Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Jestem z wami

Jęzora jeszcze nie zaorali, Zaorali pozostawioną tam załogę. Pracownicy którzy pozostali z różnych przyczyn (osobistych, finansowych, moralnych, itp.) w większości to są fachowcy lubiący zabawy z lokomotywami , zostali porzuceni przez wszelakie związki zawodowe a kierownictwo wyższego szczebla ma ich w przysłowiowej życi. Dowodem tego jest rozpisanie godzin nadliczbowych przez niejakiego Corneliusa, Ludzie nie mają wypłaconych nadgodzin, delegacji, a jak mają to niekompletne i same tzw. 50-ki a nie 100-ki. Przecież NIK z tych pracowników nie robił nadgodzin zwykłych to były, są i będą nadgodziny AWARYJNE, a nam jako załodze wpycha się same 50-ki i mówi że po 12 godzinach dniówki należą się mam tylko 50-ki. Proponuję poczytać KP bo mnie wie wydaje że pisze tam inaczej. Inną sprawą pana Corneliusa jest planowanie przez niego tzw. Odbiórek, rządzić czyimś czasem to każdy potrafi a swoim ?. Swoim to Cornelius umie i to ładniutko narobić marasu i pitnąc na UT. Mam jeszcze jedno spostrzeżenie iż jakiś jełop wymyślił przeglądy w Zbaszynku, Zbąszynku Wektronów, ludzie z sosnowca jeżdżą tam pociągami z klamotami, a hala w sosnowcu stoi pusta i czeka na pana Z.P. z „Protor”. Na Jęzorze jest suwnica, kanały przeglądowe z kieszeniami , jest trakcja na 1-ym i 4-ym za budynkiem był kompresor z osuszaczem uległ awarii, jest zaplecze narzędziowe i warsztatowe, magazyn, tylko lokomotyw niema BO JEST ZAKAZ ZJAZDU NA JĘZOR WYMYŚLONY PRZEZ JAKIEGOŚ PANA…… aż pisać się niech Ce. Pozdrowienia dla fizoli z Jęzora jestem z wami.

@Jestem z wami

No stary, to się chyba szykuje ostra korba odwleczona w czasie.Moim prywatnym zdaniem śmię podejrzewać że ktoś coś chce i to na pewno może być coś dużego,ale obym się mylił,to raczej wynika samo przez się.Może się skończyć ostrą jazdą.

bea

Z pewnością nie 2500 tylko o wiele wiecej zapraszam na zof., prosze zadzwonic i sie dowiedziec od pracownikow , nie krytykujcie tej firmy, bo zarobki są dobre

Zniesmaczony
@bea

Jak zwykle kto z "góry' sieje propagandę.... Ja mam 2800zł brutto i to nijak nie wychodzi 2500zł na rękę,policz sobie no chyba że nie umiesz i myslisz że brutto to netto człowieku bez szkoły.

@bea

Może na kopalniach Jastrzębskiej spółki jest lepiej ale Rybnik Poświęciłem trochę czasu i policzyłem że przy stawce 3300 zł brutto za rok 2012 miałem średnia z 12 miesięcy 2794 zł plus 550 zł urlopowej W 2013 2781 zł a w 2014 to 3115 no i w 2015 emerytura Niestety jeszcze gorzej Według mnie to DB musi wygenerować dodatkowe pieniądze by opłacić młodych pracowników by pozostali w DB Trudno mi jest to sobie wyobrazić że młody maszynista który jeszcze nie dawno był u mnie na wyszkoleniu ma tyle samo co Ja wypłaty Wniosek jest jeden trzeba pracownikom przed emeryturą wstrzymać jakiekolwiek awanse bo kto się da zwolnić trzy czy cztery lata przed emeryturą,chociaż znam parę osób które zwolniły się z DB i twierdzą że mają lepiej choć nie tylko ze względów finansowych

@Zniesmaczony

39 lat pracy i 3300 zł brutto to jak dla maszynisty to chyba nie wiele ,może na Zofiówce lepiej płacą. DBmusi wygenerować pieniądze dla młodych pracowników więc gdzieś muszą ich poszukać a takiemu co odchodzi na emeryturę to już nie trzeba bo i tak się nie zwolni

Takjest
@MM

Zrób maszyniste to będziesz miał 3700zł nawet po roku pracy w tej firmie.....

///
@Takjest

Wszyscy nie mogą być maszynistami,inni też chcą być docenieni.

miko
@///

Maszyniści zarabiają 5500. hahaha

MM

Witam i za pośrednictwem tej strony szukam maszynistów którzy w zeszłym roku przeszli na emeryturę 55-lat 40- lat stażu pracy Mi obliczyli emeryturę na bardzo niskim poziomie Chciałbym wiedzieć czy na prawdę wszystkim tak mało wypłacają czy też jest jakiś błąd a i przeczytałem też co napisał ;szeregowy ;i tak sobie myślę czy mając 39 lat pracy w tym większość na kołach i 2500zł wypłaty to warto komuś polecić tę firmę ?

bea

Po kursie zarabiaja wiecej pytaj na JN

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Szeregowy

Maszynistom polecam ta firmę bo zarabiają godnie ale reszcie stanowisk nie polecam bo jak to jest żeby pracownik na stanowisku k.p z 15 letnim stażem zarabiał tylko 100zł więcej od nowo zatrudnionego na tym stanowisku.....??

wer

Jęzor już zamknięty.

dor
@wer

Poważnie? I co teraz tam będzie? Otworzą coś nowego?Tylko co.

:-(
@dor

Nie zamknięty, tylko nie ma kto robić. Durnie ludzi pozwalniali, a teraz nie mogą trafić palcem do d... . Tak się dzieje gdy do zarządzania dopuszcza się ignorantów.

@:-(

Sorry, za tego dor kolego,ale jak mieli ludzi i co lepsza niektórych z pasją których sam zresztą widziałem,to szastano nimi na prawo i lewo,oraz robiono sobie z nich po prostu jaja przy zwolnieniach i to na dużo różnych oddziałach,niedaleko siebie .Nie można sobie trafić, to polecam zaaplikować sobie lejek do butelek,po 1000 próbie jest szansa,żeby się ubrudzić,haha.Jak sobie ktoś pościele tak się wyśpi,a na nich świat się nie kończy.Nie podoba ci się, to mnie zwolnij,pójdziesz mi na rękę i zrób to sam,niech sobie sprawią chomąta,podobno są takie fotogeniczne.

@dddooo

Ale patrząc na to z drugiej strony,to ważne że tego nie zamknięto i nie zrobiono tam jakiegoś disco albo innych podobnych pierdół,chociaż trochę ludzi ma pracę.

Realista

Nawet związki nic nie potrafią wywalczyć to jak to ma zrobić szeregowy pracownik???Spróbuj podskoczyć to cię dadzą na oddział oddalony 50km od domu...

iga

wystarczy znać język

luk

A co z Jęzorem słyszałem że tam ludzie stają się niewolnikami mają pracować a nie upominać się o nadgodziny.Podobno lokalizacja na hucie szkła w Szczakowej jest nie aktualna a mają być Bieluszowice i tak kierownictwo dotrzymuje obietnic że jaką lokalizacje wybiorą pracownicy tam się przeniosą.

bea

Moze kwalifikacje sa wymagane,ale ma je tylko garstka, popytaj ludzi to samo Ci powiedzą

:-(

Puknij się w pusty łeb. Nie umiesz czytać, to firma gdzie stajesz się niewolnikiem. Skoro nie masz ambicji zawodowych to możesz starać się o robotę pod dyktando bezmózgowców.

mściwy

bujna ty jedno jajowcu

bea

Obrazanie innych Ci wychodzi, brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!a potem w db wyglada jak wyglada czlowiek sie uczy jeszcze go obrazaja

ooooooooooo
@bea

pożar gasi się w zalązku

zof

U nas kierownik ma wyksztalcenie średnie i co ????? Mozna mozna

:-)
@zof

To może ma więcej oleju w głowie niż te tępe "wykztałciuchy"

sam

zbiegiem czasu opanujesz funkcje na danym stanowisku ,chyba że chcesz startować na stanowisko kierownicze w DB , to musisz posiadać wykształcenie wyższe i nie żle nasrane pod deklem pozdrawiam ?

bea

hmm wkurza mnie jak ktoś pisze takie brednie,facet przyjmie się do pracy i wtedy będzie się wdrażał, nie znam nikogo kto ma wykształcenie kolejowe, więc przestań i daj ludziom pracować (podaj mi jedną osobę w db z wykształceniem kolejowym hmmm????lub wyższym kolejowym)

bea

po co Ci kwalifikacje czy ktoś je tu ma???Przyjmuj się do pracy i tyle. (podczas pracy wszystkiego się nauczysz)

Incubus
@bea

no to chyba pracujemy w innej firmie....gdybyś była facetem to pojechał bym mniej dyplomatycznie,ale do kobiety....nie wypada.Odpowiedz mi chociaż na pytanie -jeśli zarobki są tak dobre to czemu nie ma chętnych na pracę w DB u nas na oddziele nie ma nowych pracowników od 8! lat a srednia wieku dużo powyżej trzydziestki....a każdy kto ma okazję zwalnia się.Łatwo siać propagandę będąc pracownikiem dyrekcji...

bedzie lepi

bercik
@dobry samarytanin

Prosza cie,odstow to .

@bercik

Nie mogę,bo wtedy nie będzie lepiej,inhalacje muszą trwać puki co.

Nie będzie lepiej

Ja tam w cuda nie wierzę,jak dali maszynistom podwyżki,niektórym nawet po 550zł to skąd teraz wezmą na podwyżki dla innych stanowisk...?? Zero sprawiedliwości...

niem

Nikt sie u nas nie pochwalil ,ze podwyzke dostal cóż....

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker