Opinie o DROBIMAX w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DROBIMAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DROBIMAX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROBIMAX w Bydgoszcz

Drobimax Bydgoszcz nie płaci za Godziny nocne, pensja 2100max za cały miesiąc od poniedziałku do soboty , od 3/4- do bólu... od 3-11 umowa o prace a po tych godzinach pseudo umowa zlecenie za którą dostaje się 5-7zł / h .... ktoś powinien się tym zająć... kierowcy nie posiadają badań sanitarno-epidemiologicznych, a jeśli już ktoś posiada to są podbite przez pana XXXXX , a na badania się wogóle nie idzie....

@pracownik

Niech SANEPID zajmie się jeszcze autami które nie mają dopuszczeni i zezwoleń na przewóz żywności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@pracownik

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Pracowałem i nie polecam!!!! Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Pracujesz na dwie umowy, jedną do ZUS a resztę na umowę zlecenie czyli jak zachorujesz to dostaniesz kasę tylko z jednej umowy. Poza tym stała pensja a pracujesz po 10-12 albo więcej godzin od poniedziałku do soboty!!! Złodziejstwo i wyzysk!!!!

@były pracownik

Jeśli chcielibyście kiedyś wdepnąć w (usunięte przez administratora) ,możecie mieć okazję bo co chwilę kogoś szukają, ponieważ ktoś przejrzał na oczy i odszedł z tego syfu.

Kandydatka

Zadzwoniłi dziś do mnie w sprawie pracy do obsługi klienta,do fakturowania.Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego stanowiska?teraz są tam dwie zmiany,od 7 do 15 oraz 14-22.Warto tam przejść z obecnej firmy?nie chciałabym zostać z przyslowiowa ręką w nocniku...

@Kandydatka

ONI CIĄGLE POTRZEBUJĄ PRACOWNIKÓW czytaj NIEWOLNIKÓW!!!!! Pracowałem i nie polecam!!!! Najgorsza firma w jakiej pracowałem.

Łukasz

@pracownik, widzę, że posiadasz informację na temat pracy w firmie DROBIMAX, dlatego chciałem Cie zapytać, jak wygląda atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami w tej firmie? Można liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonej załogi? Czy poza stawką wynagrodzenia, którą wymieniłeś pracodawca uzupełnia pensję pracownika o jakieś dodatki finansowe? @anonymous, możesz bardziej szczegółowo przybliżyć stan aut, które przeznaczone są do przewozu żywności w firmie DROBIMAX?

@Łukasz

Atmosfera ciężka, żadnych szkoleń nikt Ci nic nie mówi a chcą żebyś wiedział od razu wszystko. Jak nie wiesz to je...bią jak psa!!!! Trzeba mieć mocne nerwy żeby tam wytrzymać albo wszystko wpuszczać jednym uchem a drugim wypuszczać. Auta kilkuletnie ale jeździsz ciągle przeładowany, ładowność 1350 kg a wożą nawet po 3 tony!!!!

Łukasz

@Real, napisz, czy wszystkie stawki, które uzgadniałeś z firmą DROBIMAX na początku Twojej współpracy były wypłacane tak, jak należy? Jak dobrze rozumiem posiadasz normalną umowę o pracę z tym pracodawcą, jedynie dodatki są wypłacane na podstawie umowy zlecenie? Opisz bardziej jasno, jak to wygląda. @Ktoś, na przyszłość, proszę, abyś nie używał słów wulgarnych, które łamią zasady panujące na tym forum. Zapoznaj się z regulaminem, który jasno określa ten punt, o którym pisze https://www.gowork.pl/regulamin Drodzy użytkownicy nie chcę, aby na forum pojawiały się komentarze, które nie mają nic wspólnego z opiniami na temat pracy w firmie DROBIMAX. Rozumiem, że możecie mieć odmienne zdania na temat różnych aspektów pracy z życia firmy, jednak najważniejsze, aby zachować kulturę wypowiedzi i nie prowokować innych użytkowników do łamania regulaminu. W dalszym ciągu zachęcam do kulturalnych i merytorycznych wpisów w tym temacie.

Sprzedawca

rozmowa żart, nie wiadomo z kim, nie ma określonych funkcji, robisz wszystko , dziwne zmiany od 4,00-12.00 lub 14,00-22,00. A kasa ? najniższa krajowa i nic więc. nie polecam!!!!!!

Czy p. Sadowski szanuje ludzi czy traktuje ich jak służbę?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Łukasz

@iwpol, skąd posiadasz takie informacje na temat rzekomych praktyk stosowanych w firmie DROBIMAX? Jesteś pracownikiem, który był świadkiem takiego zdarzenia? Przedstaw, proszę, bardziej szczegółowo swój komentarz.

iwpol
@Łukasz

Zdarzenie można tak nazwać przekonałem się na własnym portfelu byłem ich klientem

Waldek
@iwpol

Przeciwko Drobimax Drobimax II Maxmięs SAR-POL i inne firmy działające w tym towarzystwie toczy się postępowanie w sprawie nie płacenia składek ZUS, za chwilę za te firmy i inne weźmie się US, w chwili obecnej z zebranego materiału dowodowego wychodzą takie rzeczy że włos się na głowie jeży, a sprawa z tego co wiem trafi do sądu za przekręty finansowe i to na dużą kasę bo zwyczajnie wychodzi teraz ludzka chciwość dorobienie się na pracownikach którym zaniżało się wynagrodzenie, nie opłacanie składek i nie płaceniu podatków. Pozdrowienia dla Panów S. S. i L. których się spotka na sali sądowej w roli oskarżonych.

Real
@Waldek

Zlicytować majątek i zapłacić zaległe składki byłych i obecnych pracowników.

Tt
@Real

Tak jak myslisz pewnie tak pracujesz (usunięte przez administratora)

iwpol

towar sprzedawany mieszany świeży ze STARYM jakieś nieporozumienie NIE POLECAM więcej info 500272112

Łukasz

@Robot, jak zakończyła się Twoja sytuacja związana z firmą DROBIMAX? Czy zdecydowałeś się na zwolnienie z pracy u tego pracodawcy? Podziel się proszę swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy.

Robot

Mam zamiar się zwolnić w piątek 15.06.2018r , ale najpierw spotkam się z Panią z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy w celu zgłoszenia firmy MAX-Mięs , za nie dopełnianie obowiązku płacy za godziny nocne , mamy prawo domagać się zwrotu tych pięniędzy i to zrobimy z miłą chęcią, Jak firma traktuje nas pracowników tak my zaczniemy ją , taka sama sytuacja jest w Inowrocławiu , :] Ile można (usunięte przez administratora) za najniższą krajową... a żeby mieć więcej trzeba pracować wszystkie soboty mając umowę zlecenie na kolejną firmę...

Łukasz

@pracownik Dlaczego uważasz, że zmiana siedziby firmy DROBIMAX była złą decyzją? Każda firma się rozwija i czasami zmiana lokalizacji jest niezbędna. Może warto dać firmie trochę więcej czasu w nowej lokalizacji? Czy pracownik tej firmy może liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie? Czy zmieniło się coś w ostatnim czasie w tej firmie?

Łukasz

@Byly ino M Forum GoWork.pl służy do wymiany opinii o warunkach pracy, nie jest miejscem na opisywanie prywatnych spraw konkretnych osób. Czy mógłbyś podać plusy i minusy pracy w firmie DROBIMAX? Jak Ci się pracowało w tej firmie i co zadecydowało o Twoim odejściu, może udało Ci się znaleźć coś pozytywnego w tej firmie?

@Łukasz

w tej firmie jesteś traktowany jak robot masz to i to wykonać chodzisz inni zawinili i tak obędzie się tobie i to za marne grosze praca dla zdesperowanych

Po przeniesieniu siedziby firmy z dworcowej do Jabłowa Pałuckiego jeszcze gorszy (usunięte przez administratora) na dworcowej było nie za dobrze ale tam to totalna porażka nie polecam pracy w tej firmie jak i współpracy z tą firmą

Byly ino M

Dot.Inowroclaw. P.(usunięte przez administratora)mogla by sie zastanowic nad swoim zachowaniem , przez nia juz duzo dobrych pracownikow sie zwolnilo. Kierowniczka o wielkim sercu wie za co nagradza i za co karze , psuje ja p.Angel , sama nic nie robi a sie wtraca , zawzwyczaj jej praca polega na graniu w gry , sama popelnia bledy do ktorych nie potrafi sie przyznac .

Leon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Nie mogę nic znaleźć.

Witm, chciałbym powiedzieć pare słow o tej firmie jak pisano wyzej wsystko się zgadza praca dla ludzi zdesperowanch i chorych na umyślę najlepeij, za śmieszne pieniądze, ludzie zbierani z ulicy bo starzy pracownicy odchodzą dlaczego ? dlatego ze nie są doceniani aż w koncu mają dosyć tego nie wróze dużej karryb tej firmiejak bedzie traktowała tak pracownikó sporo ludzi się tam przewineło ale jeszcze pare lat temu miał na kogo liczyć każdy był na jego zawołanie a w tej chwili ekipa sie wykrusza i nowi którzy są zatrudniani przez agencję mamją to gdzieś osiem godzin i do domu, karanie pracowników za błędy a premia za dobre prace ?? gdzie w (usunięte przez administratora) minusy są twoje a plusy moje ) idąc dalej Firma Yani Szubin, tutaj jest trochę inaczej (jeszcze) ale zapewnie juz nie długo, dobra atmosfera ale jesli chcesz pracować to musisz być osłem do roboty sporo godzin i oczywiscie kary za kazde złe przyjecia itd. a za plusy i dobre to co to w (usunięte przez administratora) magazyn działa jako z jeden nie licznych z którymi się dotychczas spotkałem szybki rozładunek jak i załadunek nie to co np. w Bydgoszczy !!! porządek profesjonalność w tym co jest robione, nigdy nie było problemu z rozładunkiem i załadunkim, nigdy nie stało się w kolejce i czekało aż ktoś z łaski swojej przyjdzie, lecz nie polecam tm pracować bo myślę że są zatrudnieni na takich samych warunkach, pewnie jak sam boss zacznie wymyślać swoje warunki niekoniecznie dobre to rozwali sie wszystko w tydzień, bo traktuje ludiz jak traktuje a to sukces należy się też i przede wszystkim tym nizszym pracownikom bo gdyby oni jedengo dnia nie przyszli do pracy to kto pokroji mu kurczaki, kto to wszystko zaplanuje ? zeby sprzedawac trzeba mieć co a zeby miec co trzeba miec ludzi którzy od początku łancucha porzyjecia-uszykowanie na sklepy nie robią tego dyrektorzy, wiec rozwoj firmy zalzy d tego równiez czy firma da rade a nie załatwic market i obiecywać kokosy a nie ma kto tego uszykowac ani zrobic itd. takie traktowanie ludzi jake panujew firmie jest niedopuszczalne, predzej czy pozniej odbije się to na firmie pozdrawiam cieszę się ze już od ponad roku nie pracuję w tej firmię :)

zoe

Witam.popieram sytuacja w yani Szubin jest zla.najgorsze jest to że dali w lape syndykowi który sprzedal im zaklady po bekoniie w Jabłowie paluckim pomimo tego że miesiąc wcześniej inny inwestor podpisał juz z syndykiem umowę wynajmu.zaklad ten jest znany z przekrętów i wykorzystywania ludzi.współczuję tym co musza tam pracować.Pani Ania i Harry lubią się wyżywać nad ludźmi i dziwią się że nie chcą u nich pracować.

W tej firmie pracuję już siódmy rok. Nie zamierzam zmieniać pracy. Żadnego syfu tam nie ma bo są częste inspekcje weterynarii. A ci ludzie którzy wypisują takie brednie są po prostu leniami i mają dwie lewe ręce!!!!!!!!! Andrzej W.

Były
@Andrzej

Andrzeju W. po twoim wpisie wnioskuję że oszukuje Cię twój lekarz albo jesteś typowym dupowkrętem

@Andrzej

Andrzeju W. Wpis na który odpisałeś dotyczy Inowrocławia a żaden Andrzej W nie pracuje i nie pracował 7 lat w Inowrocławiu. DOBRA RADA Najpierw przeczytaj - ogarnij to co przeczytałeś - napisz .

Maciej
@Były

Dokładnie nie ma wyjścia to opinie wystawia dobra haaaa

Onn

Cześć chciałem nadmienić że Andrzej jednak się z z tym nie zgodzę kierownik wyzywa od gambet jak nie ma się wyjścia to się tam pracuje za grosze wiecie co uciekajcie z tamtad jak najszybciej pamiętam że jeden lub więcej osób znecalo się nad jedną dziewczyną za to powinni odpowiadać i kierownik z kierowniczka Anna L. HARRY h

Były

Ogłoszenie praca druga zmiana od 14.00 do 22.00 a tak naprawdę praca od 14.00 do tak długo aż zrobisz! Ogólnie syf i rozpierdal na maxa!!!

Klient

Syf ,smród a niektórzy pracownicy zamiast pracować to popijają w czasie pracy nie raz będąc na zakupach czuć było alkohol.

ona

to co się dzieje w Inowrocławiu to syf i malaria. Szkoda że jeszcze tego nie zamknęli. Kierowniczka za słabo goni nierobów. Natalia więcej śmierdzieli sprzedawaj...Hahahahahah

@ona

W Inowrocławiu jak i do całej firmy i jej (klonów) powinna wkroczyc( z prawdziwego​ zdarzenia) inspekcja sanitarna i inne instytucje dbające o prawa pracowników a przede wszystkim o zdrowie konsumentow -czyli nas WSZYSTKICH.

real

Zegar tyka ...na oddział w Inie aż wybuchnie -wtedy będzie śmierdzieć (nie tylko mięsem).

Zostaw merytoryczną opinię o DROBIMAX - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DROBIMAX?

Kandydaci do pracy w DROBIMAX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DROBIMAX