Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Rekrutacja??????kiedy byla ????

zof

Przyjdz i powiedz tak komus na zofiowce powodzenia

Wypisany

No to od początku. Maszyniści ,w liczbie 16, we wrześniu 2015 złożyli wypowiedzenia. Hr się ze....ał i w ciągu miesiąca podjęto decyzję o podniesieniu płac do 3700 brutto dla maszynisty.Dyżurni coś tam próbowali walczyć ale ich spuścili na drzewo (obiecują ,że będą walczyć dalej). Od 1 maja podwyżka Funduszu płac ale indywidualne stawki podniesie kierownik czyli po staremu. Teraz maszynistów jest wystarczająco ale brakuje innych: dyżurnych.nastawniczych,kierowników pociągów, rewidentów. Brakujących przyjmuje się poprzez agencje pośrednictwa . Więc można spotkać dyżurnego z PLK albo manewrowego -emeryta górniczego. Związki w odwrocie. Nawet wycieczek już nie potrafią zorganizować w odpowiedni sposób. "...dojazd we własnym zakresie..." do " ... Pokrzywnej,Brennej, czy do Nieporętu...". Co do rekrutacji to ostatnio spotkałem się z nową panią instruktor ds.ruchu kolejowego ,która nabywała doświadczenie na nastawni wykonawczej z jednym rozjazdem ( ale za to ma dobre nazwisko). Kierownicy zmiany to raczej ludzie wybrani bez rekrutacji (nigdzie nie było rekrutacji). Prawda jest taka ,że fachowca znającego się na robocie to żaden kierownik nie odda bo nie będzie miał kto robić. Proponuję zrezygnować ze związków i powołać Radę Pracowniczą. Albo jak mnie słuchy doszły ,jeden z dyżurnych chce założyć nowy związek zawodowy : składka kilka złotych , bez żadnych dupereli typu paczka,chorobowe itp. Za to całą kasę wydać na prawnika ,który będzie raz na miesiąc pisał (czyt. walczył)pismo do pracodawcy w sprawach pracowniczych.

@Wypisany

Jestem za nowym związkiem.Tylko prawnik,żadnych wycieczek.

ciekawy

Dostał już ktoś podwyżkę z oddziału?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
jast

Takich sie boja, nikt takiemu nie podskoczy booooo na dywanik no chyba, ze sie zwolnisz to powiesz co o takich myslisz i tylko powiesz sytuacja sie nie zmieni

bob
@jast

posłuchaj,powiedz takiemu to, co chce usłyszeć,wczuj się w niego.Taki jest zawsze łasy na pochlebstwa,a póżniej, no cóż, przyroda go wyślizgała.

j23

Czyli jak zawsze, dupolizy górą.

bob
@j23

Nie przejmuj się takimi,wcześniej czy póżniej i tak pójdą na ślimaki.Ale pamiętaj że zawsze możesz takiemu powiedzieć tak; Prawda jest o tobie taka,jesteś kabel zjedz ślimaka.Otwarcie sezonu łowieckiego,czyli darz bór.

j23

Dej boże że kierownik to podzieli sprawiedliwie.To jest staż pracy,zangażowanie,kiedy ostatni raz dostało się podwyżke.

Gienek
@j23

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz....W tej firmie nie biora pod uwage stażu pracy-Młody maszynista ma takie samo brutto co stary pracujący w tej firmie 20 lat więcej niż młody....

jorg

W maju bedzie jak w raju.

Tadek
@jorg

hahaha to mnie rozśmieszyłeś hahah.jak zwykle najwięcej dostana pupile kierowników...

@Tadek

to już wiadomo kto dostanie dziękuję przynajmniej u nas na oddziele

W maju bedzie

W maju bedzie

szef

Masz być skuteczny i działać tanio. Takie czasy. Drogie eksperymenty to w NASA.

jorg
@szef

Najlepiej prawie darmo w db schenker.

Beda,albo juz byly???

pp

W grudniu

A podwyzki beda????

Realista
@zof

Prądu i gazu....

jast

Nie znam nikogo na stolku przynajmniej u nas, zeby sie rozwijal, jak usiadl tak siedzi i nikt go nie ruszy

MNIAM
@jast

Wiesz co to jest autyzm? Właśnie to co powiedziałeś.Pamiętam jak jakiś czas temu,jeszcze na KW przyszli inni z likwidowanego zakładu,(zakład niedaleko sosnowca),jejku, co oni to nie są.Kumpel ich przeszkalał na kanale, powiem wprost banda nieokrzesanych młotków,z napisem,, TAKIE CHŁOPY,,wszystko im się należy.Należy im się autyzm,nieróbstwo,kiełbasa i ziemniory po kieszeniach i brud plus wodogłowie z takim samym zachowaniem.Nie dziwcie się teraz że ich zamknęli i mieli rację.Za takich właśnie cierpią inne niewinne osoby.A jak się któremu to nie podoba co powiedziałem to niech spada do Jaworzna ćwiczyć autyzm i robić babki z piasku w byłej kopalni.I polecam takim film ,,co gryzie Gilberta Grapea ,, Arni jest tam the best.

mniam
@MNIAM

Tylko do drugiego na gotowiznę,najpierw jeden zakład,póżniej drugi,a inni do widzenia.I się żyje z bananem na twarzy,fajnie jest, co nie? Szarańcza.

wera

a szkolenia za pieniądze czyje sie takze odbywają i forme mają imper do zgonu, tez by sie ktos tym zainteresował opinia idzie w swiat

BRRRRRR

ZGADZAM SIĘ Z TYM ŻE OSOBY BEZ WYKSZTAŁCENIA ZARABIAJĄ OKOŁO 5 TYS. A Z WYKSZTAŁCENIEM SZUKAJĄ PRACY. A TAM SIEDZĄ OD WIELU LAT NA STOŁKACH I NIESTETY NAWET NIE MA EGZAMINÓW SPRAWDZAJĄCYCH WIEDZĘ -CZY KTOŚ SIĘ ROZWIJA CZY STOI W MIEJSCU. MASAKRA

jast

Po co ci wyksztalcenie do siedzenia w biurze, chyba komputer potrafisz wlaczyc, aaaa piateczka na konto leci

prawda

ludzie ten BĄK to dawny dddooo czyli forumowy trefniś, błazen i pajac. nie piszcie z kretynem bo dajecie tym samym sprowadzic sie do jego rangi

prawda

jast

Idz na kierownika to zmienisz pare rzeczy i bedzie dobrze no chyba, ze tez bedziesz przytakiwal i szostke czy piatke zgarnial

@jast

ja się do tego nie nadaje nie umiał bym kogoś wcisnąć w trawnik,to mnie przerasta umysłowo i z wykształcenia,ja widzę czarno biało czyli jest dobrze albo żle.

@BĄK

dodam jeszcze że nie można nakręcać komuś uszu tylko po to żeby je nakręcać,a samemu nic nie robić,ale się wykazywać,tak jak powiedziałem to mnie przerasta.Dla tego lepiej wcisnąć jakiegoś sprzęta,chłopak przynajmniej się poczuje,a pózniej sorry przyroda.Ale wiesz co wcale jest mi ich nie szkoda,a oni łyk,łyk,łyk i mogą się lansować.Bryka ze śmietnika,ale nowa.

@BĄK

to jest wasza mentalność,sorry,ale nic na to nie poradzę,bo wolę na takim dobrze zarobić w 5 minut,a póżniej się z was śmiać tak jak wy kiedyś z nas,to jest wasz autoportret,widzisz jaki jesteś mały jeden z drugim i tak ci to zamkną, nikt nie odpisuje?Brakło buraczanych kozaków,co nie jeżdzi? To se popchaj geniuszu,...kozę,hahaha,jestem tylko zwykłym pracownikiem winnicy,a więc przekażmy sobie palec pokoju,dowidzenia,doniezobaczenia.HAHAHAH.

@BĄK

unoszę kciuk w górę i mówię jest OK,choć wiem że nie jest, palec to palec nie mówiłem jaki,teraz już nie mam moralniaka,mogę odejść.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker