Opinie o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

MAD MAX RULEZ........

CZY WIECIE KTO ZAPYCHA SRAJCZYKI ????? CIAGLE SA ZAPCHANE DUPOWA CZEKOLADA.... AHA PAPIER JEST WYLACZNIE DO PODCIERANIA POSLADKOW A NIE RAK

anonimowy anonim

a ja słyszałem że ty pierwsza wylądujesz za burtą, już mamy twoje IP, już wypisujemy twoje wypowiedzenie i do personalnej marsz po obiegówkę

a

słuchajcie słyszałam że do końca maja od nas 20 osób ma lecieć , to pewne

do byly widac ze niemasz ambicji skoro wybierasz zasilek

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

do byly widac ze niemasz ambicji skoro wybierasz zasilek

byly

wybieram niecale 600 zasilku niz prace w Carrefour Polska Dziekuje

Nancy

czy znowu polecą jakieś zwolnienia? ciężko się pracuje w takiej niepewności kto będzie następny? zwalniaja sumiennych pracowników a zostają ... tak być nie powinno

12345..

od czytania tych głupot az odechciewa sie wszystkiego..widzicie jak pałacie do siebie nienawiscią...?widzicie jak sie zachowujecie...?aż strach pomyslec co ca ludzie pracuja w cerfim...dajecie super przykład i niezły pokaz ludziom,którzy czytaja to forum a nie sa naszymi pracownikami..czy wam nie jest wstyd..jaki poziom prezentujecie???najezdza jeden na drugiego zamiast byc solidarni...szok po prostu szok..zycze wam mądrosci duzo mądrosci....spójrzcie w lustro i zadajcie sobie pytanie...Czy Ja jestem dorosły(a)?czy zachowuje sie jak uczciwy człowiek>>?powodzenia..

Gola

Coś nasza [usunięte przez moderatora] ostatnio posmutniała.Chyba coś ją trapi? Może boi się,że straci posadkę? Chodzą pogłoski,że stanowiska mają być adekwatne do wykształcenia (tak chce góra,bo wstydzi się za obsadę sklepu) i nic dziwnego!

chlorek

im więcej alku wypije tym bardziej jest mądrzejsza hahaha może składajmy się dla niej?

anonim - 2010-05-02 17:04:50 Zapraszamy wszystkie anonimy do kasy centralnej, moze znajda sie lepsze osoby na stanowisko lider, specjalista nie najlepiej kierownik kas a moze do nadzoru sa chetne panie kasjerki.Beda bardziej inteligientne bardziej wyksztalcone i moze lepsze wyniki beda wsklepie bo ta obsada w centralnej i w nadzorze do niczego sie nie nadaje ....... Prawda Panie kasjerki , no przeciez tak twierdzicie to zapraszamy . KASA CENTRALNA POZDRAWIA..... Haha Bety masz racje szkoda gadac Pani Lider jest przeciez najmadrzejsza pozal sie boze tuman alkohol czy alkochol zeka czy rzeka maly test Pani lider.....

Bety

lider - 2010-05-03 20:14:45 No prosze zobacz [usunięte przez moderatora] jaki przyklad dalas i jak go napisalas najpierw to ty wez slownik i nie pouczaj innych ha ha ha Ale jesteś bystra :( Ten przykład jest cytatem poprzedniej wypowiedzi,do której ja daję komentarz.Naucz się korzystać z forum a potem zabieraj w nim głos powodzenia!!!

lider

Bety

anonim - 2010-05-02 17:04:50 Zapraszamy wszystkie anonimy do kasy centralnej, moze znajda sie lepsze osoby na stanowisko lider, specjalista nie najlepiej kierownik kas a moze do nadzoru sa chetne panie kasjerki.Beda bardziej inteligientne bardziej wyksztalcone i moze lepsze wyniki beda wsklepie bo ta obsada w centralnej i w nadzorze do niczego sie nie nadaje ....... Prawda Panie kasjerki , no przeciez tak twierdzicie to zapraszamy . KASA CENTRALNA POZDRAWIA..... Zobacz niedouczony dupowłazie ile w tak krótkim tekście zrobiłeś błędów ortograficznych i o czym tu mowa.Nie wiem tylko czy jesteś kimś z Centralnej czy tak dobrze smarujesz licząc na jakieś względy przełożonych.Pewnie masz 2-letnią zawodówkę a obrastasz w piórka bo masz wyjątkowo długi jęzor.Radzę Ci kup sobie słownik ortograficzny na pewno się przyda(przykład: intieligientne hehe) dzieci w podstawówce przedstawiają wyższy poziom.Liderzy i specjaliści-dobre sobie

W tej naszej firmie to poprostu cuda sie dzieja,jak zwykle z dnia na dzien zwalniaja ludzi .Familie dzialaja i nie mozesz nic na to poradzic.Sa osoby ,ktore nie maja pojecia o niczym a zarzadzaja dzialem ,tylko dlatego ze maja plecy.Na dobre to napewno nie wyjdzie nikomu .

To ze nie podpisujemy sie to o niczym nie swiadczy

lider

anonim - 2010-04-30 17:47:18 anonim - 2010-04-29 22:29:30 Cos przycichlo na forum. Czyzby sie w naszej firmie poprawilo.Ja wiem ze nie .Jest coraz gorzej. Jest cicha nadzieja że zrobią porządek z niedouczonymi przydupasami może wtedy będzie lepiej.Jak naszym gwiazdom (z centralnej)ostatnio zrzedły miny chyba boją się o swoje dupy.Ciekawe co planuje góra z Francji po ostatniej wizycie może dopatrzą się pewnych niejasności. Tak może tylko pisać niedouczona i zawistna kasjerka, może najpierw zmienisz pracę a potem zaczniesz pisać z sensem? Przestań siać ploty tylko rusz w końcu głową. Zresztą wszystkie ANONIMY mają problemy z wybujałą wyobraźnią i z słabym myśleniem. Co widać zresztą po braku podpisów. Podłość ludzka i tchórzostwo nie znają granic.błłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeeee

anonim - 2010-04-29 22:29:30 Cos przycichlo na forum. Czyzby sie w naszej firmie poprawilo.Ja wiem ze nie .Jest coraz gorzej. Jest cicha nadzieja że zrobią porządek z niedouczonymi przydupasami może wtedy będzie lepiej.Jak naszym gwiazdom (z centralnej)ostatnio zrzedły miny chyba boją się o swoje [usunięte przez moderatora].Ciekawe co planuje góra z Francji po ostatniej wizycie może dopatrzą się pewnych niejasności.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Toruń

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska