Opinie o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

es

Zostało tylko paru chłopaków w porządku,ale oni przeważnie robia na magazynach. A na linie coraz lepsze asy przychodza. Nie wiadomo czy się śmiac czy płakać z nich. Skąd oni ich biorą-nie wiadomo. no ale pan szef ochrony ze swoimi [usunięte przez moderatora] zajmuja sie [usunięte przez moderatora] wie czym, zamiast dokładniej sie im przyjrzeć

infoboot

Potem to już nie będzie Carrefour ;-)

dyr.

Dema tylko do września, potem będzie jazda......

wtyka

ja słyszałem o lipcu, spożywkę ze świeżakami mają połączyć i jeden sm ma być

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Likwidator

LIKWIDATOR

Kenny - 2010-05-29 01:09:24 Bardzo malo nas juz:( jeszcze troche i bedzie tylko DEMA... ciekawe jak sobie sklep poradzi bez SM

Kenny

Bardzo malo nas juz:( jeszcze troche i bedzie tylko DEMA...

gość

a jak tam u was ze zwolnieniami? PDK,BAZAR zyjecie jeszcze,ilu was zostalo?

yyyyyy

Ktoś mądrze napisał,że kto dołki kopie to sam w nie wpada. Nie za tydzień,ani miesiąc,ale się doczekamy jak ktoś ich [usunięte przez moderatora] . A wtedy my się im zasmiejemy prosto w twarz. tak jak oni teraz sie ciesza, że kolegow się pozbyli

SOLIDNY

JACEK NIE PEKAJ MOZE I TAM GDZIE POJDZIESZ TEZ ZOBACZYSZ TAKIE DYDY JAK U NAS W PKS-IE POZDRO DZIEKI ZA WSPOLPRACE POCZATKI BYLY Z TOBA CIEZKIE ALE JAK POSZLO TO W PARENASCIE MIECHOW TO SIE ZMIENILO,,,,,,,,,,POZDRO I POWODZONKA

abcd

Najśmieszniejsze jest to,ze jak czytam te wszystkie ochydne rzeczy to juz wiem,ze wszystkie te głupoty piszą osoby,które nie maja zielonego pojęcia i zasadach jakie panuja w naszym hiper..nie maja pojęcia jak wszystko wygląda i ogólnie jak to jest...Kazdy,kto pracuje u nas długo doskonale wie o co kaman...Głupoty sa tutaj wypisywane i nic poza...Piszą to chyba ludzie,którzy jeszcze nie ogarneli swojej psychiki i sa niedowartosciowani przez co swoje zale i smutki wyrzucaja na forum...Wszystko to jest bardzo proste..jesli masz cos do kogos to powiec mu to prosto w twarz a nie zachowujech sie jak podly ,zastrasznony szczur..Ten kto nie ma ani kszty poziomu i taktu bedzie znizał sie do poziomu wypisywania głupot na tym popierdzielonym forum...brak słow i WSTYD z jakimi ludzmi przyszło nam pracowac...Zajmijcie sie kazdy swoja praca i swoimi problemami moze wtedy głupoty nie beda wam przychodziły do głowy...

Marjan

Zasada prosta-kto (usunięte przez administratora) to zostaje liderem. po trupach do celu. Nie ma czego zazdrościc. Wiadomo,ze pociagnał go wielki pan menager za soba.

No to sie rozpisujecie koledzy i kolezanki.Zle sie dzieje w firmie i co tu duzo pisac.

JACEK - 2010-05-20 23:53:24 Dziekuje wszystkim za wspolprace milo sie z wami wspolpracowalo [usunięte przez administratora] Jacek szkoda ze nie bedziemy juz razem pracowac byles poprostu normalnym czlowiekiem a to zadko sie spotyka . Glupote zrobiles ale kazdy ma prawo popelniac bledy . Pozdrawiam i zycze powodzenia kasa centralna napewno wiesz kto

Kenny

Ciekawe co za [usunięte przez administratora] ich pod (usunięte przez administratora) la no przeciez sami sie nie sprzedali...

swój

Ja rozumiem wasze żale fajne chłopaki z nich były, zrobiliśmy razem kilka piwek. Ale żeby pić w pracy to chyba lekka przesada??? Myśle że to przez tą pracę tak się dzieje. Ona ogłupia wszystkich. Połowę z rana powinni zwolnić:)

cary

To masz racje (usunięte przez administratora) postapil,zycie w tej firmnie odplaci sie tym samym oby nie gorzej!

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Toruń

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska