Opinie o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Patriota na PIS glosuje

Zagraniczne firmy specjalnie daja [usunięte przez moderatora] ktore wykorzystuja swoich rodakow. Bo dla zagranicznych KRWIOPIJCÓW([usunięte przez moderatora]) chodzi o jak najwieksze zyski. A zwyklych pracownikow maja w[usunięte przez moderatora] Nie znam tutaj sytuacji.

luzik - 2011-04-04 10:55:37 To już zdecydowane. Najpóźniej od września Chmielcio nawiedza Toruń, Tofik rusza z krucjatą na Bydgoszcz Pomorską, a nasz Napor spada na Bydgoszcz Glinki (ci to mają [usunięte przez moderatora]). jak to oni, a my tez mielismy mikolaja,napora i wielu innych - historia podobna choc odwrotnie napisana

luzik

To już zdecydowane. Najpóźniej od września Chmielcio nawiedza Toruń, Tofik rusza z krucjatą na Bydgoszcz Pomorską, a nasz Napor spada na Bydgoszcz Glinki (ci to mają[usunięte przez moderatora]...).

luzik - 2011-04-03 02:00:11 papcio Chmiel to zbyt piekne, by bylo mozliwe z reszta Chmiel tez musi robic, co mu kaza - tyle tylko, ze z ludzka twarza a tak w ogole, jesli nawet dojdzie do zmiany dyrow, to bedzie prawdziwym zaskoczeniem a nie czyms wyczekiwanym

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

papcio Chmiel

a kto ma byc tym nowym dyrektorem?

luzik

Ludzie, jesli to prawda, to juz niedlugo dostaniemy najlepszego[usunięte przez moderatora]pod sloncem! A ten (usunięte przez administratora)wraca do siebie meczyc dalej. Ale bedzie biba!

kerfur to jest (usunięte przez administratora) , [usunięte przez moderatora]chodzi i co chewil sie o wszystko czepia , [usunięte przez moderatora] Ludzie pracuja przez firmy zewnetrzne przez agencje i zarabiaja niecale 1100zl żenada... wymagan maja kupe a pieniedza placa smieszne , [usunięte przez moderatora] jest smieszne sami nie maja pojecia co robia... a i woda w toalecie przez cala zime lodowata !!

abcd

Te podwyzki to jedna wielka kpina...brak słow...jak mozna nas tak traktowac??!!!!Wszystko idzie w góre ale kogo to obchodzi...:(

śmierć

karf toruń już nie żyje, nie ma z kim pogadać, każdy się pilnuje i tylko [usunięte przez moderatora] za 4,5% podwyżki, a ja dopiero za rok:(

aaaq

stop-klatka

Przeczytałem większość stron tego forum i nie wiem o czym jest? O ogólnych problemach carfa czy kilku ludziach, którzy sie nienawidzą? Że ktoś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dał, że ktoś jest podlizusem, że ktoś zasrał kibel? Coza bełkot! Strach pomyśleć co byście pisali jakby to nie było forum tylko czat. Nie pracuję tam już od kilku miesięcy, a jak pracowałem wiedziałem o tym forum, ale nie zaprzątałem sobie nim specjalnie głowy i dobrze bo gdybym jednak sobie zaprzątał czułbym się chodząc do pracy jakbym wchodził jakoby szpieg pomiędzy wrogi, nieprzyjaźnie. Firma to zawsze najpierw ludzie, jacy ludzie i i jaka atmosfera i jakie między nimi relacje taka będzie firma. Widzę teraz, że carrefour to olbrzym na glinianych nogach, upadające imperium, a zmiany jakie się w carrfie dokonują tak jak każda rewolucja zjadać będzie własne dzieci. Ten zakład pracy niszczy ludzi, stresuję, wydobywa z nich najgorsze cechy że jeden drugiego najchętniej utopiłby w łyżce wody. Do darmowej czerwonej linii carrfoura powinna być dodana żółta a przebiegać powinna od olsztyńskiej na mickiewicza a żółta po żółte papiery, bo większość z was nienawidzi swojej pracy i paru ludzi z niej, ale to nie wasza wina( przynajmniej nie całkiem) że ta firma zrobiła z was wraki psychiczne i duchowy złom. Życzę Wam jak najlepiej, lepszych czasów w tej czy innej firmie pozdrawiam:-)

hej - 2010-10-21 02:27:55 hej hej co tam w trawie piszczy? Szykujcie się, teraz biorą się za tekstylia - do zwolnienia będzie połowa osób z tego działu...

hej

hej hej co tam w trawie piszczy?

o!

ok!

Antek Szprycha

Wystarczy poszukać innej pracy dłużej niż 2 minuty. Ale jak ktoś jest zafascynowany i zaślepiony [usunięte przez moderatora]jakim jest kerf i nic więcej poza nim nie widzi to się nie dziwie, że nie wierzy i zazdrości. Póki nie przejrzycie na oczy że dookoła same [usunięte przez moderatora]które za 5 zł albo nawet za darmo[usunięte przez moderatora] "najlepszego" kumpla to nie zrozumiecie.

xyz

Znając życie to pracuje po 10-12 godzin i zarabia niewiele więcej niz w kerfie. Bo ciekawe gdzie by znalazł lepszą prace jak nawet z kerfa go zwolnili. Gamoń jeden

Antek Szprycha

A to żeś mnie rozbawił :D Nie jestem na tyle głupi jak niektórzy żeby sam ze sobą gadać. Ale [usunięte przez moderatora] mnie polityka firmy: wywalić doświadczonego pracownika bez powodu i po kilku dniach wstawić na jego miejsca świeżaka którego trzeba od zera wyszkolić i liczyć się z tym że może coś przeskrobać. Takie ustroje to dla niewolników. Się jeszcze tylko pochwalę że tam gdzie teraz procuję to po 3 miesiącach dostałem podwyżki więcej niż przez te wszystkie lata w kerfie i do tego dostałem awans na wyższe stanowisko. Pozdrawiam!

nie dość że wyleciałeś z roboty to jeszcze sam sobie na posty odpisujesz, weź idź do lekarza pajacu

Antek Szprycha

Tu masz rację - Antek Szprycha nie pasował do niewolniczego koła. Czuł to od dawna ale dopiero jak dostał wypowiedzenie to przejrzał na oczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Toruń

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska