Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Stary

Czy będzie wypłata w piątek?

Wujek dobra rada

Nie wypłata będzie 8sierpnia tym razem nie przepij wszystkiego

Którego sierpnia będzie wypłata?

Taaaa

5 sierpnia

Hvr

W tym zakładzie powinno być płacone stażowe pracownikom nie ma nic nie ma premii a praca ciężka pracuje tu 7 lat pracownicy którzy przychodzą mają lepsze warunki niż my starzy pracownicy teraz pracują koledzy z Ukrainy my też jesteśmy obciążeni dodatkowo odpowiedzialnością za to co robią

Obserwator
@Hvr

To się zwolni i zatrudni jeszcze raz będziesz miał lepszą stawkę

Kjl
@Obserwator

Dzięki za radę mądralo

@Kjl

Jeszcze jedna rada: jak będziesz się jeszcze raz przyjmował to niech ktoś ciebie poleci, 300 plus na drodze nie leży

Wujek dobra rada
@Hvr

Stażowe to zły pomysł lepiej akord więcej zrobisz więcej zarobisz

Ghd

Kiedy będzie ta dodatkowa złotówka

Gb
@Ghd

Jaka złotówka?

Leszno
Tu wpisz nick

6 lat na stanowisku operatora brak L4 i 47 gr. podwyzki.

robotny

śmiech na sali, co nie?

L4
@Tu wpisz nick

I po uj ci było szargać zdrowie przez 6 lat za śmieszne grosze l4 i jedziemy dalej pozdro

@Tu wpisz nick

To po co tu pracujesz? Znajdź lepszą pracę:-)

Zibi8

Czyli lubisz być dymany.

Tyr
@Tu wpisz nick

Czy ktoś wie którego mają będzie wypłat a

Ona
@Tyr

7 maja

Beku
@Tu wpisz nick

Na lamelach jest pewien Leszek Kowalski on tam cały czas dostaje dobre podwyżki, na dodatek się (usunięte przez administratora) jak tylko się da. Ale brat liderem jest i złego słowa nie da powiedzieć, A ten szczyl podwyżki bierze jeszcze gnębi ludzi, a nikt nic z tym nie robi, oby więcej takich operatorów co sobie sami stanowisko wybierają. Powodzenia

Hdkd

Ma być jakiś przestój w sierpniu albo wrześniu?

@Hdkd

Zadałeś dobre pytanie. Ja tez bym chciał się tego dowiedzieć. Czy wtedy pracownicy będą musieli iść na przymusowy urlop? Pracujesz w firmie i mógłbyś dodać kilka informacji o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Jakie benefity oferuje pracodawca i czy można liczyć na szkolenia branżowe?

Jhg

Którego dnia miesiąca jest teraz wypłata

Ona
@Jhg

3 lipca

Agnieszka
@Ona

Obstawiam, że wiele wiesz na temat pracodawcy, jakim jest Swedwood Poland. Dobrze byłoby w takim razie, żebyś tą wiedzą podzieliła się z innymi. Wiele kwestii wypadałoby tu omówić, ale może zaczęłabyś od tej, związanej z wynagrodzeniem. Interesuje mnie mianowicie to, czy pracownicy, którzy w sposób szczególny wyróżniają się na tle innych, są jakoś dodatkowo doceniani? Mam tu na myśli dodatki do wypłaty, premie, itp.

osioł
@Agnieszka

piękny monolog dotyczący jednego dnia wypłaty, brawo

ciekawski
@Agnieszka

''Ona'' się tylko zapytała kiedy wypłata, a ty wyjeżdżasz jakimiś kwestiami wyróżniania pracowników, szczerze weź wrzuć na luz

Tvz

Czy ktoś coś wie o premii od dyrektora

Dyrektor
@Tvz

Ty nie dostaniesz

Gkj

Kiedy ma być ta dodatkowa złotówka

Stary

Gdyby nie setki nie zarabia się tu kokosów większość ludzi trzyma ten fakt że człowiek tyra w soboty powinno tu być płacone stażowe pracownik doświadczony jest tu (usunięte przez administratora) wart nie ma premii to dużo motywowało odchodzą doświadczeni pracownicy operatorzy stawki operatorów na każdym dziale są inne gdzie jest sprawiedliwość i czy ktoś wogule to weryfikuje

kobieta
@Stary

I do tego uklady, znajomosci , szantaze zero szacunku do ludzi . Dlaczego nikt tego nie sparawdza i sie nie interesuje na dole ,ludzie z gory zacznijcie sie interesowac co sie dzieje na dole ruszcie (usunięte przez administratora)

chamski
@kobieta

szybciej się zwolnisz niż ktoś z góry się tym zainteresuje

Kobieta
@kobieta

To prawda. Ale większość ludzi powinna tak zrobic

chamski
@Kobieta

ale ta większość ludzi się sama nie zwolni bo mają rodziny, kredyty itd..., muszą z czegoś żyć

Wiecho
@chamski

To tylko w ikei jest praca? Nie znosze takich płaczków

Vioi
@Stary

Mając setki zarabiasz kokosy ???

@Vioi

Widocznie tak, przecież pracuje w ''zagranicznej firmie''.

Omen

Witam wszystkich ten (usunięte przez administratora) pracuje jeszcze jako wielki mistrzu śmieszny

Obserwator
@Omen

Przemawia przez ciebie zazdrość

bosak

Jaka stawka na start ? Na jakim stanowisku jest najlepiej ?

Nick Cave

Szumi sosna nad jeziorem Idzie do niej drwal z toporem: „Co tam dla mnie dzika knieja Gdy na meble czeka IKEA”.

raz dwa trzy

Wchodzę na halę, widzę znów drewno, stoję przy taśmie, już mi wszystko jedno. Rozumiem, że góra premii już nie da, więc stąd uciekać trzeba.

Jaka stawka na start?

bosak

Jaka stawka na start ? Na jakim stanowisku jest najlepiej ?

zxc z

robi się to samo co w konstantynowie!!!!!!

Nela

Ludzie szykujcie się na L4, bo w tym upale długo nie pociągniecie, a zapowiada się coraz gorzej.

@Nela

więc? dawaj na urlop

Nela
@raz dwa trzy

W sierpniu mam urlop, tylko L4 pozostałeo.

Jack Daniel's

Już "zagraniczni" pracownicy nie pasują, nie zastąpią wszystkich? Przejrzeli na oczy, czy nie? Premie za polecenie kogoś? Hehe.... Doceńcie co macie...tych roboli na dole, bo oni na wasze stołki robią...operatorów, mechaników którzy pracują tu już trochę, oni napędzają ten zakład, jak łańcuch w rowerze....i tych co odeszli z różnych powodów. Może warto przyznać rację tym na dole...

Fajna
@Jack Daniel's

Ja sie kuzwa pytam gdzie jest woda? Co dyrektorka tylko na 1 dzień obiecała? I wiatraki zepsute niby nie mają nowych na lakierni za gorąco

Eduardo de lima

Mam pytanie na hali jest gorąca więc gdzie jest woda i dodatkowa przerwa?

Gfd

Czy wypłata będzie dziś

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.