Hotel "Galindia. Mazurski Eden"

Ruciane-Nida

Opinie o Hotel "Galindia. Mazurski Eden"

Henry 2013-07-08 23:05:26
Lepiej w kamienilomach pracy poszukaj,chyba ze juz masz taka despere.tak pozatem wypowiedzi powyzej ci nie wystarczaja?a ten wojtek to tam nigdy nie pracowal tylko pracownice pseudo recepcji polepszaja sztucznie zdanie o tym badziewnym "hotelu"
anonimka 2014-01-24 19:58:23
nigdy w życiu i za żadne pieniądze nie pojechałabym tam pracować, jeżeli wiedziałabym co mnie tam czeka...
pajac z mazur 2014-04-06 01:17:32
Dno stawki5 zeta pozatem wlasciciele usowaja komentarze
Y. 2014-06-10 23:56:10
Z pracą bywa różnie. Ogólnie - psychicznie czasem ciężko, atmosfera bywa dość nerwowa i komu się dostaje? Pracownikom.
Z drugiej strony - byłam tam dwa sezony i jadę na trzeci. Nie widziałam, żeby kogokolwiek tam oszukali na kasie, nie słyszałam o nikim kto by tam na czarno pracował. Pracuje się na dniówkę - o ile nic się nie zmieniło to 50zł/dzień bez ustalonych godzin pracy i bez dni wolnych, więc bywa i tak, że trzeba tyrać. Ale z drugiej strony - ma się zapewnione jedzenie i mieszkanie (nie są to warunki jakieś cudowne, ale jedzie się tam do pracy nie na wakacje). Jak każda praca ma plusy i minusy - dla wielu osób minusy przeważają.
I tak, praca jest ciężka, bywa niemal niewolnicza czasem, ale też i wymagania początkowe nie są duże :) na wakacje warte przemyślenia.
brejnak 2015-01-06 18:46:40
szukam pracy w usługach hotelarskich własnie w okolicach Galindii, ale przyznam , że niespecjalnie są miejsca gdzie można trafić na dużo lepsze warunki. Co nie zmienia faktu , że są one mierne... Oczywiście klienci są zadowoleni , bo naprawdę miejsce jest świetne na taki hotel. Ale o pracownikach niewielu myśli...
rajner 2015-03-07 20:55:52
Jeżeli poszukujecie pracy w hotelu Galindia to warto zajrzeć do nich w sezonie żeglarskim kiedy to przez Mazury przewija się cała masa ludzi , a w hotelu zaczyna brakować personelu , bo ten który jest zatrudniony na stałe najzwyczajniej nie daje sobie rady. Po za sezonem jest tu raczej spokojnie....
janek 2015-03-29 23:31:51
To jesen wielki syf.omijajcie to miejsce z daleka
dzas 2015-06-04 16:36:55
Witam! chciała bym dowiedziec sie czegos odnosnie pracy w tym obiekcie. chciala bym informacji jasnych bez nie domówień.
janek 2015-07-12 23:29:08
Hotel z .....półki:-)to mnie rozbawilo.syf z szambem z hotelu przy bramie...konfrencje..w pieknej sali gdzie swądem wali.dajcie ludziska spokoj.to nie hotel to kołchoz
Asia Ignis 2015-11-26 14:04:12
Warto? Nie warto? Wszystko zależy od tego czego oczekujecie od życia. Jeśli liczycie na ciepłą posadke i dobry hajs - nie. Ale jeśli szukacie opcji na wakacje, chcecie zarobić, zobaczyć coś innego, poznać ciekawych ludzi- TAK! Spędziłam w Galindii kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Owszem - bywały dni, gdzie miałam dość, byłam zmęczona, ale nigdy nie czułam się wykorzystywana dlatego czytając wasze komentarze jestem trochę oburzona. Jadąc do pracy x km od miejsca zamieszkania musicie się przygotować na wykonywanie różnych zadań, i na bycie elastycznym. Jeśli chodzi o wolne, nie miałam z tym problemu. Oczywiście myśląc logicznie - pracodawca nie pozwoli Ci zwiac z hotelu, gdy jego oblozenie jest największe, czyli podczas majówki, czerwcowki itd, ale reszta do załatwienia. W ciągu tych miesięcy udalo mi się pozwiedzać mazury, szalalam w okolicznych klubach. ;) Jeśli chodzi o finanse - kokosow nie ma, ale taka branża, wszystko wynagradzaja napiwki, które nie są najmniejsze. Pamiętajcie - Galindia to styl życia i przyjaźnie na całe życie! ;)) bez zastanowienia się zgodzilabym się wrócić!
janek 2016-02-28 23:42:02
Moge wszystko uargumentować jak i wizualnie(fotki:)tak i publicznie.zaklamane są te wasze wypowiedzi pozytywne.osoby podające się imionami nigdy tam nie pracowaly.syf zapierdIel na czarno za 5zeta na godz /od pon-pon.i w kolo a wam dalej wesolo
janek 2016-02-28 23:44:24
Tak tak...pani Mario(wlascicielka) fermy:-)
Domi 2016-03-24 00:01:23
PS. Jeżeli byłeś tam w zeszłym roku, to wiedz, że pisze do Ciebie jedna z dwóch wysokich blondynek - kelnerek tam pracujących ;) Jeżeli nie, to cóż, pozostawię Twoją mierną opinie bez dalszego komentarza... ;)
XYZ 2016-04-14 23:06:53
Nie ma i nie sądzę byś taką stawkę znalazła w którymkolwiek obiekcie na Mazurach.
Wielki gniot 2016-08-15 22:48:58
Syf.galindia to już nie to samo co kiedyś było . W recepcji tyłem do gości siedzą
Apacz 2016-08-19 21:44:41
Gaindia to wielka pomyłka. Byłam tam na konferencji.oprowadzali nas po grotach gdzie śmierdziało. Miałam pokój na przeciwko smietka.codziennie ktoś z obsługi wnosił ziemniaki na śmieci i je tam obierał w maszynie która tam stała . Mieliśmy spyw kajakowy na który nas zabrali wojskowym samochodem i powciskali jak sardynki w puszce a kierowca był jeszcze pijany . Przy wjeździe do galindii czuć było szambo . Zauważyłam też że niema oznaczeń wysc ewakuacyjnych. Na obiad podali mieso które było kwaśne. Odradzam te miejsce
qamcia 2016-08-21 18:56:16
wiesz, na zdjęciach widac że to nie jest luksusowy obiekt ale bardziej taki skromny, uroczy i bliżej natury
Zostaw swoją opinię o Hotel "Galindia. Mazurski Eden" - Ruciane-Nida
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Galindia. Mazurski Eden"