Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

Stary pracownik

Pozdrawiam nieudolnych ludzi którzy tam jeszcze pracują,jesteście frajerami ludzie w biedronce zarabiają więcej od was a wy się cieszcie ,zero szacunku dla siebie

Abc
@Stary pracownik

Terz tam kiedyś pracowałem z 8 lat temu straszne (usunięte przez administratora) tam już nikt nie chciał pracować..

Majka

Umowa jest bezpośrednio przez firmę u nich od razu? Planuje wysłać odpowiedź na ogłoszenie na magazyniera, ale nie interesuje mnie praca przez agencję, a tam tak naprawdę nie napisali, jak przyjmują. Tu z kolei ktoś pisze, że Ukraina pracuje przez agencję, to ciekawa jestem, jak z rodakami.

@Paweł

A czy chociaż od początku wiadomo, ile kontrakt klienta firmy potrwa? Uprzedzają z wyprzedzeniem, czy klient przedłuży współpracę i czy będzie przedłużenie umowy?

@byly pracownik

ID logistics Psary, nie rozumiem ludzi, którzy nie radzili sobie na własnym stanowisku pracy, sami odeszli z pracy a teraz imiennie odpłacają się kierownictwu za swoją nieudolność. Takie nieprofesjonalne zachowanie sami mówi za siebie. Niektórzy po prostu nie nadają się na stanowisko lidera. Ja pracowałem w tej firmie dwa miesiące i muszę powiedzieć, że jest to magazyn jak każdy inny. Ma swoje plusy i minusy. Jeśli chodzi o atmosferę pracy jest naprawdę OK. Ja też pracowałem na stanowisku lidera i nie mogę narzekać na warunki tam panujące. Odszedłem bo dostałem po prostu lepszą ofertę pracy. Czy polecam pracę tam? Tak, zdecydowanie. Dobre miejsce na rozwój osobisty i powiększenie doświadczenia.

Alex Nowy wpis

Ogólnie mam zamiar podjąć próbę wzięcia udziału w rekrutacji dla spedytora. Nie straszny mi brak feedbacku, zawsze można skontaktować się samemu :) Wracając do tematu, ,a proponowano w ogłoszeniu pracę stacjonarna, jak będzie wszystko ok jest jakakolwiek możliwość żeby przejść na pracę w systemie przynajmniej hybrydowym?

Kandydat1 Nowy wpis

Nie polecam procesu rekrutacyjnego Katowice Roździeńskiego. Niestety, ale po mimo słów "skontaktujemy się jak najszybciej i damy znać" mija kolejny tydzień a odzewu ZERO. Wysoce nieprofesjonalne zachowanie i to w przypadku rekrutacji na stanowisko kierownicze - słabo, słabo...

Alejandro

ID Logistics Tarnowo, nowo otwary magazyn, bardzo kuszące bo daje możliwość rozwoju wraz z nowymi procesami, poznawanie ich od początku, zbudowanie swojego teamu od podstaw itp. lecz nie w tym miejscu. Tutaj panuję chaos i dezorganizacja, szkolenie jeśli chodzi o poszczególne działy wygląda tak, że Hiszpan zbierze wszystkich liderów z każdego działu, powie bardzo ogólnikowo o każdym dziale, pokażę system na 13 calowej matrycy laptopa i tyle, resztę sobie sam musisz dokonać. Okey, można i tak ale jak mam klikać, kiedy to nie mam nawet własnego komputera, loginu do systemu etc. Pierwsze tygodnie gdy już był uruchomione procesy, na całej hali były dwa działające komputery z systemem a ludzi do korzystać z nich 10 i tak wyglądała następna część szkolenia, jak miałeś jakiś problem do rozwiązania to ustawiałeś się do kolejki do któregoś z tych komputerów i czekałeś jak Hiszpan będzie miał akurat czas (bo ktoś inny też potrzebował jego wsparcia, więc często był zajęty) następnie na szybko Ci coś tam poklikał i działaj. Każdy lider codziennie chodził "bez mapy" bo nie wiedział co robić albo jak się za to zabrać i to nie była wina braku kompetencji tychże ludzi lecz zerowego praktycznie szkolenia, braku jakiejkolwiek wdrożenia, wsparcia czy zaopiekowania się kadrą w pierwszym etapie ich pracy. Było też tak, że ludzie musieli wypełniać jakieś pliki, raport czy inne takie a nie mieli nawet maila firmowego czy dostępu do sharepointa xD Frustracja tych ludzi narasta z dnia na dzień zaczynają się wymagania, większość z nich to nawet nie wiadomo jak ugryźć co budzi wkurw. W pierwszych tygodniach 4 liderów się zwolniło, kolejni się wahają czy iść już czy może poczekać do końca okresu próbnego, może coś się poprawi a jak nie to się nie przedłuży umowy. Brakuje podstawowych narzędzi do prac, przez co spada optymizmu i chęć do pracy. Nigdy jeszcze nie widziałem takiego bałaganu tak delikatnie mówiąc. Ludziom o słabych nerwach zdecydowanie nie polecam.

Jaś Kapela Nowy wpis
@Alejandro

Potwierdzam, onboarding tu nie istnieję, coś tam powiedzą, resztę sobie sam ogarniesz działał, a za kilka dni menago, który pracuje tu dwa tygodnie, milion pytań a dlaczego to nie zrobione, a dlaczego to nie jest jak powinno. Atmosfera frustracji i beznadziejni.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Id Logistic? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
DSV Services Sp. z o.o.
Majka

Jurii
@Majka

Jak dostać się do roboty poprzez agencje?

Xxx
@Majka

Polacy są na umowie polskiej. Najpierw 3mc próbnego, następnie na rok

@Xxx

I okres próbny też jest na uop czy jak to wygląda? Kolejna umowa po tym rocznym czasie jest już na stałe? Zdarzają się pracownicy, którzy dostają zleceniówki?

@Xxx

Na umowę o pracę werbują już Ukraińców, bo Polacy nie chcą się zatrudrunic. Umowa na czas kontraktu z klientem. Dalej to już nie wiadomo.

@Paweł

W ofercie dla magazyniera jest wzmianka że jest pakiet medyczny, Multisport ale podany jest też jakiś dodatkowy pakiet socjalny, co to takiego? Co do tego, że firma jest dobrym miejscem do rozwoju to chodzi o szkolenia? Na każdego pracownika przysługuje jakiś budżet szkoleniowy?

@byly pracownik

ID Logistic- Psary: Nie polecam pracy w tym zakładzie, ludzie wytrzymują tam max miesiąc. Atmosfera tragiczna, wymagania kierownictwa w stosunku do liderów ogromne. Spotkania na flow które odbywają się co dwie godziny to istny szok. Od liderów wymaga się przedstawienia danych do których kierownictwo ma dostęp, to lider według nich powinien rozplanować cały dzień a jeżeli coś źle zrobi to pada pytanie "na jakiej podstawie podjąłeś taką decyzję". Nie wiem od kiedy zarządzaniem zajmuje się lider a nie kierownik w normalnych firmach jest na odwrót w końcu jak by nie było to kierownik ma większą stawkę i odpowiedzialność. AM-kierownik o imieniu Karina to istna porażka. Stosuje metody (usunięte przez administratora) ludzi a sama nic nie potrafi. Jednym słowem dramat.

YYYYY

Wow serio tak krótko? A co z umowami, one nie mają zapisów o okresie wypowiedzenia, by pracownik nie mógł tak szybko odejść? Spotkania na flow, co to oznacza? To jakieś miejsce w firmie?

Specjalista Kontroli Stocku to ciężka praca? Widziałem ogłoszenie i wpadło mi w oko, że elementem pracy jest też picking, z którym mam złe wspomnienia z innej firmy. Dlatego wolę się upewnić. Dużo tam chodzicie, normy są wysokie czy realistyczne w miarę? Lepiej myślę wiedzieć od razu.

Hmm

W ktorym miescie jest ogłoszenie na specjalistę ds kontroli stoku?

ruda

Oferta pracy Psary / jesień 2023 - Product care specialist (kontrola jakości pakowania) ładnie brzmi, możecie napisać jak to wygląda w realu? Jakieś chociaż widełki zarobków, czy angielski jest tam rzeczywiście niezbędny ?

Iwona

Na stronie firmy jest aktywna rekrutacja na stanowisko specjalisty BHP. Podejmę się raczej aplikacji ale chciałabym najpierw wiedzieć jakich zarobków można się spodziewać. Posiada ktoś takie informacje? Co wchodzi w skład pakietu socjalnego o którym mowa w ogłoszeniu?

Jakie zarobki są na stanowisku Specjalista ds hr lub kierownik hr?

Pisali tutaj nie tak dawno, że ludzie się zwalniają w pierwszym dniu pracy bo muszą biegać dookoła palet i owijać je streczem. Czy to się zmieniło? Są już w firmie owijarki? Zastanawiam się nad podjęciem pracy i będę wdzięczna za informacje

Xxx
@Marta

Nie zmieniło się i nie polecam pracy w tej firmie.Normy z kosmosu nie do wyrobienia

Zofia
@Xxx

Jeżeli nie wyrobi się normy o której piszesz to ile wychodzi miesięcznie wynagrodzenia? Rozumiem, że wtedy nie ma premii? Jakie to kwoty do wypłaty?

Stary pracownik

ON
@Stary pracownik

MASZ RACJE ZOSTALI TAM TYLKO DONOSICIELE , PODLIZUSY LIDERÓW,UKRAIŃCY I (usunięte przez administratora) JAK CI TERAZ NA RANKACH MASAKRA

Puri
@Stary pracownik

A jak nie dasz sie wykorzystac to wyrzucaja.

Puri
@Stary pracownik

W hiszpanii zwalniaja Polakow, I sie z nich smieja.

Abc

Rick

Masz papier na wózek widłowy i aktualną książkę sanepidowską to jesteś przyjęty. Rozmowa o pracę to tylko pro forma. Decyzja w tym samym dniu oczywiście pozytywna niestety potem są schody. Niski zarobek norma nie do zrobienia chamstwo szczególnie że strony liderów ale i nie tylko.

Ilona
@Rick

A jaki dokładnie jest zarobek i jakie normy? Rozwiniesz?

@Ilona

Obecnie to nie wiem ile płacą. W 2013 roku gdy tam pracowałem była najniższa krajowa + dodatek za pracę w nocy i premia jak wyrobiłeś. Niestety ci co tę premie wyrobili bardzo często narzekali że ją nie otrzymali. Ponoć to reklamowali ale czy im to zostało wypłacone tego nie wiem. Norma wynosiła 1200 opakowań na zmianę.

@Rick

I czy taka norma to dużo czy nie? Bo niestety nie mam punktu odniesienia i się zastanawiam. Ile na takie jedno by czasu mogło tak na oko zejść?

@Grażyna

Tak to bardzo wysoka norma moim zdaniem. Ja mniej więcej rozkładałem ponad 900 sztuk. Max co mi się udało to około 1100 sztuk. Można normę zrobić jak się jest nie uczciwym zabierając co lepsze palety do produkcji. Ku nie zadowoleniu kierującego produkcją, który bardzo często biegał na skargi do liderów na co nie których operatorów. Sama produkcja zależy od towaru, który produkuje się na sklep. Najlepiej jak to jest towar jednego rodzaju i jest go bardzo dużo np. grille jednorazowe.

Katarzyna

Piszecie, że jesli ma sie uprawnienia na wózek widlowy i książeczkę sanepidowską to już sie jest przyjętym. Czyli doświadczenie nie gra roli? Syn jest świeżo po szkole, a chce aplikować

@Katarzyna

Witam. Tak przyjmują do pracy ludzi bez doświadczenia. Wystarczy mieć tylko odpowiednie uprawienia. Wynika to z tego że pracownicy porzucają pracę często w tym samym dniu pracy. Głównym powodem było streczowanie ręczne i konieczność biegania dookoła ciasnych palet. Oczywiście ile byś nie zastreczował panom liderom było mało i powinno być znacznie więcej. Moim zdaniem powinne być owijarki na magazynie bo przecież produkuje się bardzo duża ilość palet na sklepy. Przy okazji można rozwiązać problem paletyzacji (poprawić nie prawidłowo wyprodukowaną paletę - towar wystaje poza obrys palety) a nie poprawiać na wysyłce bo może nas potrącić wózek widłowy. Kolejnym problemem to była wysoka norma, niska wypłata, a jeśli ktoś poszedł na L-4 umowa nie była przedłużana bo w tej Firmie nie masz prawa chorować. Jeśli syn chce iść tam pracować to proszę bardzo ale kariery to mu tam nie wróżę. Ja pracowałem tam nie całe trzy miesiące a umowy mi nie przedłużono bo nie robiłem normy, której moim zdaniem nie da się zrobić. Pozdrawiam

Jaka jest kultura pracy w Id Logistic?

Grażyna

Tak? :( A skąd to się niby bierze, że tak jest?

@Grażyna

Dobre pytanie. Najlepiej zatrudnij się tam i zapytaj liderów dlaczego się tak zachowują.

Wet

Masz kulturę pracownik zmarł na przerwie i nawet jego siostrze nie wypłacili ,odprawy pośmiertnej bo niby się nie należy czy zakład oszczędza

Emilia
@Wet

A czemu się nie należy? Jakoś to potrafią uargumentować?

Dyrektor
@Wet

Niby taki wspaniały miał pomóż ,pracownik mu zmarł a on się śmiał ,owszem przyjechał w nocy ale tej rodzinie nic nie pomógł , gratulacje

Tutaj aktualny wpisy o Bydgoszczy: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23940233

Meksyk
@Marta

W tej Bydgoszczy to ładny Meksyk mają, byłem tam miesiąc czasu a zaliczyłem 4 panienki. Expedycja to raj w bydvoskim idl.

@Meksyk

To za 9 miesięcy przeprowadzasz się na stałe do Bydgoszczy? Dasz radę utrzymać tak liczną rodzinę z zarobków jakie otrzymujesz w ID? Napisz ile tam się dziś zarabia?

worklife
@Marta

W Będzinie podobnie jak w Bydgoszczy, po zmianie dyrektora atmosfera spadła na samo dno. Wieczne szukanie haków i podpier.alanie innych na miejscu codziennym. Ulubione zdanie szefa to : kto jest temu winien? oraz Kto podejmie tą decyzję?. Nie wiem po co osoba "niedecyzyjna" zajmuje takie stanowisko.Wieczne szukanie kozła ofiarnego . Atmosfera fatalna... Nie polecam.

@worklife

CO Ty mówisz, a to nie on od ostatecznej decyzji powinien być? To jak to się stało, że dostał takie stanowisko, za co? I kto inny w takim razie te decyzje podejmuje jak nie on?

kornik

Kim lepiej być ...magazynierem czy specjalistą do sprawdzania stock? Kto ile zarobi?Czy wszyscy pracują na 3 zmiany?W soboty, niedziele i święta też sie pracuje ?

@kornik

Lepiej tam wcale nie pracować.

@Rick

Masz dość pesymistyczne podejście. Co się stało, że tak myślisz? Chodzi o kasę? Nie płacą za wiele, czy co?

Hhh
@kornik

Jak się tam przyjmiesz to będziesz Nikim ;)

@Hhh

Bez przesady. Mając prace zawsze się jest kimś. Pracujesz tam i stąd twoje nastawienie? Trochę więcej optymizmu kolego ;)

@Piotr

Najlepiej zatrudnij się tam i popracuj a sam się przekonasz jak jest. Nie którzy po godzinie wychodzili z magazynu do domu porzucając pracę.

@Rick

No właśnie chce się zatrudnić dlatego pytam. Porzucali prace bo warunki były kiepskie czy za dużo roboty na jedna osobę?

Hahahah
@kornik

A czy dwie młode koleżanki z Ukrainy działu stock (obie mają czarne włosy) dalej latają za polskimi chłopakami ?

Mag

jakie jest teraz wynagrodzenie dla magazynierów w zeszłym roku było 3200 brutto a ile jest teraz?

@Mag

Myślisz że coś podnieśli po nowym roku? Bo wypłata którą podałeś nie nastraja optymistycznie. Trzeba mieć uprawnienia na wózki żeby aplikować? Wiesz coś bo chciałem wysłać CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic