Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

obcy

Teraz jak dostali dwa rzuty na kartę to będą narzekać że karta giętka...:)))))

Tadek
@obcy

Myślisz że jak dali na święta od enty lat po 350zł to już jest wszystko OK??? Kiedy podwyżki dla innych stanowisk???A nie tylko dawać maszynistom!!!

ol

Mądrze mówisz,moze wiecej szczegółów byś napisal

jast

Tu wszyscy sa po gallusie

Zgadzam się

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
prawda

każdy ma w pracy takiego jarka samodoja. u nas on nazywa si (usunięte przez administratora) galicjusz - Wielki pan SIP. zachłanny i zawsze mu mało. troche teraz ubolewa bo paliwo w dół poszło i cięzko mu koniec z końcem związac

Jakie piec stowek

Incubus
@bea

jutro będziesz miała 500 na karcie z ciuchcia -netto to bedzie 355 tzw zysków.

Jakie pięć

SpadaJ

Nie skomlcie już tak pieski, do końca tygodnia dostaniecie pięć stówek na waciki, he he. Może polubicie te nowe karty...

Już_nie_DB
@SpadaJ

Pisze się "nie skamlajcie". Czyżby ten mgr inż na gallusie?

jast

Jak tak obrazasz innych ciekawi mnie czy te inz chociaz masz po kierunku kolejowym? Wesolych Świat

jast

Z pewnoscia kazemu sie przyda suma ktora jest na tej karcie na swieta, ale jesli chodzi o sama karte co w niej takiego cudownego????Jest XXI wiek i pytanie czy ja moge z niej wybrac kase?hmm Nie?

oli
@jast

sprawdziłem na karcie jest 2.., jakiś zart

Incubus
@oli

"Kolego" ster to nie forum dla pracowników dyrekcji-prawdopodobnie nic nie wiesz o kolei i rzeczywistej atmosferze i warunkach w jakich pracuje się na bocznicach i w przewozach....

Już_nie_DB
@Incubus

Jakby cokolwiek wiedział o kolei to by w dolinie biedy nie pracował ;-)Fachowcy w tej firmie nie są potrzebni bo właśnie "rzucają kłody pod nogi" takim "geniuszom" jak ster ;-) Gość zapewne czuje się świetnie. Za nic nie odpowiada, nic nie wie, a kaska leci ;-) Jak to w db... Im jesteś głupszy tym wyżej siedzisz ;-)

puf
@Incubus

A skąd wiesz,że on nic nie wie na ten temat,może ostatnio coś sobie pokolorował albo coś wycinał z papieru a to już zmienia postać rzeczy.

wykszatałciuch

do oj tam oj tam - a tobie kto bronił szkoły pokończyć? Teraz zazdrość cię dopadła i nie puszcza. A może by tak przeprosić się ze szkołą i mieć mocne postanowienie noworoczne i od nowego roku nadrobić zaległości. Trzeba było za młodu na szkołę kamieniami nie rzucać to może teraz zamiast teraz upłakiwać się też by było i krzesło i podwyżka i mgr inż. przed nazwiskiem. Zamiast mieć do ludzi pretensje o to, że się uczyli, to może sam spróbuj tego miodu i do szkoły oj tam oj tam a później pogadamy i zobaczymy jak tam twoje motto. Wesołych Świąt i spełnienia noworocznych marzeń.

oj tam oj tam
@wykszatałciuch

Taki jesteś pewien,że do szkoły miałem pod górkę(śmiała teza ,niestety "pudło"). Tak to teraz jest z tymi"wykształciuchami"(to była ironia,doczytaj sobie w internecie o co biega) Zero szacunku do drugiego(a zapomniałem dodać,że skończenie studiów nie świadczy o poziomie człowieka i jego inteligencji - jesteś żywym tego dowodem ,bez urazy).Mój komentarz odnosił się do zaistniałej sytuacji jaką była "jałmużna na karcie" i proste pytanie kto na tym skorzystał?

oj tam oj tam

Dzięki za odpowiedź!Teraz jasno jak na dłoni widać,że miałem rację - na jakim krześle siedzisz.Pan z tych "wykształconych "i pewnie profity niezłe (zachwalasz produkt jak doradca bankowy).O moją głowę też się nie martw bo "lemingoza" mi nie grozi, a jak wiemy to ona robi największe spustoszenie w szarych komórkach.I moje motto "punkt widzenia od punktu siedzenia".

dddooo
@oj tam oj tam

dobry jesteś,naprawdę,powaga,szacun.

Jaka premia swiateczna?

jo jo

jako tam mocie prymia świąteczno ?

\\\

Kierownik naszych kierowników,pan Jacek z Zabrza obiecał że może do reszty też będą podwyżki.Po nowym roku może podwyższą nam,prąd,wode i gaz.

bea

Jakos po cichu dali te podwyzki, ze nikt nic nie wie

do bea

Na każdym oddziele dostali ale tylko maszyniści NIKT więcej..... Ach ta sprawiedliwośc....

bea

A na jastrzebskich oddzialach juz byly?

A kidy byly podwyzki???

asu

mogli by dać coś więcej tym , co niedostali podwyżki

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker