Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

adi

co n crossie pracujecie już na paleciakach

2015

Stare wózki z podestami pod ścianą a robole na crossie ciągną paleciaki bo dyrektor zabroni korzystać z wózków które pewnie będą leżały jeszcze do końca roku. Wielka tragedia by się stała jak by kilka wózków wprowadził do obiegu żeby z paleciaków nie trzeba było korzystać. To co dyrektor zaoszczędzi na motogodzinach to straci na mniejszej wydajności. Aż dziw bierz że nikt z centrali tego nie zauważył. Albo po prostu ufają bezgranicznie dyrektorowi bez względu na konsekwencje. Brakuje co najmniej kilku wózków z podestami, szczególnie na nockach to widać, tym bardziej że te wózki już zaczynają się psuć ( te wycofane są solidniejsze ). To samo dotyczy długich wózków. Powinno być ich więcej. Szczególnie jak przychodzą ludzie z innych działów do pomocy na stock gdzie zazwyczaj jest najwięcej roboty. Chodzenie na stock z pieskami to robota głupiego. Człowiek się nachodzi a niewiele zrobi. Szczególnie na nadgodzinach. To co firma zaoszczędzi na wózkach to straci na słabszej wydajności. Może kiedyś to zrozumieją.

ex

ojej, ponoc wy zwiazkowcy mieliscie zebranie i najwazniejsze co sie udalo to zalatwienie nowych "maszynek" do wody ktora zapewne zasponsorowala firma ktora ta wode dostarcza :) zwiazki ktory mialy zebranie a nie daly znac tym co placa co bylo ustalone czy tez obgadane? smiac mi sie chce bo macie podobno ludzi ktorzy placa skladki ale wciaz nap**** normy na pieskach na obu dzialach gdzie one tylko sa zapomnialbym o paleciakach ze na nich tez niektorzy szaleja za normami jesli im ukrancy nie zajma (to chyba bardziej tyczy sie crossa nz fresha - bo przeciez fresh zawsze bedzie najwazniejszy) cross choruje, fresh ucieka na przyjecia a stock zawsze ma w plecy bo zatrudniani ludzi ponoc nic nie potrafia (a moze nie chca za te pieniadze?) normy, uszkodzenia, bledy tragedia ponoc znow wzrasta wszystko poza normami a najlepsze jest to ze jesli zrobi to Polak to zle jesli zrobi to osoba ze wschodu to nic sie nie stalo - najwyzej pokrzycza albo firma jest na skraju bankructwa albo robi sobie z was jaja zbierajac profity z ubezpieczen. 2016? pazdziernik? zwiazki juz padly i sie nie podniosa bo zastapia was ludzmi z ukrainy a gdy sie skonczy kontrakt to odpraw braknie gdy zamkna magazyn. Juz dlugo tam nie robie a juz wiem ze cross musi pasc wczesniej a gdy to sie stanie to oczekujcie ze nowe magazyny przejma i fresh i stock bo to zacznie sie bardziej oplacac 99% z was nie ma poprostu jaj by sie postawic i pomyslec by cos w swym zyciu zmienic

siema

i co ze jestescie na facebooku solidarnosc jak nic nie robicie pilnujecie tylko swoje tylki

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
związkowiec

jesteśmy na Facebooku,Solidarność Id Logistics

siema

i co pewni goraco na magazynie i po co tak się meczycie i tak nie dorobicie do emerytury nie lepiej isc do ochrony ja mam 7 zeta za h a wy 8 tylko tyle ze ja nic nie robie pozdro dla was niewolnicy systemu gamole jooooo

nieskalany

W zeszłym roku pamiętam jak przyszła Ukraina na fresha :D Strach było podjechać żeby zamknąć paletę, bo układali byle jak. Mnóstwo czasu traciłem na przekładanie, a potem pretensje, że zamykający się nie wyrabiają. Fakt zanim się wygramoliłem z tą chwiejącą piramidą rosły następne stosy po 2 metry i więcej. Coś się polepszyło obecni pracownicy ? Rozważam powrót tam, bo mam cholera 10 min spacerkiem

Alko

właśnie nie będzie lepiej bo dyrekcja zbratała sie z firmą świadczącą wynajem pracowników (Ukraińców) o nazwie Spektrum Sp. zoo. Jak tylko ktoś sie odezwie to na jego miejsce czeka 3 Ukraińców którzy będą pracować za 7 zeta na godzinę na umowę o dzieło jak w ogóle będzie ją miał bo Tadeusz K. i Dina K. to szczwane lisy. Wiedzcie tylko że w obecnej sytuacji na Ukrainie za polskie 1000 zł można przeżyć 3 miesiące więc nie dziwcie sie że ci ludzie harują jak mało kto a pracodawcy żerują na ich tragedii.

franko

szczują was na tym forum a wy to wszystko łykacie z takimi ludzmi jak wy nigdy lepiej nie bedzie !!! :D

hm

Hahahah,już biegnę zgłosić do biura że idę do ubikacji. Ciekawe które Ukry tak mówią,pajace.

Nie od dzisiaj już chodzą plotki po całej administracji, że chcą docelowo zwolnić kadrę Polską, bo za dużo wymaga od firmy i za dużo im płacą. Ostatnio Ukraińcy rzucają się, że powinno być mniej Polaków na hali, bo czują się dyskryminowani, a Polacy ponoć rasistowskimi hasłami rzucają w ich kierunku. W ogóle w biurze ubaw jest, jak widzą ludzi, którzy za mniej robią więcej. Jeden już wypalił, że niedługo w ogóle elektryki może się wywali, a zostawi ręczne paleciaki na hali, oprócz wysokiego składu, to jeszcze wydajność pójdzie w górę. A, jeszcze jest pomysł, że w momencie nie zgłoszenia przełożonemu wyjścia do toalety, to wlepią każdorazowo "karę porządkową", 20 złotych, bo za dużo ludzi ponoć się ostatnio na hali "opie*dala" w ten sposób, a firma traci na tym. Z jednej strony żal mi was, ale tak naprawdę nikt z was na to nie reaguje, więc biuro i dyrektor robią z wami co chcą :(

York

na h...nam ta pomoc Ukraińcom oni od zawsze biją nam nóż pod łopatki - odbierając robotę i zaniżając nasze zarobki. Dziwie się ludziom którzy litują się na tą nacją i wykazują współczucie. Nas POLAKÓW nie szanują ani na zachodzie a tym bardziej na wschodzie. Niemcy 2 m za granicą kontrolują wszystko co sie rusza a na ID Logistic zaprasza sie kolejnych Ukraińców którzy robią na czarno i finito. Jak już tu ktoś wspominał lepiej rowy kopać

franciszek

Polska jest mekką dla przedsiębiorców z zachodu mają tu doskonałą tanią siłę roboczą. Wraz z napływem ludzi z ukrainy na teren naszego kraju nasze marne pensje będa jeszcze bardziej głodowe (co mnie bardzo dziwi bo te swoje wizy mogliby wykorzystać jadac dalej na zachod niemcy,holandia etc)tam są perspektywy na grubo lepsze pieniadze. Przedsiębiorcy z obcych krajów na terenie naszego państwa jeszcze bardziej zacierają rączki bo będzie jeszcze tańsza siła robocza szkoda tylko że naszym kosztem. Pozdrawiam

JP Armia

Mam takie pytanie czy na Stocku jest ważna wydajność czy nie jest ważna????

franko
@JP Armia

wszystko jest ważne -wydajność,brak błędów,uszkodzeń -robienie nadgodzin ( po 12 h dziennie w razie potrzeby i po zwykłej stawce godzinowej a najlepiej charytatywnie) firma musi na tobie zarobić jeśli będziesz wymagający to na twoje miejsce przyjmą człowieka z ukrainy tańszy a co za tym idzie (lepszy wydajniejszy :D i będzie robił nawet po 16 h za zwykłą stawkę)

Szogun

Skąd się w ogóle wzięli Ci Ukraińcy w ID kolejny pomysł na oszczędności ??? Mieszkają na magazynie czy na Łagiszy w slumsie ??? :d Pewnie to pomysł Sz.P. HORNIG czy jak jej tam leci

były zmykajacy

i co macie już te wózki bez podestów

cwaniak

i co na freshu dużo was jeszcze zostało nieudacznicy przezucacie tyle ton dziennie za 8 zł na godzine nawet na budowie jest lzej niż tam u was pewnie bola was już kręgosłupy o ile jeszcze je macie o kolanach nie wspomnę bo ile to razy w ciągu dnia można kucac po towar tak wiec zycze wam wszystkiego najgorszego albo zmiencie prace

Menel
@cwaniak

Ty o innych się nie martw a zajmij się sobą.Nieudacznik jest z Ciebie bo nawet pisać nie umiesz.Widać,że większość czasu spędziłeś na budowie ''przerzucając ''worki z cementem który Ci mózg wyżarł.Uważaj,żeby z Twojej czachy wióry nie zostały. Pozdrawiam Menel

gonzo

Jak wam się nie chce pracować w tej firmie to do łopaty rowy kopać.Zrozumiano!

lobo
@gonzo

lepiej rowy kopać i zarobic niz siedzieć w tym id za 1400 zl

ex
@gonzo

zawsze mozna bo nadgodziny nigdy sie nie licza do czasu dobowego czy tygodniowego a ja pamietajac dalekie wiem dobrze ze jesli chodzilo o czas pracy to akurat firma tego przestrzegala i tutaj bede bylej firmy bronil ale sie smiac z was bo pracujac za najnizsza krajowa na wozkach bez podestow wieleu robi normy czy tez chodzi na stock i tez szaleje. pogarszaja sie wam warunki pracy, spadaja premie, zwiazki podobno nie wypalily a wy wciaz dla paru zlotych wiecej normami sie przejmujecie? placzecie ze was firma nie szanuje? nie to sami siebie szanowac nie potraficie i to chyba tyle wtracania sie w moje byle a wasze obecne sprawy. Ukraina was dominuje a wy byle tylko pzarobic niewazne jakim kosztem

leon

Ludzie powiem wam tylko tyle sami dajecie się tak wykorzystywać albo nie znacie swoich praw albo jesteście tak głupi. Schodzicie z nocki i za kilka godzin przychodzicie na 14 do pracy. Weźcie kodeks pracy do ręki poczytajcie sobie czy tak można.

Danka

Asiu nie wypowiadaj się za mnie , a już tym bardziej w co wierzę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic