Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

Nie

Magazyn, a co za tym idzie zakład, chyli się ku upadkowi. Nic sie nie liczy, tylko cyferki, cyferki, cyferki Ani doświadczenie, ani zaangażowanie, ani ludzie, ani ich bezpieczeństwo. Zaczął się wyścig szczurów KorpoAutos.

6 lat
@Nie

Pracuje ponad 6 lat a ostatnie pół roku to jeden wielki (usunięte przez administratora) uklad i wazeliniarstwo u pseudo kierowników . Sam zostałem przez jednego zjeb...any jak pies bo chciał zabłysnąć jaki to on jest super. Wg mnie wychodzimy z G.u.w.n.a w końcu normalny i konkretny kierownik co obiecał wszyscy dostali a że koleś jest konkretny to wszystkie pijawki i nieroby teraz ryczą i trzęsą (usunięte przez administratora) że im się stare układy usrały i nowych pewnie nie będzie. Ja czekałem do wypłaty czy jego gadki o nadgodzinach to bajki czy w końcu fakt. Kasa się zgadza jak ktoś nasra to już nie zostawia tylko sam po sobie zaczyna sprzątać. Mój szacun koleś ma oby tak dalej. Ja szczurem nie jestem i uciekać nie mam zamiaru

Korpo
@6 lat

Ponoć pracujesz w tej firmie od 6 lat i jeszcze nie zauwazyles że najlepsze kaski zarezerwowane są dla rodziny i wszelkiej maści przydupasow ?! Bardzo źle to świadczy o twojej inteligencji , a jeszcze gorzej to że dałeś się złapac się bajeczki nowego kierownika.Powodzenia wazeliniarzu.

Korn

Tomaszku! Musisz wiedzieć że w to jest Solec i tu pracy nie brakuje. Każdy może to z dnia na dzień(usunięte przez administratora) pracować gdzie indziej.To nie komuna i możesz za chwilę zostać bez rąk do pracy i sam popylać w regałach i na załadunkach.

Slipknot
@Korn

Niestety pan (usunięte przez administratora)potrafi głosić tylko piękne przemowy, ponieważ to teoria nie mająca nic wspólnego z praktyką. Skąd te pseudo premie, wyliczenia i błąd za błędem? Kiepski początek. Nadgodziny ok... To zrozumiałe a gdzie 50% po 8h pracy, gdzie 100% za sobotę? Od zawsze było przyjęte że pracownik otrzymuje wynagrodzenie ustalone z prezesem i pracuje darmowe nadgodziny oraz soboty. Po co więc te logistyczne szopki? Zastraszanie ludzi? Jeżeli nie zostaną po godzinach to oberwie im się przy pensji. Czy Ty człowieku z byka spadles? Ludzie tutaj nie są niewolnikami. Pewnych rzeczy nie naprawisz. Z tego co nam wiadomo to nie pierwsza firma, w której Pan (usunięte przez administratora)robi coś takiego Może warto poznać ludzi i ich zakres obowiązków? To co się stało po tych wyplatach to krok w tył - niestety dla Pana (usunięte przez administratora).

@Slipknot

Jaki krok w tył, jak nie było jeszcze żadnego kroku, poza wyplatami! Mysli, że zawojuje, ale pomylił znowu firmę! Biedny, ale trzeba się na czymś znać. Ciekawe kiedy przejrzy na oczy, choć pewnie on już nie przejrzy, jak go nie będzie. Powodzenia w rozwijaniu firmy Panie Marku????

Korn
@Xxx

Może sobie Rumcajs z rzaholeckiego lasu wojować.(usunięte przez administratora)mu się epoki i tyle w temacie. Konkretne ustalenia ile za godzinę żeby ktoś został dłużej i byłoby jasno i uczciwie. Ludzie chcą pracować ale nie za darmo.

@Slipknot

O coś nasz Tomaszek ma za uszami ciekawe co tak jeszcze wyjdzie na jaw. Ale to tylko kwestia czasu wszystko wyjdzie w swoim czasie. Co racja to racja ludzie za darmo pracować nie będą. (usunięte przez administratora)

@Korn

Ha ha ludzie nie chcą pracować po godzinach to biuro musi siedzieć do 6 rana żeby ostatni transport wyjechał. Śmiać mi się chce jak nic. I bardzo dobrze teraz niech wiedzą jak to jest ha ha

Norbi
@Korn

Korn nie wiem kiedy Ty ostatnio szukałeś pracy bo ja to robiłem jak widzisz nadal tu pracuje już ładne parę lat jaj jesteś nierobem to I tak nigdzie tej roboty nie znajdziesz I taka jest prawda. (usunięte przez administratora) Ja zostaje .

Awe
@Korn

Korn a ja sie z tobą nie zgadzam pracuję w autosie ponad rok może nie długo ale poprzednio pracowałam na produkcji i ci powiem to ty nie wiesz co to jest prawdziwa praca .Tutaj przez rok nigdy nie dostalam zlotowki wiecej bo tacy jak ty trzymali palec w tyłku poprzedniej kierownikowi i premie dzieliliscie miedzy siebie. Teraz cie to boli i trzesiesz tynkiem bo nowy kierownik prędzej czy później Cię zwolni. W końcu zaczyna być normalnie . Jak masz tyle pracy w Solcu to w poniedziałek się zwalniaj . Nie masz na to odwagi i tyle .

Marsalek
@M.Z K.N

Może przedstaw się?

Xxx

Kiedyś mówilo się, że jak Ci nie pasuje to idz do Drobexu, teraz jest tak, że Drobex prężnie prosperuje, a Autos upada! Na własne życzenie Pana przez duże P prezesa! Jak można własną firmę doprowadzić na takie dno!!! Może lepiej ja teraz zamknąć, niż czekać na agonie! Choć już chyba się zaczęła. W pracownikach siła, tylko jest ich coraz mniej i będzie jeszcze mniej.

Tak
@Xxx

Święte słowa.

Szczerze robię tutaj juz troszke 4 latka wiadomo nigdy nie bylo kolorowo , ale mam juz totalnie dosyć . Jakis Akord co to ma być . Bylem na rozmowie juz z kierownikiem 3x . Oczywiscie wszystko jest okej z wyplaty według niego mam byc zadowolony i wszystko jest wporzadku . Wydajność i Wydajność na zbieraniu te słowa są tak żenujące ze rzygać sie chce . Sam chce sie zwolnic i mowie to publicznie :D niechce tego ukrywać ale jak tak dalej pojdzie to odejdzie jeszcze wiecej osob . AUTOSie obudzcie sie ! Ludzie maja juz dosyć i są zmeczeni . Duzo sie mozna jeszcze rozpisywać ale to tak w skrócie . Pozdrawiam was bo moze niedlugo i mam nadzieje ze juz mnie tutaj nie bedzie :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
Żuczek

Autosie, Autosie, co się z Tobą dzieje? "Program naprawczy" najnowszego kierownika jak na razie powoduje większą ilość cyferek w statystykach, większą frustrację i tak już zestresowanych pracowników, próbujących dorównać tymże statystykom, coraz większy bałagan, jeszcze większą, i wciąż wzrastającą ilość błędów, i zaczynającą sie bardzo nieładnie psuć atmosferę między ludzmi. Często się mówiło, że dzieje się niedobrze, ale ostatnio coraz częściej się słyszy od pracowników z długim stażem, że tak źle to jeszcze nie było. Zaczynają odchodzić doświadczeni i cenni pracownicy, niby nie ma ludzi niezastąpionych, ale... Każda szanująca się, rozumna i dbająca o swoje zdrowie, szczególnie psychiczne, osoba rozważa rozwiązanie ostateczne. Źle się dzieje...

Poprostu

Sporo osób się zwolnilio i będzie się zwalniać. Nawet gdyby człowiek miał ponad 4 tys do ręki to i tak odejdzie.Mowie poważnie nikt nie chce wykończyć się przed 40. Szanujcie swoje zdrowie bo zdrowia nikt wam nie zwróci.

Zbigibigi

Wole szatkować rzepę niż tu pracować tfuu

Ktos
@Zbigibigi

To szatkuj, jednej ... mniej!!!

@Ktos

Chyba ty ... więcej za szlachtowanie rzepy w tydzień niż 2 miesiące w autosie.... Ty nierobie ty paskudny :x

Mara
@Zbigibigi

Ojjj chyba nowy kierownik dorzucił Tobie do pensji... 20 zł. Zal.

Tomasz
@Zbigibigi

Dlaczego nie jesteś zadowolony ze swojej pracy? Chodzi o atmosferę, warunki płacowe, podejście do pracownika? Szanuję Twoje zdanie ale jestem ciekaw skąd wzięła się taka negatywna opinia, napisz proszę coś więcej na ten temat, będę wdzięczny.

@Tomasz

-niepewna pensja -praca po godzinach za darmo -niedługo dodatkowe soboty jakby mało było h dodatkowych na 2 zmianach -stres -wyzwiska ze strony kierowników -brak konsultacji w niektórych sprawach z pracownikami -bałagan na półkach - przyjmowanie zbyt dużych ilości zamówień (póki co magazyn nie jest w stanie tego przerobić ) -zastraszanie mniejszą premią -nieprzestrzeganie zasad bhp -brak poszanowania pracownika

@Tomasz

Nikt nigdy nie będzie zadowolony. No może znajdę się wyjątki. I każdy wie jak jest ze szukacie taniej siły roboczej. Życzę szukania ludzi do pracy za tanie pieniądze. Powodzenia

@Zbigibigi

Co się stało z tą firmą, to wszystko co się dzieje przekracza kodeks pracy, logiczne myślenie i wszelkie zasady poszanowania pracownika. Czasy po komunie minęły pracy w innych zakładach starczy dla wszystkich, wiecie sami co robić dalej.

Optymista
@Tomasz

Nowy kierownik to szansa dla magazynu, ale prosimy by zajął się pan na początek organizacją, a systemem dopiero gdy całkowicie się z nim zapozna. Polecamy wziąć do ręki skaner i po prostu zebrać po kilka pozycji na każdym z sektorów... Na starym i na nowym magazynie.Wiele aspektów, rozwiązań już było przerabiane, warto i z tym sie zapoznać. Dodawać nowe opcję, nowe możliwości, ale nie cofać ich zbyt drastyczne. Dzielić na sektory, a nie łączyć w jeden w miejscu, w którym już sie rozwiązanie sie sprawdzało- Naszym zdaniem. Czy liczy sie Pan z naszym zdaniem? Czy My możemy na Pana liczyć?

Mara
@Optymista

Nie możemy

Worki
@M.Z K.N

Ja dostałem 3600 czy jestem tani nie wiem czy jestem zadowolony tak jestem. Jak jesteś nierobem to jesteś tani bo nikt Ci nie da zarobić weź się do roboty to będziesz zadowolony.

Tomasz
@Zbigibigi

Dziękuję za odpowiedź i wymienienie aspektów związanych z pracą w firmie P.W. Autos. Chciałbym, abyś rozwinął to, co napisałeś o pracy po godzinach. Rzeczywiście jest tak, że pracownik zostający w pracy dłużej nie może liczyć na żadną gratyfikację finansową? Może chociaż jest możliwość odbioru tych godzin w inne dni tygodnia?

@Tomasz

Panie Tomaszu moim zdaniem najlepsza była by możliwość wypłat nadgodzin zaraz po skończonej pracy lub co kilka dni . Pracownicy wiedzieli by za co pracują i zostawał by chętniej , co nam po tym ze zostajemy i na kwitku mamy np 90 zł z nadgodzin jak dostajemy jeszcze mniej niż powinnismy

Lizus
@Worki

Za 300h ????????????

@Tomasz

Nikogo nie może Pan zmusić do nad godzin. Po 8 godzinach wychodzę i i idę do domu.Ja też mam swoje życie prywatne...

@1111

Żebyś się potem nie zdziwił że goła wypłatę dostaniesz bo przecież nie możesz zmusić kierasa żeby dał ci premie . W kodeksie pracy jest napisane że pracodawca może wymagać od Ciebie 8h tygodniowo nadgodzin w ciągu całego roku łącznie 416 także radzę się doszkolić.

To co w końcu się tu liczy co robisz ile zrobisz czy te głupie nad godziny no wybacz.

@Optymista

Najpierw trzeba umieć zalogować się na skaner, a gdzie tu zbieranie!

Wiktoria

Witam, czy podzielicie się informacja jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. inwentaryzacji? Jak wygląda kwestia przemieszczania się po całej Polsce- czy często trzeba wyjeżdżać?

Lenie

Nierobstwo wychodzi głównie od brygadzistow i kierowników. W.P. Każe wpisywać "rozładunek" o godzinie 12, kiedy nie chce mu sie juz pracować więc JAK wyrobić norme?? G.C. Spaceruje z magazynu do magazynu,zagaduje kazda napotkana osobe i przesiaduje w starym biurze na plotkach. Zapytany - nigdy nie ma czasu. Kogo pytać?????? M.Ł. Chowa sie po kiblach by czas leciał... Cały pająk MiłMił chce sie wykazać bo Z.K chwilowo nie dysponowany, ale natury nie oszuka, nigdy nie jest doinformowany, zadnych konkretnych odpowiedzi. Niby zajęty,tak naprawdę trzyma się z dala od prezesa. Wciąż maja za wiele wolnego czasu...

Prawda

Wyzysk w najczystszej postaci, pracownicy traktowano są przez właściciela jak śmieci. Zmuszani do nadgodzin i pracy w wolne ustawowo soboty za (usunięte przez administratora) Żaden Ukrainiec nie zeszmaci się do tego stopnia by pracować nadgodziny za darmo, a właścicielowi tej formy chyba pomylił się epoki, czas chłopów panszczyznianych już dawno przeminal i prędzej czy później odbije mu się to czkawka.

XXX
@Prawda

Czysta prawda.

Oj oj

Oj chyba nie każdemu się podoba że skończyło się kolesiostwo ze starym kierownikiem wchodzenie w d i nic nie robstwo... Teraz niestety trzeba robic a ludzie przyzwyczaili się do nie robstwa i teraz ciężko się im przestawić. Liczę że wkoncu zostaną docenieni ci co pracują a nieroby pójdą albo sami won albo prezes zrobi porządek

Oj oj dwa
@Oj oj

Oj oj chyba koleszko jesteś jednym z tych pierwszozmianowych co przychodzą na 8h i idą do domu :) Obstawiam ze team spodnie moro albo K T :) Czyli największe nieroby w autosie

Krótko

Jeśli masz rodzinę , kredyty i własne życie. - NIE PRACUJ W AUTOSIE Siegniesz dna szybciej niż myślisz. 10 lat w firmie, a w ostatnim roku... Z każdym dniem dociera do mnie, że ta firma upada. Ludzie zaczynają wariować...To tylko kwestia czasu.

Mówiecomysle

Ludzie juz mają dosyć . Zrezygnowali z nocek zeby byly 1 zmiany a najlepsze jest to ze 2 zmiana i tak musi siedziec do niewiadomo ktorej , ale tak średnio jakby wszyscy zostawali to konczyliby 24-2 . W takim razie niby nocek nie ma jest fajnie spoko , ale i tak nockę dodatkową ludzie robią z popołudniówką . Głupi wymysł i to długo tak nie pociagnie bo nawet kierownicy i brygadzisci maja juz dosyc ze musza siedziec prawie całe 16 h . Ludzie juz maja dosyc po 8 godzinach pracy a gdzie tu dalej ? maksymalnie siedzą do 23 i wychodzą a tam jeszcze w pi*** roboty . Jeszcze jak 10tego zapłacą jakieś smieszne pieniadze pracownikom to skonczy sie jeszcze gorzej i niewiem czy prezes i kierowniczek są tego świadomi . Było źle a jest jeszcze gorzej . To nie praca na całe 8 godzin bo zebrać , sprawdzić , przygotować towar to nie takie hop siup tymbardziej na dwa magazyny . Do tego mało ludzi do pracy . Pozdrawiam ! I życzę powodzenia

Mówiecomysle
@Mówiecomysle

A wisienką na torcie tego wszystkiego jest to że jeszcze są dwie soboty "obowiazkowe" po 8 h za jakies marne grosze ! Jeszcze raz Pozdrawiam !

Bardzo dobrze ja nie robię i się cieszę do roboty cię nie mogą zmusić w soboty. Sami niech zapiepszaja niech wiedzą jak to jest A nie dosyć że (usunięte przez administratora) od poniedziałku do piątku i masz dosyć to może i jeszcze sobotę może niedzielę niech pajac zrobi.

Prezes

Wszyscy krzyczą że nie będą chodzić w soboty A prawie wszyscy lecicie jak te muchy do guwna.

qwerty
@Prezes

Kiedyś zarabiałem ponad 3 tyś niedawno w sumie przed libacją tego w okularach pytonga, który popi3rdolył wszystko, bez sobót bez nadgodzin.. Teraz zarabiam o wiele mniej i żeby zarabiać tyle ile zarabiałem muszę robić nadgodziny + soboty. Za przeproszeniem Pana chyba poebao, że ludzie będą tak pracować.. Jeżeli pracownik by zarabiał tyle ile zarabiał + te kwoty za nadgodziny i soboty to myślę, że by chodził z chęcią do tej pracy aby zarabiać znacznie więcej a nie kurw4, żeby zarabiać tyle ile zarabiał musi zostawać nadgodziny + soboty, coś nie halo w tej firmie. Pajacować to możecie u siebie w domu i na żonie czy znajomych a nie kurw4 na pracowniku, macie pracowników za murzynów, jak nie przyjdziesz w sobote to polecę Ci po premii, tam jest używany mobbing ale nie oficjalnie. Napi3rdolił bym tam tym bambusom za takie traktowanie prywatnie nawet. Ludzie to nie zwierzęta ani roboty, jest temperatura 33 stopnie, ale masz zapi3rd4lać jak murzyn. Auschwitz birkenau Autos Solec Kujawski. Szkoda strzępić ryja na tą firmę. https://zapodaj.net/d82e28418fa40.gif.html ! Was powinno się j3bać! J3b4n4 P0lska, głupi naród!

Kwiatek
@qwerty

Interesuje mnie sprawa libacji pytonga i romansów kadry kierowniczej? Można coś więcej powiedzieć na ten temat ?

@Kwiatek

Tu można by było pisać i pisać o tych romansach ludzie dużo wiedzą. Jeden do drugiego potem już wszyscy wiedzą kto miał romans z kierowników. Może już wszyscy wiedzą A napewno tak jest.

M.Z K.N

Panie Tomaszu Panie Prezesie proszę wziąść w swoje szanowne rączki skanery i proszę zapierda..ć Nikt nie będzie robił za te marne pieniądze. Ile można tych nadgodzin robić codziennie nie ma dnia. Czy my jesteśmy jakimiś murzynami. Ludzi traktujecie jak ostatnie świnie A my nimi nie jesteśmy.

Brak szatni na nowym magazynie doprowadza do szału

Hahahha

Szukać ludzi na olx brawo dla Sałka doprowadził że ludzie się zwolnili A teraz szukają naiwnych najlepsze jest to że fama poszła po Solcu i już możesz sobie szukać hahhahaha z grupą albo Ukraińców sobie zatrudnij

@Hahahha

Brawo niech zatrudnią sobie Ukraińców. I nie będą mieli problemu żeby mogli im po godzinach zostać ha ha.

Zoja

Zebranie, zebraniem a na nowym magazynie brak szatni jak idiotki chodzimy po pracy na stary magazyn

Zoja

Zebrania, zebraniem a gdzie szatnia na nowym magazynie wciąż chodzimy jak głupki przez ul

Miła

Domagamy się szatni na nowym magazynie a nie latać jak głupie dziewuchy na stary.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B