Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

Aśka

Poleciała Danka co nie wierzy już w bocianka

ok

zajebisty pomysł tylko Krzysiek załaduj ta palete od razu do tira i mocno ofoliuj żeby nie uciekli najlepiej czarna folia i do tira pozdro dla ciebe krzychu

cross

ja mam lepsza propozycje zróbcie paletę stworzoną z lideów bilu Robercik pania asie jeszcze dołaczcie na tym stoku nic nie robi Krzysiek zamknie ja i odwiezie na pas w okolice fresha i kierunek ukraina bo tam jest wasze miejsce

jodła

ogłaszam ogłaszam zbiurkę hajsu na proszek i mydło dla YOGIEGO niech wkońcu umyje pupe i wypierze ta drache na spodniach bo capi capi kaałemmm

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Pedro

Były ostatnio jakieś zwolnienia?

Zbyszek
@Pedro

Były zwolnienia i na tym nie koniec.Przewidziane są następne.

ex

smiac mi sie chce z was bo raz ze pracujecie za grosze, dwa (usunięte przez administratora)by dostac 100? 200? premii? wytykaja wam ile wasze bledy kosztuja firme ale ile ukraina ich robi? cisza? :) doszly mnie sluchy ze przyjaciele ze wschodu opanowali prawie fresh a i nowi wejda na cross. Niedlugo na voice bedzie ukrainski a wtedy i stock padnie slysze od bylych kumpli ze macie pieski na dwoch dzialach i ze nadal zabijacie sie o "strzaly" byle jak najwiecej ale coz was bardziej interesuje kto posuwa jedna kto interesuje sie druga i to ze administracja sie opierd** dlaczego mam wraznenie ze kazdy z was placze ze jest im zle a nie robi nic by dobrze bylo? chcecie to bawcie sie w tym swoim bagnie pracujac za grosze pracujac za pare zlotych premii przez wybieranie palet czy tez misje na stocku :przypadkowo" kolejne strzalowcy albo wybieracze nigdy pewnie nie zaznaliscie ciezkiej pracy jak ja teraz ale ja wiem za co i za ile pracuje a ze pracuje ciezej to cos czego wam pewnie nie bedie dane pisze to nie dla firmy IDL lecz dla was bo czy podest czy piesek to trzeba wiedziec ile zrobic i jak zarobic tylko ze czesc placzkow tego nigdy nie zrozumie bo zrobia wszystko by byc na liscie na gorze

maurycy

a ja mam pytanie, YOGI wkoncu sie umył ? czy dalej od niego czuć kał ?

lolek
@maurycy

nadal czuć ponoć przez pomyłke pomylił szawke z twoją i chodzi w twoich ciuchach roboczych może dlatego

super

P.Dyrektor powinien zaprosic kazdego pracownika osobno na rozmowe i dowiedziec sie sie co nas boli!!!co sie dzieje na magazynie duzo by sie ciekawych zeczy sie dowiedzial

taki jeden
@super

czas abyście się w końcu wszyscy ogarnęli i zrozumieli JEDNĄ ZASADNICZĄ RZECZ pan dyrektor nie jest od tego aby umilać wam pracę i martwić się waszymi problemami każdego z osobna nie od tego on tam jest pan dyrektor jest od tego aby trzymać pieczę nad calym magazynem oraz jest od tego aby robota była zawsze wykonana JAK NAJMNIEJSZYM KOSZTEM oraz NA CZAS wbijcie sobie to w koncu do glowy raz na zawsze chcecie lepszych warunków pracy to szukajcie innego zajęcia do skutku to jedyne lekarstwo na wasze portwele i problemy w tym zakładzie echhhhh :D

super

Na Freszu kierownicy zmian zastraszaja pracowników premie dla wybranych lizusów pan menager zadowolony niedzi za swoim biurkiem i tylko allegro przeglada nie szkoda kasy na to stanowisko

njdsk

kogo ostatnio zwolnili z crossa

@njdsk

nie wiem kogo ale ponoć ty jesteś kolejny taki mówią na freszu i stoku :D

uwielbiam czytac te wasze posty :D humor mi poprawiacie :D

ciekawski

Też jestem ciekawy kogo masz na myśli pisząc kumaty?

Tadzik K

Jak się sprawuje ekipa Ukraińców podobno jeszcze bardziej się ich wykorzystuje jak naszych biednych rodaków. Pozdrowienia od starego druha, który na zawsze pamięta ID Log. Będzin

Ciekawy

A przepraszam bardzo kto tam jest kumaty w tej firmie?

lolo

Na Crosie była tylko jedna kumata osoba z administracji , tylko że przeszła na DRY. Zeraz tak jak mówicie zostali same tampaki

administracja

Zapraszamy

franciszek

wasz koniec jest biski administracjo przyjdziemy po was!!! czas na zmiany !!!!

@franciszek

mówiłem że będą zmiany ? :D a wy jak zwykle pyskaci "zapraszamy"

taki jeden

dlatego żebyś się ogarnął panie administracyjny.liderze,czy kim tam jesteś :D

hm

Dlaczego tak sądzisz?

pracownica

W biurze na crossie panuje banda tępych i pustych prostaków,a juz zmiana bila i Robercika szkoda badać,nasrane we łbie

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic