Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

ruchowiec

w tej firmie jest tak jedni maja kolosalne stawki a drudzy ktorzy robia to samo maja o 1000 zl mniej to ma byc sprawiedliwosc? maszynisci to dopiero maja stawki tacy "wielcy" maszynisci co chce duzo dostac a nic nie robic partactwo siednie na maszyne i zaraz ja popsuje byle nie robic czysta patologia.Jesli chodzi o podwzki to raczej byly male wyrownania a nie podwyzki

bumc
@ruchowiec

To się nazywa pobłażliwość,jeśli ktoś coś psuje żeby nic nie robić,ale może wykonywać inne obowiązki,żadna praca nie hańbi.

DB tonie,bul,bul.bul.

pawel

pracowałem troche w dbschenker info w łodzi, płacą słabo, przyjmuja prawie kazdego kto ma status studenta i zna troche angielski, praca dobra dla osob bez doświadczenia. Ogólnie nie polecam, pracy od groma i wszystko musi byc zrobione do konca dnia. Mysle ze najlepiej ta prace opisze przemiał pracowników, rekrutacja jest praktycznie cały czas, ponieważ co chwile ktoś odchodzi.

Prezes

Niedługo zmiany w bielchach, cargule były wczoraj na zwiadzie. Filemon od lipca szykuje się do częstszych przeglądów, priorytet stanowić będą loki do poziomu P3 . Mobilki w tym składzie nie pociągną długo, wodzowie szykują kilka wariantów efektywnej ekonomi. Około tuzina partyzantów wyląduje za murem. Będzie się działo, ale czy będzie zabawnie?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
LOL

Jak znam życie to na pewno dużo siódemek w rzędzie i pewnie jeszcze z plusem.

LOL

Pewnie że tak,siódemka, spoko.

jast

W db chyba nie ma ludzi z wyk kolej. skladaj cv masz szanse

posz.pracy

Teraz juz nie wiem, obecny inspektor nawet nie pracowal na nastawni dysponujacej i nie ma wyksztalcenia kolejowego to kogo db szuka na stanowisko inspektora rejon polnoc???? Moge miec tylko srednie i kurs dyz.????

Heniek

Kierego podwyżki dla biednych maszynistów?

@Heniek

A co ciebie przigrzoło.

posz.pracy

To juz nie wiem czy skladac cv, czy nie warto ,bo juz na to stanowisko jest Dobra kasa jest 5????-tka

@posz.pracy

kolego kto nie próbuje,z góry spisuje się na przegraną

Daniel

Maszynisci dostali kilka miechów temu wyrównania i to nie małe a teraz płacza że reszta dostała podwyzki a oni nie.....zachłannośc ludzka nie zna granic...

dddooo

Ja wiem że to co powiem,to Ci się nie spodoba,ja jestem bezstronny,mnie to rybka,ale zadam Ci pytanie wprost.Jak byś znajomym to byś z tego nie skorzystał?Bez znieczulenia,czyli wolał byś gdzieś stawać na głowie i figę z tego mieć,spójrz na to z tej perspektywy,jest łatwiej a więc się nie dziw że tak jest.Rozumię ich,każdy ma ręce do siebie.Kolego, życie to sztuka kompromisu,ale jak dobrze pokombinujesz, możesz doprowadzić do sytuacji patowej,a to już coś,takie jest życie.No chyba że wolisz stawać na głowie,to ja Ci polecam podstawkę od znicza wsadzić sobie pod kask,przynajmniej nie będziesz się przewracał,ani podpierał uszami.Pewnie jesteś tym co się nagle obudził i jesteś przerażony,spokojnie wyluzuj.

@dddooo

No i co, nic nie odpowiadasz? Żeczywistość cię przerosła,prawda? Tak myślałem.Wiesz kim jesteś? Chłopcem któremu odpadło kółko od różowej hulajnogi i ma złość do całego świata.

Obywatel
@dddooo

Może wziąłbyś do ręki słownik języka polskiego???Masakra co za analfabetyzm..

@Obywatel

MMMmmm,jaki wykwintny,ale się rozsmakował smaczek

@dddooo

Uprzejmie doprasza się o niedokarmienie trolla dddooo ;-)

@Już_nie_DB

wnioskuję z tego że długi czas pracował pan w zoo.

płozowy
@dddooo

Kolego dddooo... Na każdym oddziale znajduje się taka gangrena jak ty. Dowcip polega na tym czy taki chwast znajdzie nawóz w postaci sobie podobnych, czy spotka logicznie myślących i asertywnych współpracowników którzy mając świadomość swojej wartości i możliwości jakimi dysponują, potrafią się wpasować w rzeczywistość. Wnioskując po stylu twoich wypocin, można śmiało stwierdzić że zawodówka była szczytowym momentem w twojej przygodzie z edukacją, więc lejąca się z nich frustracja jest w pełni zrozumiała. Osiągnięcie jakiejkolwiek satysfakcji na platformie towarzyskiej czy tym bardziej zawodowej jest dla ciebie niemożliwym wyzwaniem bo zdajesz sobie sprawę że twoja wartość jako jednostki społecznej jest marna, co udowadniasz uparcie każdym "merytorycznym" wpisem na forum.. Świadomość że jest się ubezwłasnowolniony przez niemoc własnego umysłu musi boleć ale rozumiemy że stąd ten wylew agresji. Samodzielnie myślący koledzy powinni odsunąć szafki od twojej i siadać trochę z boku. Kto wie jaką drogą w dzisiejszych czasach można zarazić się tego typu kompleksami. W ramach rewanżu możesz opisać coś o różowych hulajnogach czy inne dziecięce wyliczanki. Nie ograniczaj się , my to zrozumiemy.

@płozowy

A dokarmienia trolla dddooo miało być niemożliwe ;-))

@płozowy

ktoś musiał mocno nadepnąć ci na odcisk,witamy w realnym świecie.

@płozowy

Prawdopodobnie czasy w których tak sobie słodko tkwiłeś, jak kamień w bucie już dawno się skończyły,masz pecha.Ale zawsze masz wybór praca albo hulajnoga.Myślę że to drugie,nie kolidował byś reszcie co chcą pracować.Faktycznie jesteś inteligentny jak płoza,no i ta buta.Łał.

Żegnaj,pa,pa
@Już_nie_DB

Jak fajnie że już cię tu nie ma.

fff
@płozowy

A teraz kolego,, płozowy,,możesz usiąść sobie trochę z boku,dobrze by było bo nie życzę sobie takiego towarzystwa,tak kaseciaku.Ostatnio byłem w cyrku i stwierdzam że nie tylko ludzie potrafią jeżdzić na rowerach,spodobało by ci się.

oli

Mam kolejowe wyzsze po politechnice i nie mam znajomosci itd. I czy to. znaczy , ze nie mam co skladac podania?????bo juz stanowisko jest zajete, a rekrutacja?????

posz.pracy

Czy jest jeszcze oferta na inspektora na polnocny region, podobno nie ma wymagane jes wykszt. kolejowe?????co mnie dziwi

@posz.pracy

Nie napalaj się ;-) Tam już jest pociotek na to stanowisko wyznaczony. Dlatego nie musi mieć wykształcenia kolejowego....

nk

gdzie te podwyżki????????????????

@nk

Stań sobie na gazete,będziesz wyższy.

Mechanior

szukam info na temat pracy jako mechanik taboru kolejowego w DB jaki socjal jakie zarobki jacy przełożeni? zgóry dzięki za jakieś rzetelne informacje

@Mechanior

Najwyraźniej nie potrafisz czytać... Jesteś idealnym pracownikiem dla DB....

@Mechanior

czy to jest pytanie podchwytliwe?

@dddooo

a teraz możecie się wyładować,biorę to na klate,co tak słabo,zegar tyka,póżniej będzie za póżno,no dalej.

@dddooo

powiem tylko jedno,ja tam dostałem kiedyś podwyżkę,nie było tego dużo ale było.I jak ktoś chce to może nazwać mnie pajacem,mam to gdzieś.Kazano mi robić to robiłem.

@dddooo

dodam jeszcze że podwyżki nieraz zbiera się latami,po troszku,po troszku aż powstaje z tego stawka i to nieraz całkiem,całkiem plus jakieś tam dodatki.Powiem wam że nieraz jest to do przyjęcia,tylko ją utrzymać,wystarczy być elastycznym.Nie słyszałem jeszcze takiego przypadku żeby nagle ktoś dostał górę kasy na piękne oczy.Przynajmniej ja nie dostałem.

@dddooo

nikt nic nie mówi,co jest z wami? Podwyżki? K... za co.Zastanów się jeden z drugim dlaczego ty zostałeś a inny nie,co chciał pracować.Może który mi odpowie,niech mnie oświeci,co jest twierdza padła,tyle tacy mają do powiedzenia,co brakło kolegów na których można zakablować i połowę wymyślić,weż się jeden z drugim do pracy,oto rozwiązanie.Banda nieudasów,nie chce mi się z wami dalej gadać.Niektórzy po prostu jeszcze nie dorośli,albo nie widzą co się dzieje na rynku,albo tak się robią u siebie na wsi,wsiadać na kozy i palić gumę pod remizą.Po prostu słabizna.Tyle mam do powiedzenia.Tylko nie płacz jeden z drugim.

Tadek
@dddooo

No i po co płaczesz???Zwolnili cie za picie że tak skomlasz czy o co chodzi???

@Tadek

Posłuchaj,sam płaczesz,jak tak dalej będziesz gdakał i tobie podobni to można się znależć na bezrobociu,masz robotę,kasę na czas,to o co ci chodzi,każdy by chciał mieć więcej,rozumie cię.Ich stać, są prawie sponsorami unii,a ciebie ani nas nie,więc nie kłap dziobem,tylko się zastanów,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i nikt ci tyle nie da co sobie nawymyślasz,nie ta szerokość geograficzna.I bez zbędnych pytań,albo włącz sobie mózg.

jast

Pytanie:Jesli pracowales w tej firmie Czy to wyglada tak: kontrola przyjezdza mowi na Was (tych u gory) zeby wyciagnac informacje,a potem zeby sie wykazac przekazuje je tym u gory????????

psycho

Tak, jestem jak w tytule, dzięki DBSR PL SA. I nadal piszę nazwę dużymi literami, czyli z szacunkiem.A dla mnie szacunku nikt nie miał. Byłem "biurwą" na dość wysokim stanowisku. Stu procentowe zaangażowanie przypłaciłem zdrowiem. Siedzenie po nocach przy komputerze nazajutrz okazało się nie potrzebne bo "zapomniałam ci powiedzieć, że ten projekt jest już nieaktualny". I to ma być firma "przyjazna dla pracownika"? Ludzie z wiedzą profesjonalną czyli konkretną, prawniczą byli tzw. "gorszym sortem". Cenionymi byli mający zdolności w zakresie intryg. "Biurwy" nie zawsze mieli tak lekko mimo, że znali język angielski. Nadal się leczę, ale pomaga mi świadomość, że jestem wolny od tej toksycznej firmy.

Te podwyżki to już są podzielone czy dalej nie???

jorg

Będziesz miał kolego podwyżkę jak sobie staniesz na podest.

dzo
@jorg

ale najpierw niech sobie go sam pozbija ze starych palet,to taka inwestycja w siebie na przyszłość,ponoć bardzo poszerza horyzonty i do tego pingle z musztardówek prawie jak rentgen.Ach ten błysk w oku.

Jorg

Głupich do roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker