Opinie o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aldik Nova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aldik Nova Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

dorA

Taka jest cicha praktyka w aldiku-superata na pokrycie strat sklepu, manko oddawane z własnej kieszeni,kupowanie towaru po terminie a przy tak małej załodze na zmianie nie da się upilnować dat na produktach.Polskie kierowniczki boją się o swoje posady i załoga za to płaci.W innych sklepach są protokoły szkodowe lub wyjaśniające, wiadomo,ze handel to tez czasem straty...dlaczego wszystko odbija sie na zwykłym,szarym pracowniku?

px

Ludzie podajcie mi ten email co niby pracownik moze do szefów pisać, bo u nas był ale juz go nie ma a chcę zdać relacje co sie dzieje u kierownikow bo juz patrzyc sie na to nie da.

artur
@px

naszpracownik@aldik.pl - tylko się nie zdziw jak później będzie wielkie dochodzenie "kto to napisał?". najpierw dają możliwość pisania a później się dziwią, że są skargi. paranoja.

ona

We wszystkich aldikach płacimy chyba jest ciche przyzwolenie z góry i nic z tym nie zrobimy.lepiej się weźmy za to gdzie są nasze superaty.

kamila
@ona

ciche przyzwolenie? to tylko wasza głupota. ja tam za nic nie płacę bo i z jakiej racji? niby co mi zrobią? mam finansować litwinów z mojej minimalnej krajowej? nie inwestują w żadne zabezpieczenia a później płacz bo nie ma towaru. oni są tacy głupi czy tylko udają?

mam pytanie do innych pracowników aldika czy to kierowniczka w moim sklepie poskąpiła nam dziś pączka czy to ,,litwa" zapomniała że pracownicy płacą fundusz socjalny i te 0,79 groszy nie jest żadną łaską ?

%%%%%
@pracownik

nawet mi nic nie mów. to normalnie żenada. ch*j tam z ich pączkami bo jakoś bez nich przeżyje ale to jak się zachowali najlepiej o nich świadczy. @xman: i co z tego, że niby zainwestowali? te 8mln euro to może być równie dobrze 8mln rubli. wszyscy dobrze wiedzą, że oni oszczędzają na wszystkim na czym się da i wyprowadzają kasę z Polski. osobne słowo mam do "kierowników" którzy próbują zmuszać załogę do pokrywania strat z pensji. czy was do końca po*ebało? takie zachowanie podchodzi pod sąd pracy i możecie mieć nieźle prze*ebane. po za tym nie mam zamiaru finansować tej dziczy ze wschodu. środkowy palec dla was wszystkich.

???

ch.j nas to obchodzi. idź spamować gdzie indziej. coś na razie cisza o tych zamykanych sklepach. chyba jednak to była ściema... szkoda. chciałbym żeby jak najszybciej ten bu...el się rozsypał. paru społeczniaków przynajmniej nie będzie wk....ać ludzi.

Elka

E tam, to jakaś ściema.

teleekspres

wiadomość z ostatniej chwili ; sieć sklepów Aldik Nowa chce zamknąć 20 sklepów w Lublina, tym samym pozbawiając pracy 7 pracowników

@teleekspres

a teraz napisz po Polsku. ile sklepów, ilu pracowników i skąd te informacje?

telekspres
@???

Wiadomosc jest z pierwszej reki. Mam liste nazwisk. Jak chcesz zebym ci udostepnila to podaj mi swojego maila.

@telekspres

nazwiska mi nie potrzebne ale skoro masz taką wiedzę to napisz które sklepy będą zamknięte i ilu dokładnie pracowników zostanie zwolnionych? myślę, że zainteresuje to wiele osób przeglądających to forum.

anabel
@???

to prawda zamykają Zambrów Płock i wiele innych w lublinie

opiniowicz

Podobno w Zamościu jak się nic nie zmieni to pracownicy poodchodzą z pracy. Kierowniczki ... lepiej nie mówić, co jedna to lepsza. Pracownika za nic mają!!

YuY

Jak pracownik przypadnie do gustu kierownikowi, to dostanie premie. A co do koordynatorek... Z tego co mi się obiło o uszy, to nawet można wyrwać 6000 zł, ale czy to prawda? Może tylko wymysl, plotka..Jeśli jednak jest to prawdą, to się dziwie ze ludzie zarabiają takie pieniądze za wymyślanie gdzie ma herbata, gdzie cukier ma stać, a mięso ma być przekrecane co godzinę i oklepywane by klient mógł nacieszyć oko.

YuY

2000zł? Dobre sobie... Może kasjerka z dłuższym stażem w biedronce tyle zarobi. A w aldiku? Najniższa krajowa + premia 50 zł przyznana raz, może 2 razy w roku...

hihi

mulik :-) gdzie te zarobki rzędu 2000 dla kasjerki ? Żarty się ciebie trzymają. Tyle w aldiku to nawet zastępca kierownika nie zarobi. Szeregowy pracownik ma maks 1500. Ludzie z tej sieci to już masowo zaczynają uciekać i nie wierz w tę propagandę koordynatorek o takich zarobkach. To ściema po prostu.

Boguś

Aldik w Zamościu? hmm. Kasjerki niemiłe, jest kilka miłych pań na lodówce i mięsie, ale podobno tam za wszystko się czepiają! Zrób to, przestaw tamto- sam słyszałem. A i kierowniczki podobno nosa zadzierają.Wyzysk i tyle

Kora

Ja pracowałam w Aldiku i źle wspominam ten okres a fartuszek też mi się źle kojarzy

Kasjerka
@Kora

Nie przesadzaj jeśli chodzi o uniformy służbowe są ok. Chociaż osobiście wolałam nosić żółte fartuszki.

gość
@Kora

Hahahhaah ja w styczniu na umowę zlecenie dostałam 1100 zł a wymagania kierowniczka miała niewiadomo jakie.... to najgorsze miejsce gdzie pracowałam, zrezygnowałam po dwóch miesiącach. Żenująco traktują pracowników. Uciekłam stamtąd i nie żałuję

Droga Ona kto ci takich bzdur nagadał ? Powyżej średniej krajowej ? Haha. Tam płacą poniżej średniej krajowej. Wiem bo jeszcze niedawno tam pracowałam.

aaa

chyba sobie kpisz

aaa

Ania, chcesz tego typu pracy, idź do Biedronki lub Lidla, warunki o niebo lepsze. Pozdrawiam.

Była pracownica

Aniu złożyć podanie zawsze możesz. Jak Cię zatrudnią to zobaczysz czy będzie pasować, najwyżej odejdziesz. Parę lat temu pracowałam w aldiku. Odeszłam bo trafił Mi się wyjazd za granicę. Nie wiem jak jest teraz ale wtedy było ok. Mam nawet zdjęcia pamiątkowe w żółtym fartuszku.

biała

to co ty robisz?

biała

LUDZIE zorganizujmy się i zróbmy coś bo nikt tego za nas nie zrobi,a koordynatorkom to my już dziękujemy na tym forum!

aaaa

Szkoda, że większość narzekających tutaj nigdy ciężkiej pracy nie zaznała - a skąd to wiesz? Duchem Świętym jesteś ba...nie? Realizuj się na 3 zmianowym systemie pracy - obskakuj jedną zmianę po drugiej - pracowniku roku z Mełgiewskiej Ci ludzie w Alidk-u zapie...ją i to się im należy jak psu buda pojąłeś bohaterze z Mełgiewskiej??

ja3

Ze sklepów najwięcej wynoszą kierownicy, wychodzac z pracy a tu ser a tu proszek a ochronie się mówi, że prezent od akwizytora. Tak wszystko od akwizytora począwszy od jakiejś połóweczki 40% a skończywszy na lindorach. Pracownikowi to po terminie każą kupić a sami...jak coś przecenione i jest w terminie to ci nie pozwolą sobie nawet odłożyć, bo nie ma gdzie, bo może kontrol będzie itp. Ich nikt nie kontroluje.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldik Nova Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldik Nova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldik Nova Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldik Nova Sp. z o.o.