niech zapieprzają na ciebie powinny cię koleżanki za fraki wypieprzyć i tyle.Zamiast sobie pomagać to jedna drugą by w łyżce wody utopiła same sobie piekło robicie panienki.Obserwator to co się czasem z boku widzi nie zawsze jest tym co ci się wydaje .

Andrut

Dyrektor FF powienien publiczna chloste dostać.. chamstwo.

?

Tu nie chodzi o sprawiedliwosc tylko czy warunki pracy byly odpowiednie Ja akurat nie pracuje na FF wiec nie wiem jak tam bylo, ale jezeli byly odpowiednie to wporzadku chociaz nie wiem na jakiej zasadzie to stwierdzono, ale jezeli nie dalo sie pracowac to konsekwencje dopuszczenia ludzi do pracy powinni poniesc odpowiedzialni za to ludzie.

di bgh

Dziewczyno, tą dzisiejszą dniówke zainwestuj w słownik ortograficzny.

GiEsEk

Ja się pytam gdzie tu jest sprawiedliwość. Lakiernia i Montaż musieli pracować normalnie w tym smrodzie aż zatykało a GB puścili do domu i jeszcze do tego nie będą musieli tego odrabiać a wypłata będzie całkowita. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ. !!!!!!!!!!!

bgh
@GiEsEk

jak czytak takie wpisy czlowieku to mi cie zal a co wolalbys na dworze stac gb nie pracowalo i reszta tez bo nie mieli takiej mozliwosci pozatym pewnie beda mieli urlop na ten dzien a i tak stali na mrozie jak karzdy ciesz sie ze nikomu sie nic nie stalo ja pracuje na montazu i wlasnie dzis pracowalam i co do kogo mam miec pretensje tu latwo wyrazic swoja opinie bo nikt nie wie kto pisze i tu macie odwage bzdury wypisywac na kolegow mistrzow liderow a zaden odwagi nie ma zeby w oczy to powiedziec

Stefan Z
@bgh

Zacznij dziewczyno czytać ze zrozumieniem. GB se pojechalo do domu a lakiernia musiała zapie*rdalac. Jeny. A z czego tu się cieszyć? Pracy jest dużo tylko trzeba chcieć pracować i umieć szukać. A że lakiernia zawsze ma pod górkę to inna kwestia. A pretrnsja jest do dyrekcji to po co się wcinasz.

KK

ciesz się że tylko smród i nadal masz gdzie pracować i że nikomu nic poważnego się nie stało

xxx

Mocno tam się dzisiaj paliło na GB

Stefan
@xxx

filtry w wyciagach jedynie. Nie ma tragedii tylko smród został w ktorym ludzie musza pracowac. FUUUU

adam

Nigdy nie wróce do tej pracy, całokształtnie mogę powiedzieć o pracy i ludziach ze to jest ( burdel na kółkach )

polo

Świństwo robisz piszoc takie coś nawet żartem

???

Ale jaki Paweł ?

Przyjęcia

Witam, są może aktualnie jakieś przyjęcia? Czy jakoś niedawno były i mnie niestety ominely?

Fajna
@Przyjęcia

Coś ma być niby w lutym

Andrut

I co ? I jak z ta wigilia ?

abc

kiedy bedzie wyplata?

Jbl
@abc

zakład jest w porządku tylko ludzie w nim nie potrafią z sobą współpracować i wiadomo im więcej ludzi tym więcej różnych charakterów

safda

ten sam zgredzio pedzio znowu skasował wpis. wpisdu z takim forum.

Esesman

Kiedy wypłata??

Gggg
@Esesman

29 lutego

Ciekawy
@Gggg

Zawsze trafi się jakiś dobił co robi na złość innym

Ciekawy

Będzie wypłatA w ty tygodniu

aaa

znowu usunięto wpis. szujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

oni

brawo za odwagę maszynownia,te liderki są w większości nieogarnięte,sortownia zm a,nowa liderka na pakownii zm a to już totalny bezmózg,że to ludzie mają czelność startować na takie stanowiska nic nie umiejąc i kto takich ludzi wybiera ?

@oni

Dzieje się tak, ponieważ mistrzowie biorą na liderów swoje przapsiułki, kolesi itp. Przykładów można wymienić wiele, a szczególnie na sortowni.

edka
@oł

Na naprawach jest to samo ! nic tylko kolesiostwo i zero możliwości awansu dla nie zaprzyjaźnionych.

@oni

totalnym bezmozgiem to ty jestes pindo tepa zazdrosc ci (usunięte przez administratora) sciska? trzeba bylo lepiej (usunięte przez administratora)

Remik

Słyszałem że to dobra firma ale marudy też są.Ile można wyciągnąć na godzinę.

aq

Wiadomo już ile będzie premii za listopad?

jojo
@aq

5 zł.

kwiatek

Pierdole taka atmosfere ludzi takich jak Wy judasze I podpierdalacze (usunięte przez administratora) was (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Tip
@kwiatek

My też nie będziemy tęsknić

zxc z
@kwiatek

Te Kwiatek to twój Master podkręcał Ciebie, a pracowników przeciwko Tobie. Taki to z niego pączek!

kolega

dobrze napisane kobiety nie szanujące się , a za pieniądze to zrobią wszystko jest ich tam trochę . Słyszałem ze jedna była z facetem dla pieniędzy. Obrzydliwe!!!

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.